Вашата кариера?

Всичко свързано с Football Manager 2007
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com | FMSupportersBG.org
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера?

Мнение от НиКи »

kyynadd написа:Намерих идеалния играч като може да играе като МС АМ и СТ. Сега преговарям за него.
как му е името :wasntme:
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

НиКи написа:как му е името :wasntme:
Kaзва се Владислав Митков. Ако ще се използва в А група може и да е слаб за нея, но за Б група е идеален. Ето снимка:
Изображение

Да продължа за кариерата. След последния пост успях да привлека следните играчи/треньори:
Николай Дончев - 1000 от Локо Стз, нападател. Още не съм го пробвал и не мога да кажа впечатления.
Иван Колев - физиотерапефт, без пари.Определено имах нужда от такъв човек.
За жалост голямата ми цел - Владислав Митков отказа. Направих още една офертна но отново отказа. Ще се опитам да го взема зимата, а сега с останалите 1000 лева ще търся десен халф защото е само един (предния пост се обърках. Левите халфове са два - Павлов и Стайков, а десния е един).
За жалост в последната контрола срещу Етър Павлов се контузи. Още по лошото е че се контузи за 2 месеца. Радващото поне е че Стайков играе добре и вярвам че ще успее да го замести.
Ето всички резултати от контролитe:
Изображение

Ще използвам оставащите 13 дни до началото на сезона за да купя някой функционален играч и се надявам сезона да започне добре.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера?

Мнение от НиКи »

лелеее тоя Митков има ли позиция на която да не играе ве :O . Иначе кажи какъв играч ти трябва мога да ти препоръчам някой който да се навие да дойде в "Б" група :)

едит: откъде си зел емблемите ? :wasntme:
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

НиКи написа:лелеее тоя Митков има ли позиция на която да не играе ве :O . Иначе кажи какъв играч ти трябва мога да ти препоръчам някой който да се навие да дойде в "Б" група :)

едит: откъде си зел емблемите ? :wasntme:
Eмблемите са взети от ФМ България. Там има един пач който слага емблеми и екипи на Бг отборите.
Иначе ми трябва някакъв мултифонкционален играч, като Митков. Може да не е като него навсякъде да играе.:) Аз намерих още един такъв от Вихър. Те го пуснаха но нещо не можахме да се договорим за договора.
Същото стана и с Митков. От Локо Стз го пускат, но като му предложа договор той отказва като казва "искам да остана в Локомотив". Какви ли не договори му предлагах, но неще.
Иначе сезона започна отлично за мен. Постигнах отлична победа над Калиакра в първия кръг. Имаше две момчета които се отличиха в мача. Единия е новия Даниел Георгиев за който преди бях писал че не е от нйа-добрите покупки но съм сбъркал. Игра перфектно, вкара гол, направи асистенция и с центриранията беше много точен. Отлична игра за него. След кръга получих въпроси от пресата "какво мисля за забавляващия се Георгиев". Мога спокойно да го обявя за трансферния удар (особенно след като Павлов се контузи). Другия добър играч в мача беше вратаря. Той е на 19 години но играе отлично. Беше обявян и за играч на мача.
В следващия кръг гостувах на Марица и мача завърши 0:0. Аз се радвам на този резултат защото Марица тотално надигра Сливен. За това от 4-4-2 преминах на 5-3-2 (контраатакуваща) като халфа посредата го изместих на атакуващ халф (ест. не оставих него а направих смяна) и така се получи нещо като 5-2-1-2. Това даде резултат и до края мача се успокои и взех ценната точка.
След всички неща които исписах за състава (ако въобще някой ги чете) мисля, че ще е хубаво да дам състава. Ето го:
Изображение

Ето го и класирането след тези два мача:

Изображение

Предстои дербито с Добруджа което ще е много интересно. Дано успея да победя.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера?

Мнение от НиКи »

ами Славко Матич(Slavko Matic) мисля че беше мултифункционален, но не знам дали ше се съгласи в Сливен.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

Сливен - Добруджа 1:1

Мина дербито на кръга. Имах амбиции за победа, но понеже мача се разви по доста интересен начин съм много доволен от този резултат.
Мача започна с тотален натиск на Добруджа и оцелиха две греди. Усетих че нещата отиват към разгром и промених тактиката от 4-4-2 минах 3-5-2. Нещата потръгнаха след промяната и резултата бе налица - М. Ангелов отбеляза много важен гол. След това обаче Рахнев получи червен картон и от 36' играх с човек по-малко. Логичното се случи и Добруджа изравни. Промених тактиката на защитна 4-1-2-1-1 и успях да задържа резултата. Сега съм трети с 2 точки зад Нафтекс и Дунав.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

След равенството с Добруджа последва много лоша серия. Три поредни загуби. От Локомотив Стз от Дунав с 1:2 и от Поморие с 4:2. Мача с Локомотив напълно заслужено го загубих. Обаче мача с Дунав го загубих в 89 минута. През целия мач се държах прилично, но с един шут от 20 метра Дунав ме победи. Срещу Поморие записах мача в който съм отбелязал най-много голове. Те ме поведоха с 2:0, после стана 4:1 и накрая 4:2 към 60 минута. За жалост получих червен картон и не ми стигнаха силите да постигна нещо повече от почетна загуба. Ето и шот от резултата с Поморие:
Изображение

В класирането вече съм 11-ти, като очаквам ако тези резултати продължат да ме уволнят. Незнам на какво се дължи. Започнах сезона добре, даже преди тази серия от загуби си осигурих добър нападател (пред името му измаше 5 звезди, незнам какво значи това, ако някой знае моля да ми каже). Явно с тренировките бъркам нещо и отбора е в лошо състояние.
Това е от мен с моята кариерка.:)
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера?

Мнение от НиКи »

kyynadd написа:пред името му измаше 5 звезди, незнам какво значи това, ако някой знае моля да ми каже
ами значи че така е оценен от някой скаут на отбора ти ;) . Мисля че максимума звезди е 7-8 или 9 :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

Точно когато си мислих, че няма излизане от дупката стана чудото.
Първо победих Вихър (Горубляне) в мач за купата като гост. Резултата беше 0:1 за мен, но ми беше напълно достатъчно.
След това в първенството следваше много важен мач с Несебър. Той почна ужасно. В 4 минута Несебър поведе, после Станчев получи червен картон и останах с човек по-малко. След това гостите имаха и дузпа, но младия вратар спаси. И може би след тази дузпа мача тръгна на зле за Несебър. В 38' израхвинме чрез Рахнев. След това вторто полувреме Несебър пак поведе - 1:2, но и това не спря "воевдоите". Въпреки че цяло второ полувреме и половина първо бях с човек по-малко оспяхме да изравним. Резервата Станчев изравни и по този начин взех много важна 1 точка.
През целия мач незнам колко промени направих в тактиката, но явно си е струвало.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

Чудото стана - Локо Пловдив на колене!
Почти невъзможното стана факт. Сливен победи Локо Плд с 2:1 пред 3 200 зрители и се класира напред в турнира за купата на България.
Мача започна отлично и в 4' минута защитник на Локо Плд извърши нарушение в наказателното поле, получи червен картон, а ние право да изпълним дузпа. Зад топката застана Дани Георгиев и не сбърка - 1:0. После Локо изравни.
Така свърши и второто полувреме. На почивката пусках Станчев на мястото на Ангелов. През второто полувреме Рахнев отново реализира и пак поведохме. До края на мача Локото нападаше, като дори последните 10 минути играха 3-2-4, но и това не помогна.
Отлична победа, чакаме следващия съперник.
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Вашата кариера?

Мнение от MrDeqn »

:) Много интрига в мачовете а :)
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

3 поредни загуби за първенство, отпадане от Левски за купата
След добрия мач с Локото последваха 3 поредни загуби в Б групата и се закотвих на дъното. След това ми се падна Левски. Възможно най-лошия противник. Загубих само с 5:0, при положение че от първото полувреме бях с човек по-млако и Левски игра с титулярите (да им се чуди човек).
След това което стана си подадох оставката като натиснах resing (май тва беше). Но сега чакам вече 2 месеца и никой отбор не ми предлага. Какво трябва да правя?
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера?

Мнение от НиКи »

ами трябва да чакаш докато някой отбор не ти изпише че си уволнява треньора или че той подава оставка и тогава можеш да кандидатстваш за работата като цъкнеш върху името на отбора и кат ти излязат играчите долу вляво траа да имаш опция "Apply for Job" и след като го направиш чакаш отговор :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Вашата кариера?

Мнение от MrDeqn »

Я някой да сподели по-подробно как да се пусна примерно с левски и може ли да си направа аз отделен отбор (аз да си го измисла) ;)
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

Oтбор не можеш да си напрвиш. Иначе даваш на new game, пишеш имената си в коя лига искаш да си треньор и с кой отбор и си готов.;І
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Вашата кариера?

Мнение от MrDeqn »

Да и после само си оправям тактиката и давам Continue докато не излезе го то мач

Ето сега в началото на сезона в приятелските срещи с/у ИнстанбулСпор и Фетейеспор (мисля че така се изговаря) се получиха страхотни мачове. С/у Инстанбулспор мачът се реши още в 5' и 16' след 2 гола на Джаеоба и още по труден мача стана след като в 26' Инстанбулспор останаха с 1 човек по малко.След първото полувреме дойде и 3ти гол. И така мача завърши Инстанбулспор 0:3 Левски София

Мачът с/у Фетейеспор пък още по добре (5:0) там се разписаха : Домовчийски 2 , Ричард 1 , Йовов1 и Борето 1

Остават ми още 3-4 приятелски срещи и почва сезона .

П.С. Я кажетек как да отхвърля оферта щото ми искат Домо и Джаеоба ама нема им ги дам :)

ЕДИТ: За тези патчове с екипи лица и емблеми как да ги кача. Записах ги в директорията ама нищо не става :shake:
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера?

Мнение от НиКи »

когато ти пише че има оферта долу вдясно траа да има опция "Respond" мисля че беше, цъкаш върху нея и ако си съгласен с офертата даваш "Accept", ако не си даваш "Reject", а ако искаш повече пари там където ти пише сумата която ти предлагат даваш на тази която искаш и след това на мястото на "Accept" траа да се е появило "Negotiate" и цъкаш върху него. Тва е.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

Сензация! Лидера на източната Б група - Светкавица подписа договор с мен

Без да съм подавал никакви молби и тн днес като си влязох в сейфа се оказах треньор на Светкавица. Те са лидери в първенстовто с 4т аванс пред Нафтекс. Като за начало имам проблеми защото нямам нито един ц.халф а само АМ. Ще трябва да пазарувам. Тъкмо сега е отверен трасферния прозорец. Ще си купя някой от Сливен.;)
Ето как от треньор на последните станах треньор на първите.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера?

Мнение от НиКи »

понякога не е нужно да подаваш молба те ако искат сами ти предлагат договор без да си подал но кат си влезеш в сейфа и вече да си им треньор е невъзможно ако някой друг не ти е играл в сейфа. Иначе някои AM могат да играят и като CM. Можеш да видиш сичките им позиции като отвориш "профила" на играча и горе вляво има positions. Цъкаш на него и виждаш позициите на които играе. Позициите на които играе най добре са в зелено, тези на които не е особено добър са в оранжево а тия вна които играе само в краен случай(демек слаб) са в жълто. Тия на които няма цвят праиш си сметка колко е зле на тях :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

Първия ми мач със Светкавица завърши 2:2 срещу Поморие. Равностоен и динамичен мач, който завърши със заслужено равенство. Хубавото е че след мача ми се възтановиха двата основни нападателя. Ето го и крайното класиране след края на есения дял от шампионата:
Изображение
Интересен факт е че играча с най-висок рейтинг е от Светкавица, както и най-голямата победа.
Някой може ли да ми каже кога се отваряше зимния трансферен прозорец.
Публикувай отговор

Обратно към “Football Manager 2007”