BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Всичко за BFL FIFA Football 2013
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от DoMiNaToR »

Изображение

Оправени проблеми:

- Годините на играчите
- Крашът при игра със или срещу Локомотив София в Career Mode
- Намалени бюджети на отборите
- Обновени лица на Марсиньо (Левски) и Станислав Ангелов (Левски)

Нови неща:

- Вратарски екип на българския национален отбор
- Трансфери до 11.1.2013 г.
- Нови 3D лица на Илиян Йорданов (Левски), Кристовао Рамос (Левски) и Жоао Силва (Левски)
- Нови минилица

Специални благодарности към alex93 за обновените и нови лица!

Важно: НЕ е необходимо да имате инсталиран BFL FIFA 13 версия 1!

Свали: MediaFire.COM | FileBeam.COM
Свали песни на агитките: MediaFire.COM


_________________________
Начин на инсталация

Важно: НЕ е необходимо да имате инсталиран BFL FIFA 13 версия 1!

1. Инсталирате FIFA 13
2. Изтеглете и пуснете BFLFIFA13v1.1. Когато ви излезе прозореца за избор на директория, изберете директорията, където е инсталирана вашата FIFA 13
3. В края на инсталацията ще се пусне i68Regenerator. Когато ви зареди ако директорията, която се е заредила (картина 1) не отговаря на директорията, в която е инсталирана вашата FIFA 13, натиснете с десен бутон, изберете Set Current Working Folder (картина 2) и изберете папката на вашата FIFA 13. След това изберете всички прозорчета, така че да станат зелени и натиснете бутона “GO” (картина 3)
4. Когато i68Regenerator приключи своята работа, затворете го и изтрийте всички файлове от “My Documents/FIFA 13″.
5. Сега можете да пуснете играта и да се забавлявате. Приятна игра!

ИзображениеИзображениеИзображение

Начин на инсталация на песните на агитките
1. Изтеглете BFLFIFA13chants.rar и го разархивирайте в директория по ваш избор.
2. Копирайте папката BFL FIFA 13 Chants и я поставете в “C:\Program Files” (задължително в тази директория!)
3.1 (за Windows Vista,7,8) Копирайте папката Playlists и я поставете в “C:\Users\<PC_USER_NAME>\Music” (<PC_USER_NAME> е името на вашия акаунт) (картина 1)
3.2 (за Windows XP) Копирайте папката Playlists и я поставете в “My Documents\My Music”
4. Пуснете Windows Media Player и изчакайте, докато в левия панел ви се появи “Playlists”. Натиснете върху него и трябва да ви се появят 14 плейлиста (ALL TEAMS Bad Refere Decision, ALL TEAMS Defeat и т.н.) (картина 2). Не е необходимо да правите друго в Windows Media Player, затворете го.
5. Пуснете FIFA 13. Отиде в Customise FIFA>My Music and Chants>Custom Music and Chants>Edit Other Leagues & Team Audio
6. Отидете на даден български отбор, на който искате да сложите музика. На всеки Game Event сложете съответстващия (по име) плейлист. На “Unpopular Referee Dicision”, “Defeat” и “Goal” сложете съответните файлове (ALL TEAMS Bad Referee Dicision, ALL TEAMS Goal, ALL TEAMS Defeat), като ги зададете за всички отбори в лигата. (картини 3-6)

Как трябва да изглеждат готовите отбори може да видите на снимки 7-9.
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображение
file
Мнения: 10
Регистриран на: 01 Яну 2013 14:52

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от file »

инсталнах я както трябва обаче годините не са оправени и трансферите нз ако някои може да помогне
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от vili4kata »

Браво! Само малко тъпо се получи, че ми се изтри кариерката, ама шанс..

Аз имам една идея за следващата версия на патча - понеже в PirateBay има един пич, който качва squad файлове с обновените чуждестранни трансфери и идеята ми по-скоро е или това нещо да бъде включено в BFL-то, или да бъде направено така, че ние да можем да си ги добавяме, понеже сега дава грешка при load-ване на файла от играта (пише, че е повреден и дава само да го изтрие, предполагам, знаете за какво иде реч), та това смятам, че би било полезно. :)
P.S. http://thepiratebay.se/torrent/8008016/ ... 11.01.2013 - ето това е линка за най-новото обновление, още от FIFA 12 го има, но сега ми дойде идеята и бих се радвал, а и не само аз, ако може да се направи.
file
Мнения: 10
Регистриран на: 01 Яну 2013 14:52

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от file »

Оправих си проблема ;)
lyachi
Мнения: 63
Регистриран на: 25 Юни 2009 20:34
Местоположение: Дивия Запад

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от lyachi »

Относно песните на агитките:
Сложих песните на берое,ботев и цска, но на останалите отбори не става, не ми ги показва(както на твоята 4-та снимка - всички отбори, берое, ботев и цска ми излизат!) Моля за помощ! :)
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от __SaNd1__ »

Чакаме с нетърпение втората версия с трансферите след зимния трансферен прозорец и стадионите, който ще бъдат включени към него. :clap:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
Bakardzhiev
Мнения: 7
Регистриран на: 02 Яну 2013 15:53

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от Bakardzhiev »

Имам проблем. Играта постоянно ми крашва, без да дава никаква грешка направо ме изхвърля, ей така докато си симва дните и ме изхвърли 3-4 пъти вече и не на едно и също място?
nikodine
Мнения: 6
Регистриран на: 25 Фев 2011 20:03

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от nikodine »

Доминаторе човече, подминал си един проблем за който ти сигнализирах, а мисля че е важен, все пак говорим за БГ. Проблема е че докато играеш кариер с някой отбор и получиш предложение да станеш и треньор на националния отбор на България играта крашва тотално като опиташ да направиш нещо с националния тим. Мисля че е важно ако можеш погледни го това нещо и ако е нещо малко давай да го добавим по- бързо във фикса докато не са го наистеглили и почнали да плюват.
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от Manower »

Имам проблем. Дава ми креш дъмп! Правя всичко по стъпките като съм изтрил папката с ФИФА 13 в моите документи. Като се стартира кейгена ми дава на италиански някакъв ерор и ме пита дали да продължи или не. Не знам за какво е този прозорец. После като маркирам и инсталирам всичко с кейгена не мога да стартирам играта. Изглежда страшен пача, но не мога да го пробвам...
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от Manower »

Сега не ми дава ерор преди да се стартира кейгена, но ми дава пак креш дъмп като се опитам да стартирам играта.
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
PaCo
Мнения: 44
Регистриран на: 25 Дек 2007 01:26

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от PaCo »

И аз да съобщя за един проблем който ми се случва. Значи като почна кариера с Левски ( на няколко пъти) всичките пъти независимо дали ми пуска мач за купата или не, се появява следния проблем- в календара за първенството има 28 мача и като ги изиграя не ми пуска нов сезон а се едно от същия продължавам с други дати но без мачове.
пс. Забелязах че и с другите отбори от БГ е така
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от Rubo »

А решен ли е проблема с отборите от Б група и извърлянето им след като влязат в А и играят за ШЛ..?
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от Manower »

При мене този краш дъмп става, когато вклюва конфигуратора и си направя настройките за резолюцията и след това не иска да стартира екзето. Без да го включвам тръгва, но с малка резолюция и не много добро качество на картината. Аз съм инсталирал тази фифа 13 с пач V1.5. Такава я има в замунда.
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от henzik9 »

Norton ми изтрива пача 1.1 още щом го сваля! Засича го като вирус, но до момента никой не се е оплаквал от подобен проблем, което не би трябвало да ме притеснява. Ще деактивирам антивирусната и сваля, но след като прочета положителни коментари! До тук негативните надделяват.
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от Manower »

henzik9 написа:Norton ми изтрива пача 1.1 още щом го сваля! Засича го като вирус, но до момента никой не се е оплаквал от подобен проблем, което не би трябвало да ме притеснява. Ще деактивирам антивирусната и сваля, но след като прочета положителни коментари! До тук негативните надделяват.
Аз като инсталирам игри и разни пачове по тях изключвам антивирусната :) Просто засича непознатия файл като вирус, а не е редно.
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
quese
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Апр 2011 17:22

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от quese »

Добре де,защо на всички футболисти които са над 28 год. уменията им падат много рязко само след един сезон,примерно К.Рамос от Левски бях но направил овр.83 и следд един сезон вече овр.му е 68,Платини от ЦСКА от овр.81 след един сезон е 72 и така на всички футболисти над 28 год.защо така ?
kgb22
Мнения: 56
Регистриран на: 06 Май 2009 19:42

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от kgb22 »

Българското първенство ми го дава с Полски отбори. Как да го оправя?
Изображение
demon777
Мнения: 27
Регистриран на: 01 Яну 2013 21:53

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от demon777 »

Ще излезе ли патч със вградени песни на агитките
GarraDembele
Мнения: 35
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:40

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от GarraDembele »

demon777 написа:Ще излезе ли патч със вградени песни на агитките
И аз това се питам. Защото тия песни и инструкциите, които сте дали са гола вода
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от henzik9 »

GarraDembele написа:
demon777 написа:Ще излезе ли патч със вградени песни на агитките
И аз това се питам. Защото тия песни и инструкциите, които сте дали са гола вода
Инсталацията на песните е супер лесно и е обяснено разбираемо, друг е въпроса, че вие не го разбирате :)
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2013”