НиКи's FM Story

Всичко за вашите кариери
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: НиКи's FM Story

Мнение от НиКи »

Всичко върви по план.

В лигата държа петото място на равни точки с четвъртия, а в УЕФА стигнах 1/16 финал без много усилия. Продължавам откъдето стигнах:

Серия А:

Рома - Палермо 1:0

Заслужено ме биха с ранен гол.

Палермо - Милан 2:0

Заслужена престижна победа.

Войводина - Палермо 0:2

Мач, точно като първия между двата отбора.

Интер - Палермо 5:0

Еби му майката....страшно незаслужен резултат. Заслужаваха да бият, но не с толкова!

Палермо - Аталанта 3:0

Изкарах си го на Бергамаските.

Групи на УЕФА:

Сошо - Палермо 0:1

Много труден мач, в който заслужено бих с гол в 80' на Кавани. Техния вратар бе героят на мача.

Серия А:

Наполи - Палермо 2:0

Салайета ме победи.

Палермо - Парма 4:0

Амауриииииииииии.

Емполи - Палермо 2:3

Заслужено бих в много резултатен двубой.

Групи на УЕФА:

Палермо - Литекс 3:1

Три гола вкара Ринаудо, два в правилната и един в грешната врата.

Серия А:

Палермо - Катаня 4:1

Амаури скъса кръвния враг.

Фиорентина - Палермо 4:1

Незаслужено паднах с толкова...

Групи на УЕФА:

Нюрнберг - Палермо 2:2

Поведоха ме набързо с два чисти гола чрез Витек и Роберт, Амаури намали, а в 93' Даниел Карвальо донесе така важната точка, с която се класирах кръг преди края.

Палермо - Сиена 3:1

Лека победа.

Удинезе - Палермо 1:0

Равностоен мач, в който Куалиярела им донесе победата.

Реджина - Палермо 1:2

Макинва откри в 13', Амаури изравни в 70', а в 79' Кавани ми донесе скъпоценните 3 точки.

Групи на УЕФА:

Палермо - Болтън 2:1

Заслужено победих с късен гол на Роберто Гуана в 87'. С тази победа завърших на първо място в групата пред Нюрнберг и Болтън. За съжаление в този мач се контузи Амаури за 2 месеца :@ . А той ми е главния реализатор, в лигата има 14 гола в 14 мача, много очаквам от Кавани, който ще е неговия заместник. На 1/16 изтеглих най-неприятния от вс възможни, завършили на трето място в групата си - Хетафе, а ако ги отстраня срещам Байерн или ЦСКА Москва. Доста неприятен жребий. Поне ако отстраня Хетафе, което е постижимо, искания от борда 1/8 финал ще е факт.

Серия А:

Палермо - Ливорно 4:0

Заслужен разгром:) Засега толкова :P
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
BaLkI

Re: НиКи's FM Story

Мнение от BaLkI »

Евала, добре го даваш!!! :clap: :) :D
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: НиКи's FM Story

Мнение от НиКи »

Перфектно представяне в шампионата, малшанс в УЕФА.

Почвам с лошата новина - отпаднах от Хетафе. Страхотно бездарна игра в Мадрид първия мач и загуба с 2:5. Ситуацията беше почти безнадеждна. Излязох много, много офанзивно на реванша и резултата беше на лице - в 11' резултата беше 2:0 в моя полза! Върнах отбора по-назад и чаках своя миг за трети гол, който да ме прати евентуално на 1/8 финал. До края на първото полувреме бях по-добрия отбор, гола се печеше. Така когато Амаури се измъкна и отбеляза втория си гол в мача!! Да ама не! Страничния съдия даде засада, а на повторението се видя, че може много да се поспори със съдията за това решение. Мача тръгна на зле в 57', когато след контра на гостите Браулио намали. Хвърлих всичко живо в атака и последва поредица от пропуски до края на мача. В 94' от 4 минутното продължение Даниел Диаз изравни с може би втората или третата атака на Хетафе за двубоя. Дет се вика, Made in FM 08. През зимата направих относително добри трансфери. Продадох Едисон Кавани на Милан за 21 млн и Андреа Бардзали отново на Милан, но този път за колосалната сума от 32 млн, стиснатия борд обаче даде само 8 млн от трансфера на Бардзали, въпреки че баланса стигаше колосални суми. Купих Фабио Куалиярела за 20,5 млн от Удинезе, Джани Цуиверлоон за 10 млн от Хееренвеен, за заместник на Дзакардо, който не искаше да преподпише, а договора му изтичаше и не мислех че ще мога да го задържа, и Гонсало Родригес от Виляреал за 13 млн за заместник на Бардзали. В края на сезона обаче стана нещо много интересно - Валенсия предложиха на Дзакардо, той обаче им отказа, а след това искаше да си поднови при мен. Веднага му предложих много добре платен 5-годишен контракт и той преподписа :happy: и сега е най-скъпоплатения играч в отбора. Ето и какво се случи в шампионата:

Изображение

Както виждате имаше голяма драма на върха, в която и аз можех да се намеся, ако не бяха грешките ми срещу посредствените отбори. Догодина мисля да се боря за титлата, затова готвя звездна селекция, но това много зависи от борда. От отбора най съм горд с Амаури, който стана голмайстора на Апенините с 32 гола в 30(1) мача, а зад него остана Ибрахимович с 31 гола, но в 37 мача. Това страхотно постижение дори донесе Златна Обувка на бразилеца! Ето ви и шот от най-големия:

Изображение

Веднага след него идва плеймейкъра Дани Карвальо, който вкара най-красивия гол в Серия А:

Изображение

В класацията "Треньор на сезона" бях трети, Милиачио завърши трети в класацията "Италиански играч на сезона", а Амаури бе в "Отбора на сезона". Както казах, следващия сезон целта е да се боря за титлата и излизане от групите на ШЛ. Първото ново име вероятно ще е Еньеама, който ще е конкуренция на Алярди на вратата.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: НиКи's FM Story

Мнение от НиКи »

http://i.data.bg/08/04/11/899921_orig.jpg

Спирам я тая кариера. Омръзна ми съдиите да се гаврят с мене. С двама по-малко ги надиграх, че даже и гол вкарах. Можем само да предполагаме какво щеше да стане, ако бяхме 11 на 11.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: НиКи's FM Story

Мнение от НиКи »

Почнах нова кариера с любимия клуб.

Някакси по-яко е като играеш с отбора, за който милееш :) . Ето и трансферите, които направих:

Нови:

Benoit Costil - Stade Malherbe de Caen - 1,900,000 euro
Aleksandar Konov - Dunav - 150,000 euro
Neven Vukman - Varteks - 450,000 euro
Damian Escudero - Velez - 725K
Hamdi Salihi - SV Ried - on loan


Напуснаха:

Aleksandar Tunchev - LOSC - 4,000,000 euro
Ivaylo Petrov - Standard - 1,000,000 euro
Velizar Dimitrov - LOSC - 4,300,000 euro
Ilko Pirgov - Vihren - on loan


Много добри трансфери, но един играч просто е над всички - Хамди Салихи. Това, което прави до момента е просто феноменално. Взех го под наем, защото не бях сигурен дали става за ЦСКА. Определено момчето се доказа. Не е и за подценяване факта, че когато го зех, струваше 300К, а сега е 1,700.000 евро. За съжаление това подценяване от моя страна на неговите качества ми излезе доста солено, защото си го осигурих от другия сезона за 2,3 млн + 10 процента от следваща продажба, а можех да го зема за 400К. Стига съм говорил, направо да дам шот:

Изображение

В турнира за купата на УЕФА във Втори предварителен кръг в тренировъчно темпо отстраних Анортозис с две победи с по 2:0 и 4:2, но на реванша в София Машадо си изкара глупав червен картон, което означаваше, че пропуска следващия мач. Аз бях непоставен, което означаваше че ще ми е нужен късмет, за да вляза в групите. Изтеглих Локо Москва, които са поне една класа над моя отбор. И така Машадо пропускаше домакинството в София, допълнително Емил Гъргоров се контузи за 2 седмици, а два дена преди мача Вуядинович се контузи за месец.Така останах без здрав ляв бек - Машадо наказан, Вуя и Роби контузени, нямах кадърен юноша на тази позиция. Така пуснах Зе Руи ляв бек, нямах изявен плеймейкър, а Ланзаат бе втория защитник до Вукман, като това бе едва втори мач на Ланзаат през сезона, предишния му бе влизане като резерва за 20 минути в решен мач. Дойде и мача. Поведох с ранен гол в 12', като след центриране от пряк-свободен удар, Сичев си вкара автогол. Локо М. натиснаха и логично стигнаха до изравняването в 25' чрез Иван Старков. Двубоя си вървеше, Локо М. бяха по-добрия отбор и не се виждаше как ще стигна до победата. Така, тактическа грешка на компютъра ми помогна. Гостите, без да имат причина за това, се затвориха. Веднага пуснах втори нападател в лицето на Неи, а в 85' дадох All out attack, което си беше доста рисково. И така се стигна до 95'(продължението беше 4 мин), когато след разбъркване в тяхното наказателно Неи бе най-съобразителен и донесе победата на червения тим! Веднъж и на мен да ми помогнат бъговете :D . Надявам се да стигна до нещо повече от прилична загуба на реванша, все пак Машадо няма да е наказан, а Бадема по всяка вероятност ще е на линия :happy: . Стискайте палци! :D В лигата мачкам наред, след 6 кръга имам 18 т. и голова разлика 23-3, записах победи като 5:0 над Славия, 4:0 над Локо Сф, 3:1 над Литекс в Ловеч, бих и Левски с 2:1. Единствения труден мач до края е домакинството на Локо Пд и може би донякъде гостуването на Ботев. Най-вероятно ще съм шампион.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: НиКи's FM Story

Мнение от НиКи »

Армейците правят фурор!

Започваме с реванша с Локо Москва...невероятен мач....сами вижте за какво става дума:

Изображение

Драма, картони...всичко, от което един запалянко се нуждае :) . Важното е че имаше щастлив край :) . Бях в последната 5та урна при жребия за групите и изтеглих следната група:

АЗ Алкмаар
Андерлехт
Фенербахче
Днипро
ЦСКА


Нито най-леката, нито най-тежката. Фенербахче бяха най-неприятния от трета урна, докато АЗ Алкмаар бяха може би най-добрия водач, както и Андерлехт от тяхната урна. Плана ми беше да гоня трето място, като се промуша пред Днипро и Андерлехт/АЗ. Задължителното беше да бия Днипро, а от останалите отбори каквото взема. Първия амч бе гостуване на Андерлехт:

Андерлехт - ЦСКА 1:1(1:0 Влчек 10'; 1:1 Ескудеро 61'; Тодоров изгонен 81')
играч на мача: Дамиан Ескудеро

Те започнаха по-добре и поведоха с ранен гол, аз поизравних играта и логично стигнах до изравняване. Бях по-добрия отбор до края на мача, но отново мой изгонен играч бе причината да не стигна до победата.

ЦСКА - Фенербахче 3:1(1:0 Гъргоров 16'; 1:1 Семих 40'; 2:1 Юруков 52'; 3:1 Неи 83' - дузпа)
играч на мача: Демирел Волкан

Тука вече очаквах най-много хикс. Но уви. Смачках ги откъм игра. Те играха на контри, които обаче бяха мълнияносни и имаха страшно корава защита - нито една топка не достигна до Салихи през първото полувреме. Открих резултата с далечен удар(няма друг начин да им се вкара гол) на Бадема, чрез втората си контра в двубоя те изравниха. На полувремето видях, че с нисък нападател като Салихи, чиято сила е в краката, няма да стане, и пуснах здравия физически Неи и Данчо Юруков вместо Удоджи, като се надявах Данчо да реши мача с някой перфектно изпълнен пряк-свободен удар. Точно така стана. В 52' отново излязох с гол напред след перфектно изпълнен фаул от Данчо. До края продължих да мачкам противника и логично стигнах до трети гол, който също не падна от игра - Неи отбеляза дузпа и реши мача. Това чаках и се прибрах отзад и доиграх мача.

Днипро - ЦСКА 0:1(Зе Руи 90')
играч на мача: Дмитрий Лентсевич

Надиграха ме. През целия двубой бяха по-добрия отбор и незаслужено загубиха. Накрая тръгнаха да играят 4-2-4, и аз си помислих, че това е моят шанс с някоя контра да ги убия. Но те продължаваха да ме мачкат. В 83' пуснах Зе Руи вместо Данчо Юруков, който не можа да изпълни нито един пряк-свободен удар, а Зе Руи има много силен, плътен удар от дистанция. Така при една контра в последната минута от 5 минутното продължение, когато една отнета топка в защита стигна до Петре, той незабавно я изпрати към Гъргоров, който от централната линия с невероятен пас в коридор изведе идващият от дълбочина Зе Руи сам срещу вратаря и португалецът не остави никакъв шанс на Старцев - 0:1! Чудо! ЦСКА се класира напред преди домакинството си на АЗ!

ЦСКА - АЗ Алкмаар 3:1(1:0 Салихи 12' - дузпа; 2:0 Салихи 31'; 2:1 Дембеле 33', 3:1 Гъргоров 57'; 3:2 Ари 83')
играч на мача: Хамди Салихи

Преди този мач двата отбора бяха с по 7 точки на първите две места, но аз бях пръв по голова разлика и равенството напълно ме устройваше. Започнах много добре мача и с гол от дузпа на Салихи поведох рано рано, а след половин час игра отново Салихи пресече един пас в отбраната на АЗ, напредна сам срещу Ромеро и не му остави никакъв шанс - 2:0! Само 2 минути по-късно АЗ върнаха едно попадение чрез Муса Дембеле. В 57' Бадема разстреля Ромеро от границата на наказателното поле и вкара 3-ти гол за ЦСКА. Стадиона щеше да рухне. Мислените за аутсайдери армейци вървяха уверено към първото място! Тук върнах отбора малко по-назад, защото АЗ тръгнаха на принципа "всичко или нищо" и успяха да върнат едно попадение в 83', но силите не им стигнаха за повече. Армейците на първо място в своята група с 3 победи и 1 равенство! Така от началото на сезона в Купата на УЕФА ЦСКА има 6 победи, 1 равенство и 1 загуба!

На 1/16 финал ми се падна коравия руски колус Зенит, като първия мач е в Русия, а победителят ще играе срещу Динамо Загреб или Лацио. Мисля, че имам някакъв шанс.



П.П. Само да отбележа, че Салихи продължава да ме изумява...в 15 мача в лигата има 23 гола и в 25 мача във всички турнири 31 гола....просто уникат. Вече струва 3,700,000 евро :O .
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: НиКи's FM Story

Мнение от kyynadd »

Евала Ники. Все още си първи сезон, а правиш фурор! Наистина браво. Зенит са преодолими - успех.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: НиКи's FM Story

Мнение от НиКи »

Изображение

КОЙ СЕГА Е НОМЕР 1?
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Davidcho
Мнения: 312
Регистриран на: 15 Юни 2007 10:06

Re: НиКи's FM Story

Мнение от Davidcho »

ТИ СЕГА СИ НОМЕР ЕДНО :D
Изображение

Изображение

Изображение
BaLkI

Re: НиКи's FM Story

Мнение от BaLkI »

Davidcho написа:ТИ СЕГА СИ НОМЕР ЕДНО :D
Или по-точно- ХАМДИ САЛИХИ Е №1!!! :D Евала, страхотен трансфер!!! А вярвате ли, че при мен веднъж Гонзо я взе тая Златна обувка... :rofl:
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: НиКи's FM Story

Мнение от НиКи »

Може...но едва ли с 50 гола ;) . Утре ше драсна един пост за сезона.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
BaLkI

Re: НиКи's FM Story

Мнение от BaLkI »

НиКи написа:Може...но едва ли с 50 гола ;) . Утре ше драсна един пост за сезона.
Всъщност, не помня с колко, мисля че 38 бяха... Няма значение, евала на Салихи! Слагай то в темата с рекордите!
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: НиКи's FM Story

Мнение от НиКи »

http://fmsupportersbg.org/phpbb/viewtop ... p=532#p532

Иначе за рекордите няма как да стане, щото няма такава категория :D
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: НиКи's FM Story

Мнение от НиКи »

ЦСКА сътвори сензация в групите!

Продължавам откъдето стигнах:

ЦСКА - Витория Сетубал 7:1(1:0 Ангуло 1'; 2:0 Вуядинович 15'; 3:0 Удоджи 30'; 3:1 Бандейра 52'; 4:1 Хименес 69'; 5:1 Салихи 74'; 6:1 Салихи 85'; 7:1 Вуядинович 89')
играч на мача: Никола Вуядинович

Витория Сетубал - ЦСКА 1:0(Алвеш 45')
играч на мача: Нелсон Алвеш

Преди групите бях 4-та урна и изтеглих възможно най-неприятната група:

Валенсия
Олимпик Марсилия
Сампдория
ЦСКА
Хановер


Почвах срещу Валенсия вкъщи. Шансовете ми за класиране бяха илюзорни.

ЦСКА - Валенсия 1:0
играч на мача: Беноа Костил

Както казах, този мач ме остави без думи. Ако някой иска да види що за мач беше, направих си труда да го сейфам и го качих в speedyshare.com:

http://www.speedyshare.com/829773282.html
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Кариери”