Официална молба

Официални турнири на BFL Team
Публикувай отговор
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Официална молба

Мнение от _GAGATA_ »

Искам да помоля да бъде сменен отборът ми. В момента играя с Пирин - имам желание да играя със Славия. Преди време го сложих на дневен ред, но не се разбрахме. Ще помоля участниците в турнира на "А" група да напишат в темата съгласни ли са с това или не. Ако има съгласие ще доиграя сезона със Славия, следователно ако няма - с Пирин.
Не желая да се караме. Ако има някой твърдо против нека го напише в спокоен тон и с аргументи.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
Hose`SS
Мнения: 173
Регистриран на: 13 Юни 2007 23:41

Re: Официална молба

Мнение от Hose`SS »

Въпреки че не съм от А група съм против все пак сме започнали турнира с определени отбори и няма връзка от смяна ! Просто не е етично спрямо другите играчи
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Официална молба

Мнение от [BFL]Mancho_United »

А ти си ? Щото нещо взе да решаваш какво да става ?? Ако те били съгласни щял да играе със Славия ... как така го решаваш това нещо ? А това "но не се разбрахме" не е така. Много добре се разбрахме - играеш с Пирин ! Ако си вкараш автогол повече никога няма да бъдеш допуснат на турнир. При други такива "прояви" директно получаваш БАН !! Много добре сме се разбрали - това ,че не ти харесва не е мой проблем !
GLORY GLORY MAN UNITED !
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: Официална молба

Мнение от _GAGATA_ »

[BFL]Mancho_United написа:А ти си ? Щото нещо взе да решаваш какво да става ?? Ако те били съгласни щял да играе със Славия ... как така го решаваш това нещо ? А това "но не се разбрахме" не е така. Много добре се разбрахме - играеш с Пирин ! Ако си вкараш автогол повече никога няма да бъдеш допуснат на турнир. При други такива "прояви" директно получаваш БАН !! Много добре сме се разбрали - това ,че не ти харесва не е мой проблем !
Бе щом си си намислил, че няма да е - няма да е. Няма проблем. А пуснах темата, защото знам какво ще кажат другите играчи. Ще кажат: Няма проблем.
Следващият ти коментар ще е: Те могат да казват каквото си искат, ние решаваме.(или нещо от сорта).Затова ти го спестявам да го кажеш - разбрахме се.
Щом е проблем оставам с Пирин. Трий тая тема и после да не ми се сърдите само.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Официална молба

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Оффф .. играй с който искаш . Щом е въпрос на живот и смърт .. или поне ти така го изкара - играх със Славия. Разликата в класите не е голяма (м/у Славия и Пирин) ,а и ако си мислиш ,че това е главната причина да падаш ...
GLORY GLORY MAN UNITED !
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: Официална молба

Мнение от _GAGATA_ »

[BFL]Mancho_United написа:Оффф .. играй с който искаш . Щом е въпрос на живот и смърт .. или поне ти така го изкара - играх със Славия. Разликата в класите не е голяма (м/у Славия и Пирин) ,а и ако си мислиш ,че това е главната причина да падаш ...
}
Казал съм го преди ще дам същия пример пак. Пускам си извеждащ пас(срещу ЦСКА) играчът ми е 2-3 метра пред неговия. Давам спринт, при което защитникът му ме настига без абсолютно никакъв проблем и ми я взима.
Загубите не са проблем. Аз не казвам, че като играя със Славия ще бия повече. Просто ще ми е по-приятна играта. В крайна сметка все още не знам с кой отбор ще играя. Чакам wcwc да ми каже тъй като той отговоря за турнира в "А" група.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: Официална молба

Мнение от wcwc »

Аз лично нямам никакъв проблем с това с кой отбор играеш ти. Но пак ти казвам основните прични. Има доста хора против, няма да е етично спрямо другите, няма да е коректно, просто вече започна с Пирин. Също така - разликите в класите не са големи, а и да са представи как ще отговорят противниците си? Ами ако всеки тъгне да си сменя отбора? Съжалявам, няма да може. Но след края на сезона ако все още искаш, ще ти позволя да го направиш, понеже си сериозен играч.

Манчо, казах ти го на лично ще ти го кажа и пред всички тук. Дръж се по любезно с юзърите и особено с тези, които са сериозни и отговорни. Човека пита съвсем спокойно а ти му отговаряш в един не много приятен тон. Някак си не звучи добре. Моля те, не ти заповядвам, дръж се така както се държат с теб. ;)
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Официална молба

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Бях изнервен ,защото му обяснихме ,а той пише "Понеже не се разбрахме..." .. Ако иска да пита другите дали са съгласни .. мен ми е все тая . Но просто стана нахален вече с това и то след като неведнъж му се отказа ..
GLORY GLORY MAN UNITED !
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: Официална молба

Мнение от _GAGATA_ »

ОК точка. Следващия турнир с по-добър отбор.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2008”