BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Всичко за BFL FIFA Football 2013
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Ficolan
Мнения: 8
Регистриран на: 14 Мар 2011 15:25

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от Ficolan »

lyachi написа:Аз искам само да кажа, че не е обърнато достатъчно внимание върху статистиките на играчите. Като цяло всички са доста еднакви! Няма я реалността във футбола! Всички футболисти си имат силни и слаби страни, дали са пасове, шутиране или други, всички са добри в едно и слаби в друго. Но не и в патча. Там повечето статистики са направени някъде към 66 и това е. Според мен трябва да има до някаква степен разлика, защото всеки футболист е различен, сам по себе си: някои са бързи, други технични, трети умеят да стрелят добре. С патча можеш да си направиш някои защитник да ти играе нападател! И още нещо - мисля че не знаете за какво са тези workrate-ове. Според мен са много важни, най- вече за защитниците!
П.П. Забравих да добавя и за skill-овете: прекалено много играчи имат 4 звезди на слабия крак и по малко за правене на финтове.
Адски си прав за това и поради тази причина чрез creation master на предишните пачове съм си играл да ги правя поне футболистите на "Левски" да са близки го реалните като показатели... просто с тях играя. Иначе и DoMiNaToR е прав. Аз някои футболисти на "Етър", а и други отбори за сефте ги чувам... от къде да им знае силните и слабите страни.
Досега обаче и DoMiNaToR и sv3nc3 не ми казахте защо всички бг играчи, които ги има в Националния отбор във FIFA 13 и коментаторите им казват имената, в пача който сте направили това липсва. На няколко места споменах за Гаджев, но играейки ми направи впечатление, че не се споменават и на Бандаловски и на Миланов... Не знам това до колко е трудно да се прави. Мисля, че има и други играчи, на които могат да им се споменават имената като Пинто и Карвальо...
И моля не го разбирайте като критика. Идеята е да се развива самия пач :)
Moraes
Мнения: 30
Регистриран на: 04 Яну 2012 15:31

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от Moraes »

Има проблем със Squad Submission. Треньор на България съм, не знам за другите държави. Играта направо изхвърля, стигне ли се до тази част :)
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от flaboy »

Ficolan написа: Адски си прав за това и поради тази причина чрез creation master на предишните пачове съм си играл да ги правя поне футболистите на "Левски" да са близки го реалните като показатели... просто с тях играя. Иначе и DoMiNaToR е прав. Аз някои футболисти на "Етър", а и други отбори за сефте ги чувам... от къде да им знае силните и слабите страни.
Досега обаче и DoMiNaToR и sv3nc3 не ми казахте защо всички бг играчи, които ги има в Националния отбор във FIFA 13 и коментаторите им казват имената, в пача който сте направили това липсва. На няколко места споменах за Гаджев, но играейки ми направи впечатление, че не се споменават и на Бандаловски и на Миланов... Не знам това до колко е трудно да се прави. Мисля, че има и други играчи, на които могат да им се споменават имената като Пинто и Карвальо...
И моля не го разбирайте като критика. Идеята е да се развива самия пач :)
мда ,аз също го споменах това няколко пъти ,но нищо
всъщност имената ги казва но на половина ,така де едната двойка коментатори казва на половината играчи ,а другите двама на останалите
въпроса е дали това е заради патча и дали може да се оправи ,защото мисля ,че има още на които не им харесва това (проблема е еднакъв с всички БГ отбори )
а относно крашването с националния явно при всеки крашва по различно време
при мен например нямаше проблеми когато приех офертата ,после си направих смени за отбора ,продължих да си симулирам дните преди сезона и всичко си беше ок.
но момента в които реших да изляза от играта и ме изхвърли тогава хахха ,малко иронично нали
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
ma6ina123
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Яну 2013 05:25

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от ma6ina123 »

kgb22 написа:Българското първенство ми го дава с Полски отбори. Как да го оправя?
И аз имам същият проблем. Как мога да го оправя? :whew:
draganovo
Мнения: 2
Регистриран на: 19 Яну 2013 01:12

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от draganovo »

При втората версия на пача освен промените които вече предложих в екипите на Локо ПД, Литекс и Етър ако може да се добави третия екип на Черно Море Варна http://www.plovdivutre.bg/gallery/2012/ ... re_10/1609
n1k195
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Дек 2011 14:22

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от n1k195 »

някой може ли да ми каже дали има проблем с контролите , не работят ,влизам в фифата и нищо немога да направя с клавиатурата, само с мишката ? решение ? :^)
zero1111
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Фев 2013 20:40

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от zero1111 »

ako moje da badqt opraveni emblemite na otborite ot seriq b i napoli i da badat dobaveni 16 otbora ot v grupa
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от flaboy »

zero1111 написа:ako moje da badqt opraveni emblemite na otborite ot seriq b i napoli i da badat dobaveni 16 otbora ot v grupa
ехее ей на това му се вика предложение :D
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
zero1111
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Фев 2013 20:40

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от zero1111 »

flaboy написа:
zero1111 написа:ako moje da badqt opraveni emblemite na otborite ot seriq b i napoli i da badat dobaveni 16 otbora ot v grupa
ехее ей на това му се вика предложение :D
mi taka de :D i bez stva ima ligata na sauditska arabiq pone da opravqt emblemite i ekite na otborite ot seriq b polskata liga i brazilskata pone da e vsichko kakto trqbva
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от Rubo »

Ти знаеш ли какво е съкращението BFL - Bulgarian football league. А не south arabia football league :rofl: като искаш други неща влизаш във форума на soccergaming.com и четеш... :D
PaCo
Мнения: 44
Регистриран на: 25 Дек 2007 01:26

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от PaCo »

Пичове някви новини за 2-ри фикс или версия 2 няма ли? Нещо да се похвалите ?
Deco
Мнения: 34
Регистриран на: 13 Ное 2011 18:07

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от Deco »

Нещо ъпдейтче с Рене Михелич, Гари Родригез в Левски и другите по-значителни трансфери ще има ли? :^)
Изображение
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от flaboy »

май и бфл екипа са на подготовка в някоя топла страна :rofl:
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
Deco
Мнения: 34
Регистриран на: 13 Ное 2011 18:07

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от Deco »

flaboy написа:май и бфл екипа са на подготовка в някоя топла страна :rofl:
Като нищо може да се върнат, я с Левски, я с цска :D
Изображение
Deco
Мнения: 34
Регистриран на: 13 Ное 2011 18:07

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от Deco »

Някакви новини? Нали щеше да има ъпдейт след зимния трансферен прозорец с новия стадион на Левски? :^)
Изображение
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

Deco написа:Някакви новини? Нали щеше да има ъпдейт след зимния трансферен прозорец с новия стадион на Левски? :^)
Има тема за ъпдейта. Пуснахме го на 11 февруари :hi: . В темата има информация за зимните трансфери кога ще са.
plamen
Мнения: 3
Регистриран на: 24 Фев 2013 13:15

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от plamen »

Пичове всичко е много добре само да кажа след като инсталнах значи песните си се нагласиха сами ,което е много добре,но има някой неща ,които се надявам да поправите при възможност.Първото е ,че с националния отбор не може да се играе,защото като трябва да се избират играчите и крашва играта.Второто е ,че като се играе сезона мачовете свършват на 28 кръг ,а мачовете са 30 по принцип.Друго ,че носителя на купата на България трябва да играе евротурнири освен ако не е между първите три отбора и тогава се дава на четвъртия правото на участие.Смятам ,че тези неща са ви ясни и ще бъде добре ако ги оправите при възможност разбира се.Иначе е добре пача. :P ;)
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

plamen написа:Пичове всичко е много добре само да кажа след като инсталнах значи песните си се нагласиха сами ,което е много добре,но има някой неща ,които се надявам да поправите при възможност.Първото е ,че с националния отбор не може да се играе,защото като трябва да се избират играчите и крашва играта.Второто е ,че като се играе сезона мачовете свършват на 28 кръг ,а мачовете са 30 по принцип.Друго ,че носителя на купата на България трябва да играе евротурнири освен ако не е между първите три отбора и тогава се дава на четвъртия правото на участие.Смятам ,че тези неща са ви ясни и ще бъде добре ако ги оправите при възможност разбира се.Иначе е добре пача. :P ;)
Ох, аз се отказвам :X :( :@ !
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от __SaNd1__ »

Никой не е длъжен да прави нещо за Вас - всичко се прави на добра воля при ограничено време и желание, трябва да сме благодарни, че този екип прави това за нас! Благодарим Ви!
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 13 версия 1.1 излезе!

Мнение от flaboy »

sv3nc3 написа:
plamen написа:Пичове всичко е много добре само да кажа след като инсталнах значи песните си се нагласиха сами ,което е много добре,но има някой неща ,които се надявам да поправите при възможност.Първото е ,че с националния отбор не може да се играе,защото като трябва да се избират играчите и крашва играта.Второто е ,че като се играе сезона мачовете свършват на 28 кръг ,а мачовете са 30 по принцип.Друго ,че носителя на купата на България трябва да играе евротурнири освен ако не е между първите три отбора и тогава се дава на четвъртия правото на участие.Смятам ,че тези неща са ви ясни и ще бъде добре ако ги оправите при възможност разбира се.Иначе е добре пача. :P ;)
Ох, аз се отказвам :X :( :@ !
хаххаах ,то бива бива смях ама чак пък толкова ,песните се били нагласили сами :rofl: :rofl: :rofl:
първо това няма как да стане и второ ,съдейки по коментара ти ,явно си инсталирал най първата версия на патча ...но песните ,идея си нямаш какво говориш хахах
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2013”