Записване

Официални турнири на BFL Team
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: Записване

Мнение от ochko »

Ти не беше ли един много отлявлен ''критик'' преди патча
Vanio`G

Re: Записване

Мнение от Vanio`G »

ochko написа:Ти не беше ли един много отлявлен ''критик'' преди патча
Аз ли не чети ми мненията ако искаш....Всяка свободна минута която имам на РС-то е пред БФЛ патча и ФИФА08
Bg_Fen
Мнения: 155
Регистриран на: 19 Юни 2007 18:05

Re: Записване

Мнение от Bg_Fen »

За това си толкова добър :giggle: ;)
Изображение
Vanio`G

Re: Записване

Мнение от Vanio`G »

Не аз не съм много добър...просто тия тука са много слаби :rofl: :rofl:
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Записване

Мнение от [BFL]Mancho_United »

:)
GLORY GLORY MAN UNITED !
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: Записване

Мнение от ochko »

Vanio`G написа:Не аз не съм много добър...просто тия тука са много слаби :rofl: :rofl:
За туй Манчо ти наду шушоните...

Тук такива мнения колко си добър и другите колко са слаби не се толелират. Това е един турнинр, който е за цел единствено забавление, а не някакви битки едва ли не за смисъла на живота ви. Дръжте приятелския тон.
klamer4o
Мнения: 852
Регистриран на: 16 Авг 2007 11:33
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Записване

Мнение от klamer4o »

http://i.data.bg/07/12/28/730140_orig.jpg
Казах ти, че те помня...
Изображение
Изображение
Bg_Fen
Мнения: 155
Регистриран на: 19 Юни 2007 18:05

Re: Записване

Мнение от Bg_Fen »

И сега ви се мазни а :rofl:
Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Записване

Мнение от kyynadd »

Нормално. Както той каза само БФЛ играе вече, а БФЛ е направен от "гадните".
Vanio`G

Re: Записване

Мнение от Vanio`G »

А бе хора вие имате ли акъл...колко пъти да ви кажа че това не е писано от мен...(моя тъп бротовчед)...Аз ако съм искал да ви ругая и ви притискам за патча да съм писал по мненията си и ЛС-та...явно не рабирате как стоят нещата...

И да ти кажа ochko не мисля че mancho ми е надънил шушуните....4:1 за мене за 25 мин. в първия мач и след това ми даваха зор да си ходя на село и се получи Х 4:4...
А втория мач кво да кажа...(пример Тотнъм-Арсенал 5:1;Ман Юн-Арсенал 4:0 нима е такава разликата в класите...не мисля то класирането го показва..Ае със здраве и мека ви глава)
Hose`SS
Мнения: 173
Регистриран на: 13 Юни 2007 23:41

Re: Записване

Мнение от Hose`SS »

Vanio`G написа:А бе хора вие имате ли акъл...колко пъти да ви кажа че това не е писано от мен...(моя тъп бротовчед)...Аз ако съм искал да ви ругая и ви притискам за патча да съм писал по мненията си и ЛС-та...явно не рабирате как стоят нещата...

И да ти кажа ochko не мисля че mancho ми е надънил шушуните....4:1 за мене за 25 мин. в първия мач и след това ми даваха зор да си ходя на село и се получи Х 4:4...
А втория мач кво да кажа...(пример Тотнъм-Арсенал 5:1;Ман Юн-Арсенал 4:0 нима е такава разликата в класите...не мисля то класирането го показва..Ае със здраве и мека ви глава)

Пич много ти е голямо самочувствието което дразни другите....хубаво бил си надиграл си смачкал си някого...но защо трябва да се фалиш и да се правиш на толкова голям??? мълчи си играй си и твае
Vanio`G

Re: Записване

Мнение от Vanio`G »

Bg_Fen написа:За това си толкова добър :giggle: ;)
Е заради тоя тръгна всичко...а винаги има кой да ме бие...падал сам и с по 10 гола
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Записване

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Vanio`G написа:А бе хора вие имате ли акъл...колко пъти да ви кажа че това не е писано от мен...(моя тъп бротовчед)...Аз ако съм искал да ви ругая и ви притискам за патча да съм писал по мненията си и ЛС-та...явно не рабирате как стоят нещата...

И да ти кажа ochko не мисля че mancho ми е надънил шушуните....4:1 за мене за 25 мин. в първия мач и след това ми даваха зор да си ходя на село и се получи Х 4:4...
А втория мач кво да кажа...(пример Тотнъм-Арсенал 5:1;Ман Юн-Арсенал 4:0 нима е такава разликата в класите...не мисля то класирането го показва..Ае със здраве и мека ви глава)
Бате да не се връщаме на оная тема. Първия ти гол бе от дузпа ,която просто НЯМАШЕ ! Не ти докоснах играча. 4тия го видя .. от тъча правиш центриране,моя вратар отива ЗАД вратата и чака .. а топката си влиза директно в нея. После те надиграх тотално - накрая излезна и неможах да направя шот на ударите във вратата да видят всички ... омазах те и ти вместо да се радваш на равния зе да се отваряш както и сега ... и незнам за разликата в класите ,но мачовете които цириташ 1во са с по 4 гола разлика победа и ако си ги гледал (което ме съмнява като чета така) наистина разликата В ИГРАТА НА ДВАТАТА ОТБОРА беше огромна ! А и все пак няма какво да говоря - всеки сам може да си прецени при резултат 3-9 какво се е случило ... 9 гола ... дори и при най-фантастичният случай пак трябва да те бия ,защото 9 удара не са малко .. а общо колко бяха ти си знаеш сам ;) Но няма да коментираме. Втория полусезон ще си проличи. Аз ти казах да не се ежиш.. ама ти не.. "помисли си дали искаш да преиграем ,защото и без точката ще останеш" .. казах ти ,,че с късмет изкара Х .. ти пак не! Еми ок - на ти НЕ ! 3-9 ! Ай със здраве !


П.П Моля всеки ,който му е повявал на това ,че е братовчед му да напише тук : "АЗ МУ ВЯРВАМ" . Искам да видя ще има ли 5 такива души ..
GLORY GLORY MAN UNITED !
Vanio`G

Re: Записване

Мнение от Vanio`G »

Мисля че не разбра примерите за мачовете на Арсенал 0:4 и 1:5 ама карай...

А дали ми вярвате че това не съм го писал аз ако щете ве...ваш избор 8)
Bg_Fen
Мнения: 155
Регистриран на: 19 Юни 2007 18:05

Re: Записване

Мнение от Bg_Fen »

Колко време ще трае почивката ?? Аз викам другата седмица да почваме 2 ри полусезон :^) Или да играем Купа на България :)
Изображение
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: Записване

Мнение от m0za4k0 »

Турнира за Купата се провежда между 2-та полусезона :)
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
the_red_fan
Мнения: 29
Регистриран на: 14 Яну 2008 12:52

Re: Записване

Мнение от the_red_fan »

Кога ще е готов жребия? :wasntme:
Shakespirt
Мнения: 24
Регистриран на: 30 Окт 2007 01:50

Re: Записване

Мнение от Shakespirt »

А некви правила няма ли да сложите за настройките?! :rofl:
Изображение
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: Записване

Мнение от ochko »

Не братле, това е турнирче за разспускане, за забавление. Тук няма олигофренясали крастави фифаджий, които единствената им цел в живота е да побеждават разни други олигофренясали крастави фифаджий. Опитваш се да покажеш колко ги разбираш работите, колко голям играч си и колко си непобедим...може и така да е, ама на абсолютно никой тука не му пука. Тук наистина се забавляваме, уважаваме и правим едно интересно турнирче. А на теб ти препоръчвам да изпълзяваш обратно към някой от стотиците форуми с лозунга ''Най дубриъ форум зЪ фифъ торнири'' в който играеш...играчо!
Bg_Fen
Мнения: 155
Регистриран на: 19 Юни 2007 18:05

Ре: Записване

Мнение от Bg_Fen »

Айде бе какво става няма ли да си играем мачовете ??? Пишете ми на dash_foever (skype)!!!
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2008”