НиКи's FM Story

Всичко за вашите кариери
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

НиКи's FM Story

Мнение от НиКи »

Значи накратко да обясня какво се случи в моята кариера досега. Треньор съм на ЦСКА и Кот Д'Ивоар. Втори сезон, на 1/8 финал в УЕФА, противника е Палермо. От началото на сезона не познавам вкуса на загубата в нито един турнир и с ЦСКА, и с африканците. Миналия сезон не беше особено успешен, стигнах 1/4 финал за Купата на УЕФА, но това бе единственото хубаво, след като в лигата се представих ужасно и завърших на второ/трето място. В общи линии е това, после пак ше пиша :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: НиКи's FM Story

Мнение от kyynadd »

Ще следя с интерес както и на всички други темите. Надявам се това че има отделна тема за всеки един да не свали интереса.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: НиКи's FM Story

Мнение от НиКи »

Армейците непобедими, следващия клиент е Спортинг

Палермо - ЦСКА 1:1(0:1 Гузман 56'; 1:1 Янкович 86')
играч на мача: Федерико Алярди

Изненадващо за мен бях по добрия отбор на терена, но без чисти голови положения. Така до 56', когато Евер Гузман отне една топка от Леандро Ринаудо, напредна и матира Алярди - 0:1. Отбора на Палермо се мобилизира и при една тяхна контра в 86' Миколи, Брешано и Янкович размениха няколко паса, последва удар на последния, който се оказа неспасем за Корадини и италианците успяха да изравнят. Това ги мотивира още повече, като в последните минути можеха да вкарат дори втори гол, но защитата и вратаря ми не сгреши. Така имах отлични шансове за реванша.

ЦСКА - Палермо 0:0
играч на мача: Ерос Корадини

Логично Палермо повече търсиха гола, но Корадини и защитата пред него бяха непробиваеми през целия мач. И аз имах своите шансове, но слабата игра на Гузман и Андраде и впоследствие на Льо Талек, който се появи като резерва последните 10 минути, ме лишиха от гол. В крайна сметка постигнах целта си, а и продължавам да съм без загуба :happy: . На 1/4 финал ще срещна Спортинг, които отстраниха Бешикташ. Между другото, привлякох Беноа Костил, който предпочете моята оферта пред тази на Арсенал( :O :O ). Той трябва да е заместника на Фрага, който пое в посока Залцбург за 5,25 млн + 10 процента от следваща продажба. За съжаление той беше контузен за мачовете със сицилианците, но вече е готов на 100 процента :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: НиКи's FM Story

Мнение от kyynadd »

Ники евала. Уникални неща правиш. Чакам финала.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: НиКи's FM Story

Мнение от НиКи »

Най накрая записах загуба, страхотна драма срещу Спортинг

Наистина невероятни мачове:

Спортинг - ЦСКА 0:1(0:1 Костадинов 75')
играч на мача: Бранимир Костадинов

Отново се изумявам от моите момчета, които показват невероятна игра, когато отбора играе навън. Имах превъзходство през целия мач, като единия гол бе най малкото, с което се отърваха португалците. Ноо за съжаление представянето ми като домакин е коренно различно:

ЦСКА - Спортинг 0:1(0:1 Флоро Флорес 75')
играч на мача: Антонио Флоро Флорес

Сега забелязах, че и двата гола са паднали в 75' :) . Но да се върнем на мача. За съжаление, много по слабо представяне на моите, като тук единия гол бе най малкото с което се отървах в редовното време. Междувпрочем, гола падна по вина на Антунешм който направи глупава грешка, но му прави чест, че след мача публично се извини на съотборниците си(без базик, излезе ми такава новина). В съблекалнята преди продълженията им се поскарах малко и това даде резултат. През продълженията бях по добрия отбор, но не успях да стигна до нещо по съществено. И така, мача стигна до дузпи. Първи изпълняваха гостите:

Пауло Ферари пропуска, Костил спасява
Антунеш пропуска, Тиаго спасва
Расмус Вюрц пропуска, Костил спасява
Калин Кристеа вкарва
Дерлей вкарва
Натан Стъргис вкарва
Симон Вукчевич пропуска

И тук идва ключовата дузпа, която щеше да бъде изпълнена от младия Патрик Ломски:
Ломски се засилваа......и не оставя никакъв шанс на вратаря!!!

ЦСКА на 1/2 финал!! Противника там ще е..италианския Реджина :party: :party: , който междувпрочем започнаха много зле групите(със загуба 0:2 от Левски като домакин :giggle: ), но на 1/4 финала направиха чудо, след като у дома загубиха от Тотнъм с 2:3, но на Уайт Харт Лейн ги победиха с безапелационното 4:0 :o :o . Така очаквам два много интересни двубоя, от които аз да съм победител :P

П.П. Най накрая прекратих серията без загуба, която беше стигнала числото 38. Но не съм сигурен дали играта е броила мача като загуба, защото не ми излезе "Brave CSKA (Sofia) finally lose". Дано да не е :D
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: НиКи's FM Story

Мнение от kyynadd »

Ники евала. Това е уникално. 1/2 финал. Наистина браво. Моляте дай един шот на отбора когато можеш. :)
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: НиКи's FM Story

Мнение от НиКи »

НА ФИНАЛ!!

Да!! Отрсаних италианците заслужено!!!

Реджина - ЦСКА 2:1(0:1 Андраде 19'; 1:1 Аморузо 41'; 2:1 Аморузо 66')
играч на мача: Никола Аморузо

Равностоен мач, в който италианците имаха леееееко превъзходство. Този резултата не ме обнадежди особено, предвид факта, че като домакин съм много неубедителен(загубих 1:2 от Рилецо :rofl: ). Но уви, отбора се представи великолепно:

ЦСКА - Реджина 2:0(1:0 Павлов 3'; 2:0 Андраде 65')
играч на мача: Томислав Павлов

Много добър мач, започнал перфектно за моя отбор. Още в 2' Томи Павлов не остави никакъв шанс на вратаря на Реджина с много точен, премерен удар по земя. Играча изпадна в неистова радост и целуна емблемата на любимия отбор на фланелката му. Отбора ми продължи да владее положението и така се стигна до 65', в която отново Андраде постави Марино на колене, след перфектен извеждащ пас на Томи Павлов. Тук целия стадион изпадна в екстаз за няколко минути, а тържествата продължиха след края на мача. Най успелия български клуб за всички времена за пръв път в историята си и в историята на българския футбол ще се появи на финал в Европейски клубен турнир. За съжаление финала пропускат титулярната ми двойка в центъра на терена Таарабт и Павлов, но имам предълга скамейка и не мисля че това ще се отрази на отбора. На финала ще срещна Валенсия, които много щастливо отстраниха Лацио. Първия мач в Испания завърши 2:2, а на реванша до 85' лациалите водеха с 2:1, но с голове в 85' на Хуакин и в 90' на Жигич испанците излъгаха италианците и ще спорят с почти сигурния български шампион ЦСКА, който има шанс за требъл, като е и на полуфинал за Купата на България. Това ще е третия ми финал в ЕКТ на тази игра - до момента имам един в УЕФА и един в ШЛ. Първия ми беше за УЕФА, като в продълженията загубих от Челси, а бях по добрия отбор през целия мач. Във финала за ШЛ срещах Реал Мадрид, които тъкмо ми бяха отмъкнали Вайналдум за над 20 млн евро, а и се наложи над 80 мин да играя с човек по малко и логично загубих с 4:0. При третия опит обаче съм решен да успея :P

=======================================================================

титуляри:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

и някои от по добрите резерви:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Към тези прибавете играчи като Матиас Кампос, Георгинио Вайналдум, Генеро Зеефуик, Мартин Тошев, Николай Чипев, Павел Виданов(и тримата са много обещаващи юноши), Анес Мравач, Юка Лехтоваара, Бибрас Начу и пр. и пр., които в момента играят под наем в други отбори. Като цяло имам един много талантлив отбор със средна възраст от 20 год :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: НиКи's FM Story

Мнение от kyynadd »

Просто невероятен състав.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: НиКи's FM Story

Мнение от НиКи »

Часът е 8 и половина сутринта, мястото е Цариградско шосе, деня е 13 Май. Няколко часа по късно днес моя отбор ще играе в Истанбул финал за Купата на УЕФА. Тръгнах към Турция с Жигулката, за да не ме ебават играчите по пътя в клубния рейс. В задръстването успях да зема в. "Меридиан Мач" от един дядка, който обикаляше по колите. Челното заглавие беше: "Слона бойкотира мача край Босфора"(Слона ме кръстиха мен, защото бях треньор и на Кот Д'Ивоар). Стигнах митницата, където ме зеха първо за наркотрафикант, после за мафиот, накрая за сводник, но успях да ги убедя, че нямам лоши намерения и ме пуснаха :whew: Реших да поспя на задната седалка в Одрин, но тъкмо когато се онасях от джамията един приятел с фес започна да пее обедната молитва. Стана ми ясно че няма да се спи и продължих по пътя. Стигнах Истанбул и си наех бунгало в покрайнините на града. Бях почти в екстаз, когато разбрах, че имам ТВ в стаята и веднага си пуснах турските "Отчаяни съпруги". Дойде време за мача, и за мое огромно се съжаление се налагаше да отида до стадиона, колкото да отбия номера. Момчетата пък бяха настанени в пет-звезден хотел до стадиона, като разноските по престоя им беше поет изцяло от УЕФА. В съблекалнята им казах, че не е важно с колко ще паднат, и да приемат финала като обикновен махленски мач, без да се притесняват, като тайно се надявах да падна в редовното време(и през ум не ми е минавало да спечеля), за да успея да хвана ключовия момент във вечерната сапунка, като точно в този епизод Ернесто щеше да земе Есмералда, момент, който чакам от 4792 епизода. Мача започна с предимство на испанците, като отмениха гол на Хуакин в 19'. Колегата Кике Флорес бе много по активен, като постоянно даваше наставления на своите, докато аз се крих под скамейката, като си въпобразявах, че ако покрива на стадиона падне - много се страхувах от подобно нещо и целия мач бях гледах нагоре, за да ако стадиона почва да се срута, пръв да разбера и да успея да се измъкна. В 39' Хуакин отбеляза втори гол, който бе зачетен. Успокоих се, че ще хвана сапунката. До края на мача, мойте като по чудо не допуснаха втори гол, като дори можеха да изравнят, но слава богу не го направиха :whew: Междувременно чух цветущ израз по мой адрес на испански от колегата треньор на Валенсия, но ме беше страх да се изправя очи в очи с 44 годишния гигант, и тутакси го наплюх докато отивах към съблекалнята след края на мача. Момчета пък бяха много ядосани - един псуваше на френски, друг на английски, трети на португалски...Усетих, че момчетата много ми бяха набрали и успях да се изнижа без последствия и тръгнах към бунгалото. С ужас разбрах, че черно-белия телевизор в стаята ми се беше развалил. Тогава реших да направа една табла с хазяина, и след като и на нея турчето ме направи за смях, тръгнах към столицата...
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: НиКи's FM Story

Мнение от kyynadd »

Много яко си го написал. Жалко само за загубата, заслужаваше да спечелиш, но и финал е много.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: НиКи's FM Story

Мнение от kyynadd »

Ники какво става? Играеш ли някаква кариера в момента?
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: НиКи's FM Story

Мнение от НиКи »

В момента не, ше почна нова кат излезе пача :P
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: НиКи's FM Story

Мнение от kanapat »

кой пач? 8.0.2?
Изображение
Изображение
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: НиКи's FM Story

Мнение от НиКи »

kanapat написа:кой пач? 8.0.2?
BFL
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: НиКи's FM Story

Мнение от НиКи »

Почнах една кариера, каквато мнозина от вас може би не са. Пуснах руското и българското първенство, като настроих да ме пуска от Февруари 2008. И така се пуснах с ЦСКА, които бяха на трето място във временното класиране, на една точка зад Локомотив София и Локомотив Пловдив, които бяха на първите две места. С изненада видях, че ЦСКА все още е в Евротурнирите. Ето мачовете на клуба преди да дойда аз:

Втори предварителен кръг за Купата на УЕФА:

Горица - ЦСКА 2:1
ЦСКА - Горица 2:0


Първи кръг за Купата на УЕФА:

Евертън - ЦСКА 1:1
ЦСКА - Евертън 0:0


Групите:

ЦСКА - Аустрия Виена 2:2
АЗ Алкмаар - ЦСКА 2:1
ЦСКА - АЕК 1:0
Пасош Ферейра - ЦСКА 0:1


Отбора е завършил на трето място в групата с актив от 7 точки.

1/16 финали:

ЦСКА - Панатинайкос 1:1

След този мач аз поех отбора и първия ми мач щеше да бъде сериозно изпитание - да класирам отбора след този доста коварен резултат в София. А и на практика не съм правил никакви трансфери и имам само това, с което се почва играта от начало. Но уви, направих един уникален мач, един от най успешните в кариерата ми, не защото съм унижил световен гранд, а защото унижих по класен отбор насред неговия стадион без нито един трансфер:

Изображение

Коментара след такъв мач просто е излишен, и това нещо става първия сезон. Противника ми на 1/8 финал е Ланс.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: НиКи's FM Story

Мнение от НиКи »

Почнах нова кариера с нашия национален отбор. Първия ми мач бе България - Уелс:

България - Уелс 1:2(Бейл 21, Ърншоу 43', Удоджи 67')

Безобразно слабо първо полувреме. Поведоха ме с гол след статично положение, при една тяхна контра бързината на Ърншоу си каза думата и той изведе своите с 2 напред. На полувремето направих куп смени, от които най-добре се включи Удоджи, който и отбеляза единствения гол за нашите. Следваше истинското изпитание - Холандия. За съжаление имах куп кадрови проблеми - отсъстваха Сашо Тунчев, Мишо Венков, Георги Петков, Живко Желев, Иван Бандаловски, Георги Какалов и Владо Манчев. И заради тези проблеми може би се получи следния резултат:

Холандия - България 5:2(Снайдер 8', Ван Нистелрой 16', Снайдер 35', Кайт-дузпа 45', В. Димитров 64'. Кайт 65', Божинов 80')

Преди мача знаех, че трябва много да внимавам с Уесли Снайдер, който има страхотен удар от далеч(Long Shots 20). Но нищо не помогна. Домакините поведоха именно чрез такъв негов снаряд, направил безпомощен Ивайло Петров още в началото на мача. 8 минути по-късно след ъглов удар Ван Нистелрой удвои. След това Снайдер повтори упражнението "удар от далеч" и направи резултата класически. Съдията съвсем ме закопа, след като отсъди дузпа в самия край на полувремето, реализирана от Кайт. Така с два гола от статични положения и два удара от далеч(без сериозна грешка на моя отбор, който абсолютно незаслужено допусна толкова голове) холандците водеха с комфортното 4:0. Второто полувреме започна по-добре от първото и Вили наказа Ван дер Сар в 64' след грешка в отбраната на "лалетата". В ответната атака обаче Кайт върна разликата от 4 гола. В самия край на мача резервата Божинов, заменил крайно неубедителния Бербатов, направи загубата на "лъвовете" по почетна.

България - Люксембург 4:1(Бербатов 18', Божинов 20', В. Димитров 28', Хус 67', Божинов 86')

Холандците зеха без проблеми гостуването си на Албания и стискам палци да победят мамалигите в Кюстенджа.

П.П. Погледнете какъв нападател има в Люксембург :O :

Изображение
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: НиКи's FM Story

Мнение от НиКи »

Групата за мача с Албания:

Вратари:

Ивайло Петров(Сент Етиен), Георги Петков(Ал-Итихад)

Защитници:

Игор Томашич(Левски), Станислав Ангелов(Енерги Котбус), Кирил Котев(ЦСКА), Живко Миланов(Левски), Даниел Божков(ЦСКА), Иван Иванов (Локо Пд), Валентин Илиев(Терек), Живко Желев(Оцелул), Йордан Тодоров(Твенте), Петър Занев(Ферол)

Халфове и нападатели:

Тодор Янчев(ЦСКА), Чавдар Янков(Хановер), Емил Гъргоров(ЦСКА), Благой Георгиев(Дуисбург), Том(Бейтар), Велизар Димитров(Дарби Каунти), Удоджи(ЦСКА), Валери Божинов(Ман Сити), Николай Димитров(Левски), Мартин Петров(Ман Сити), Здравко Лазаров(Шинник), Марчо Дафчев(Локо Сф),Стилян Петров(Астън Вила), Димитър Бербатов(Тотнъм).

Отново без Сашо Тунчев и Венков....въпреки тва мога да ги бия :) Стискайте палци.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Mudy
Мнения: 63
Регистриран на: 01 Юли 2007 16:12
Местоположение: Перник

Re: НиКи's FM Story

Мнение от Mudy »

Да се надяваме ,че няма да направиш същия мач с Албания като с реалния национален отбор .
Glory Glory Man United
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: НиКи's FM Story

Мнение от НиКи »

Баси нереалната игра :@ :@ :@

След края на първото полувреме водех на албанците с 2:0 и почти всичко беше решено. Да, ама не, наще национални футболери пуснаха 4 гола за едно полувреме и мача завърши 4:2 за албанците :@ . Отбора като феникс се преобрази срещу Румъния и победи с категоричното 6:2 с хеттрик на Бербатов. И така преди последния кръг България и Румъния с по 21 точки, но аз съм втори, заради баланса ми с румънците. И така играта за пореден път показа своята нереалност, като след победа с 4 гола разлика над отбор като Румъния, дойде мач със словенците, в който наще не направиха абсолютно нищо смислено. В началото словенците поведоха, 80 и някоя минута успях да изравна и продължих да търся гола. И в продължението на двубоя с две атаки словенците мушнаха 2 гола - много реално. И така нашите лъвчета изпуснаха златен шанс за класиране, въпреки провала срещу Албания :@
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: НиКи's FM Story

Мнение от НиКи »

Почнах с Палермо.

На трансферния прозорец не бях много активен - купих единствено Даниел Карвальо за 7,75 млн от ЦСКА Москва, защото нямах плеймейкър, а за мен той е перфектния такъв. Продадох Фабио Симплисио за 3,5 млн на Наполи и Матия Касани за 2 млн на Торино. С този състав започнах сезона:

Сампдория - Палермо 2:2

По-скоро загубих 2 точки, отколкото спечелих 1. Открих с гол от пряк свободен удар на дефанзивния халф Милиачио в 27', а в 75' отново той удвои. В 79' Сампдория се върнаха в двубоя чрез гол на резервата Икечуву Калу, а 2 минути преди края Магне Хосет изравни. Много ме фана яд.

Палермо - Торино 5:0

Развинтих ги отсякъде. Хеттрик забоде Амаури, Карвальо добави един, а Милиачио офори крайното 5:0.

Ювентус - Палермо 1:2

Много труден мач. Бях без Амаури и Дани Карвальо, а през първото полувреме се контузи и Бошко Янкович. Все пак изненадващо открих в 7' чрез Касерта, който изпълняваше ролята на плеймейкър. В 37' Трезеге изравни, а 3 минути по-късно Кавани отново ме изведе напред. Така и завърши двубоя. Много съм доволен от момчетата.

Палермо - Войводина 2:0

Сърбите са последната преграда преди групите на УЕФА. Дани Карвальо откри резултата в 36'. След гола имаше куп пропуски. Успях да отбележа гола на успокоението едва 2 минути преди края чрез резервата Миколи.

Палермо - Лацио 2:2

Много интересен мач. Абсолютно равностоен. Открих чрез гол от пряк свободен удар на Милиачио в 32', в ответната атака Томазо Роки изравни. Мача се развиваше абсолютно равностойно, като фрапантни пропуски направиха Кавани и Пандев. Роки отбеляза много коварен гол в края на полувремето, който съвсем ми обърка плановете. През второто полувреме бях по-активния отбор, повече търсех гола. Логичното се случи в 82', когато с удар от границата на наказателното поле Милиачио изравни резултата(да му се чуди човек на тоя дефанзивен халф, в 4 мача в лигата има 5 гола). До края на двубоя нямаше сериозни голови положения.

Така след 4 кръга съм на четвърто място в Серия А с актив от 8 точки. Целта е да съм в топ 6 и да играя в УЕФА, така че засега шампионата се развива повече от добре за мен. За купата на УЕФА пък от мен се иска да стигна 1/8 финал. С тези играчи, с които разполагам, мисля че това е постижима цел. После пак ше пиша :P
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Кариери”