Контроли

Официални турнири на BFL Team
Публикувай отговор
Hose`SS
Мнения: 173
Регистриран на: 13 Юни 2007 23:41

Контроли

Мнение от Hose`SS »

В тази тема пишете резултати от играни контроли повреме на "подготовката" ви за голямите турнири
Hose`SS
Мнения: 173
Регистриран на: 13 Юни 2007 23:41

Re: Контроли

Мнение от Hose`SS »

Изображение

Пирин разгроими Марица Пловдив с 4:0

В контролна среща играна на стадион "Христо Ботев" в Благоевград отбора на Пирин разгроми гостуващият Марица с 4:0. Мача започна равностойно с атаки към двете врати.При първата по-сериозна атака Пиетробон излезе очи в очи с вратаря на Марица и бе точен за 1:0. Последваха атаки на гостите но до по-сериозно положение не се стигна. В средата на полувремето отново натиск на "орлетата" който доведе до гол на Метушев.Когато всички очакваха последния сигнал за полувремето Пиетробон се измъкна и отбеляза 3-тия гол в мача.Второто полувреме беше по-слабо и скучно и логично гол падна чак в края когато Пиетробон беше фаулиран в наказателното поле и Ризов хладнокръвно реализира отсъдената дузпа за Пирин.Следващата контрола между двата отбора е утре от 15:00 на стадиона на Марица
niki_19121

Re: Контроли

Мнение от niki_19121 »

Изображение
Изображение
Ботев Пловдив победи Пирин с 2 на 1
В контролна среща играна на стадион "Христо Ботев" в Благоевград отбора на Ботев Пловдив победи Пирин.Мача започна равностойно с атаки към двете врати.При първата по-сериозна атака Пиетробон изведе домакините с 1:0 в 27 минута.След това "канарчетата" пробваха атаки и се стигна до гол на Дормушали Саидходжа в 39 минута вдигна на крака феновете на Ботев Пловдив.Резултата стана 1:1.В началото на второто полувреме в 54 минута се стигна до втори гол на Дормушали Саидходжа.Домакините от Пирин пробваха атаки,но така и не успяха да вкарат гол.В 78 минута груп фал направен от Даниел Божков беше изгонен от съдията.Две минути след това Величко Величков получи Жълт картон.
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: Контроли

Мнение от m0za4k0 »

Koйто иска да изиграем 1-2 контроли да ме потърси в скайп: yavor_cska_milan Изображение
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
jumper

Re: Контроли

Мнение от jumper »

Пиши на мене аз съм свободен, тее от А група са малко несериозни , няма кво да направя !
(скайп:sevgin91)
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2008”