Помогнете на БФЛ

Всичко за нашите пачове за Football Manager 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com | FMSupportersBG.org
Публикувай отговор
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Помогнете на БФЛ

Мнение от НиКи »

В тази тема пишете за подценени футболисти, надценени и всякакви неточности свързани с датабазата. И искам да ви помоля, не се ръководете от личните ви пристрастия.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
MdiegoR
Мнения: 114
Регистриран на: 23 Окт 2007 12:43
Местоположение: Козлодуй

Re: Помогнете на БФЛ

Мнение от MdiegoR »

Дам, здравейте!

- Ако ще правите патча по v.8.0.2, определено трябва малко да оправите нещата свързани с големите отбори. Например - Jean Carlos, Joazinho & Ze Soares са направени много под очакването, но за мен са много по-силни.
- Cassio не е в ЦСКА и можете да му премахнете наема.
- Wilfred Niflor от Litex също е направен по-слаб от колкото трябва да бъде.
- Емо Гъргоров трявба да бъде малко по-силен и даже според мен трябва да го трансферирате директно в ЦСКА, не под наем, защото едва ли той ще се върне в Страсбург.
- Според мен, трябва да се направят 2-3 от по-ярките български таланти с потенциал "-9" . Такива са Боян Табаков, Мартин Тошев, Георги Станоев, Сашо Киров и т.н., защото не може румънците да имат някакви "извънземни" таланти, а ние нищо.

Ако намеря нещо повече ще пиша. ;)
Football Manager 2008 player
...At the age of just 17, Berbatov moved to the most successful Bulgarian club CSKA Sofia following in the footsteps of his father, Ivan, who also played for the club as a left winger and later as a defender...
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Помогнете на БФЛ

Мнение от НиКи »

-Датабазата по ЦСКА съм я ъпдейтнал, не може един Рабех да има PA 150, а нито един от ЦСКА да няма 150. Жеан Карлош и ония другите няма да ги пипам докато не видя какво представляват, защото батков си хвали абсолютни всички трансфери и на него не може да му се вярва. Соареш го видяхме какво представлява, може би при него малко да се вдигна, защото CA му е под 100
-Касио е махнат
-Нифлор и него не го знам какво представлява
-Емо е оправен(спокойно не съм го направил някъв уникален), а иначе всичко по договора му е достоверно - можеш да си го земеш за сумата от 350К
-за талантите донякъде имаш право
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
MdiegoR
Мнения: 114
Регистриран на: 23 Окт 2007 12:43
Местоположение: Козлодуй

Re: Помогнете на БФЛ

Мнение от MdiegoR »

НиКи написа:-Датабазата по ЦСКА съм я ъпдейтнал, не може един Рабех да има PA 150, а нито един от ЦСКА да няма 150. Жеан Карлош и ония другите няма да ги пипам докато не видя какво представляват, защото батков си хвали абсолютни всички трансфери и на него не може да му се вярва. Соареш го видяхме какво представлява, може би при него малко да се вдигна, защото CA му е под 100
-Касио е махнат
-Нифлор и него не го знам какво представлява
-Емо е оправен(спокойно не съм го направил някъв уникален), а иначе всичко по договора му е достоверно - можеш да си го земеш за сумата от 350К
-за талантите донякъде имаш право
Като се замисля, прав си за db-то на Левски, ама може малко да се повдигне поне на тоя Carlos ... верно, че тошето говори ей така да не заспи за тъпите му трансфери ама... :D
Football Manager 2008 player
...At the age of just 17, Berbatov moved to the most successful Bulgarian club CSKA Sofia following in the footsteps of his father, Ivan, who also played for the club as a left winger and later as a defender...
monibgole
Мнения: 61
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:59

Re: Помогнете на БФЛ

Мнение от monibgole »

Miroslav Zagorski e подценен. Вдигнете му техниката, флаира и first touch.
CSKARA

Re: Помогнете на БФЛ

Мнение от CSKARA »

според мен само цените на някой играчи трябва се намалят без скиловете например:
Гъргоров струва 3-4 милиона а това поне за мен е нереална цена както и на Чиликов която е към 4 милиона ако не се лъжа
XpucTo
BFL Team™
Мнения: 379
Регистриран на: 18 Юни 2007 00:59
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Помогнете на БФЛ

Мнение от XpucTo »

Лично моето мнение е че резистора просто се е олял тоя сезон. Той много обича Левски и точно това му е изиграло лоша шега.
Изображение
ivoto
Мнения: 61
Регистриран на: 31 Дек 2007 13:28

Re: Помогнете на БФЛ

Мнение от ivoto »

Подценен е много 8.02 Арън Ленън и то доста
http://www.city.bg/new/crazy_videos/det ... a885d57cae пЛс гЛаСуВаЙтЕеЕеЕ
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Помогнете на БФЛ

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Темата бе прочистена от спора на тема ЦСКА - Левски !
GLORY GLORY MAN UNITED !
bor_don
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Авг 2007 16:48

Re: Помогнете на БФЛ

Мнение от bor_don »

аз пробвах горе-долу да оправя скиловете на някои играчи, ама те почнаха да ги искат в Реал Мадрид, Челси и т.н. Очевидно съм сбъркал някъде
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Помогнете на БФЛ

Мнение от НиКи »

bor_don написа:аз пробвах горе-долу да оправя скиловете на някои играчи, ама те почнаха да ги искат в Реал Мадрид, Челси и т.н. Очевидно съм сбъркал някъде
Прекалено много си ги "оправил" :D Споко в наща датабаза няма такива неща ;)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Football Manager 2008”