Записване

Официални турнири на BFL Team
Vanio`G

Re: Ре: Записване

Мнение от Vanio`G »

Bg_Fen написа:Айде бе какво става няма ли да си играем мачовете ??? Пишете ми на dash_foever (skype)!!!

Добре бе и като сме в една група(сборната Б)...що си ме махнал от скайпа а иначе дажаш зор да си играеш мачовете...изигра 1-ия полусезон и сега шапка на тояга
Bg_Fen
Мнения: 155
Регистриран на: 19 Юни 2007 18:05

Ре: Ре: Записване

Мнение от Bg_Fen »

Ти имаш право да мълчиш. Изиграл съм 2 срещи от 2-ри полусезон. А затова, че съм те махнал от skype това си е мое лично решение и ти нямаш право да го успорваш. Аз играя за кеф и не ми дреме дали ще падна или ще бия. Но при теб е точно обратното. Мислиш се за прекалено добър (и ако паднеш от някои почваш да ми ревеш). Еми като се мислиш за такъв ходи на световните кибер игри. Какво правиш тук ??? Тук всеки играе за забавление. Няма място за такива като теб дето се смятат за едва ли не ПРЕКАЛЕНО добри.
Изображение
Vanio`G

Re: Ре: Ре: Записване

Мнение от Vanio`G »

Bg_Fen написа:Ти имаш право да мълчиш. Изиграл съм 2 срещи от 2-ри полусезон. А затова, че съм те махнал от skype това си е мое лично решение и ти нямаш право да го успорваш. Аз играя за кеф и не ми дреме дали ще падна или ще бия. Но при теб е точно обратното. Мислиш се за прекалено добър (и ако паднеш от някои почваш да ми ревеш). Еми като се мислиш за такъв ходи на световните кибер игри. Какво правиш тук ??? Тук всеки играе за забавление. Няма място за такива като теб дето се смятат за едва ли не ПРЕКАЛЕНО добри.
Свърши ли???
Bg_Fen
Мнения: 155
Регистриран на: 19 Юни 2007 18:05

Ре: Ре: Ре: Записване

Мнение от Bg_Fen »

Бих те напсувал ама ще си замълча.
Изображение
Vanio`G

Re: Ре: Ре: Ре: Записване

Мнение от Vanio`G »

Bg_Fen написа:Бих те напсувал ама ще си замълча.
Taka ли бе....и я кажи с кво съм те издразнил те си ме блокнал мишко..
И се научи как се за пише завинаги на английски език...
Bg_Fen
Мнения: 155
Регистриран на: 19 Юни 2007 18:05

Re: Ре: Ре: Ре: Записване

Мнение от Bg_Fen »

Vanio`G написа:
Bg_Fen написа:Бих те напсувал ама ще си замълча.
Taka ли бе....и я кажи с кво съм те издразнил те си ме блокнал мишко..
И се научи как се за пише завинаги на английски език...
Абе пендак няма ли да си затвориш устата. Казах ти,че повече няма да споря с теб. Много добре знам как се пише завинаги бъди спокоен. (forever). Написал съм го погрешно защото сбърках признавам си. Сега доволен ли си ?? И mancho е блокнат от skype ама момчето нереве като тебе. Има си мрежа в hamachi за всички играчи от Б група и там си пиша с всички. И от сега да си знаеш пиши си служебна, че нали съм голям МИШОК и ме шубе от тебе. ;) Ае хленчи си сега колкото си искаш.
Изображение
Vanio`G

Re: Ре: Записване

Мнение от Vanio`G »

Bg_Fen написа:Айде бе какво става няма ли да си играем мачовете ??? Пишете ми на dash_foever (skype)!!!
Нещо си противоречиш тук в тон с последното мнение за hamachi мрежата :rofl: :rofl: :rofl:

А-а-а да я кажи Р(R)...като foever ops forever де....
Признавам си изгаврих се с тебе...(всичко точно)
Shakespirt
Мнения: 24
Регистриран на: 30 Окт 2007 01:50

Re: Записване

Мнение от Shakespirt »

ochko написа:Не братле, това е турнирче за разспускане, за забавление. Тук няма олигофренясали крастави фифаджий, които единствената им цел в живота е да побеждават разни други олигофренясали крастави фифаджий. Опитваш се да покажеш колко ги разбираш работите, колко голям играч си и колко си непобедим...може и така да е, ама на абсолютно никой тука не му пука. Тук наистина се забавляваме, уважаваме и правим едно интересно турнирче. А на теб ти препоръчвам да изпълзяваш обратно към някой от стотиците форуми с лозунга ''Най дубриъ форум зЪ фифъ торнири'' в който играеш...играчо!
Далече не твърдя, че съм най-добрия. Напротив. Имах просто луд късмет да ида не Европейско, където имах лудия късмет да разцъкам няколко приятелски мачлета с някои от най-добрите в света и видях, че те не са кой знае колко силни. При положение, че бих някои от тях с КЛАВИЯТУРА, щото пада ми не бачка при тая малоумна Виста, дето са я накачулили по компютрите там. А е похвално, че си правите такива турнирчета за разпускане и кеф. Мене там ме гледаха като извънземно, когато им кажа, че си играя за кеф. Ама тряя да имате няква яснота кво правите. Бамааму, много се връзвате. Поздрави и успех!

ПП. Ааа, да, освен тва на пиша почти по други форуми. Най-малкото по фифаджийски, щото има нетърпими индивиди, които дори не смеят да се явят на квалификации за турнир, а иначе са най-добрите. А и ше те помоля да не ми даваш наклон на хуя ;)
Изображение
SLaYpEr

Re: Записване

Мнение от SLaYpEr »

Gledam 4e 4erno more sa svobodni bih iskal da igraq s tqh
skype- henry_dr
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2008”