BFL FIFA 12 Release

Всичко за BFL FIFA Football 2012
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
ivelin123
Мнения: 17
Регистриран на: 01 Апр 2011 02:20

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от ivelin123 »

Не съм изиграл все още сезона и не мога да кажа дали и при мен го има този бъг. Но ако е така, когато пускате пач пробвайте го :) Вие си знаете все пак, но изиграйте по 1 сезон с А и Б група набързо и тогава го пуснете.
Diesel
Мнения: 9
Регистриран на: 01 Юни 2010 14:30

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Diesel »

ivelin123 написа:Не съм изиграл все още сезона и не мога да кажа дали и при мен го има този бъг. Но ако е така, когато пускате пач пробвайте го :) Вие си знаете все пак, но изиграйте по 1 сезон с А и Б група набързо и тогава го пуснете.
Ще го имаш не са притеснявай ;) :D
Да запеем дружно песента,
за отбора в нашите сърца,
има, има истина една
тя е само, само ЦСКА!
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от henzik9 »

Явно пача не е тестван, преди да го качат тук! Аз също не съм доизиграл сезона си в Б група, но повечето мения са такива, че има бъг в Б групата, което е жалко. Дано бъде поправен и преди да бъде пуснат наново, да бъде тестван. Учудвам се на мълчанието от Доминатор и останалите работили по пач-а. Няма до момента отговор от тяхна страна, относно бъговете.
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

??

Мнение от henzik9 »

Никой не е писал от доста време, но виждам, че периодично влизат Доминатор и други, та искам да попитам за последно има ли смисъл да доигравам сезона си в Бгрупа, ако няма опция за влизане в А група?
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: ??

Мнение от DoMiNaToR »

henzik9 написа:Никой не е писал от доста време, но виждам, че периодично влизат Доминатор и други, та искам да попитам за последно има ли смисъл да доигравам сезона си в Бгрупа, ако няма опция за влизане в А група?
В А група се влиза, но освен това играеш и в ШЛ. Повечето неща са оправени, до 3-4 дни може би ще има пач.
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

До Даниел Христов

Мнение от henzik9 »

Благодаря ти за разяснението! :) Нека този път тествате нещата за да не се получават такива грешки :)
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Игрово време

Мнение от henzik9 »

Дразни ме едно нещо от самото начало на 1-вия пач. Отброяването на минутите от полувремето в горния ляв ъгъл ми е на червен фон, което се слива с бледите бели цифри, а когато играя международни мачове е добре т.с, на син фон с бели цифри и се вижда ясно. Казвам, не че не го виждам, но е ...дразнещо поне за мен. Реших да попитам дали само при мен е така, защото на един от скрийновете, които сте пуснали се вижда снимка между лудогорец и цска, където времето си е на син фон, но може би защото мача е бил приятелски тоест kick-off. Как мога да променя този цвят в мачовете за първенство и да си е син както в международните. Благодаря за отговора, предварително.
ivelin123
Мнения: 17
Регистриран на: 01 Апр 2011 02:20

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от ivelin123 »

Аз имах и още един бих казал доста лош бъг. Започнах да играя с Черноморец Бургас, купих си няколко играчи единия от тях се казваше Rausch ако не се бъркам. Играх няколко мача и след последния си мач отидох на Squad, гледам Rausch е без име, с малък оверал и е вратар :o Добре искам да го сменя и като опитам да го махна и да вкарам друг играта ме изхвърля. И така се принудих си приключа сезона, защото този бъг не се оправи. Не знам дали е от пача, преди не съм го срещал в предния пач и в нормалната фифа
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от hrdm »

Както разбирам от Доминатор,да чакаме ремонтите по пача да минат и да изтеглим наново ремонтираната версия.Защото е мн глупаво първия в Б група да е в шампионска лига а шампиона на България да играе в другия турнир. :?:
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от hrdm »

И е добре Доминатор да ни каже да чакаме ли да има нов ремонтиран пач.Защото аз лично играя само с любимата бундеслига,защото не мога да си ползвам нашето първенство заради тези бъгове.Да станеш шампион а да можеш само за лига европа.и отбор от втора дивизия да ми играе шамшпионска лига. :?:
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от henzik9 »

hrdm написа:И е добре Доминатор да ни каже да чакаме ли да има нов ремонтиран пач.Защото аз лично играя само с любимата бундеслига,защото не мога да си ползвам нашето първенство заради тези бъгове.Да станеш шампион а да можеш само за лига европа.и отбор от втора дивизия да ми играе шамшпионска лига. :?:
Нали ви каза човека, ще тестват пача и ще го пуснат, може да е дал дефект и отново да ремонтират, спокойно,, щом е казал,,,
ivelin123
Мнения: 17
Регистриран на: 01 Апр 2011 02:20

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от ivelin123 »

Колко се плаща, за да се играе online ? И има ли някакъв начин да се играе безплатно както на предните версии чрез хамачи или нещо такова ?
GarraDembele
Мнения: 35
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:40

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от GarraDembele »

ivelin123 написа:Колко се плаща, за да се играе online ? И има ли някакъв начин да се играе безплатно както на предните версии чрез хамачи или нещо такова ?
Купуваш си играта и играеш online. Иначе, ако ти се играе online цъкай с фифа 11 ;)
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от hrdm »

Кога все пак да очакваме ремонтите да станат и да се пусне новия пач. :?:
uefacup
Мнения: 153
Регистриран на: 14 Юли 2008 18:29

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от uefacup »

Ако не знаете излезе UEFA EURO 2012 за FIFA 12 за жалост не е кракнат! Мисля че хората от БФЛ чакат да го кракнат и чак тогава да пуснат пача
ivelin123
Мнения: 17
Регистриран на: 01 Апр 2011 02:20

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от ivelin123 »

В смисъл да направят евро 2012 заедно с бфл в следващата версия ли ?
SHERIFA
Мнения: 14
Регистриран на: 29 Ное 2009 19:57

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от SHERIFA »

ivelin123 написа:Колко се плаща, за да се играе online ? И има ли някакъв начин да се играе безплатно както на предните версии чрез хамачи или нещо такова ?
Плаща се от ТУК (намираш с Ctrl+F FIFA 12 по-долу в 1-вият пост). И ест. (и слава богу), че няма безплатен обяд :clap:.
uefacup написа:Ако не знаете излезе UEFA EURO 2012 за FIFA 12 за жалост не е кракнат!
Да, знаем. Т.е. е за радост, тъй като и него също е пуснат за закупуване от страницата, посочена 4 реда по-горе. Фактически си е експанжън за самата FIFA с допълнителното платено съдържание, отключващо страно МНОГО неща за предстоящото Европейско първенство по футбол 2012!

И не забрявайте, че истинското удоволствие се доставя в ОНЛАЙН режим чрез съревноваване с РЕАЛНИ хора, чрез печелене на ТОЧКИ, онлайн постижения, екипи, привилегии и прочие, а НЕ OFFLINE (игране с БОТ/AI/NPC компютъра и прочие, които си ги знаете и без т'ва).

Поздрави!
traiki
Мнения: 61
Регистриран на: 22 Ное 2009 23:53

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от traiki »

Тук ли му е мястото да си предлагаш скапаните steam услуги !?
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Rubo »

А някой може ли да обясни, как да си инсталирам internacional facepack към БФЛ... :)
SHERIFA
Мнения: 14
Регистриран на: 29 Ное 2009 19:57

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от SHERIFA »

traiki написа:Тук ли му е мястото да си предлагаш скапаните steam услуги !?
Къде съм писал в поста си за „Steam“, LoL :rofl:. Точно, ясно и конкретно по FIFA 12 и UEFA EURO 2012.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2012”