BFL FIFA 13 излезе!

Всичко за BFL FIFA Football 2013
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
lewstherin
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Яну 2013 17:56

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от lewstherin »

След един сезон тестове :

При едно от пусканията на Фифа, въпреки че избирам английски език, играта тръгва на полски, с полски отбори -----> оправи се с рестарт на играта.

Мачовете с Локо СФ не могат да се играят, трябва да сесимулират

Сезона имаше само 28 кръга вместо 30.

Проблема с тихите песни на агитките е от самата игра, тъй като и оригиналните са тихи. Все пак песните "работят" - чуват се но трудно.
spicye
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Дек 2012 13:20

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от spicye »

Искам да питам как да си сложа песни примерно на Левски, защото като тръгна да ги слагам ми излизат само на Ботев (Пловдив), Берое и ЦСКА ?
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от flaboy »

spicye написа:Искам да питам как да си сложа песни примерно на Левски, защото като тръгна да ги слагам ми излизат само на Ботев (Пловдив), Берое и ЦСКА ?
когато избереш отбора и цъкнеш върху дадена опция за промяна на песните ,момента в които ти се отвори прозорец да избираш виждаш само на тези 3 отбора ,натискаш обаче клавиша (е) или с мишката малко по отгоре в ляво го има и ще отвориш другата страница с останалите песни :)
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
pogunsoto15
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Ное 2012 00:15

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от pogunsoto15 »

flaboy виж си ЛС :)
rafatpc
Мнения: 4
Регистриран на: 02 Яну 2013 22:30

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от rafatpc »

Когато минавам на другата страница с плейлистите фифата забива. Възможни решения/причини?

ПС: Направил съм всичко както е описано.
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от jorjinio11 »

rafatpc написа:Когато минавам на другата страница с плейлистите фифата забива. Възможни решения/причини?

ПС: Направил съм всичко както е описано.
И при мен е така!

П.П. По въпроса с липсата на мачове от втория сезон: всичко е ок сега, дори участвам и в Европа. Но проблема с участието в турнира за Купата на България от 1-я сезон остава :|
ultracska
Мнения: 20
Регистриран на: 16 Апр 2012 20:53

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от ultracska »

Здравейте моля Ви за малко помощ. Значи изчетох всички коментари видях сходен с моя проблем ,но аз не успях да го оправя. Моя проблем е в това , че като стигна до момента регенаратора трябва да ми се отвори , той ми дава да избера траектория , при което аз избирам и ми изписва нещо на италиански и регенаратора се отваря понякога за секунди и изчезва. Като си вляза във Фифата на мястото на Полша пише България , но има само 5 полски отбора , някакви идеи?
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Xaugyk »

АБе не ъсм много сигурен дали ще подейства но опитай с Креатион Мастер 13 да отвориш фифата и от там да регенирираш.Мисля че би трябвало да върши същата работа.Поне можеш да опиташ.Ясно е че регенератора явно не си е свършил работата.Пробвах с ЦСКА и имаше първата година купа на България мача беше мисля ноември месец и после имаше още един мач реванш за купата декември мисля и други нямаше.Явно трябва да победиш съперника и тогава трябва да се появи следващ противник в календара.
И само ЦСКА обичамеее !!!
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от DoMiNaToR »

Турнира за купата започва от 3-тия кръг, тоест участват само 16 отбора. Миналата година започваше от 2-рия кръг и участваха 32. А тази година от 2те групи се събират общо 30 отбора и няма как да се започне от 2-рия кръг с 32 отбора. Затова играта на случаен принцип избира кои 16 отбора от всички 30 ще участват в турнира за купата, останалите 14 просто не участват. Тъпо е знам, но това е положението, решение за сега няма. Другия вариант беше изобщо да няма турнир за купата, но така, мисля, е по-добре.
SPFC1919
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Яну 2013 02:17

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от SPFC1919 »

Изиграх три сезона със Спартак Плевен, третия станах шампион и накрая на сезона играта ми крашна ... Как може да се реши този проблем :S
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Xaugyk »

SPFC1919 написа:Изиграх три сезона със Спартак Плевен, третия станах шампион и накрая на сезона играта ми крашна ... Как може да се реши този проблем :S
Пробвай автоматично да преминеш от там където ти крашва.Ако е преди мач го пусни автоматично да се изиграе да пробваш дали ще крашне.

Доминатор-Относно Локо-СФ имаш ли идея къде е грешката и защо крашва като трябва да се играе срещу тях или кариера с тях?
И само ЦСКА обичамеее !!!
Bakardzhiev
Мнения: 7
Регистриран на: 02 Яну 2013 15:53

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Bakardzhiev »

Като приключих 1вия сезон 2рия нямам никакви мачове освен приятелските?
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от DoMiNaToR »

Проблема с Локо Сф е оправен. Сега оправям и годините на играчите и каквото още изкочи и ще пусна фикс до 2-3 дни.
Bakardzhiev
Мнения: 7
Регистриран на: 02 Яну 2013 15:53

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Bakardzhiev »

Проблема дето го има с Локо Сф го има и с Чавдар Етрополе, също забелязах че като играеш с отбир от Б гр. и спечелиш купата не участваш в Лига Европа.
nikodine
Мнения: 6
Регистриран на: 25 Фев 2011 20:03

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от nikodine »

Доминаторе, само не бързай брат има какво да се играе колкото трябва ще чакаме, направи го както трябва фикса, да няма после още 10 фикса след него да те занимаваме :)

Каза че засега краша с Локо СФ е оправен
Годините спомена че ги оправяш
Да подсета за песните на агитките ако можеш нещо да измислиш да се чуват по силно
И... вече ако забележа други бъгове ще пиша

Поздрави.
SPFC1919
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Яну 2013 02:17

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от SPFC1919 »

Xaugyk написа:
SPFC1919 написа:Изиграх три сезона със Спартак Плевен, третия станах шампион и накрая на сезона играта ми крашна ... Как може да се реши този проблем :S
Пробвай автоматично да преминеш от там където ти крашва.Ако е преди мач го пусни автоматично да се изиграе да пробваш дали ще крашне.

Доминатор-Относно Локо-СФ имаш ли идея къде е грешката и защо крашва като трябва да се играе срещу тях или кариера с тях?
Точно на края на сезона е, след последния мач и няма варианти да го симулирам.
lichampBFL
Мнения: 6
Регистриран на: 09 Дек 2012 16:39
Местоположение: Варна

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от lichampBFL »

DoMiNaToR написа:Проблема с Локо Сф е оправен. Сега оправям и годините на играчите и каквото още изкочи и ще пусна фикс до 2-3 дни.
http://football24.bg/novina/96930-kraj- ... o-propadna - Ако може да махнеш и Хюсеинович от ЦСКА. :)
cena62
Мнения: 57
Регистриран на: 17 Авг 2009 08:42

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от cena62 »

DoMiNaToR написа:Проблема с Локо Сф е оправен. Сега оправям и годините на играчите и каквото още изкочи и ще пусна фикс до 2-3 дни.
На Цветомир Цонков от Черноморец,на екипа му пише Марсио Нуно,едва ли е кой знае колко трудно да се поправи. :)
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Xaugyk »

DoMiNaToR написа:Проблема с Локо Сф е оправен. Сега оправям и годините на играчите и каквото още изкочи и ще пусна фикс до 2-3 дни.
Kakъв беше точно проблема с ЛокоСф и как ще ги оправяш годините?Ако ще ги оправяш ръчно аз мога да си ги оправя и сам без да чакам да излезе фикса ако няма да съдържа и други работи.
И само ЦСКА обичамеее !!!
Deco
Мнения: 34
Регистриран на: 13 Ное 2011 18:07

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Deco »

Aз още не съм изтеглил пача, защото знаех, че ще има проблеми, но чакам фикса и ще го изтегля заедно с него. До колкото разбрах от мои приятели има следните проблеми в пача: Крашва при мач с Локо Сф в career mode, понякога има много малко публика на мач, годините на доста играчи са сбъркани, Хюсеинович е в цска, а до колкото знам въобще не е ставал такъв трансфер, имаше само преговори, а сега искал да ходи в Динамо Загреб и мисля, че това са всичките проблеми. Виждам, че си споменал, че работиш по тях, дано наистина ги оправиш. А между другото и това с купата е доста тъпо, щото един приятел е почнал с Левски и не го е пуснало за купата, направете поне така, че грандовете да играят задължително в купата. :^) Успех! :)
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2013”