VII-ми кръг

Програма, класиране, голмайстори ...
Публикувай отговор
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

VII-ми кръг

Мнение от wcwc »

Мачовете от кръга

Дунав 1-0 Рилски Спортист
Спартак (Пд) 4-1 Велбъжд (Кн)
Локо (Мз) 2-5 Спартак (Пл)
Марица (Пд) 0-2 Миньор (Пк)
klamer4o
Мнения: 852
Регистриран на: 16 Авг 2007 11:33
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: VII-ми кръг

Мнение от klamer4o »

Втора победа на Дунав във последната минута!
Отборър на Дунав Русе измъкна победа от Рилски спортист с гол в 90тата минута. В АБСОЛЮТНО равностойния мач иамше доста напрегнати моменти. Вторто полувреме започна със 100% пропуск за русенци. След това Рилецо изпусна дузпа и също 100% положение. Дунав се отчетоха с греда до 90тата минута, когато Християнов вкара след самостотелен пробив, а минута по-късно Каптиев можеше да направи 2:0 в атака близнак, но ударът му срещна гредата.
Изображение
Изображение
the_red_fan
Мнения: 29
Регистриран на: 14 Яну 2008 12:52

Re: VII-ми кръг

Мнение от the_red_fan »

Потвърждавам.Много хубав и равностоен мач за съжаление не ми достигна късмет.
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: VII-ми кръг

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Изображение

Много трудно ни беше и на 2мата ... пича тия дни нета му се ебава и наистина играхме на картинки. Той пропусна 2 пъти сам срещу вратаря ,а аз 1 път на празна врата .. много лагваше наистина ,но все пак той от 3 положения (общо 6 удара има) вкара 1 гол ,а аз от 10 положения (общо 14 удара) вкарах 4 гола.
Последният ми гол беше уникален. С Площаков навързах 3ма пред наказателното ,влезнах навътре (от долната част) ,след което рязко смених посоката и минах м/у двама негови защитници и с вътрешен фалц пратих топката далечния ъгъл (в паяжините :P) :) Много красив и много труден гол и заради силата на играчите ,и заради лага ;)
GLORY GLORY MAN UNITED !
karamelcho
Мнения: 83
Регистриран на: 23 Яну 2008 19:09
Обратна връзка:

Re: VII-ми кръг

Мнение от karamelcho »

:@ :@ :@ :@ беше уникален защото не знаех какво става,ебати тъпото :@ :@ :@ :@ :@
Изображение
**********************************************************************
Изображение
Bg_Fen
Мнения: 155
Регистриран на: 19 Юни 2007 18:05

Re: VII-ми кръг

Мнение от Bg_Fen »

Равностоен мач !


Изображение
Изображение
Hose`SS
Мнения: 173
Регистриран на: 13 Юни 2007 23:41

Re: VII-ми кръг

Мнение от Hose`SS »

Потвърдено ....малшанс..... 1-0 поведох 1-1 с автогол и след тва при 2-3 ми звънна телефона нямаше как да не дигна нямаше как да дам пауза и падна 4-тия гол.След това вече спрях да играя падна и 5-тия.Това не ме оправдава..просто момчето беше с класа над мен и заслужено си взе победата...може би при други обстоятелства с други отбори може и да го победя.Успех
Vanio`G

Re: VII-ми кръг

Мнение от Vanio`G »

Марица-Миньор Пк 0:2(снимка няма щото пича излезе(нета му паднал) в 80 и някоя минута беше)...

2 ГОЛА НА ЕВТИМОВ.....
Последно промяна от Vanio`G на 18 Фев 2008 16:15, променено общо 1 път.
niki_19121

Re: VII-ми кръг

Мнение от niki_19121 »

потвърждавам резултата 0:2 :@ :@ :@ :@ 3 ПОБЕДИ И ся 3 загуби :@ ;( Ама успехи нататака
Публикувай отговор

Обратно към “"Б" група”