BFL FIFA 12 Release

Всичко за BFL FIFA Football 2012
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

BFL FIFA 12 Release

Мнение от DoMiNaToR »

Изображение

Съдържание:

- Всички 16 отбора от А група с техните актуални състави към 1.9.2011
- Всички 20 отбора от Източна и Западна Б Група с техните актуални състави към 1.9.2011
- Реални домакински, гостуващи и вратарски екипи на всички отбори от А група (+ трети екипи на Литекс, Локо Пловдив, ЦСКА, Черно Море и Черноморец)
- Реални домакински, гостуващи и вратарски екипи на всички отбори от Б групите (+ трети екипи на Ботев Пловдив, Септември, Малеш и Бдин)
- Реални знамена на всички отбори от А група
- Реални знамена на всички отбори от Б групите
- Лога и банери на всички отбори от А група
- Лога и банери на всички отбори от Б групите
- Рекламни пана на отборите от А група
- Рекламни пана на отборите от Б групите
- 25 реални български съдии (без реални лица)

Career Mode:

- Възможност за игра с отборите от А Група (за сега не може да се играе с отбори от Б Групите)
- А Група, Купа на България, двубой за Супер Купата на България
- Участие в квалификациите за влизане в групите на Шампионска Лига и Лига Европа през втория сезон

Tournament Mode:

-Възможност за игра с отбори от А Група в първенството
-Възможност за игра с всички отбори в Купата на България
-Възможност за игра с ЦСКА и Литекс в двубой за Супер Купата на България.

Свали: BFL-Team.COM | Zamunda.NET | MediaFire.COM | Filebeam.com | MegaUpload.COM

______________________________

Начин на инсталиране:

1. Инсталирайте FIFA 12.
2. Изтеглете и пуснете BFLFIFA12v1. Когато ви излезе екрана за избор на директория изберете директорията, където е инсталирана FIFA 12.
3. Изтрийте всички файлове от "My Documents/FIFA 12". Ако искате да запазите настройките за резолюцията и конфигурацията на бутоните си не трийте двата *.ini файла. В противен случай ще трябва да настроите всичко наново.
4. Играйте и се забавлявайте!

______________________________

Лиценз:

BFL FIFA 11 е продукт реализиран от BFL Team™ и всички права по него се държат от BFL Team™.Като потребител Вие се задължавате да:

- Не продавате продукта BFL FIFA 11 /или за кратко патча/.Това е софтуер без комерсиална цел.
- Не променяте съдържанието по патча.
- Не присвоявате заслугите за реализирането на патча.
- При разпространение в други сайтове и форуми освен официалните на BFL Team™ трябва да посочите авторите /BFL Team™/ и официалната страница.

За мнения, въпроси и предложения пишете в тази тема.

rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от rap17ka7a »

Айде да ни е честит.Сега го свалям да го пробвам :P
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от __SaNd1__ »

Мерси дано се намери и начин да се играе и с Б Групите в Carrer Mode и всичко ще е супер :) Хора да не би да не може да се играе с Б Групите ако не сте използвали регенератора ? Само питам не разбирам много :) Поздрави
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
mimkOto
Мнения: 51
Регистриран на: 20 Окт 2009 08:29

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от mimkOto »

Аааааа суперрррррррр.... БРАВО БФЛ :party: :party: :party: :party: :party:
Наш'та Стара Загора,

на Самарското знаме,

зелено знаме ще се вей

и за БЕРОЕ ще се пей!

Хайде давайте зелените,

покажете тоз сезон

как се става шампион на беройски стадион!
GFGforce
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Апр 2011 18:36

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от GFGforce »

Моля ви някой да ми помогне!!Искам да си сложа някои трансфери в български отбор всичко си е нормално,но като вляза в career mode тези трансфери изчезват и все едно нищо не съм направил пак със същите играчи от преди да сложа трансферите.
bobotir
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Дек 2011 14:58

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от bobotir »

Пача е страхотен :)
traiki
Мнения: 61
Регистриран на: 22 Ное 2009 23:53

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от traiki »

Браво : ) , а на кои играчи има реални лица
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от vili4kata »

Добра работа, ще уважим! :)

//Manager mode не може да се играе само с отборите от Б група, с всички други е възможно. ;)
Seeder
Мнения: 10
Регистриран на: 14 Окт 2011 18:33

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Seeder »

Всичко работи и трансфери и всичко , добре сте го направили патча , играч 2ри сезон с ЦСКА в Шампионската Лига и няма проблеми , всичко е на 6 , ще чакаме и 2рия патч , но има бъг , на всички стадионни , рекламите са бъгларски от стадион Българска Армия , някакви идеи ?
jacksparrow
Мнения: 12
Регистриран на: 26 Дек 2011 12:21

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от jacksparrow »

Здравейте, първо искам да пожелая весело посрещане на новата година на всички. Така ДОМИНАТОР патча е супер но има няколко нещa по коитo трябва да се работи 1.Стадионите 2.Да се добавят снимки на играчите и 3.Истински лица на играчите и реферите всичко друго е супер ще ги има ли тези неща които изброих в втората версия ? Мерси за обърнатото време. ;)
bobotir
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Дек 2011 14:58

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от bobotir »

[quote="jacksparrow"]Здравейте, първо искам да пожелая весело посрещане на новата година на всички. Така ДОМИНАТОР патча е супер но има няколко нещa по коитo трябва да се работи 1.Стадионите 2.Да се добавят снимки на играчите и 3.Истински лица на играчите и реферите всичко друго е супер ще ги има ли тези неща които изброих в втората версия ? Мерси за обърнатото време. ;)[/quot


Ще бъдем благодарни и ако се добавят песните на агитките :)
fifa1298

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от fifa1298 »

защо не ми тръгва правя всичко необходимо
Deco
Мнения: 34
Регистриран на: 13 Ное 2011 18:07

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Deco »

Да, наистина ще има ли песни на агитките във 2-рата версия на патча? И искам да попитам как мога да си добавя снимки на играчите,има ли някаква програма за импортването им в играта,защото преди съм го правил (на ФИФА 11 и ФИФА 08 със СМ ,но доколкото знам тя още не излязла) ?
Изображение
jacksparrow
Мнения: 12
Регистриран на: 26 Дек 2011 12:21

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от jacksparrow »

Deco написа:Да, наистина ще има ли песни на агитките във 2-рата версия на патча? И искам да попитам как мога да си добавя снимки на играчите,има ли някаква програма за импортването им в играта,защото преди съм го правил (на ФИФА 11 и ФИФА 08 със СМ ,но доколкото знам тя още не излязла) ?
Снимки на играчи може да се вкарат с CM12 още не е излезнала !
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от DoMiNaToR »

bobotir написа:
jacksparrow написа:Здравейте, първо искам да пожелая весело посрещане на новата година на всички. Така ДОМИНАТОР патча е супер но има няколко нещa по коитo трябва да се работи 1.Стадионите 2.Да се добавят снимки на играчите и 3.Истински лица на играчите и реферите всичко друго е супер ще ги има ли тези неща които изброих в втората версия ? Мерси за обърнатото време. ;)



Ще бъдем благодарни и ако се добавят песните на агитките :)
Това са задачите за втората версия.
quese
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Апр 2011 17:22

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от quese »

Слагали ли сте някакъв update,тъй като движението на футболистите ми се струва различно,направо летят по терена,помислих че съм си сложив Game speed на Fast,но забелязах че си е на Normal..
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от hrdm »

Аз имам един проблем и искам да питам,защо след инсталацията на пача си остава стария вариант на играта.Играта е на Д:фифа12 директория но като задам тези данни за инсталация не става.Опитвам и други начини като директория вътре в самата игра но нищо за сега.И въпросът ми е как точно трябва да е,с предишни версии на фифа нямах такива проблеми
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от hrdm »

И да не забравя да питам Доминатор,да чакаме ли в втория пач да е оправен проблема с career mode и да може да се ползва Б групите
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Rubo »

Не е ли по-добре това с Б групите да се направи на фикс и да се пусне или нещо подобно, вместо във v2, защото според мене v2 ще има(ама като миналата година) :D :D
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от flaboy »

Всичко е добре само дето в режим на кариера ме изхвърля след известно време (няколко мача ,понякога и по често ) и не просто ме изхвърля от играта ,а направо ми се изключва компа ,забелязах че го прави също и понякога когато дам Esc , този проблем го имах и преди патча но не чак да ми се исключва компа :) ,но го бях оправил от онзи бин файл като му дадох да е само за четене ,но сега не става .Незнам дали е заради патча ,но ако някой има същия проблем и е намерил решение да пише :)
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2012”