BFL FIFA 11 v1.1 Released

Всичко за BFL FIFA Football 2011
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
Reyy

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Reyy »

Ако може да оправите и националния ни отбор във фикса ще е перфектно
morqche

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от morqche »

Здравейте пичове!!! Играх един сезон с морето и по време на мача с Видима забелязах, че вратаря им от време на време се включва в атаките им.... Днес тръгнах да правя сезон с тях и още във приятелските мачове забелязах, че всеки мач вратаря е даден полеви играч от предния мач :) ахахха единия мач Самет Ашимов който по-принцип е бек ми беше вратар на посления мач :) оправете и тва плз :)
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от jaso »

Ето нещо интересно

клик
Дано някой може да прави такива неща :?
komara
Мнения: 17
Регистриран на: 19 Мар 2011 11:37

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от komara »

Важно по темата, играя Берое- Черно Море второто полувреме около 70-та минута както си бе на вратата техният вратар (на моряците), излезе пред наказателното поле, викам си ей ся им скъсах мрежата, стрелям и някъв защитник който бе във вратарското поле, хвана топката с РЪЦЕ и така вратаря в защита, оня пич на вратата и хваща топката когато си ще, продължи още около 5 мин. до като го смениха, полевия който бе на вратата и се изяваваше като вратар, се върна на мястото си, а влезлия вратар застана на мястото си.
Та това някакъв бъг ли е или е някакво правило на ФИФА, че ако вратаря е излезнал напред и има играч на вратата, той изпълнява ролята на вратаря (спомнете си мисля, че бе първият гол на световното 2010), в случая не зная дали същият може да играе с ръце като вратаря.
На доста бири съм, след загубата от Сливен, дано да сте ме разбрали :) :rofl:
Един град, един "храм", един отбор- БЕРОЕ до гроб
Beroe and West Ham to grave
YavorBMW
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Мар 2011 20:22

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от YavorBMW »

Аз само да вметна на БФЛ, ако може да направите бразилецът Макелеле в ЦСКА, защото има неяснота около трансфера му на Българска Армия...Направете го за всеки случай, пък ако нещо стане и не дойде на Армията всеки да може да си го премахне от отбора, пък ако дойде и не сте го направили няма от къде да си го добавим в ЦСКА :(
morqche

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от morqche »

komara написа:Важно по темата, играя Берое- Черно Море второто полувреме около 70-та минута както си бе на вратата техният вратар (на моряците), излезе пред наказателното поле, викам си ей ся им скъсах мрежата, стрелям и някъв защитник който бе във вратарското поле, хвана топката с РЪЦЕ и така вратаря в защита, оня пич на вратата и хваща топката когато си ще, продължи още около 5 мин. до като го смениха, полевия който бе на вратата и се изяваваше като вратар, се върна на мястото си, а влезлия вратар застана на мястото си.
Та това някакъв бъг ли е или е някакво правило на ФИФА, че ако вратаря е излезнал напред и има играч на вратата, той изпълнява ролята на вратаря (спомнете си мисля, че бе първият гол на световното 2010), в случая не зная дали същият може да играе с ръце като вратаря.
На доста бири съм, след загубата от Сливен, дано да сте ме разбрали :) :rofl:
Точно това се опитвам, да кажа и аз колега!!!
Dikson21

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Dikson21 »

Не знам дали на други се е случвало, но когато започна да играя ВЕ А РRО с моя виртуален играч, и веднага ме изхвърля... пробвам с БЕРОЕ, но нещо не се получава винаги е едно и също :envy:
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от DoMiNaToR »

jaso написа:Ето нещо интересно

клик
Дано някой може да прави такива неща :?
Ако ми намериш от някъде в нета мач от БГ първенството, да се вижда това повторение ще направя.
gopeto1914

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от gopeto1914 »

Доминатор, знаеш ли чрез коя програма се правят такива неща?Ако знаеш кажи. :)
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от jaso »

DoMiNaToR написа:
jaso написа:Ето нещо интересно

клик
Дано някой може да прави такива неща :?
Ако ми намериш от някъде в нета мач от БГ първенството, да се вижда това повторение ще направя.
клик

Дано това става, българските мачове не се снимат много HD, а и само BTV Аction ги предават
vm1912
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Мар 2011 19:59

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от vm1912 »

Доминатор,би ли могъл да сложиш 5-6 отбора от долните дивизии ,ще направиш много хора щастливи ако има Ботев Пловдив,Спартак Варна,Нефтохимик,Лудогорец-това са отбори с много фенове.Аз лично мога да помогна за екипите стадиона състава скиловете снимките на играчите на тези отбори.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
pepirepi

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от pepirepi »

Начи бфл моля да опрайте още един проблем когато играя мач левски-черноморец винаги на полувремето ме изхвърля от играта пак моля и този проблем да оправите благодаря предварително. ;)
komara
Мнения: 17
Регистриран на: 19 Мар 2011 11:37

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от komara »

Мислих, че е незначително, но вече взе да става доста дразнещо, в Менъджер, след всеки мач, състава ми се разбърква, при положение, че асистента е изключен, преди да инсталирам, БФЛ не ставаше така.- Играя с Берое.
Един град, един "храм", един отбор- БЕРОЕ до гроб
Beroe and West Ham to grave
The_Game_Beroeca
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Дек 2007 13:49

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от The_Game_Beroeca »

komara написа:Мислих, че е незначително, но вече взе да става доста дразнещо, в Менъджер, след всеки мач, състава ми се разбърква, при положение, че асистента е изключен, преди да инсталирам, БФЛ не ставаше така.- Играя с Берое.
При мен това се появяваше и преди бфл-то... влизаш в тийм менигжъра включваш асистента излизаш сейфаш после правиш същото но го изключваш сейф и си готов малко е дълго но при мен така става
Няма мое,няма твое,Светът е БЕРОЕ !
komara
Мнения: 17
Регистриран на: 19 Мар 2011 11:37

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от komara »

Пробвах сценария сигурно над 20 пъти и все едно и също, преди това нямах дертове :(
Един град, един "храм", един отбор- БЕРОЕ до гроб
Beroe and West Ham to grave
komara
Мнения: 17
Регистриран на: 19 Мар 2011 11:37

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от komara »

vm1912 написа:Доминатор,би ли могъл да сложиш 5-6 отбора от долните дивизии ,ще направиш много хора щастливи ако има Ботев Пловдив,Спартак Варна,Нефтохимик,Лудогорец-това са отбори с много фенове.Аз лично мога да помогна за екипите стадиона състава скиловете снимките на играчите на тези отбори.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
Вече сте смешни! Пледирам за това, че ако бъдат качени подбрани отбори от долните дивизии, А група да бъде слята с Б и колкото е възможно с В! Ебати и смешниците сте, бъдете мъже веднъж в живота си поне. Всеки знае, че на канарите не им е там мястото, такъв е живота, и на нас преди 2 години мястото не ни бе в Б, ама не сме п*тки, да ходим да хленчим наляво- надясто. Идете веднъж на мач, като искате отбора си, отидете веднъж на протест, да защитите правата на отбора си, пред БФС или виновниците да не е в елита и като се качи в А група с гордост да играете с него, да знаете, че и вие сте допринесли за това, не да го изпросвате, да го качат в някакъв умрял пач (с извинение към БФЛ). Това е футбола! Много се съмнявам някой от тея хора дето хленчат да им качат Тракия и Нефтохимика или който и да е друг отбор, си дава здравето за същия всяка седмица.
А канарите дано в най- скоро време да се върнете в А, щото без битка за тракия ни е тъпо, искрено стискам палци и се надявам за това!
Един град, един "храм", един отбор- БЕРОЕ до гроб
Beroe and West Ham to grave
YavorBMW
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Мар 2011 20:22

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от YavorBMW »

Аз ще допълня, ако може да добавите Георги Амзин, Владимир Бахъров и Станислав Костов :) Че преди нещо не ги видях. И да оправите състава на Академик София, защото там имаше много пропуски :? Не видях преотстъпените Никола Радулович, който е един от най-големите таланти и Николас Медина. Може да се ориентирате в някои сайтове , като например в официалния сайт на ЦСКА са дадени футболистите с техни снимки за лица :)
И в спортал.бг може да намерите информация за футболистите от всички клубове в А група :)
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от DoMiNaToR »

Изображение
pepirepi

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от pepirepi »

Знаете ли защо има толкова бугове проболеми и тем подобни защото не дадохте време на бфл да си свършат работата ами сега ревете еми не става така бързата работа срам за майстора предлагам за 1 месец колкото трябва бфл на спокоиствие да направят всичко както трябва без пишлеметата да дават зор от сорта на (айде бе бфл играе ми се и д аги псъвате като селяни зор зор ето ви пач с 1000 бугове изхвурляния и грешки.
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от jaso »

DoMiNaToR написа:Изображение
Хах, супер якото. Бях решил и аз да опитам да направя scoreboard,но стигнах до:

клик

Супер, че сте се сетили и сте го направили.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2011”