BFL FIFA 12 Анонс

Всичко за BFL FIFA Football 2012
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от DoMiNaToR »

Изображение

Какво ще съдържа BFL FIFA 12?

- Всички 16 отбора от А група с техните актуални състави към 1.9.2011

- Всички 20 отбора от Източна и Западна Б Група с техните актуални състави към 1.9.2011

- Реални домакински, гостуващи и вратарски екипи на всички отбори от А група (+ трети екипи на Литекс, Локо Пловдив, ЦСКА, Черно Море и Черноморец)

- Реални домакински, гостуващи и вратарски екипи на всички отбори от Б групите (+ трети екипи на Септември, Малеш и Бдин)

- Реални знамена на всички отбори от А група

- Реални знамена на всички отбори от Б групите

- Лога и банери на всички отбори от А група

- Лога и банери на всички отбори от Б групите

- Рекламни пана на отборите от А група

- Рекламни пана на отборите от Б групите

и още много неща, пренасящи атмосферата от родното ни първенство във FIFA 12 :)

*Реални лица и стадиони може да очаквате евентуално във втората версия на патча, но за сега няма софтуер за вкарването им в играта.



Първи снимки очаквайте скоро!

Дата на пускане: Ще бъде обявено.
mimkOto
Мнения: 51
Регистриран на: 20 Окт 2009 08:29

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от mimkOto »

Супер!!! :party:
Наш'та Стара Загора,

на Самарското знаме,

зелено знаме ще се вей

и за БЕРОЕ ще се пей!

Хайде давайте зелените,

покажете тоз сезон

как се става шампион на беройски стадион!
quaresma
Мнения: 33
Регистриран на: 17 Дек 2008 14:53

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от quaresma »

Жалко,че няма да ги има стадионите! Иначе патча е супер!
root4rulez
Мнения: 85
Регистриран на: 13 Окт 2009 10:35

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от root4rulez »

сигурно пак ще е по коледа :?:
Deco
Мнения: 34
Регистриран на: 13 Ное 2011 18:07

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от Deco »

Ще се чуват ли песни на агитките по време на мач ? И аз като фен на Левски се интересувам защо няма да добавите 3-ти екип на Левски ? До колкото си спомням май преди началото на сезона казаха ,че белия става 2-ри екип т.е. резервен,а 3-ти екип ще бъде жълтия! Някой беше казал ,че патча ще излезне началото или средата на Декември,ако е така-супер, тъкмо по Коледа,когато съм ваканция 14 дни ( :happy: ) ще се цъка BFL без спирка :D. Жалко,че стадионите ще са чак във 2-рата версия,но дано пък да излезне по-рано някаква програма за import-ване на стадиони! Между другото имам 3D моделите на стадионите ''Георги Аспарухов'' , ''Българска Армия'' ,''Васил Левски'' и още няколко,но са .dae файлове , не знам дали ще ви свършат работа,казвайте ако ви трябват! ;)
Изображение
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от sv3nc3 »

Deco написа:Ще се чуват ли песни на агитките по време на мач ? И аз като фен на Левски се интересувам защо няма да добавите 3-ти екип на Левски ? До колкото си спомням май преди началото на сезона казаха ,че белия става 2-ри екип т.е. резервен,а 3-ти екип ще бъде жълтия! Някой беше казал ,че патча ще излезне началото или средата на Декември,ако е така-супер, тъкмо по Коледа,когато съм ваканция 14 дни ( :happy: ) ще се цъка BFL без спирка :D. Жалко,че стадионите ще са чак във 2-рата версия,но дано пък да излезне по-рано някаква програма за import-ване на стадиони! Между другото имам 3D моделите на стадионите ''Георги Аспарухов'' , ''Българска Армия'' ,''Васил Левски'' и още няколко,но са .dae файлове , не знам дали ще ви свършат работа,казвайте ако ви трябват! ;)
А откъде ги имаш? И какви са тия .dae файлове?
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от DoMiNaToR »

Deco написа:И аз като фен на Левски се интересувам защо няма да добавите 3-ти екип на Левски ? До колкото си спомням май преди началото на сезона казаха ,че белия става 2-ри екип т.е. резервен,а 3-ти екип ще бъде жълтия!
При представянето на екипите Левски не показаха жълт екип (http://www.sportal.bg/galery.php?galery ... egory=14#0). Може би е било слух, но така или иначе до сега не са играли с жълт екип.
Levski1914Sf
Мнения: 17
Регистриран на: 06 Апр 2011 16:34

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от Levski1914Sf »

Доминатор, моля Ви само за едно: Нека тоя път, тази година да може да се играе патча! Да няма бъгове,това е най-важното. Стадиони, реални лица през к*ра са ми, важното е да може да се играе нормално,а не като миналата версия.
Ти си любовта,
ти си гордостта,
в нашите сърца..
Левски Софияяяя
Deco
Мнения: 34
Регистриран на: 13 Ное 2011 18:07

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от Deco »

sv3nc3 написа:
Deco написа:Ще се чуват ли песни на агитките по време на мач ? И аз като фен на Левски се интересувам защо няма да добавите 3-ти екип на Левски ? До колкото си спомням май преди началото на сезона казаха ,че белия става 2-ри екип т.е. резервен,а 3-ти екип ще бъде жълтия! Някой беше казал ,че патча ще излезне началото или средата на Декември,ако е така-супер, тъкмо по Коледа,когато съм ваканция 14 дни ( :happy: ) ще се цъка BFL без спирка :D. Жалко,че стадионите ще са чак във 2-рата версия,но дано пък да излезне по-рано някаква програма за import-ване на стадиони! Между другото имам 3D моделите на стадионите ''Георги Аспарухов'' , ''Българска Армия'' ,''Васил Левски'' и още няколко,но са .dae файлове , не знам дали ще ви свършат работа,казвайте ако ви трябват! ;)
А откъде ги имаш? И какви са тия .dae файлове?
Нямам никакъв спомен честно да ти кажа от къде ги имам тея файлове , но са със 3д моделите на български стадиони! Май ги бях изтеглил от Google 3D Warehouse ама не си спомням много добре,а и сигурно няма да им свършат работа на BFL Team-a :^)
Изображение
Deco
Мнения: 34
Регистриран на: 13 Ное 2011 18:07

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от Deco »

DoMiNaToR написа:Първи снимки очаквайте скоро!
Вече минаха 10 дни, дайте поне една снимка да се порадваме :rofl: :^) :)
Изображение
19Az19
Мнения: 12
Регистриран на: 21 Яну 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от 19Az19 »

След още 10 дни и отговорът ще пристигне! :D
bez_ime444
Мнения: 57
Регистриран на: 07 Апр 2009 12:19

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от bez_ime444 »

Добри снимки браво само така :) :party: :party: :party: :clap:
go6ona
Мнения: 22
Регистриран на: 30 Дек 2007 13:24
Местоположение: Стара Загора

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от go6ona »

Добри снимки :party: :clap:
Само да попитам ще направите ли играчите, които са под наем от ЦСКА в Академик да се връщат в края на сезона?
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от Xaugyk »

Баси мъртвилото...
И само ЦСКА обичамеее !!!
Deco
Мнения: 34
Регистриран на: 13 Ное 2011 18:07

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от Deco »

bez_ime444 написа:Добри снимки браво само така :) :party: :party: :party: :clap:
Kъде ги видяхте тея снимки ? Кажете моля ви! :o
Изображение
g3shi7o

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от g3shi7o »

Кога излиза? МОЛЯ, кажете, супер много ми се цъка с българските отбори! :sweating: :sweating: :sweating: :sweating:
ribara999
Мнения: 7
Регистриран на: 28 Окт 2011 20:06

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от ribara999 »

Deco написа:
bez_ime444 написа:Добри снимки браво само така :) :party: :party: :party: :clap:
Kъде ги видяхте тея снимки ? Кажете моля ви! :o
на bfl-team страницата http://bfl-team.com/
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от Rubo »

Много са добре... :) btw: Екипите на нафтата трябва да са малко по-тъмно зелени, вместо тревисто зелени, ама това са дребни детайли :D
uefacup
Мнения: 153
Регистриран на: 14 Юли 2008 18:29

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от uefacup »

Гледам вчера сте качили нови снимки на пача това означава ли че наближава неговото излизане или има още доста работа?
mimkOto
Мнения: 51
Регистриран на: 20 Окт 2009 08:29

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от mimkOto »

Предполагам ще оправите екипите да не са запасани всички футболисти :)
Наш'та Стара Загора,

на Самарското знаме,

зелено знаме ще се вей

и за БЕРОЕ ще се пей!

Хайде давайте зелените,

покажете тоз сезон

как се става шампион на беройски стадион!
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2012”