BFL FIFA 12 Анонс

Всичко за BFL FIFA Football 2012
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
19Az19
Мнения: 12
Регистриран на: 21 Яну 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от 19Az19 »

Страхотна работа пичове, но само един проблем видях от снимките и то са в екипите на Левски. По принцип Мтел логото трябва да е на гърдите, а не на стомаха, а и емблемата - Л е малко по-голяма от нормалното, но това може би е проблем от самата игра, а не е нарочно направено. Ето и снимката която ме тревожи:
Изображение
bez_ime444
Мнения: 57
Регистриран на: 07 Апр 2009 12:19

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от bez_ime444 »

Как върви работата по па4а много ли остава :)))))
Levski1914Sf
Мнения: 17
Регистриран на: 06 Апр 2011 16:34

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от Levski1914Sf »

БФЛ-то, какво става с патча? Кажете докъде сте стигнали, кога г/д да го очакваме. Не искам да ви пришпорвам, ама всички вече са нетърпеливи:)
Ти си любовта,
ти си гордостта,
в нашите сърца..
Левски Софияяяя
traiki
Мнения: 61
Регистриран на: 22 Ное 2009 23:53

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от traiki »

Абе треа сте благодарни , че ще има някакъв пач , а не само да питате когато тогава...
uefacup
Мнения: 153
Регистриран на: 14 Юли 2008 18:29

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от uefacup »

Мисля че намерих програма за стадионите http://lu.idf.pagesperso-orange.fr/
Дано съм бил полезен
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от DoMiNaToR »

uefacup написа:Мисля че намерих програма за стадионите http://lu.idf.pagesperso-orange.fr/
Дано съм бил полезен
Знаем я :hi:
mimkOto
Мнения: 51
Регистриран на: 20 Окт 2009 08:29

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от mimkOto »

DoMiNaToR написа:
uefacup написа:Мисля че намерих програма за стадионите http://lu.idf.pagesperso-orange.fr/
Дано съм бил полезен
Знаем я :hi:
А ще я използвате ли?Или не става за новата фифа...? :) :?:
Наш'та Стара Загора,

на Самарското знаме,

зелено знаме ще се вей

и за БЕРОЕ ще се пей!

Хайде давайте зелените,

покажете тоз сезон

как се става шампион на беройски стадион!
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от __SaNd1__ »

По-добре не бързайте да пускате мода - нека е добре направен и да има лица(които предполагам сте ги правили в играта доколкото е възможно да са реални след като няма едитор) и стадиони (които ако ги няма - няма да е фатално) към всички други екстри, който ще има и да е комплектован отколкото два пъти да се пуска по-добре веднъж с всички неща поздрави, но дори и да няма стадиони важното е да няма бъгове :) P.S. Песни на агитките ще има ли и ШЛ и ЛЕ ще бъдат ли оправени, гледах последните шотове от началото на декември и всичко изглежда много добре :)
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
bez_ime444
Мнения: 57
Регистриран на: 07 Апр 2009 12:19

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от bez_ime444 »

Дано днес излезе ако не утре :) :S :happy: :happy:
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от hrdm »

Аз имам един проблем и искам да питам,защо след инсталацията на пача си остава стария вариант на играта.Играта е на Д:фифа12 директория но като задам тези данни за инсталация не става.Опитвам и други начини като директория вътре в самата игра но нищо за сега.И въпросът ми е как точно трябва да е,с предишни версии на фифа нямах такива проблеми
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от rap17ka7a »

hrdm написа:Аз имам един проблем и искам да питам,защо след инсталацията на пача си остава стария вариант на играта.Играта е на Д:фифа12 директория но като задам тези данни за инсталация не става.Опитвам и други начини като директория вътре в самата игра но нищо за сега.И въпросът ми е как точно трябва да е,с предишни версии на фифа нямах такива проблеми
Най-вероятно даваш директорията където си свалил играта не където си я инсталирал...
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от hrdm »

Играта се инсталира от диск,а там където задавам директорията там е и инсталирана.И като дам пача да се инсталира на Д:фифа12 инсталира се нормално,но после като отворя играта виждам че не е станало.И затова питах дали как трябва да е по точно.
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 Анонс

Мнение от hrdm »

Сега се получиха нещата,преинсталирах на ново играта.Но видях че в режим career mode Б групите са там но като се изберат играта се само изключва.За А група няма проблем и дано в следващия пач имаме и б групите,както и в режим tournament.A самия пач както винаги е майсторски направен.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2012”