BFL FIFA 13 излезе!

Всичко за BFL FIFA Football 2013
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
GarraDembele
Мнения: 35
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:40

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от GarraDembele »

Правя всичко както е в описанието за песните на агитките и кто пусна мач ги няма песните. Някой да сподели как се оправя това нещо ?

Също така искам да кажа, че съм изненадан много неприятно. Как може Вутов да сте го направили на 32 и Прохазка ??? Като Вутов е 16, а Прохазка 23 ... Поне живеем в 21 век и може да видите от чичко гугъл всеки един играч... Много зле.... :shake:

НЕ СЪМ ОЧАКВАЛ ДА СЕ ГРЕШАТ ГОДИНИТЕ ТОЧНО НА ОТБОР КАТО ЛЕВСКИ! ТОВА ГОВОРИ МНОГО ЗЛЕ ЗА ВАС! :bang: :bang: :bang: :bang: :bang:
PaCo
Мнения: 44
Регистриран на: 25 Дек 2007 01:26

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от PaCo »

Ако си беше направил труда да прочетеш и предишни мнения щеше да знаеш защо е така и да знаеш, че за тези проблеми се прави фикс ;)
GarraDembele
Мнения: 35
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:40

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от GarraDembele »

PaCo написа:Ако си беше направил труда да прочетеш и предишни мнения щеше да знаеш защо е така и да знаеш, че за тези проблеми се прави фикс ;)
За кой проблем по-точно, че те са много ? :^)
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

GarraDembele написа:
PaCo написа:Ако си беше направил труда да прочетеш и предишни мнения щеше да знаеш защо е така и да знаеш, че за тези проблеми се прави фикс ;)
За кой проблем по-точно, че те са много ? :^)
Ми те са 6 страници, не вярвам да ти отнеме много време за да прочетеш за какво ще има фикс и защо са проблемите с рожденните дати, а пък ако прочетеш внимателно всичко от инструкциите за песните, туковиж и те проработили ;) .
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Xaugyk »

GarraDembele написа:
PaCo написа:Ако си беше направил труда да прочетеш и предишни мнения щеше да знаеш защо е така и да знаеш, че за тези проблеми се прави фикс ;)
За кой проблем по-точно, че те са много ? :^)
За всичките!И четете преди да се.р.ете!Няма да ви се обеснява на всяка страница едно и също.За всички бъгове известни до сега се прави фикс.Друг е въпроса чв трябваше до 2-3 дена да бъде готов а то стана 10 дена и ни вест ни кост.То така като е тръгнало е по-добре да се изчака да затвори трансферният прозорец и тогава да се пусне фикс-а + втората част от патча.
И само ЦСКА обичамеее !!!
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Rubo »

Не знам дали при другите е така... играх с отбор от Б група, завърших 1ви, влязах в А група пак завърших първи и спечелих купата, на следващия сезон имам квалификации за Европа срещу PSV и ме изхвърля като щракна на мача...
vladigadzhev
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Яну 2013 17:17

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от vladigadzhev »

Какво му се карате на момчето бе, пита отговорете му, не да се правете на г*золизачи на админчето. А този фикс кога? доминаторчето каза на 1ви януари : фикс до 2-3 дена, е сега е 9-ти и още няма.
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Xaugyk »

vladigadzhev написа:Какво му се карате на момчето бе, пита отговорете му, не да се правете на г*золизачи на админчето. А този фикс кога? доминаторчето каза на 1ви януари : фикс до 2-3 дена, е сега е 9-ти и още няма.
Ти не се обаждаш че и ти отнасяш псувните и караниците.Хората са казали когато 2 мъже си мерят пишките ти задника си там не го слагай...Отговорил съм му кратко точно и ясно а това че не чете е негов проблем.Никой не е гъзолизец на админчето защото единият от нас е админчето....пък и другото админче също отнася критики така че никой не е гъзолизец.И друг път като не те натискат няма да звъниш :hi:
И само ЦСКА обичамеее !!!
ultracska
Мнения: 20
Регистриран на: 16 Апр 2012 20:53

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от ultracska »

Да попитам някой , който знае и може да обясни. Може ли да сложа мои песни към тези от пача и да ги добавя в плейлистата някак , опитах всевъзможни неща и не става , отделно ако няма как да ги съчетая с тези от пача , как може да си сложа само моите , защото правя всичко както при тези от пача ,но не става ? Моля някой да пише и да помогне ако знае как. Мерси предварително , иначе пача е супер освен забележките , които всички знаят
Никой ли не може да помогне , извинявам се за спама
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от flaboy »

Xaugyk написа:
vladigadzhev написа:Какво му се карате на момчето бе, пита отговорете му, не да се правете на г*золизачи на админчето. А този фикс кога? доминаторчето каза на 1ви януари : фикс до 2-3 дена, е сега е 9-ти и още няма.
Ти не се обаждаш че и ти отнасяш псувните и караниците.Хората са казали когато 2 мъже си мерят пишките ти задника си там не го слагай...Отговорил съм му кратко точно и ясно а това че не чете е негов проблем.Никой не е гъзолизец на админчето защото единият от нас е админчето....пък и другото админче също отнася критики така че никой не е гъзолизец.И друг път като не те натискат няма да звъниш :hi:
Определено има леко подмазване хах , а vladigadzhev до някъде е прав
ясно е че има проблем с фикса и не е готов или изобщо има ли такъв
просто някой да каже и толкова ,няма смисъл да мълчите (доминатор) или които там се занимава
а когато сте казали 2 3 дни е нормално да се интересуваме какво става .
Мисля ,че едно драскане от сорта на "още не е готов фикса" ще свърши работа .
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
NoName
Мнения: 3
Регистриран на: 05 Яну 2013 22:21

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от NoName »

NoName написа:Някой може ли да ми каже как се ДЕинсталира, защото искам да си я махна докато не се оправят грешките или докато не излезе v1.1 :)
Някой ще ми помогне ли?
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от vili4kata »

flaboy написа:Мисля ,че едно драскане от сорта на "още не е готов фикса" ще свърши работа .
Понеже не се подразбира... Аз доколкото разбрах вариантите са два - или ще има фикс, или бъговете ще бъдат оправени с втората версия, която излиза след края на трансферния период т.е. другия месец. Не стига, че всичко се прави за без пари, ми искаме и срокове да се спазват, да има пояснения за всичко и ако е възможно да е тествано и работещо на 100% без грам проблеми. :|

Иначе към проблема с board-а, за който писах преди, ще добавя следното - мрежите на вратите ми излизат страшно големи и издадени назад на стадионите, на които играят българските отбори. Пробвах да си ги оправя от настройките, но там опцията за "опъване на мрежата" не играе изобщо... Бихте ли ги направили нормални в следващата версия (или поне опцията за това да важи), аз в България такива "дебели" врати не съм виждал.
NoName написа:
NoName написа:Някой може ли да ми каже как се ДЕинсталира, защото искам да си я махна докато не се оправят грешките или докато не излезе v1.1 :)
Някой ще ми помогне ли?
Предполагам с преинсталиране на фифата е единствения начин, не е кой знае колко трудно, запазваш си файловете с настройките и другите неща и преинсталираш играта. :)
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от jorjinio11 »

Пичове, намерих още една грешка. Освен на играчи на Левски има и други, който са със сгрешени години, също така Николай Чипев е 75 Ovr ;)
Bakardzhiev
Мнения: 7
Регистриран на: 02 Яну 2013 15:53

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Bakardzhiev »

За грешни години много.. /примерно: Пирин Разлог - Златко Богоев е на правен на 31г. а той е 1988г роден/ ..но това не е толкова голям проблем :) Да се оправят другите. Съща така и хубаво ще е да се оправи, че като спечелиш купата на играш Лига Европа.
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от jorjinio11 »

Пичове кажете нещо за фикса, дали да го чакаме за идните дни или направо за втората версия от пача ?
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Xaugyk »

flaboy написа:
Xaugyk написа:
vladigadzhev написа:Какво му се карате на момчето бе, пита отговорете му, не да се правете на г*золизачи на админчето. А този фикс кога? доминаторчето каза на 1ви януари : фикс до 2-3 дена, е сега е 9-ти и още няма.
Ти не се обаждаш че и ти отнасяш псувните и караниците.Хората са казали когато 2 мъже си мерят пишките ти задника си там не го слагай...Отговорил съм му кратко точно и ясно а това че не чете е негов проблем.Никой не е гъзолизец на админчето защото единият от нас е админчето....пък и другото админче също отнася критики така че никой не е гъзолизец.И друг път като не те натискат няма да звъниш :hi:
Определено има леко подмазване хах , а vladigadzhev до някъде е прав
ясно е че има проблем с фикса и не е готов или изобщо има ли такъв
просто някой да каже и толкова ,няма смисъл да мълчите (доминатор) или които там се занимава
а когато сте казали 2 3 дни е нормално да се интересуваме какво става .
Мисля ,че едно драскане от сорта на "още не е готов фикса" ще свърши работа .
И къде видя лекото подмазване?
И само ЦСКА обичамеее !!!
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от flaboy »

Xaugyk написа:
GarraDembele написа:
PaCo написа:Ако си беше направил труда да прочетеш и предишни мнения щеше да знаеш защо е така и да знаеш, че за тези проблеми се прави фикс ;)
За кой проблем по-точно, че те са много ? :^)
За всичките!И четете преди да се.р.ете!Няма да ви се обеснява на всяка страница едно и също.За всички бъгове известни до сега се прави фикс.Друг е въпроса чв трябваше до 2-3 дена да бъде готов а то стана 10 дена и ни вест ни кост.То така като е тръгнало е по-добре да се изчака да затвори трансферният прозорец и тогава да се пусне фикс-а + втората част от патча.
ето тук ;)
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Xaugyk »

Е не мисля че това е подмазване че съм казал да се чете защото е пълно с тъпанарчета дето ги мързи да прочетат 5-6 страници.Разбирам да са 260 страници но за няколко страници...И ако си прочел по-долу съм написал също че е редно доминатора да напише нещо след като е казал че до 2-3 дена ще е готов фикса а той не се вясфа.За това си върнах оригиналната фифа и може да инсталирам патча след 2-3 месеца когато всичко бъде наред.Не мога да чакам повече.
И само ЦСКА обичамеее !!!
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от flaboy »

така е прав си ,просто не мисля ,че е редно ние да даваме съвети на други потребители в сайта ,
ето за това изглежда като подмазване ,но не това е важното
лично аз мисля ,че доста неща са сбъркани в патча и предполагам екипа това го знаят и за това се бавят.
На мен лично фикс не ми е нужен на всяка цена :)
бъгав или не с креатион мастер си оправям каквото мога .
Единствено ме мъчи коментаторите ,че не казват имената на всички ,двамата коментатори казват имената на едната половина ,другите двама на останалите .
Това без бг патча не съм го забелязал да е така ,ако съм грешен поправете ме .
Всеки с проблемите си хах :)
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
lyachi
Мнения: 63
Регистриран на: 25 Юни 2009 20:34
Местоположение: Дивия Запад

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от lyachi »

Според мен Доминатора направи огромна грешка, че пусна пача сега! Първо, сега българските отбори не играят и второ, трансферния пазар е! Може би трябваше да бъде пуснат през ноември и бъговете да се оправят до декември, за да може да играем за празниците! Искам да кажа и още нещо: Доминатора си прави сам пача (и свенце си прави стадиони) и въпреки многото кандидати да помогнат на бфл, те отказаха, затова сега всичко е в ръцете на Доминатора! И да добавя: колкото и да мрънкаме и да се дразним, те ще правят това, което сметнат за правилно!
П.С. Моля някой да ми каже, аджеба, кой пач, на която и да е стране, се заплаща :?: !! :^)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TEAM - a group of people linked in a common purpose.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2013”