Въпроси и отговори

Всичко свързано с Football Manager 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com | FMSupportersBG.org
Публикувай отговор
volov_fan
Мнения: 110
Регистриран на: 03 Яну 2008 19:37

Re: Въпроси и отговори

Мнение от volov_fan »

Disconnectet написа:Ами те човечетата трябва да са в папка Kit може би ?
Тази папка я сложи в My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2008\graphics\pitch\icons\
И махни отметката на Use Skin Cache
Ами,да аз съм я махнал,но нещо се бъгна щото е екипите ги няма (да не е от това,че съм си сложил друг скин :^) ) :( ,ще се оправя някак си ако не стане,жалко.Мерси за помощта :)
ivoto
Мнения: 61
Регистриран на: 31 Дек 2007 13:28

Re: Въпроси и отговори

Мнение от ivoto »

Имам един въпрос как може да се играе хем с национален отбор и с клубен още при избиране ако може ест и как ???
http://www.city.bg/new/crazy_videos/det ... a885d57cae пЛс гЛаСуВаЙтЕеЕеЕ
Davidcho
Мнения: 312
Регистриран на: 15 Юни 2007 10:06

Re: Въпроси и отговори

Мнение от Davidcho »

При избиране не можеш два отбора.Примерно можеш да си пуснеш с България (примерно) и да чакаш (много време) някой отбор да ти даде молба.Аз знам Southstampton (така ли се пише) от ангийския Чемпиъншип в началото няма мениджър. (:

Пак казвам да знаеш, че в началото не можеш 2 отбора да си избереш ;)
Изображение

Изображение

Изображение
Gosh0

Re: Въпроси и отговори

Мнение от Gosh0 »

ivoto написа:Имам един въпрос как може да се играе хем с национален отбор и с клубен още при избиране ако може ест и как ???
Правиш нов мениджър от Options->Game Status->New User, с него поемаш националния отбор с който искаш да играеш.След това от същия мениджър с който си поел националния отбор Resign-ваш.И вече от мениджъра с който водиш клубния отбор Aplly-ваш за националния отбор който е свободен.Ако не си разбрал нещо пиши ми на скайпа ;)
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Въпроси и отговори

Мнение от MuSTaKa »

По-интересно е да си водиш клубен и да те поканят за национален 8)
Водил съм Чехия и Холандия.
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
BaLkI

Re: Въпроси и отговори

Мнение от BaLkI »

Мен веднъж България ме покани! Иначе съм водил Хърватско(бях в квалификационна група с наште и ги бих на два пъти... :blush: ), както и Австралия.
Gosh0

Re: Въпроси и отговори

Мнение от Gosh0 »

Мене все февруари 2008 от Египет ме искат за селекционер :D независимо с кой почна сейф
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Въпроси и отговори

Мнение от НиКи »

Мене са ме искали Чехия и Кот д'Ивоар, кат със слоновете зех Купата на Африка без загуба и само едно равенство.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Въпроси и отговори

Мнение от kanapat »

аз с Нигерия я взех само с победи (:
Изображение
Изображение
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Въпроси и отговори

Мнение от НиКи »

Е, на мене равенството ми беше, като ме изравниха в 88'...
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
bor_don
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Авг 2007 16:48

Re: Въпроси и отговори

Мнение от bor_don »

един въпрос - какви са жълтите линии например при схема 4-4-2 attack
BaLkI

Re: Въпроси и отговори

Мнение от BaLkI »

bor_don написа:един въпрос - какви са жълтите линии например при схема 4-4-2 attack
Предполагам, питаш за стрелките пред и зад играчите. Ами с две думи - ако стрелките са напред, играчът достига дотам, докъдето стрелките свършват, когато отборът ти владее топката. Ако стрелките са назад, те важат само ако опонента ти я владее. Най-общо, дължината на стрелките, например на външните ти халфове, определя стила на играта ти - колкото са по-дълги, толкова по-нападателен футбол играеш. ;) Надявам се да си ме разбрал, защото не съм обяснил много добре... :wasntme:
bor_don
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Авг 2007 16:48

Re: Въпроси и отговори

Мнение от bor_don »

BaLkI написа:
bor_don написа:един въпрос - какви са жълтите линии например при схема 4-4-2 attack
Предполагам, питаш за стрелките пред и зад играчите. Ами с две думи - ако стрелките са напред, играчът достига дотам, докъдето стрелките свършват, когато отборът ти владее топката. Ако стрелките са назад, те важат само ако опонента ти я владее. Най-общо, дължината на стрелките, например на външните ти халфове, определя стила на играта ти - колкото са по-дълги, толкова по-нападателен футбол играеш. ;) Надявам се да си ме разбрал, защото не съм обяснил много добре... :wasntme:
Ясно, разбрах те
FENCHEto

Re: Въпроси и отговори

Мнение от FENCHEto »

ей хора искам да ви попитам как се ореждат приятелски срещи по време на паузите в шампионата! моля ви кажете :wasntme:
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Въпроси и отговори

Мнение от НиКи »

Както и когато не са по време на шампионата :D
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
FENCHEto

Re: Въпроси и отговори

Мнение от FENCHEto »

е това беше страхотен отговор мерси :rofl: аз по принцип не знам от каде се уреждат приятелските срещи! :^) така че ако някой иска да сподели е добре дошъл,ще сум му много благодарен!
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Въпроси и отговори

Мнение от НиКи »

страницата на отбора>Fixtures>Arrange Friendly
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Въпроси и отговори

Мнение от maniakapetko »

Eх хубаво е да видиш,че има запалени хора по FMто ама честно как може човек да се хване да играе играта и да не знае за кво са жълтите линий и как се урежда приятелски мач.Хора не търсите ми бе.То верно,че с всяко ново издание играта става по достъпна ама още е 5пъти по трудна от фуа менаджер.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
ancho

Re: Въпроси и отговори

Мнение от ancho »

Е нали за тва е напраено да се пита бе мен ;)
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: Въпроси и отговори

Мнение от to6kobg »

http://img413.imageshack.us/my.php?imag ... 269pb5.jpg Как може да се оправи това?
Изображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Football Manager 2008”