BFL FIFA 13 излезе!

Всичко за BFL FIFA Football 2013
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

Ето и от мене един пример за снимка, от която да се направи лице. Дайте такива и ще има за който и да е.
http://www.levski.bg/uploads//images/pl ... 171651.jpg
Та дори и на новите има:
http://www.levski.bg/uploads//images/pl ... 172054.jpg

Владо, ти най-добре знаеш, че при нас никога не е имало пристрастия относно това което се прави с патча. За това което правя аз тази година също мога да ти кажа, че ако Левски не бяха представили новия им стадион, щеше да има само на 3 отбора - Лудогорец, Литекс и Черноморец. Пробвал съм да правя отначало и на Левски и на ЦСКА стадионите и стигам до някъде, но не се получава. Както съм казвал и преди, с най-голямо удоволствие бих направил новите и на Ботев и на ЦСКА, но и при едните и при другите има много малко снимки, да не кажа почти никакви, а при ЦСКА даже има 2 или три проекта с по една снимка общ план. Търсил съм повече но не мога да намеря. А и съм казал, че живот и здраве, по-нататъка ще конвертирам стадионите на ЦСКА, Ботев и Националния(може и още някой), които има за ФИФА 10
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Rubo »

Някоя друга снимка на стадион Лазур можели... и може ли да му се сменят цвета на седалките и да се сложи пак в играта :)
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

Rubo написа:Някоя друга снимка на стадион Лазур можели... и може ли да му се сменят цвета на седалките и да се сложи пак в играта :)
Да, ето снимка, но не е от играта все още:
Изображение
Също много неща ще бъдат променени(най-вече зградите около стадиона и осветлението, а седалките могат да бъдат точно така както са в действителност и ще бъдат горе долу така.
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Rubo »

Еми може, да се смени цвета на сините седалки със зелени и да се сложи като още един стадион в играта... Иначе е много добре направен.. :)
ultracska
Мнения: 20
Регистриран на: 16 Апр 2012 20:53

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от ultracska »

Пак казвам ако някой иска песни на ЦСКА ще му ги пратя някак. Аз съм си ги изрязвал сам и според мен са по-добри от тези в пача , но си остава проблема със тихия им звук по време на мач .
ivas92
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Май 2012 18:13

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от ivas92 »

Играя с ЦСКА кариера и към края на юли 2015 ме изхвърля ( същевременно съм и мениджър на България). Някой има ли същият проблем?
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

ivas92 написа:Играя с ЦСКА кариера и към края на юли 2015 ме изхвърля ( същевременно съм и мениджър на България). Някой има ли същият проблем?
Да имат и други такъв проблем. Търсим решение, но проблема е там, че при нас няма такъв проблем и не можеме да прецениме защо става така. Кажи какъв е състава на националния отбор. Кога точно крашва, повече подробности, ако може. Другите които имат такъв проблем също да кажат повече подробности.
ivas92
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Май 2012 18:13

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от ivas92 »

Крашва след като дам оферта за някой играч след това влизам в играта успявам да симулирам няколко дни и отново крашва.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

ivas92 написа:Крашва след като дам оферта за някой играч след това влизам в играта успявам да симулирам няколко дни и отново крашва.
Даваш оферта на играч за националния отбор или като мениджър на клубния ти отбор. Кой е играча на който предлагаш оферта?
ivas92
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Май 2012 18:13

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от ivas92 »

Независимо към кой играч това се случва през юли и август на кариерата, след като ме изхвърли симилурам няколко дни през "Calendar" и не забива и след това забива, след като си приключи трансферния прозорец и спира да крашва,
DeathAdderr
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Яну 2013 17:33

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от DeathAdderr »

Здравейте. Играя си 3 сезона и цъкам нали да вляза в 4тия сезон и играта крашва. Някаква идея?
Gogi4
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Фев 2013 13:56

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Gogi4 »

Маняци, проблемът с крашването е решен! Няма да ви разправям колко по 3 сезона направих, докато намеря решението (facepalm). Първо - проблемът не е в патча на БФЛ. След като 2 пъти ме изхвърли с Левски през 2015-та изтрих патча. След това ме изхвърли още 2-3 пъти, пак през 2015-та. Лично на мен ми крашваше след края на 3-ти сезон, преди началото на 4-ти през трансферния прозорец при какъвто и да е опит за трансфер. Решението е просто. Предполагам повечето от вас, а както и аз нетърпеливи да играят новата фифа са изтеглили първия възможен релийз - INTERNAL - RELOADED. просто версията е бъгава. Свалете си само релийза на RELOADED. Има го в най-популярния български тракер, като е с официалния патч 1.5 на ЕА. Току-що изкарах без грешка въпросния трансферен прозорец и официално считам въпросния проблем за решен!
Moraes
Мнения: 30
Регистриран на: 04 Яну 2012 15:31

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Moraes »

Gogi4 написа:Маняци, проблемът с крашването е решен! Няма да ви разправям колко по 3 сезона направих, докато намеря решението (facepalm). Първо - проблемът не е в патча на БФЛ. След като 2 пъти ме изхвърли с Левски през 2015-та изтрих патча. След това ме изхвърли още 2-3 пъти, пак през 2015-та. Лично на мен ми крашваше след края на 3-ти сезон, преди началото на 4-ти през трансферния прозорец при какъвто и да е опит за трансфер. Решението е просто. Предполагам повечето от вас, а както и аз нетърпеливи да играят новата фифа са изтеглили първия възможен релийз - INTERNAL - RELOADED. просто версията е бъгава. Свалете си само релийза на RELOADED. Има го в най-популярния български тракер, като е с официалния патч 1.5 на ЕА. Току-що изкарах без грешка въпросния трансферен прозорец и официално считам въпросния проблем за решен!
Не е така. Аз съм с версия 1.5 и пак си има краш. И съм 100% сигурен, че е от БГ пача. Сега ще обясня защо. На същата кариера като премина в друг клуб точно преди края на трансферния прозорец всичко си е наред :)
Gogi4
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Фев 2013 13:56

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Gogi4 »

Може, не съм пробвал с БГ патча на този релийз.
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от rap17ka7a »

ivas92 написа:Независимо към кой играч това се случва през юли и август на кариерата, след като ме изхвърли симилурам няколко дни през "Calendar" и не забива и след това забива, след като си приключи трансферния прозорец и спира да крашва,
Демек не можеш да направиш нито един трансфер... и при мен така се получи още преди да съм качвал каквито и да било патчове. Става след няколко сезона игра и аз не можах да разбера защо се получи. Преминах като треньор на друг отбор и продължаваше да ме изхвърля когато се опитам да направя трансфер. При мен се получи 2018 или нещо такова. Явно самата игра е зле...
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
stanj
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Фев 2013 01:07

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от stanj »

DoMiNaToR написа:При проблеми с i69Regenerator-а, инсталирайте това и пуснете наново регенератора от "..\FIFA 13\Game\data" ("Fifa13 i68Regenerator 3.0.1.exe").

Това с годините се е получило, защото някой от играчите са правени във ФИФА 12, а там играчите не може да са родени по-късно от 1994 год. и когато се въведе година, по-голяма от '94, автоматично се трансформира в 1980г. Ще има фикс до 2-3 дни.
Тоя проблем с регенератора ми остана макар че имам framework 4.5. help pls :wasntme: :wasntme:
Batfan
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Апр 2013 23:57

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Batfan »

Спас Делев как да го прехвърля в ЦСКА - гледам че се води свободен агент ама като искам да го трансферна пише че трябва да има поне 17 outfielders o_O
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2013”