Вашата кариера?

Всичко свързано с Football Manager 2007
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com | FMSupportersBG.org
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Вашата кариера?

Мнение от IvanMladenov »

Тук е темата за вашите кариери в Футбол Мениджър 2007. Кой иска, да пише :P

Айде аз ще почна. В момента съм завършил 3 сезона с ЦСКА и съм в началото на 4тия. Първия сезон доста трудно го минах, спечелих шампионата с 4 или 5 точки преднина и стигнах до четвърт финал за УЕФА. От мачовете в УЕФА спечелих около 1 милион, който използвах доста разумно, за да мога да си купя един ляв бек (Pawel Golanski мисля че се казваше). Също така взех Luka Modric, от Хърватия, на свободен трансфер :P С тези 2 нови попълнения атакувах ШЛ и влезнах в групите, където се изправих срещу Стяуа, ЦСКА Москва и Арсенал. Все пак успях да бия по веднъж Стяуа и ЦСКА Москва, както и да задържа 0-0 с Арсенал на Армията, и завърших 3ти в групата. През това време забелязах, че Атлетико са изпаднали във сегунда, и понеже бях в групите на ШЛ всеки играч от там би се съгласил да дойде при мен. Аз подписах с Мартин Петров на свободен трансфер, който в бъдеще щеше да ми зима заплата повече от целия отбор. Само от групите на ШЛ, както всеки знае, в ФМ 2007 се взимат доста пари. Но не спрях дотук. С тези пари си купих нападателя Omar Bravo :P :P :P , и също така и един опорен халф на 18 години, мисля че се казваше Dobromir Stilianov ,който уж беше българин, пък играеше в сърбия :D Той се оказа златна мина, тъй като подписа договор за 6 години, а след края на сезона получавах предложения за около 5-6 милиона. След като свърши зимната подготовка, атакувах УЕФА с новокартотекираните ми играчи. Марто почти сам ме класира на полуфинал (2-0 и 1-0 срещу Херта Берлин), а оттам и на финал, който даже спечелих (!) с 2-1 след продължения срещу Бенфика. От което естествено спечелих огромна сума. В първенството завърших с 90 точки от 30 мача :P и спечелих както купата на България, така и Суперкупата. След края на сезона от ръководството ми оставиха 2 милиона за трансфери, а с останалите пари решиха да увеличат капацитета на стадиона с 7000 места. Купих си левия бек Dario Srna за тези пари (беше контузен и му падна много цената) и продадох 3ма играчи. Тиаго Силва отиде в Андърлехт за 1.4 милиона :O а Георги Илиев (представете си, но доста често беше титуляр) го продадох за :O 3 милиона на един от руските първенци. Май беше Спартак ама може и да греша. Последния продаден беше Еуген Трика, което всъщност не беше точно продажба, а размяна на играчи. Дадох на един отбор от Championship (Crewe беше отбора) Еуген, а получих един централен защитник (или опорен халф) на име Billy Jones. С тези пари дотук купих още един централен защитник (Marek Suchy) и един офанзивен полузащитник (който да замести еуген) на 19 години някъде от Австрия/Полша/Швейцария. Той също се оказа доста добър, тъй като ако играеше като плеймейкър на отбора получаваше оценки от 9 или 10, а като го попитах за добър играч за нашия отбор, той отговори за някакъв десен бек на 21 години, който също нямаше договор. След всички тези продажби останах на +300 000 лв. Съжалявам че не купих Удоджи, но Литекс го взеха преди мен и не ми го дават :| Още преди края на трансферния прозорец обаче аз се класирах за ШЛ (отново) и получих 250 000 лв. Заедно с 300те хил. отидоха в Бразилия за вратар на име Victor, на 22 години. Така и започнах сезона. В ШЛ се паднах в група с Борусия, Теплис и Милан :O Теплис ги бих на два пъти с по 4-0, Борусия - един равен и една победа, а от Милан взех само едно равенство. Така се класирах в следващата фаза, където се паднах с Брага, които остраних без проблем. После играх с Арсенал, които успях да бия! с 1-0 и 0-0 ]:) После, на полуфинала имах късмета да играя със Селтик, които бих с 3-0 и 4-1 (от двата мача общо Мартин Петров вкара 3 гола, а 18-годишния офанзивен халф 2). На финала се останах срещу Челси, като задържах равенството едвам едвам, но в продължението нямах смени и се контузи Тунчев, и останах с 3ма защитника, и не бе проблем за Шевченко да вкара 2 гола ;( Но въпреки това спечелих близо 8 милиона. В УЕФА Левски стигнаха четвърт финал, където отпаднаха от Вердер. Първенството пак аз го спечелих със 82 точки (от 30 мача - 26 победи и 4 равенства). На второ място беше (ИЗНЕНАДА!) няма да казвам кой. Поради доброто ми представяне в ШЛ този 4ти сезон сме 2 отбора, а аз дори минах директно в групите. Продадох невероятно играещия Dario Srna на Виляреал за 11 милиона, и купих още играещия в Шахтьор Марика за 17. В групата бях във 2ра урна, демек един от най-силните отбори след Челси, Пуул, Ман Ю, Милан, Барса и Реал ;) В групата се паднах с Борусия (отново), Зенит и Ливърпул. Онзи ден изиграх първия мач, срещу Борусия като гост и завършихме 2-2 пред 80 000 фенове по трибуните :O Първа група на ШЛ беше следната: Манчестер, Щутгарт, ЦСКА Москва и (ОООООООООООО) Черноморец Бургас-София :D :D :D :D В първия си мач те играха достойно, падайки от Ман Ю с минималното 0-1. Това беше от мен и моята кариера :blush:
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера?

Мнение от НиКи »

а бе човек как зимаш хора от мексико и разни други? По принцип те не се навиват да идват в БГ отбори
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера?

Мнение от IvanMladenov »

НиКи написа:а бе човек как зимаш хора от мексико и разни други? По принцип те не се навиват да идват в БГ отбори
ооо, навиват се, особено ако си в групите на ШЛ или УЕФА докато ги навиваш :P
Изображение
Gosh0

Re: Вашата кариера?

Мнение от Gosh0 »

Препоръчайте някой нападател :?
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера?

Мнение от IvanMladenov »

зависи за колко пари ти трябва. Ако е към 3-4 милиона - Omar Bravo! Ако е над 10 милиона - Ciprian Marica. Ако е под 1 милион, може би Домовчийски, или Камбуров, или Новакович, или Владо Манчев ;)
Изображение
Gosh0

Re: Вашата кариера?

Мнение от Gosh0 »

Трее ми евтин нападател щото сеа почнах нов сейф и нямам много бюджет :S
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера?

Мнение от MuSTaKa »

Макавели, кажи с кой отбор играеш, много неща зависят от това :)
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
Gosh0

Re: Вашата кариера?

Мнение от Gosh0 »

Хехе с Левски много ясно.Аз по принцип винаги си взимам Сисеро от Динамо Москва и ми върши перфектна работа в атака ама тоя път не достигат парите :(
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера?

Мнение от НиКи »

момци някой навит ли е да почнеме една онлайн сейфка ?
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера?

Мнение от IvanMladenov »

аз съм навит, ама трябва първо да си пусна реално ИП, щото с мустака вече играхме заедно, тоест не играхме щото нямаме реални ИП-та. Пък и ще се изпокараме кой да играе с ЦСКА :D
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера?

Мнение от НиКи »

аз обаче имам ;)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера?

Мнение от IvanMladenov »

НиКи написа:аз обаче имам ;)
имаш? Ем аре да играем! Само че имам една идея. Преди време правих датабаза със всички нови играчи в ЦСКА и даже добавих ЦСКА Б в Б Група за да може с ники да играем заедно с ЦСКА :D Може да я дооправя и да ти я дам и да връткаме :P
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера?

Мнение от НиКи »

то и аз имам една с Неи и сички нови в ЦСКА, левски, Литекс, Вихрен и разни други.


П.П. Виж си скайп
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Gosh0

Re: Вашата кариера?

Мнение от Gosh0 »

Вземете си Юсеф Рабех мноо добър е :)
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера?

Мнение от НиКи »

аа левскари не зимам :D
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Gosh0

Re: Вашата кариера?

Мнение от Gosh0 »

НиКи написа:аа левскари не зимам :D
е той в играта не е още в Левски ;) във ФАР Рабат си е
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера?

Мнение от НиКи »

на мойта датабаза е в левски ;)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера?

Мнение от kanapat »

имашe един нападател Kislyak , но му забравих малкото име :D
Изображение
Изображение
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера?

Мнение от НиКи »

Sergey Kislyak се казва и е дефанзивен халф. Иначе за добър нападател Sergey Kisliy ;)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

Аз снощи си иснталирах играта с амбицията този оът да я науча. Наистина играта ме зариби и ми хареса повече от миналите пъти.
Започнах сезон със Сливен 2000. Като взех отбора заварих няколко проблема. Липсваше ляв и десен халф (тоест имаше само един ляв, без десен). Бяха ми дадени 5000 лева на разположение за покупки. Купих следните играчи:
Красимир Павлов (RM) - купен от Спартак 94 Пловди за 2000 лева +5% при следваща продажба. Това засега ми е най-успешната покупка. Красимир бързо се наложи и започна да играе много добре. ЗА жалост последния мач се контузи и сега ще имам проблеми. За радост купих още един десен халф, който сега ще се използва.
Даниел Георгиев (RM) - купен от Доростол (Силистра) за 1000 лева + 5% при следваща продажба. Опитах се да наложа и Даниел но игра два мача и ме разочерова. Не можа да засенчи Красимир. Но сега ща не ща ще го използвам защото Павлов се контузи.
Също имам леки проблеми при нападателите. Имам трима на разположение като аз използвам двама - Милен Ангелов и Румен Рахнев. ДО момента Милен се справя по-добре като има 2 гола записани. Румен не играе толкова добре и го сменяам с Караматев. Караматев и Румен са юноши и пред тях има бъдеще. Понеже искам още един нападател реих да потърся. Намерих идеалния играч като може да играе като МС АМ и СТ. Сега преговарям за него.
Изиграни мачове до момента:
Ситомир (Никопол) - Сливен 0:3
Спартак (Койнаре) - Сливен 2:1
Сливен - Ботев 1:2
Черноморец (Бяла) - Сливен 1:0
Общо 4 1 0 3 5:5
Не съм много доволен от контролите но все пак отбора се сработва. Надявам се като почне сезона да е в оптимална форма.
Ще продължавам да пиша какво става.
Публикувай отговор

Обратно към “Football Manager 2007”