Въпрос към всички участници

Програма, класиране, голмайстори ...
Публикувай отговор
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Въпрос към всички участници

Мнение от wcwc »

Искате ли да го спрем първенстовто. Нямате интерес явно, въпреки интригата не ви се играе. Да го сприам ли и без това, сега нямам много време да се занимавам, само кажете за да не се мъчим взаимно и аз да ви юркам като овци.
Vanio`G

Re: Въпрос към всички участници

Мнение от Vanio`G »

Aко някой не си играе мачовете може да го сменя(ако не е проблем де)....
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: Въпрос към всички участници

Мнение от m0za4k0 »

Aз съм търсил и продължавам да търся съперниците си по скайп. Наистина има много несерозници...
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: Въпрос към всички участници

Мнение от _GAGATA_ »

Аз всеки ден влизам по 2-3 пъти във форума. Всеки ден без изключение. Аз съм на принципа да не търся своите съперници, а те да ме търсят. Не съм тъсен за мач, не съм играл. Аз лично нямам време за турнира. Вече и желание нямам. ФИФА не играя от месец, но потърси ли ме някой си правя веднага мача с него. Чакам версия 2.0 на патча, за да почна да играя.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: Въпрос към всички участници

Мнение от ochko »

Това ми беше лека проверка... Миналия път ако не бях тръгнал аз да ги търся, няма кой да се сети че има турнир. Никой тези дни не ми писа, пак аз почвам да ги търся. Моя интерес си го има. Ако Иво не му се занимава обаче, няма какво друго да си говорим, край на първенството и това е ;).
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: Въпрос към всички участници

Мнение от wcwc »

Не че не ми се, просто се изнервям. Щото има прекалено много време, има програма, няма определен ред, първенстово е интересно и единственото, което се иска е да си играем мачовете.
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: Въпрос към всички участници

Мнение от wcwc »

Още 10 дни срок, ако до тогава не се активизрате... ще спрем турнира.
Значи ochko аз и момчето с Литекс сме единствените сериозни. Ще помоля хората с Берое, Локо Пл ( и той поприцип е сериозен), ЦСКА, Пирин да си изиграят мачовете. Моля ви момчета. Пишете ми на мен тези дни, защото в Неделя заминавам.
jumper

Re: Въпрос към всички участници

Мнение от jumper »

Играл съм 3 мача и на останалите 4-ма съм писал 2 дена!
Публикувай отговор

Обратно към “"А" група”