VIII кръг

Програма, класиране, голмайстори ...
Публикувай отговор
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

VIII кръг

Мнение от wcwc »

Мачовете от кръга

ЦСКА - Левски
Локо Сф - Берое
Локо Пл - Ботев
Литекс - Бирин
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: VIII кръг

Мнение от ochko »

Локомотив София 3 - 1 Берое
За Локомотив София: 2 - Антунович, Балдовалиев
За Берое: Заков

Момчето доста ме натискаше след като го водех, но късмета и моите защитна игра не позволи да ме обърне. Головете ми паднаха при контра атаки. Още от първия полусезон исках да го бия зареди загубените 2 точки когато ме изравни в 90 минута :). Успех нататъка.
maza

Re: VIII кръг

Мнение от maza »

ochko написа:Локомотив София 3 - 1 Берое
За Локомотив София: 2 - Антунович, Балдовалиев
За Берое: Заков

Момчето доста ме натискаше след като го водех, но късмета и моите защитна игра не позволи да ме обърне. Головете ми паднаха при контра атаки. Още от първия полусезон исках да го бия зареди загубените 2 точки когато ме изравни в 90 минута :). Успех нататъка.
Потвърждавам. Дано да играеш така и срещу другите
yambolov
Мнения: 147
Регистриран на: 21 Яну 2008 13:52

Re: VIII кръг

Мнение от yambolov »

литекс-пирин 4-2 за литекс-сандриньо,том,бето и негов авто гол с попев а за пирин-костадинов,пиетробон
Изображение
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: VIII кръг

Мнение от _GAGATA_ »

ПОТВЪРЖДАВАМ!
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: VIII кръг

Мнение от m0za4k0 »

ЦСКА 2-0 Левски :cska:
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: VIII кръг

Мнение от wcwc »

Още една загуба от ЦСКА - 0:2
Днес е най - ужасния ми ден от както я играя тази игра, защото си изгирах 5 мача, без въобще да мога да си мърдам палеца (натискам шпация с другата ръка) ( не мислех да се оправдавам така..) и на всичкото отгоре нямах никакъв къмсет. Първо Локо ме изравниха в 87 минута, после ochko знае какво стана с нашия мач и сега с две атаки два гола.
Обаче трябваше да го направя защото утре заминавам. И за разлика от други успях поне до някъде да си спазя сроака с мачовете. Останаха ми още два, но за тях като се върна. М/у другото - дъглия ми опит показва, че просто няма смисъл да се правят тези турнири, такива несериозници са всички, че нямам думи. Така че това е последния такъв с който аз се занимавам
Публикувай отговор

Обратно към “"А" група”