BFL FIFA 13 излезе!

Всичко за BFL FIFA Football 2013
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Xaugyk »

Aз изиграх един сезон симулирах го и всичко беше ок.Само където първият сезон го нагласих да има турнири но там показваше полски имена на отборите и като почна сезона не се игра в европа.Чак от вторият сезон се игра имаше и суперкупа на България.Играх с ЦСКА.Днеска нямам време за повече тестове.Направи ми впечатление освен размесените години на играчите и това че няма скореборд и лого на някоя БГ телевизия например анал1.Няма да е лошо да се направи.
И само ЦСКА обичамеее !!!
file
Мнения: 10
Регистриран на: 01 Яну 2013 14:52

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от file »

Toя краш стана само в мача с локо софия ама аз не го симулирах и го пуснах да го играя и крашна обаче ако го симулираш нямаш проблем тва е в 3 кръг
kamata
Мнения: 4
Регистриран на: 18 Ное 2012 14:54

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от kamata »

Помогнете нищо не разбирам като го исталирам ми излиза това - http://dox.bg/files/dw?a=4f141eafbc
как да го оправа ? :(
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от DoMiNaToR »

kamata написа:Помогнете нищо не разбирам като го исталирам ми излиза това - http://dox.bg/files/dw?a=4f141eafbc
как да го оправа ? :(
Инсталирай това.
file написа:Toя краш стана само в мача с локо софия ама аз не го симулирах и го пуснах да го играя и крашна обаче ако го симулираш нямаш проблем тва е в 3 кръг
Изтри ли всички файлове от My Documents/FIFA 13? Ако си ги изтрил и пак крашва ще погледна.
file
Мнения: 10
Регистриран на: 01 Яну 2013 14:52

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от file »

Да изтрих ги
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от DoMiNaToR »

file написа:Да изтрих ги
А кога крашна? При смяна, в началото на мача, в края?
file
Мнения: 10
Регистриран на: 01 Яну 2013 14:52

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от file »

Като се зарежда мача да се пусне нали зачернява и после ми излиза и после се създава фаил крашдъмп
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от jorjinio11 »

Здравейте,

прегледах пача и ми направи впечатление следните неща:
първо отборите във career mode имат прекалено високи трансферни бюджети, примерно Левски имат 8 млн. ;
не знайно защо, в някой мачове въобще ги няма агитките, а съм направил всичко както си му е реда.

Другото което е, да попитам ще е възможно ли играта с БГ отбори в евротурнирите още от 1-я сезон ?
Иначе пача е супер, поздравления! :)

П.П. Честита Нова Година ! :party:
fenaotpd
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:31

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от fenaotpd »

Всичко е много добре и много благодаря за пача, но имам един голям проблем. Не мога да сменям контролите на шут, спринт и още няколко. Няма проблеми с останалите контроли като пас, центриране и т.н., но с останалите имам. Помогнете.
pogunsoto15
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Ное 2012 00:15

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от pogunsoto15 »

Доминатор всичко правя както на снимките ... за песните говоря и пускам приятелски мач не пеят , имах сейф пускам го и там не пеят .. ? изцяло нов сейф ли трябва да почна ? :)
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от flaboy »

хммм доста интересно ,относно предния ми пост (доминатор ,ако изобщо си му обърнал внимание )
та значи коментатора всъщност си казва имената на играчите но...
аз играя с Левски и забелязах ,че на Гаджев ,Ели ги казва само когато играеш приятелски мач (както и на доста други) ,а на Жоао Силва и Рамос в режим на кариера когато играеш ,това ми се струва доста странно .
Станислав Ангелов го казва винаги :)
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от DoMiNaToR »

flaboy написа:хммм доста интересно ,относно предния ми пост (доминатор ,ако изобщо си му обърнал внимание )
та значи коментатора всъщност си казва имената на играчите но...
аз играя с Левски и забелязах ,че на Гаджев ,Ели ги казва само когато играеш приятелски мач (както и на доста други) ,а на Жоао Силва и Рамос в режим на кариера когато играеш ,това ми се струва доста странно .
Станислав Ангелов го казва винаги :)
Само единия коментатор ги казва всичките. Мисля, че Clive Tyldesley & Andy Townsend ги казват всичките, но не съм сигурен.
fenaotpd написа:Всичко е много добре и много благодаря за пача, но имам един голям проблем. Не мога да сменям контролите на шут, спринт и още няколко. Няма проблеми с останалите контроли като пас, центриране и т.н., но с останалите имам. Помогнете.
Там където си настройваш контролите, в първия раздел "Settings", на Control Device избери "Keyboard Only", а не "Keyboard + Mouse".
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от flaboy »

благодаря за отговора :)
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от flaboy »

DoMiNaToR написа:
file написа:Да изтрих ги
А кога крашна? При смяна, в началото на мача, в края?
И при мен крашва преди мач с Локо Сф точно когато тръгва да зарежда мача ,явно проблема е при локото хах :)
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
demon777
Мнения: 27
Регистриран на: 01 Яну 2013 21:53

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от demon777 »

Имам питане относно инсталацията на песните стигам до там дето избирам берое и почвам да му слагам песните. Слагам вс как е на картинката но как да го запаметя? щото като натисна бутон Е за следващия отбор ботев враца слагам и неговите песни но като се върна на ботев пловдив пловдив е с песните на враца как да запаметява


Освен това освен на ботев враца и пловдив не ми излизат другите песни на др отбори
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от jorjinio11 »

demon777 написа:Имам питане относно инсталацията на песните стигам до там дето избирам берое и почвам да му слагам песните. Слагам вс как е на картинката но как да го запаметя? щото като натисна бутон Е за следващия отбор ботев враца слагам и неговите песни но като се върна на ботев пловдив пловдив е с песните на враца как да запаметява


Освен това освен на ботев враца и пловдив не ми излизат другите песни на др отбори
Проблема е някъде при тебе. Ако правиш всичко както е обяснено, не би трябвало да имаш никакви проблеми :) Пробвай пак отново ;)
Bakardzhiev
Мнения: 7
Регистриран на: 02 Яну 2013 15:53

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Bakardzhiev »

Аз имам 1 въпрос. Защо като се пуснеш с отбор от Б група той не играе за купата?
pogunsoto15
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Ное 2012 00:15

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от pogunsoto15 »

Доминатор всичко правя както на снимките ... за песните говоря и пускам приятелски мач не пеят , имах сейф пускам го и там не пеят .. ? изцяло нов сейф ли трябва да почна ? :)
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Xaugyk »

И аз не чувам да пеят но това е малкият проблем.Играя кариера с ЦСКА и като почна да зарежда мача срещу ЛОКО-СФ играта крашна.Значи явно проблема е в Локото...Нещо май не видях да има мачове за купата.

EDIT: Извинявам се има мачове за купата ноември.И в Б-Група също отборите участват за купата.
И само ЦСКА обичамеее !!!
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от jorjinio11 »

Изиграх пробен сезон с Левски. Направи ми впечатление, че отбора не участваше в турнира за Купата. Втория сезон нямах никакви мачове, освен приятелските преди началото на сезона и тези с националния (понеже водя и България). Обърнете внимание на това, защото си е важна част ;) Благодаря !
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2013”