Вашата кариера?

Всичко свързано с Football Manager 2007
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com | FMSupportersBG.org
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера?

Мнение от kanapat »

kyynadd написа:Някой може ли да ми каже кога се отваряше зимния трансферен прозорец.
01.01 ;)
Изображение
Изображение
Изображение
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Вашата кариера?

Мнение от MrDeqn »

След приятелските мачове дойде и мачът за European Champions Cup със Шериф който завърши 0:2 за мен. Другият Мач беше за Супер Купата на България с/у ЦСКА . Мачът завърши 2:0 отново за мен . Авторите на головете бяха в 31' Боримиров и 60 Йовов с прекрасна асистенция на Домовчийски. Сега идва реваншът с Шериф в който мисля че ще победя и започва сезонът :)
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

МrDeqn - браво много добре се справяш до момента.
Иначе аз изпозлвам отлично трансферния прозорец. Шефовете бяха щедри и ми дадоха 12 000 за трансфери. Продадох Тодор Йонов за 1000 на Добруджа и станах с 13 000.
Трябваше да купя DC и CM. Ето играчите които купих:
Николай Боянов - MC, взет от Монтана за 2000
Кънчо Кънчев - CМ, взет от Добруджа за 2000. Имам големи надежди за Кънчев, защото е с отлични качества, а и с най-високата заплата в отбора. Ще видим как ще се представи.
Спас Спасов - CM, взет от Сливен за 2000. Добре дошъл пак при мен Спасе. :D Не бяхме заедно 2 седмици, но сега пак си при мен. Играча има качества, познавам го от личен опит, но много трудно ще се наложи в отбора.
Динко Динев - ML, взет от Монтана без пари - много ценен играч. Нямах чист ляв халф, но вече имам. Ще е много интересно дали ще може да се наложи, защото на неговото място сега играе AM L, който се справя добре.
Отделно привлякох от юношите още един много обещаващ ц. халф.
В началото нямах халфове, а сега конкуренцията е толкова голяма, че ще се видя в чудо.:)
Имам и още оферти на които не е отговорено, но те са предимно за защитници.
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Вашата кариера?

Мнение от MrDeqn »

Куунад я ме добави в скайп (deqnvasilev1) да те питам 1-2 неща :)
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

Първия мач от пролетния полусезон завърши с меко казано отличен резултат.
Изображение

Целия отбор игра отлично. Новите попълнение се представиха отлично - особенно Кънчев, явно си заслужава заплатата.
Galen

Re: Вашата кариера?

Мнение от Galen »

Почнах една кариера с ЦСКА.Отначало започнах много хубаво от 5 мача не ми бяха вкарали гол а и аз вкарвах повече от 2 гола.Продължих в купата на УЕФА след като отстраних един малтийски отбор с 5-1.След 2 дена по-късно играх за супер купата на България срещу Левски.Съдията даде една дуспа за Левски и ми даде 2 червени картона и сумати жълти. ;( И така усяха да ме победят само с 3-1 но за мен това беше най-смешната ми среща с найсмешния съдия.Дано в първенстовото и в УЕФА да съм добре.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера?

Мнение от НиКи »

еми виж в играта са се постарали да го направят колкото могат по реално...и както виждам са успяли. Успех в играта и ако имаш някакви проблеми или въпроси питай ;)

Едит: Ако някой го интересува мога да ви напиша г/д как се развива наща онлайн с давидчо, иван и аз.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

Казвай, лошо няма.
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Вашата кариера?

Мнение от MrDeqn »

Ето и последните ми срещи от А гурпа и ЕСС
Левски 0 : 0 Локо София
Левски 2 : 0 Rabotnicki
Черноморец БС СФ 0 : 4 Левски
Левски 0 : 1 Rabotnicki
Левски 1 : 1 Спартак Варна

Сега съм на 5 место с мач по малко .

ЕДИТ:
Мачът с Берое мина добре и победих с 2 : 1. Мача се разви още в първото полувреме след голове на Телкийски и Домовчийски. За Берое голът мисля че Томашич направи грешка и само седеше пред топката и остави футболиста на берое да вкара.
Идват мачовете с Беласица и Родопа ,и забележете Манчестър Юнайтед , Спортинг и Рома за Champions Cup ( това мисля че е ШЛ )
Galen

Re: Вашата кариера?

Мнение от Galen »

Някой може ли да ми препоръча нещо с което отбора ми ще стане по-добър тоест ще постига по-добри резултати?Ники вече ми каза една.
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Вашата кариера?

Мнение от MrDeqn »

Мачът с Манчестър до средата на 2рото п/увреме докато Скоус не вкара. Имах много положения но.. все пак това е манчестър :). Мачът с Литех пък завърши 4 : 0 за мен още в 1вата част беше 3 : 0 и литех имаха 1 удар към вратата ми. 2рата част вече маалко се стегнаха и имаха повече опасности но ... Йовов от прек вкара :)
Сега следва мач с/у Локо Плд и Рома :)
Galen

Re: Вашата кариера?

Мнение от Galen »

Някой може ли да ми каже как да правя тренировки?
Защо като играя мач за УЕФА или ШЛ и в първенството постоянно имам лоши резултати а в приятелските гол не могат да ми вкарат?
Тътнъм в първия сезон в ФМ 07 играе ли в УЕФА или ШЛ?
Моля отговорети ми
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Вашата кариера?

Мнение от MrDeqn »

И аз питам тоя въпрос с тренировките :)
Galen

Re: Вашата кариера?

Мнение от Galen »

Някой да каже няква тактика за побеждаване? :wasntme:
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера?

Мнение от kyynadd »

Всичко зависи от състава. Аз играя с 4-4-2 или 3-5-2 като по време на мача прелива в 5-3-2, 3-1-4-2, 4-4-1-1 и тн. Всичко зависи от състава както казах.
BaLkI

Re: Вашата кариера?

Мнение от BaLkI »

Galen написа:Някой да каже няква тактика за побеждаване? :wasntme:
Ем,кво да ти кажа?Тактиката на отбора зависи от самият тим играчите и най-вече противника !!!;)Ако играеш срещу силен отбор,нормално е да играеш защитно,на контраатаки....Така или иначе универсална тактика няма,ти ще треа да си я определяш!! ;) :wasntme: :hi:
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера?

Мнение от НиКи »

Значи ето накратко историята на наща онлайн игра:

Първия сезон Иван играе с Пирин, аз с ЦСКА, а Дейви с Левски. Ето го класирането след 17-ти кръг:

1. ЦСКА - 39 т.
2.Левски 36 т.
3. Славия - 33 т.
------------------------
14. Родопа - 15 т.
15. Спартак Вн - 11 т.
16. Черноморец Бургас (Сф) - 11 т.

А ето и кво е положението в западна "Б" група където играе Иван след 15 кръг:

1. Пирин - 36 т.
2. Етър 1924 - 29 т.
3. Спартак Плевен - 28 т.
--------------------------------
13. Вихър - 12 т.
14. Велбъжд - 6 т.

Значи когато Дейви се включи в играта Левски бяха влязли в групите на ШЛ, а аз със ЦСКА последователно отстраних IA(IA - CSKA 0:4, CSKA - IA 0:1), GI(GI - CSKA 1:5, CSKA - GI 2:0) и Rijeka(Rijeka - CSKA 1:0, CSKA - Rijeka 4:1). В групите се паднах в групата на смърта редом с Тотнъм, Парма, Селта и Рапид Букурещ. Първия кръг бях домакин на Рапид. В един много интересен и динамичен мач успях да победа с голове на Удоджи(46') и Неи(90'). За гостите се разписа Emil Timofte. За моя отбор на терена бяха: Mariusz Pawelek - Filipe Machado, Aleksandar Tunchev(c), Valentin Iliev, Yordan Todorov - Kevin Amuneke, Georgi Iliev(90'Ricardo Andre), Marquinhos, Udoji - Naemeca Ajuru(86' Georgi Chilikov), Nei. Другия мач групата Селта - Тотнъм завърши 2:2 и по този начин оглавих класирането. Втория кръг почивах а мачовете завършиха:
Рапид - Селта 0:2
Тотнъм - Парма 2:1
Третия кръг имах катастрофална загуба срещу Селта като гост. Мача завърши 4:0 за испанците. Разликата в титулярния състав беше че вместо Naemeca Ajuru игра Dawid Janczyk. Другия мач Парма - Рапид завърши 3:0 за пармалатите. Следва ключовия мач срещу Парма на Армията. Мачът вървеше към Х, но в 88' съдията се намеси и гол от очевидна засада(което се видя и на повторението) на Giuseppe Rossi бе признат и по този трябваше да гоня победа като гост на Тотнъм и да се надявам Селта да бие Парма като гост. В крайна сметка успях да стигна само до 2:2 в Англия, но незнайно защо играта реши да си покаже бъговете и резултата бе записан като 5:1 за Тотнъм(ако не вярвате Дейви и Иван ше потвърдат), а и Парма би Селта с 1:0 и класирането(реалното) изглеждаше така:

1. Парма 9 т.
2. Тотнъм 9 т.
3. Селта 7 т.
-----------------
4. ЦСКА - 4 т.
5. Рапид - 0 т.

Дейви пък записа в групите на ШЛ загуби от Интер на два пъти с по 2:1, две равенства с Олимиякос(2:2 в Сф и 3:3 в Гърция), и две загуби от ПСВ с по 0:1. По този начин класирането в неговата група изглеждаше по този начин:

1. Интер - 11 т.
2. ПСВ - 10 т.
--------------------
3. Олимиякос - 9 т.
-----------------------
4. Левски - 2 т.

По този начин и двамата няма да играем през пролетта в евротурнирите. Ето и трансферите които направихме:

ЦСКА:
вратари:
Temur Ganiev
Mariusz Pawelek(през зимата го пуснах под наем в Рапид Букурещ за 1,5 млн :) )
Artur Kotenko
Victon
защитници:
Feng Xiaoting
Ricardo Andre(под наем от Черно Море)
Victor Zapata
бекове:
Teodor Banev(десен)
Nicolas Garcia(ляв)
халфове:
Mario Bolatti(дефанзивен халф, играе и като централен)
крила:
Pablo Ore(ляво крило, играе и като нападател)
нападатели:
Naemeca Ajuru
Dawid Janczyk
Cesar Lindado
Pedro Esterilla
Anthony Laffor
Angelo Manucci

един мултифункционален състезател ще се присъедини към отбора ми. Играе като DR/WB R/MR/AM R/DM C/MC/AM C/WB L/ML/AM L. Името му е Ruben Gomez и ще дойде за сумата от 65К от Metalurg Donetsk.

напуснали играчи:
Иван Иванов(Пирин)
Боян Гайтанов(Пирин)
Хосе Луис Гарсес(Левски)

Левски, нови:
вратари:
Йордан Господинов(COM)
защитници:
John Patricio Cagua(играе и като ляв защитник)
Adam Kokoszka(COM)
Joel Kiki
Leonid Gusak
Georgi Borinarov
бекове:
Sebastjan Berko(десен, играе и като централен защитник)
Arben Zhjeci(десен и ляв, COM)
халфове:
Denys Dedechko(дефанзивен халф, COM)
Ilir Nallbani(атакуващ халф, COM)
Alvaro Leon(атакуващ халф)
Miroslav Roskoveits(атакуващ халф)
Anas Sharbini(атакуващ халф, играе и като дясно крило)
Tom(атакуващ халф, играе и като нападател)
нападатели:
Vladislav Zlatinov(играе и като ляво и дясно крило, COM)
Petar Adzhov
Beto
Jose Luis Garces

напуснали:
Zhivko Milanov(Espanyol, COM)
Igor Tomasic(Lille, COM)
Miroslav Ivanov(Minyor Bobov Dol, COM)
Valeri Domovchiyski(Sochaux)

Пирин:
нови:
Omar Bravo(FM Editor)
Darijo Srna(FM Editor)
Elidiano Marques Lima - Eli(FM Editor)
Pawel Golanski(FM Editor)
Dusan Svento(FM Editor)
"Ivan Mladenov"(:giggle:)(FM Editor)
Ivelin Popov(FM Editor)
"Dobromir Stilianov"(FM Editor)
"Yordan Genchev"(FM Editor)
"Ivailo Veltchev"(FM Editor)
Marek Suchy(FM Editor)
Nebojsa Jelenkovic(FM Editor)
Boyan Gaytanov(ST от ЦСКА)
Ivan Ivanov(D LC от ЦСКА)
Kostadin Stefanov(D C от Хебър)
Martin Stefanov(AM L,ST от Славия)
"Stanko Yovchev"(ST под наем от ЦСКА)
напуснали: няма

Тия които са в кавички са несъществуващи играчи които Иван е добавил чрез ФМ едитор(единствено Станко Йовчев съм го добавил аз щот той се пак е реален играч :) )
Последно промяна от НиКи на 24 Сеп 2007 15:30, променено общо 1 път.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Galen

Re: Вашата кариера?

Мнение от Galen »

Таз ФМ да я е*ба у п*д*р*ската игра.Като гост падам от Ливърпул с 8 на 0.Срещу Шефилд Юнайтед като домакин падам с 4-0. :@ Вече ми писна и ще я трия :devil:
BaLkI

Re: Вашата кариера?

Мнение от BaLkI »

Galen написа:Таз ФМ да я е*ба у п*д*р*ската игра.Като гост падам от Ливърпул с 8 на 0.Срещу Шефилд Юнайтед като домакин падам с 4-0. :@ Вече ми писна и ще я трия :devil:
Е,явно си страхотен играч и тактик :D :wasntme: :P :happy: !!!
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера?

Мнение от НиКи »

еми нито Шефилд нито Ливърпул са слаб отбор а и явно нямаш хубава тактика ;)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Football Manager 2007”