bFL EasT FanS

Всичко свързано за "Сезона на Феновете"
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
belerefon
Мнения: 133
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:20

Re: bFL EasT FanS

Мнение от belerefon »

napster написа:Поне на портокал ? Ако не , то значи никакво лого не мога да сложа ... освен вашето ...
Знае6 ли...защо ненапи6е6 FanS?Така и така спонсора на отбора сме си ние(феновете на EasT).AntrAcsA без да ми се обижда,но се видя на кой отбор помага,а и навсичкото отгре в момента ни кара да махнем логото на bwin :^)
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: bFL EasT FanS

Мнение от НиКи »

belerefon написа:AntrAcsA без да ми се обижда,но се видя на кой отбор помага,а и навсичкото отгре в момента ни кара да махнем логото на bwin :^)
Са кво за предател ше го обявите :D . Вие не разбрахте ли че хората си имат рекламна политика?? Предполагам щяха да ни задължат да сложим логото на bwin на екипите на отборите при оределени условия, които явно от компанията са отказали, от което следва че няма да им прават безплатна реклама, цепите ли?? Мисля че не е особено трудно да стигнете до това заключение.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
belerefon
Мнения: 133
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:20

Re: bFL EasT FanS

Мнение от belerefon »

НиКи написа:
belerefon написа:AntrAcsA без да ми се обижда,но се видя на кой отбор помага,а и навсичкото отгре в момента ни кара да махнем логото на bwin :^)
Са кво за предател ше го обявите :D . Вие не разбрахте ли че хората си имат рекламна политика?? Предполагам щяха да ни задължат да сложим логото на bwin на екипите на отборите при оределени условия, които явно от компанията са отказали, от което следва че няма да им прават безплатна реклама, цепите ли?? Мисля че не е особено трудно да стигнете до това заключение.
умнико,пубердетски,започва6 да ме дразни6 със своите изказвания :envy: Много добре знам за какво иде реч.Завър6вам вис6е образование финанси,учил съм маркетинг и реклама и сами до болка познати тези неща,за които се опитва6 да ни "светне6".Исках да кажа само,че досега само napster помага и се мъчи и в един момент прави нещо стойностно и се навъждат 3ма ,4рима,които започват да се изказват и да дават мнение.Ами правете си го във ва6ата тема,при ва6ето отбор4е.Ние ще го измислим.Щом неможе bwin ще споснорираме gin :D
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: bFL EasT FanS

Мнение от NaFteX »

Номер:98 или 99
Име:Антонио Иванов (Ако може на фанелката да пише Антонио
години:16
ръст:184
тегло:83
крак:десен
позиции:Десен халф и десен бек
специално умение:Техника,бързина,отнемане на топката,технични удари , добри пасове, центрирания,игра с глава и пласиране
слабо място:Ако съм десен бек е завършващия удар ако съм десен халф отнемане на топката

Аз бях титуляр нали и сега съм си
Изображение
emo9708

Re: bFL EasT FanS

Мнение от emo9708 »

Снимка ( не е задължително ):
Име , Фамилия : Емил Геров
Години : 17 (всъшност сам на 10 :wasntme: )
Град : Шумен
Ръст : 172см
Тегло : 56кг
Коса(цвят и дължина) : цвят русо-кестенява ,на плитки ;)
Очи : кафеви
Пост : централен (атакуващ) халф
Номер : 7
Силен крак : десен
Качества : изпълнение на пряк-свободен ,много добар и точен удар от далеч , добро пласиране ,отнемане на топки ,пасове и извеждащи подавания
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: bFL EasT FanS

Мнение от AntrAcsA »

belerefon написа:
napster написа:Поне на портокал ? Ако не , то значи никакво лого не мога да сложа ... освен вашето ...
Знае6 ли...защо ненапи6е6 FanS?Така и така спонсора на отбора сме си ние(феновете на EasT).AntrAcsA без да ми се обижда,но се видя на кой отбор помага,а и навсичкото отгре в момента ни кара да махнем логото на bwin :^)

:rofl: :rofl: :rofl: Абе човек , без лого на bWIN и на другите им казах, просто bWIN ще е само на фланелките на BFL Team ! Не го знаех но ми казаха че на фенските отбори няма да се слага логото на bWIN !
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: bFL EasT FanS

Мнение от AntrAcsA »

napster написа:Поне на портокал ? Ако не , то значи никакво лого не мога да сложа ... освен вашето ...
за портока незнам .. ще ви кажа по касно ;)
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: bFL EasT FanS

Мнение от НиКи »

belerefon написа:
НиКи написа:
belerefon написа:AntrAcsA без да ми се обижда,но се видя на кой отбор помага,а и навсичкото отгре в момента ни кара да махнем логото на bwin :^)
Са кво за предател ше го обявите :D . Вие не разбрахте ли че хората си имат рекламна политика?? Предполагам щяха да ни задължат да сложим логото на bwin на екипите на отборите при оределени условия, които явно от компанията са отказали, от което следва че няма да им прават безплатна реклама, цепите ли?? Мисля че не е особено трудно да стигнете до това заключение.
умнико,пубердетски,започва6 да ме дразни6 със своите изказвания :envy: Много добре знам за какво иде реч.Завър6вам вис6е образование финанси,учил съм маркетинг и реклама и сами до болка познати тези неща,за които се опитва6 да ни "светне6".Исках да кажа само,че досега само napster помага и се мъчи и в един момент прави нещо стойностно и се навъждат 3ма ,4рима,които започват да се изказват и да дават мнение.Ами правете си го във ва6ата тема,при ва6ето отбор4е.Ние ще го измислим.Щом неможе bwin ще споснорираме gin :D
Тва кво завършваш не ми пука, важното е че с предишното си изказване не го показа :nerd: Пък една смяна на лого ако си пази psd(в което не се съмнявам) се прави за по малко от 5 мин, така че няма да го изхабите, спокойно ;) . А тва да не ви пиша в темата - вие пишете в нашта(никой не ви гони оттам), аз пиша у вашта. Ебе ме дали ти ме гониш или не - другите от отбора ви нямат нищо против мен предполагам(поне не са показали че имат) :hi: . А тва че само напстер праил неща не е верно - аз също се опитвам да угода на всички в моя отбор ;) .
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
gzagorov

Re: bFL EasT FanS

Мнение от gzagorov »

Няма значение какво е логото, само да се избере подходящо за отбора.
Последно промяна от gzagorov на 20 Окт 2007 11:33, променено общо 1 път.
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: bFL EasT FanS

Мнение от MrDeqn »

Айде стоп... са детинщини
jilek

Re: bFL EasT FanS

Мнение от jilek »

Име , Фамилия : Борислав Николов
Години : 18
Град : Плевен
Ръст : 186
Коса (Цвят и Дължина): черна
Очи : сини
Тегло : 92
Пост : атакуващ халф
Номер : 11 ако е свободен ако не друг нямам претенции
Силен крак :Десен
Качества : Много добър с глава и силен техничен удар
Няма значение дали ще съм резерва важното е да ме има ;)
belerefon
Мнения: 133
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:20

Re: bFL EasT FanS

Мнение от belerefon »

MrDeqn написа:Айде стоп... са детинщини
прав си...няма какво да се занимавам с това иначе така любезно хлапе,само че започна да ме дразни,че навсякъде се вре и изказва по начин,все едно е вещото лице във форума :@
gzagorov

Re: bFL EasT FanS

Мнение от gzagorov »

Всеки си има мнение
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: bFL EasT FanS

Мнение от napster »

Още една версия , след като тази с логото на bWIN я изключваме .
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: bFL EasT FanS

Мнение от AntrAcsA »

napster написа:Още една версия , след като тази с логото на bWIN я изключваме .
Това може да е екипа за гостуване , домакинския ще е същия но бял :) и махни черното около ПЕС 2008
Изображение
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: bFL EasT FanS

Мнение от napster »

AntrAcsA написа:
napster написа:Още една версия , след като тази с логото на bWIN я изключваме .
Това може да е екипа за гостуване , домакинския ще е същия но бял :) и махни черното около ПЕС 2008
Изображение
Споко , и мерси за логото но не ми трябва ;)
Изображение
Alumen

Re: bFL EasT FanS

Мнение от Alumen »

Такам... супер отбор се заформя :)
Малко ме е яд, че останах резерва, ама какво да правим :)
Мисля си, че ще е по-добре след като излезе играта всеки да се направи сам как да изглежда - лице, физика, умения (като има някакво ограничение разбира се), специални умения, goal celebrations и други такива. Така първо, че ще сме по-доволни от вида си и второ ще спестим работа на пичовете от BFL team. А и нали играта ще има importer от picture на лице, та може като се направим да им дадем точно пропорции и точната снимка, с която сме се направили, и те само да го прехвърлят в техния ОФ.
Харесваха ми екипите с bwin, някак си работата изглежда по-официална и по-сериозна.. все пак си имаме собствен спонсор :) Ама щом не може, да си седим с логото на ПЕС, само да се махне това черното около него :) За екипите си мислех, щом сме west, титулярния да ни е нещо морско и светло синьо, заради морето, а втория да ни е черния :) Не си мислете, че ми любимия цвят синьото, просто е по-символично :)
Схемата ни на игра мисля, че не е изпипана, според мен всички в отбора трябва да дадат как мислят, че трябва да е и да се вземе накрая общо решение.. да не я решават само 2-3-ма човека :)
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: bFL EasT FanS

Мнение от napster »

Резервния екип :
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: bFL EasT FanS

Мнение от napster »

Alumen написа:Такам... супер отбор се заформя :)
Малко ме е яд, че останах резерва, ама какво да правим :)
Мисля си, че ще е по-добре след като излезе играта всеки да се направи сам как да изглежда - лице, физика, умения (като има някакво ограничение разбира се), специални умения, goal celebrations и други такива. Така първо, че ще сме по-доволни от вида си и второ ще спестим работа на пичовете от BFL team. А и нали играта ще има importer от picture на лице, та може като се направим да им дадем точно пропорции и точната снимка, с която сме се направили, и те само да го прехвърлят в техния ОФ.
Харесваха ми екипите с bwin, някак си работата изглежда по-официална и по-сериозна.. все пак си имаме собствен спонсор :) Ама щом не може, да си седим с логото на ПЕС, само да се махне това черното около него :) За екипите си мислех, щом сме west, титулярния да ни е нещо морско и светло синьо, заради морето, а втория да ни е черния :) Не си мислете, че ми любимия цвят синьото, просто е по-символично :)
Схемата ни на игра мисля, че не е изпипана, според мен всички в отбора трябва да дадат как мислят, че трябва да е и да се вземе накрая общо решение.. да не я решават само 2-3-ма човека :)
Има още мноооого време , смятам всеки ден да пускам по ново екипче (или два) и така да си избереме 3-4 които са хубави и с тях . Всичко което поствам си е примерен екип , а не окончателен! Същото важи и за логото , ако някой друг направи си правиме анкета и т.н. Това за лицата , първо да видим каде се запаметяват лицата (на оф или в cv_*) и после да му мислим . Също и за схемата е много рано , и тя е нещо като бета ;)
Изображение
belerefon
Мнения: 133
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:20

Re: bFL EasT FanS

Мнение от belerefon »

Alumen написа: За екипите си мислех, щом сме west, титулярния да ни е нещо морско и светло синьо, заради морето, а втория да ни е черния :) Не си мислете, че ми любимия цвят синьото, просто е по-символично :)
Схемата ни на игра мисля, че не е изпипана, според мен всички в отбора трябва да дадат как мислят, че трябва да е и да се вземе накрая общо решение.. да не я решават само 2-3-ма човека :)
Батка,поправи се моля те!!!Ние сме EasT,а не west ;) Пробната емблема с Белия тигър е символ на отбора,а и се свързва с изтока за това избрахме черното(официален екип) и бяло-червеното(резервен екип).Що се отнася до схемата дайте да мислим,ако не ви допада тази,ще правим друга.Предложения,моля?
Публикувай отговор

Обратно към “Сезонът на Феновете”