Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
L3vSkAr

Re: Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Мнение от L3vSkAr »

НиКи написа:ДАААААААААААААААААААААААА за кой ли път го казвам :)
Ами сори не съм разбрал, :blush: но вече със сигурност ПЕС минава фифа във всяко едно отношение. Само дано има и повече лицензи и ще е супер :)
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Мнение от AntrAcsA »

CSKARA написа:
AntrAcsA написа:
AntrAcsA написа:Първоначално си мислех ,слуховете , които бяха тръгнали , че ще имаме нови лиги са просто един fake , а и това почна да се лансира във форумите за ПЕС , но тази снимка ми върна надеждата :)
Изображение :D

http://www.konami.jp/we/we2008/images/license_logo.gif

И аз незнам вече на какво да вярвам на това или на онези снимки дето гледах
Ами няма да има нови лиги !! ще са си старите !!
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Мнение от AntrAcsA »

L3vSkAr написа:
НиКи написа:ДАААААААААААААААААААААААА за кой ли път го казвам :)
Ами сори не съм разбрал, :blush: но вече със сигурност ПЕС минава фифа във всяко едно отношение. Само дано има и повече лицензи и ще е супер :)

Ща има всички отбори и играчи , за това има Хакери , които ще пуснат ОФ !! Стига с тия лицензи ...
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Мнение от IvanMladenov »

CSKARA написа:
AntrAcsA написа:
AntrAcsA написа:Първоначално си мислех ,слуховете , които бяха тръгнали , че ще имаме нови лиги са просто един fake , а и това почна да се лансира във форумите за ПЕС , но тази снимка ми върна надеждата :)
Изображение :D

http://www.konami.jp/we/we2008/images/license_logo.gif

И аз незнам вече на какво да вярвам на това или на онези снимки дето гледах
глууупости, в сайтовете на игрите абсолютно винаги освен лицензираните лиги се слагат и снимки на лицензираните отбори... във случая става дума за австралия, аржентина, холандия и т.н. Ще видите сами ;)
Пък и няма никакъв смисъл да слагат картинка че са лицензирали ередевизията (холандското) и после по-нататък пак холандското, но с емблемата на националите :D:D:D
Изображение
petrov1991

Re: Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Мнение от petrov1991 »

Ща има всички отбори и играчи , за това има Хакери , които ще пуснат ОФ !! Стига с тия лицензи ...[/quote]


Да, всяка година съм с ОФ
CSKARA

Re: Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Мнение от CSKARA »

petrov1991 написа:Ща има всички отбори и играчи , за това има Хакери , които ще пуснат ОФ !! Стига с тия лицензи ...

Да, всяка година съм с ОФ[/quote]

Да бе
h3aDsh07

Re: Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Мнение от h3aDsh07 »

кажете ми кога ще я има по торентите :P
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Мнение от НиКи »

откъде да ти кажеме да не сме врачки :rofl: АНТРАКСА ГО Е КАЗАЛ - ОФИЦИАЛНО 26 ОКТОМВРИ!!! Проверявай няколко дни по рано по тракерите и ако излезе ше чуеш ;)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
L3vSkAr

Re: Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Мнение от L3vSkAr »

Дано цялата игра да е по трудна щото на демото на "top player" като тръгна с един футболист и ги минавам всичките и вкарвам гол :rofl: А да не говорим като излезна сам срещу вратаря е невъзможно да пропусна и също като бия удар дори и докрай да съм натиснал копчето топката почти винаги е във вратата :o На пес6 не беше така :^) И като цяло играта е прекалено бърза!
belerefon
Мнения: 133
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:20

Re: Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Мнение от belerefon »

L3vSkAr написа:Дано цялата игра да е по трудна щото на демото на "top player" като тръгна с един футболист и ги минавам всичките и вкарвам гол :rofl: А да не говорим като излезна сам срещу вратаря е невъзможно да пропусна и също като бия удар дори и докрай да съм натиснал копчето топката почти винаги е във вратата :o На пес6 не беше така :^) И като цяло играта е прекалено бърза!
И аз съм на същото мнение,дори бих добавил да пооправят вратарите,защото се нагледах на сме6ни голове :@ :envy:
petrov1991

Re: Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Мнение от petrov1991 »

Винаги в ПЕС shopa има допълнително ниво на трудност :)
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Мнение от НиКи »

нагледал си се на смешни голове, защото играеш на Low предполагам, и аз бях така, но откакто съм на хай смешни голове няма :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
belerefon
Мнения: 133
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:20

Re: Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Мнение от belerefon »

НиКи написа:нагледал си се на смешни голове, защото играеш на Low предполагам, и аз бях така, но откакто съм на хай смешни голове няма :)
:blush: прав си :blush:
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Мнение от AntrAcsA »

belerefon написа:
НиКи написа:нагледал си се на смешни голове, защото играеш на Low предполагам, и аз бях така, но откакто съм на хай смешни голове няма :)
:blush: прав си :blush:

:rofl: :rofl: :rofl: Напротив... това са пълни глупости.. дали е High или Low графиката няма абсолютно никакво значение за геймплея.. стават не чувано смешни голове в новия ПЕС, точно както въе ФИФА ,вратарите са ужасни ....
L3vSkAr

Re: Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Мнение от L3vSkAr »

AntrAcsA написа:
belerefon написа:
НиКи написа:нагледал си се на смешни голове, защото играеш на Low предполагам, и аз бях така, но откакто съм на хай смешни голове няма :)
:blush: прав си :blush:

:rofl: :rofl: :rofl: Напротив... това са пълни глупости.. дали е High или Low графиката няма абсолютно никакво значение за геймплея.. стават не чувано смешни голове в новия ПЕС, точно както въе ФИФА ,вратарите са ужасни ....

Така е. Аз лично съм доста разочарован от демото, дано цялата игра да е по-различна. Според мен стария геймплей беше по-добър :wasntme:
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Мнение от MrDeqn »

Не не вие сте уникални... защо аз не казвам че има нещо бъгове или нещо което не е както трябва? Само при мен ли е всичко просто перфектно. Нито вратарите са ми слаби. Е има моменти в които верно се излагат,но повечето моменти са невероятни спасяваня.
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Мнение от IvanMladenov »

MrDeqn написа:Не не вие сте уникални... защо аз не казвам че има нещо бъгове или нещо което не е както трябва? Само при мен ли е всичко просто перфектно. Нито вратарите са ми слаби. Е има моменти в които верно се излагат,но повечето моменти са невероятни спасяваня.
това е защото:
1) всички играят на regular или надолу, където наистина вратарите са скапани
2) защото на асен винаги ПЕС му е бил адски лесен и затова е недоволен :D
Изображение
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Мнение от MrDeqn »

IvanMladenov написа:
MrDeqn написа:Не не вие сте уникални... защо аз не казвам че има нещо бъгове или нещо което не е както трябва? Само при мен ли е всичко просто перфектно. Нито вратарите са ми слаби. Е има моменти в които верно се излагат,но повечето моменти са невероятни спасяваня.
това е защото:
1) всички играят на regular или надолу, където наистина вратарите са скапани
2) защото на асен винаги ПЕС му е бил адски лесен и затова е недоволен :D
Епа аз играем на регулар па са ми добре...
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Мнение от IvanMladenov »

Naycho_Naychev написа:Някой ще ми каже ли дали PES7 ще ми върви нормално на: 2800+ Семпрон, 512 Мб рам ДДР 166 Мхз, видео- нещо със 128 МБ, ддр 2 или 3 (още не съм го купил)

Защото с тези показатели (само че с вградено видео) ПЕС 4 ми върви с 5 до 12 кадъра в секунда на 800х600 ;(
ПЕС 5 - с 10 кадъра, а ПЕС6- с 4-5 кадъра :giggle:
ако не купиш видео скоро няма да ти тръгне, ако купиш видео със 128 видео не очаквай забележителности... стария ми компютър беше почти същия едвам вървеше с 15 кадъра на минимални...
Изображение
L3vSkAr

Re: Pro Evolution Soccer 2008 (PES7) Info&News

Мнение от L3vSkAr »

MrDeqn написа:
IvanMladenov написа:
MrDeqn написа:Не не вие сте уникални... защо аз не казвам че има нещо бъгове или нещо което не е както трябва? Само при мен ли е всичко просто перфектно. Нито вратарите са ми слаби. Е има моменти в които верно се излагат,но повечето моменти са невероятни спасяваня.
това е защото:
1) всички играят на regular или надолу, където наистина вратарите са скапани
2) защото на асен винаги ПЕС му е бил адски лесен и затова е недоволен :D
Епа аз играем на регулар па са ми добре...

А пък аз играя на топ плейър и е супер лесно... Всеки удар е във вратата и не могат да ми вземат топката. Иначе ми е на медиум
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 2008”