Вашата кариера?

Всичко свързано с Football Manager 2007
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com | FMSupportersBG.org
cska14
Мнения: 96
Регистриран на: 31 Авг 2007 14:41

Re: Вашата кариера?

Мнение от cska14 »

и според мен тактиката ти е проблема !
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Вашата кариера?

Мнение от MrDeqn »

Дербито на българия Левски 0 : 0 ЦСКА а следващият мач с Рома завърши бая трагично за мене. Още през 1вата част ме водиха с 3 : 0. Втората част до 70тата вече беше 5:1 а мачът завърши 6:2 за Рома. Така оставам последен в групата :) а в "А група" съм 2ри с 1 точка зад ЦСКА защото направих Х с Славия
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера?

Мнение от kanapat »

Galen написа:Таз ФМ да я е*ба у п*д*р*ската игра.Като гост падам от Ливърпул с 8 на 0.Срещу Шефилд Юнайтед като домакин падам с 4-0. :@ Вече ми писна и ще я трия :devil:
Tи много лесно се отказваш :o . И аз имах една игра в БГ дето всеки мач падах с по 4:0 ама пак си играх
Изображение
Изображение
Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

kanapat написа:
Galen написа:Таз ФМ да я е*ба у п*д*р*ската игра.Като гост падам от Ливърпул с 8 на 0.Срещу Шефилд Юнайтед като домакин падам с 4-0. :@ Вече ми писна и ще я трия :devil:
Tи много лесно се отказваш :o . И аз имах една игра в БГ дето всеки мач падах с по 4:0 ама пак си играх
А аз какво да кажа докато бях в Сливен. :D
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

При мен драмата е налице. Класирането е следното:
1. Нафктес - 38т
2. Светкавица - 37т
3. Дунав - 30т
4. Добруджа - 29т

С Нафтекс сме се вкопчили в много здрав дуел. Миналия кръг постигнах много важна победа над Добруджа с 1:0. Гола падна в 92'.:) Предните кръгове загубих от Несебър с 4:3, победих Миньор и Шумен с 2:1.
През тези мачове дадох шанс на Б. Кондев - нападател който до момента беше имал само 3 мача. Той обаче ми се отблагодари и във всеки от тези три мача вкарва голове и стана титуляр. Въобще с футболистите нямам проблеми - на почти всеки пост имам по два играча.
Надявам се да успея да стана първи, ако не втори и да разчитам на баража.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера?

Мнение от НиКи »

в предишния си пост свързан с наща онлайн игра добавих "трансферите" на Ванката(Иван Младенов).
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Вашата кариера?

Мнение от MrDeqn »

Черно Море 2-1 Левски - Акция счупи краката на играчите.. точно до 16та минута.. 2 контузий и то на Джаеба и Ст. Ангелов от това мача тръгна на криво след като ме водеха с 1: 0 .Второто полувреме изравних и в края на мача Митрев подаде на футболист на Черно Море и ..гоол.

Рома 1 : 1 Левски
След 2:6 от първият мач ето в Италия на Олимпико.. 1:1 с Рома :) Много възможности имах пред вратата на Рома .. но нямам толкова опит. Все пак това е Рома не е Черноморец БС СФ или някой левашки отбор.

Вихрен 1 : 2 Левски
Още в 2рата минута Вихрен поведе но след 14 минути Коприваров изравни. Мачът вървеше към равенство след като изтекоха редовните 90' но в 4 минутното продължение Домовчийски оформи помедата над Вихрен :)
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

Подписах нов четиригодишен договор със Светкавица до 2010г.
Последния мач беше много интересен. Играх с предпоследния Локо СтЗ. Въпреки това мача не беше лесен и до 76' резултата беше 0:0. Реших че трябва да направя промени. Пуснах в игра Борислав Иванов и Спас Спасов. Това даде инукален резултат. В 78' Иванов вкара за 1:0, а в 90' Спасов за 2:0. Така двете смени обърнаха резултата.
До момента изоставам с 1 т от Нафтекс, но те са и с мач по-малко. Хубаво е че третия е на 9т зад мен и ще играя поне бараж за А група.
Galen

Re: Вашата кариера?

Мнение от Galen »

kyynadd написа:Подписах нов четиригодишен договор със Светкавица до 2010г.
Последния мач беше много интересен. Играх с предпоследния Локо СтЗ. Въпреки това мача не беше лесен и до 76' резултата беше 0:0. Реших че трябва да направя промени. Пуснах в игра Борислав Иванов и Спас Спасов. Това даде инукален резултат. В 78' Иванов вкара за 1:0, а в 90' Спасов за 2:0. Така двете смени обърнаха резултата.
До момента изоставам с 1 т от Нафтекс, но те са и с мач по-малко. Хубаво е че третия е на 9т зад мен и ще играя поне бараж за А група.
Как се правят смени и си променяш тактиката по време на мач? :wasntme:
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера?

Мнение от НиКи »

браво обаче една препоръка от мен - подписвай договор за по една година за да можеш сяка да си дигаш бюджета на заплатите :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

НиКи написа:браво обаче една препоръка от мен - подписвай договор за по една година за да можеш сяка да си дигаш бюджета на заплатите :)
След четири години ще изпозлвам този съвет. :rofl:
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

Край на шампионата!
Ето че свърши първия ми сезон в играта. Заедно със Светкавица завършихме на 2-ро място. Последния мач беше срещу лидера Нафтекс, но преднината им беше 4 точки и аз пуснах резервите за да запазя играчите за баража и по този начин загубих с 1:0.
Като цяло съм много доволен от втория полусезон със Светкавица. Победих основините конкурент - Дунав, Добруджа, с Поморие завърших наравно. Слабоста ми беше в мачавете с по-малките отбори.
Трансферите също бяха много добри, като Кънчо Кънчев стана звездата на отбора.
Ето и снимки от целия сезон.

Крайно класиране сезон 06/07, източна Б група:
Изображение

Рекордите на източна Б група, сезон 06/07:
Изображение

Резултати на Светкавица (след червената черта са под мое ръководство):
Изображение

Състав (по принцип на мястото на Динев играе М. Христов но е контузен, а нападателите ги сменям почти всеки мач)
Изображение

Състав
Изображение

Ами това беше сезона ми. Все пак ми остава най-важния мач през цялата ми кариера до момента, а именно баража с Белите Орли за влизане в А група.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

А група!
Изображение

Победааааа. Ето че вече съм в А група. Както виждате победих Белите Орли с 0:2.
Мача започна ужасна. В предишния мач с Нафтекс се беше контузил Милен Христов и Дяков, както и Кънчев беше получил червен картон. Следвователно от титулярните халфове беше останал само Антонов. Той обаче се контузи в 3'. Така халфовата линия изглеждаше по следния начин
---Диков---Спасов---Петров---Найденов
Диков и Спасов имаха някакъв опит, но за останалите двама това беше първия мач като титуляри.
Въпреки това отбора се справи чудесно. Момчето което взех от Сливен - Спасов се развихри и отбеляза и двата гола. През целия мач Белите Орли не ме затрудниха чак толкова много. Браво на целия отбор.
Предстои много, много интересен сезон в А група. Другите нови отбори са Пирин (Гоце Делчев) и Нафтекс.
Дано да оцелея.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

След като влязох в А група ръководството на отбора беше много много щедро и ми даде 950 000$ за трансфери. Купих следните играчи:
Пламен Канев - ST, 2000, Калиакра - добър нападател. В контролите игра добре и се наложи като титуляр. Ще се опитам да му намеря някой по-качествен партьор, но не е толкова наложително.
Лазар Спахиев - DL, 2000, Пирин (Гоце Делчев) - нещо не съм много доволен от него. Той няма к=голяма конкуренция на поста си и ще е титуляр, дано да е добър
Станимир Димитров - ML, 6000, Рилски Спортист - най-качественото попълнение до момента. Аз обаче имам много добър ML и затова той играе като CM. Другия ц. халф е Кънчев. Остава да намеря и качествен десен халф и халфовата линия ще е на 6
Най-големи проблеми имам в защитата. Засега съм купил само Спахиев, като скоро мисля че ще дойде и Наков от Беласица. Ще потърся и още един ц. защитник и ще съм готов. Имам много пари, качествени играчи има и от 2000, а на мен ми остават над 900,000.
Контролите които съм изиграл до момента:
Локо (Горна) - Светкавица 0:2
Светкавица - Вихрен 2:1
Миньор - Светкавица 2:1 - победния гол за Минцор падна в 91 мин и много съм му се смял. Стана по следния начин. Силно изритана топка напред,защитника ми търгва да я гони (сам от никой необезпокояван) стига до вратаря и я вкарва във вратата си. :rofl:
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

В А група е невероятно. Това мога да кажа след шест кръга. Първо ще кажа новите момчета в отбора.
Освен онези отгоре привлякох още три играча с които селекцията приключи.
Владимир Зафиров DC, 26 000, от Родопа - определено заздрави защитата. Имах проблеми в центъра, които постепенно изчезват. От както той е в отбора не съм допуснал гол (2 мача)
Мирослав Миндев MR, 5000, от Сливен - десния халф ми беше най-слабия пост в халфовата линия. На всичкото отгоре последния кръг десния ми халф получи червен картон и се видях принуден в последния момент да си намеря добър човек за този пост. За моя радост го открих. Миндев има отлични качества, няколко неща са на 20 има и на 19.
Мартин Кушев ST, 16 000, от Черно Море - може би перлата в селекцията ми. Той е последния футболист който купих и заедно с Миндев ще направят дебют срещу Локо Сф следващия кръг. Мисля че коментар за качествата му е излишен - отличен футболист
А ето и резултатите от шестте кръга.
Спартак (Варна) - Светкавица 1:0 (гол в 90')
Светкавица - Пирин (ГД) 5:1
Родопа - Светкавица 2:0
Светкавица - Литекс 1:3
Беласица - Светкавица 0:0
Светкавица - Берое 1:0

Смея да твърдя че това са много добри резултати. Събрал съм седем точки и съм на 10-то място. За новак е много добре (другите новаци са последните два отбора). Предстои ми мач с Локомотив София, дано да се представя добре.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера?

Мнение от НиКи »

Я дай шот на този Миндев :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

На Миндев ще дам шот после щото забравих.
Ето още резултати:
7: Локомотив Сф - Светкавица 1:0
8: Светкавица - Левски 0:3
9: Черно Море - Светкавица 0:0
10: Светкавица - Нафтекс 0:1
11: Марек - Светкавица 1:1
BaLkI

Re: Вашата кариера?

Мнение от BaLkI »

Като ги четях тия разкази и аз се вдъхнових да почна кариерка на ФМ с Левски. :) Айде и аз да разкажа.....
Както знаете обикновено първият трансферен прозорец ръководството не дава много пари и затова много играчи не съм купил.Взех си Branamir Kosstadinov от Хартс за 500 000лв.,а след това още двама играчи,които ще се присъединят към отбора през зимата-Vagif Djavadov(wonderkid ;) )и Omar Andrade.И тримата са много млади,но от опит знам,че ще взема много пари от тях в бъдеще...С тези попълнения започнах сезона.
За ШЛ ми се паднаха Горица,които отстраних без проблем(4:0 и 1:1).Междувременно играх с ЦСКА за суперкупата.Вкарах им два гола до почивката,но в началото на втората част ми изгониха Телкийски,а към 65-тата минута-и Вагнер беше изгонен.Данчо Тодоров успя да върне един гол за ЦСКА,но все пак издържах до края и спечелих :) .
В третия кръг на ШЛ се паднах с.....Киево :wasntme: .В София с много мъка спечелих с 1:0(гол на Ричард :o ),а в Италия,въпреки че очаквах много труден мач,успях да повторя резултата-1:0 с гол на Валери.В групите се паднах с Челси,Валенсия и Бордо :S Естествено очаквах поголовни загуби и борба за третото място,но поне засега се представям много добре :nerd: В Испания с глуха защита и страхотни изяви на Ники :giggle: одържах 0:0.В София с Челси повторих тактиката и.....2:0 :party: :happy: .За съжаление в Бордо загубих с 1:0,но пък ще имам шанс за реванш в София :P
В шампионата също се представам много добре,като след 10 кръга имам 9 :) победи и едно равенство срещу Берое.Особено ценна за мен е победата срещу ЦСКА на Армията с 1:0 :) Освен това отстраних Нафтекс за купата с 5:0 ;)
Сега ми предстои срещата с Бордо за ШЛ,както и другите двубои от евротурнирите и шампионата ...........;)
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Вашата кариера?

Мнение от MrDeqn »

Браво :) Аз сега покрай тоя сокер не съм я пускал. Иначе в шл имам само 1 равен с Рома другото се захгуби :rofl: от манчестър и спортинг сега очаквам и реваншите с/у тех
BaLkI

Re: Вашата кариера?

Мнение от BaLkI »

MrDeqn написа:Браво :) Аз сега покрай тоя сокер не съм я пускал. Иначе в шл имам само 1 равен с Рома другото се захгуби :rofl: от манчестър и спортинг сега очаквам и реваншите с/у тех
Срещу такива отбори играй на контраатаки!Аз така вече 4 точки измъкнах,при това бих Челси :o с 2:0 от общо два удара във вратата :wasntme:
Публикувай отговор

Обратно към “Football Manager 2007”