Traiki

Всичко за вашите кариери
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com
Публикувай отговор
CSKARA

Traiki

Мнение от CSKARA »

Сезон 07/08

Traiki поема националния отбор на България в средата на квалификационния цикъл,българите все още имат шанс за класиране на Европейското,и то не малък като се има предвид мачовете им до края : Холандия(A)Беларус(H),Люксембург(H)Словения(,A) и Румъния (H)Албания(A)

Класирането беше следното:

1.Румъния 17
2.Холандия - 15
3.България - 14

Първия ми мач беше с Холандия

Холандия 4-2 България
Ст.Петров 8
Перси 10,15
Хунтелар 48
Димитров 82
Робен 84

Един много интересен мач,в който холандците ме смазаха ,но и мойте играчи показаха че имат характер но не и класата да победят.
България 4-1 Люксембург

Велизар Димитров 5,20,50,80
Ми техния голмайстор не го помня

Тотално превъзходство на националния ни отбор,това беше най малкото с което се отърваха

България 2-0 Беларус

Бибишков 40
Камбуров 80

Горе-долу равностоен мач,но с отличните проблясъци на Бибишков и Камбуров победих

След тези 2 мача излязох на 2ро място като Холандия се издъниха с 1-0 у дома срещу Албания

Албания 2-1 България

Хаджи 10
Буши 40
Димитров 60

Тотално превъзходство през 1вото полувреме на албанците,2рото полувреме ги смазах но съдията ме покоси като в 88 отмени редовен гол на Лазаров заради засада и така се върнах на 3то място,след като Холандия победи Румъния с 2-1 у дома

България 3-1 Румуния

Димитров 5
Тунчев 20
Бибишков 50
Муту 92

Смачках ги мамалигите,явно бяха подценили мача и също се бяха почти сиг класирали на европейското,и не играха кой знае колко,но кво ми пука нали ги смачках,за жалост Холандия не допусна изненада и победи Словения 2-0
,последния ми мач е със Словения като гост а на Холандия с Беларус като гост
Класирането е

1.Румъния 28 точки - Сигурно класиране
2.Холандия 22 точки
3.България 21 точки
..........................

Словения 2-0 България

Ми незнам какво стана с мойте играчи,сигурно бяха решили че нямат шансове за класиране и не си дадоха никакъв зор ,и изпуснах златен шанс да се класирам след като Холандия падна с 2-0 от Беларус

Големите ми открития който извиках в националния бяха: Бибшков(за него пише че ще е новата звезда на бг футбола,Велизар представя се страхотно в сички срещи,Камбуров решаващи пасове и голове в тандем с Гъргоров са перфектните AM халфове,махнах Бербатов го махнах от състава мн лоши представяне,Лазаров той показа че още е годен за класен футбол....


Шампион на Евро 2008 стана Англия

Сезон 08\09

Дойде и жребия за Световното в ЮАР

Паднах се с Франция,Русия,Исландия,Литва,Люксембург и Ирландия

Имам невероятния шанс за класиране на Световното,същото време поех и новакът в А групата ни Академик София

По -късно ще до разкажа как се развиха нещата .........
CSKARA

Re: Traiki

Мнение от CSKARA »

Поех Академик София и така имах 2ма много добри играчи това бяха Венцислав Вутов и Красен Вълков,смених почти целия отбор като привлякох някой добри но стари играчи :S , сред по известните са Георги Петров(десен защитник)Любомир Александров на 21 години централен нападател,целта ми беше да не изпадна но уви от 30 мача имах само 1 победа и 1 равен всичко друго беше загуби и ме уволниха естесвено.А с националния отбор нещата се развиха мн зле,групата беше следната

1.Франция
2.Русия
3.България
4.Исландия
5.Литва
6.Ирландия
7.Люксенбург

Мислех си че ще ми бъде много лесно да се класирам за световното но съм се лъгал и то много

Първия ми мач беше с Литва в София,викам си е лесна победа,да ама не,създадох маса положения но мача завърши 0-1 в тяхна полза,просто не мога да повярвам имаха 1 положение и ме биха :@ горе долу състава ми беше

Иванков
Венков Тунчев Валентин Илиев Миланов

Мартин Петров Стилиян Петров Емил Гъргоров Ивелин Попов

Камбуров

Бибишков

Даже за мача ми с Франция не извиках Бербатов просто за националния ни отбор хич не играе,следващия ми мач беше в Москва с Русия

Тотално превъзходство за руснаците,Съйчев беше неудържим и направи хетрик,до почивката ме биеха с 3-0,но вкарах на мястото на Бербатов Бибишков и той върна един гол,с изключение на него нищо смислено не напраиха мойте момчета и паднах с 4-1

България - Франция

Ми кво да кажа мойте играчи пак разочароваха и пак паднах с много 0-3 за Франция е тук вече мислех да си подам оставката

Исландия - България

Горе-долу играхме добре но :@ паднах с 2-0 и толкова се нервирах и си подадох оставката

Почнах нова игра с ЦСКА :D е тук вече стана по интересно

Продадох следните играчи

Маркиниос за 800 000 в Спартак Москва
Ландзаат за 500 000 в Базел
Амунике под наем за 1 сезон в Базел

Купих:

Ивелин Попов от Литекс за 700 000
Боян Табаков от Левски за 100 000
Димитър Илиев от Локомотив за 110 000
Иван и Данайл Мишеви от Литекс за 20 000
Костадин Аджов от Левски за 90 000
Иван Цачев от Левски за 30 000
Ренат Мифтаков от ЦСКА МОСКВА за 20 000

Само Ивелин беше в първия отбор всички други ги пратих при юношите да се обиграват

Титулярния ми състав беше следният

Ивайло Петров

Данчо Тодоров Валентин Илиев Тунчев Фелипе Машадо


Ивелин Попов Геогри Илиев Тодор Янчев Велизар Димитров


Гарсес Ней


В 2рия предварителен кръг ми се падна Копер на Армията ги бих с 3-1 ,след 2 гола на Ней и един на Гарсес ,2рия мач го подцених и пуснах някой резерви да се обиграя и за 20 минути ме поведоха с 2-0 но към края на мача Гошо Илиев ме спаси и вкара голът за класирането ми, е тук не извадих никакъв късмет падна ми се Евертън ,първия мач беше на Гудисън Парк.В първенството не вървях много добре от 5 мача имах 3 победи 1 равен и 1 загуба и бях на 8мо място.
Дойде и мача с Евертън

Евертън 5-3 ЦСКА

През първите 20 минути Йобо и още един нападел ме смазаха тотално резултата набъбна на 3-0 и 5 минути преди края на първото полувреме ми натресоха още 1 ,на почивката си рекох няма кво да губя и тръгнах с 3ма нападатели ,и само за 15 минути Гарсес вкара мн красив гол отдалече с греда,и 4-1, 13 минути по късно добра комбинация межу Велизар и Ней изведе последния сам срещу вратаря и той не сбърка 4-2,малко след този гол Велизар си пробва късмета от някъде 30 метра и вкара за 4-3 оставаха към 10 минути преди края на мача и върнах мойте назад ,ето това ми беше грешката ,в 89 ми вкараха за 5-3 и то пак Йобо който вкара 4 гола в този мач,и така и свърши мача,реванша беше след 2 седмици. Минаха няколко мача от първенството и се изкачих на 6то място.
Дойде и реваншът ,малко се обидих от публиката който бяха само 13 000 но нищо,ще има да наваксат,мача започна добре като до 40 минута беше 0-0 точна тогава една атака на Гарсес която беше блокирана от защитник на Евертън ,но Тошко се пребори за нея излезе сам срещу вратаря и му я мушна между краката Армията буквално се тресеше от радост,но един тъп немец ли беше прецака купона и вдигна засада.И първото полувреме завърши 0-0.През 2рата част продължи през същият тон мача ,нищо интересно,беше 60 минута на мача Гарсес поема топката минава 1,2ри и стреля и ГОООООООООООООООООЛ 1-0 за ЦСКА чудото беше напът да се случи ,но уви не ми стигнаха силите за нещо повече...и така отпаднах достойно ...продължи за първенството като в края на есенния полусезон завърших на 4 място ..през зимата привлякох няколко играча пак млади таланти,но не си спомням много имената им защото беше отдавна продадох
Кабуз за 900 000 в Боавиства
И така започна и 2рия полусезон но за него ще пиша по късно
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Traiki

Мнение от НиКи »

Йобо не е ли защитник :wasntme:
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
CSKARA

Re: Traiki

Мнение от CSKARA »

Май да,а сега към кариерата ми,значи изгирах си останалите мачове от първенството но не успях да стана шампион само за 3 точки не ми стигаха :@ ,и пак ще играя за Уефа,

Сезон 2008-2009

За 2рия предварителен кръг ми се падна отборът на Анортозис,Първия етап от подготовката я проведох в Гърция 2рия етап в Дания ,изиграх някой добри срещи като най ме израдва победата над Копенхаген с 3-1,отборът игра невероятно,Гарсес и Ней навлязоха в невероятна форма и много ряко успяваха да ги спрат.Отборът беше напуснат от следните футболисти:

Георги Чиликов - Национал Мадейра (изтекъл срок на наем) много пари ми поискаха за да го откупя и се отказах,около 3 000 000 което е нереална цена

Филипе Машадо - Генк ( изтекъл срок на наем ) исках да го купя но той прие офетата на Генк за жалост и си отиде

Кевин Амунике го продадох на Базел

Върнах си от Локо Пловдив Иван Иванов и Стойко Сакалиев,в 1вия отбор дойдоха от юношите Мартин Тошев и още някой добри момчета който ги изпратих да се обиграват в сателитите ми Пелиестер и Раднички

Бих Анортозис на Армията с 3-1,но в Кипър ме смазаха до 80 минута беше 2-0 за тях но Гарсес вкара и ме класира за следващия кръг,в него ми се падна Оцелул в София направихме 0-0 а там 1-1 и се класирах за групите като тя беше следната:

1.Локомотив Москва
2.Мидтиланд
3.ЦСКА
4.Беленсш
5.Панатинайкос

Мислех си че Локомотив Москва ще спечели групата но не стана това,първо играх с тях на Армията но много щастливо ме биха с 1-0,след това играх с Мидтиланд като гост,
измъкнах 1-1,после дойде и мача с Панатинайкос на Армията,поведох с 1-0 с гол на Гарсес,но през 2рото полувреме Салпинигис буквално ми разши вратата и паднах с 4-1,ако биех Беленсш (точното име не го помня) се класирах,мачът беше там но те се представяха много силно през целия турнир и ме отнесоха с 2-0 а можеше и повече ,така класирането беше следното :

1.Панатинайкос
2.Белесенш
3.Мидтиланд
4.Локомотив Москва
5.ЦСКА

В първенството през първия полусезон завърших на 4-то място,за купата на България отпаднах на 1/4 финалите от Шумен след дузпи :@ ,изиграх много силен 2ри полусезон като смазах абсолютно всички най запомнящи се бяха победите ми над Левски с 1-0,
като ги размазах и ми отмениха гол,след този мач Левски изпаднаха в криза и завършиха първенството на 5 място,Мърито беше уволнен и на негово място сложиха Ераносян,имах шанс 4 кръга преди края да стана шампион но първия го изпуснах като направих 1-1 с Черноморе на Армията,след това паднах и от Славия на Овча купел с 1-0,като преднината ми намаля на 4 точки пред 2рия,следващия мач беше головия трилър на Първенството като бих Берое с 5-3 като гост водех ги 4-0 до първото полувреме след това те се оживиха и ме стигнаха до 4-3 но Ней им попари надеждите за нещо повече от загуба като вкара в 79тата за 5-3 , и така станах шампион 1 кръг преди края на първенството , бях обявен за най добър Мениджър за сезона,Гарсес за най добър играч на сезона,имах 4тири играча в Състава за сезона,Ивайло Петров спечели приза за най добръ вратар а Роберт Петров за най-добър защитник...това е засега после пак ще пиша за мачовете от Шампионска лига ...
CSKARA

Re: Traiki

Мнение от CSKARA »

Вече съм на сезон 2012-2013 8)

Накратко за предишните сезони

2008-2009

Мачовете от Шампионска лига

Рейнджърс 5-0 ЦСКА

Тук незнам какво стана с мойте играчи но играха колкото да отбият номера

ЦСКА 1-0 Рейнджърс

Скучен мач в който Гарсес се разписа с феноменален удар за успеха

Мачовете от УЕФА

1ви кръг

ЦСКА 2-0 Марибор

Марибор 0-1 ЦСКА

Добри мачове напраивих и в 2та ги надииграх и заслужено съм в групите на УЕФА


Ето я и групата

1.Тотнъм
2.Партизан
3.ЦСКА
4.Олимпиакос
5.Викинг

Тотнъм 5-0 ЦСКА

Размазаха ме,но пък аз отидох с надеждата да загубя с по малко

ЦСКА 1-0 Партизан

Най-малкото с което се отърваха сърбите

Викинг 0-0 ЦСКА

Скучен мач,но целта беше да не загубя,и я изпълних :party:

ЦСКА 1-1 Олимпиакос

При равен или победа се класирах и излязох само с 1 нападател,интересен мач ,за мое учудване ги надиграх,класирах се за следващия кръг като ми се падна Селтик и ако ги отстраня играех срещу Сарагоса или Цървена Звезда

ЦСКА 1-0 Селтик

С гол в последната минута на новото ми попълнение Тодор Колев,мойте играха много добре като опазиха успешно Матавз

Селтик 2-0 ЦСКА

С 2 гола в началото си осигуриха класирането за следващия кръг

Първенството

Станах шампион за 2ри път,с преднина от 7 точки пред 2рия

1.ЦСКА
2.Локомотив Пловдив
3.Черноморе
4.Литекс


Трансферите през зимата:
Купих
Тодор Колев - Свободен агент
Имаше и други но вече не си ги спомням :@

През лятото продадох половината отбор вече бяха на възраст и искаха трансфери извън България

Ней за 2 000 000 в Коринтианс
Гарсес за 1 500 000 в Нетаня
Георги Илиев за 1 200 000 в Тулуза
Велизар Димитров за 1 000 000 в Макаби Хайфа
Йордан Тодоров за 1 000 000 в Розенборг
Флорентин Петре за 900 000 в Поли 1921

Купих

Ерик Грендел от Локомотив за 1 900 000
Богомил Дяков от Ботев за 500 000
Мауро Алегре от Ботев за 100 000
Сицеро от Черноморе за 500 000

От юношите почнах да налагам Крум Ловков,Костадин Аджов и Димитър Илиев
CSKARA

Re: Traiki

Мнение от CSKARA »

Инсталирах си новия пач и почнах нова кариера че тази ми омръзна,почнах с Локомотив Мездра.Накратко за мачовете досега и трансферите.

Трансфери :
Купих:
Данайл Мишев от Литекс
Бижев от Велбъжд
Валентин Станчев
Крум Ловков От ЦСКА (ще дойде през лятото на 2008)
Екундайо Джаейоба от Левски (и то през 2008)
Мирослав Загорски от Странджа
Христо Лемперов от Левски
Комитов от Светкавица
Илко Пиргов от ЦСКА
Тодор Радомиров от Локо Стара Загора
Не продадох никой по тъпата причина че никой не ми искаше играчите :@

В контролите се представих много добре ,като най-добър мач беше срещу Павликени който ги бих с 4-1 по 2 гола на Станчев и Стоев,добре играх и срещу Локомотив София нищо че паднах с 1-0.

Мачовете за първенството:

Локомотив Мездра 1-0 Велбъжд
Тук тотално ги смазах и Данайл Мишев затвърди добрата си играх с феноменален гол от 30 метра след пряк свободен удар,много добре се представиха Антон Костадинов,Мишев и Лемперов.

Пирин Гоче Делчев 4-2 Локомотив Мездра
Мача беше много интересен но след като изгониха Радомиров по нелеп начин за 2ри жълт картон в 20мин Пирин си повярваха и ме обърнаха до 4-1,пуснах Станчев и нищо че е на 39 години вкара гол след много добра игра на Лемперов който му я центрира,мисля че ако не бяха изгонили Радомиров щях да ги бия

Локомотив Мездра 1-2 Спортист Своге
Е това беше най-слабия ми мач досега,но пък и защитата ми е много слаба,поведох чрез гол на Бижев,но Симов изравни 10 минути по късно а в 80 мин след пряк свободен удар Стоименов вкара победния гол..


Титулярни ми състав е горе -долу този
Схема:4-4-2,срещу по-силните отбори е 4-4-1-1
Вратар:Илко Пиргов
Защитници:Валентин Найденов,Панов,Трифон Трифонов,Комитов
Халфове:Лемперов,Мишев,Костадинов,Красен Георгиев
Нападатели:Загорски и Станчев(много често въртя нападението тъй че нямам сигурни титуляри при нападателите)

Целта ми да стигна поне 1-4 финал за купата на България и влизане в А група

За момента съм на 9то място,кажете някои добри централни защитници който ще се навият да дойдат...
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Traiki

Мнение от kyynadd »

Владимир Зафиров, Симеон Иванов, Румен Стоянов, Теодор Банев (десен бек е).
Препоръчвам ти да налагаш Бишев и Радомиров напред, особенно Радомиров.
CSKARA

Re: Traiki

Мнение от CSKARA »

kyynadd написа:Владимир Зафиров, Симеон Иванов, Румен Стоянов, Теодор Банев (десен бек е).
Препоръчвам ти да налагаш Бишев и Радомиров напред, особенно Радомиров.
Ок,Симеон Иванов му предлагах ама той отказа :@ ,а за Владимир Зафиров бях го наблюдавал в предишната ми кариера и някъде към 2011-2012 беше в Локо Пловдив и струваше към 700 000к дано се върже да дойде
CSKARA

Re: Traiki

Мнение от CSKARA »

Локомотив Мездра 1-2 Спортист Своге

Водех ги 1-0 с гол на Бижев ,но след дузпа и гол в 85 от пряк свободен ме биха с 2-1,много ме е яд за тази загуба защото доминирах през целия мач

Академик 2-1 Локомотив Мездра

Заслужено паднах,мойте не играха както трябваше,а Академик бяха във върхова форма

Етър 1-1 Локомотив Мездра

Тук изпуснах победата,като цяло играчите бяха на ниво,след грешка в защита ме изравниха

Локомотив Мездра 3-0 Чавдар Етрополе

Може би най-добрия ми мач от началото на сезона,бях с класи над чавдарци,головете вкараха Радомиров,Киров от дузпа и Костадинов

Светкавица 1-3 Локомотив Мездра- Купа на България 1 кръг

Играх на контра атаки и ги прекърших след 2 бързи поведох с 2-0 ,и до края мача се доиграваше

Локомотив Мездра 1-2 Белите орли

Слаб мач,залслужено ме биха

Локомотив Мездра 2-2 Рилски Спортист

Много интересен мач,водеше се гол за гол

Локомотив Мездра 2-1 Спартак Варна Купа на България 2 кръг

Ето тук изобщо не очаквах да ги бия,скаута ми каза да обърна сериозно внимание на Иванович и Боян Илиев,опазих и успях да се класирам за 3тия кръг,Радомиров беше най-добър на терена и вкара головете за победата

Миниор Перник 0-0 Локомотив Мездра

Добър мач,и 2та отбора изпуснаха доста положения,поне за мен беше справедлив резултата

Локомотив 3-1 Спартак Плевен

Радомиров,Бижев,Мишев и Костадинов бяха на висота,правеха каквото си искат на терена

Янтра 1-2 Локомотив Мездра

Много съм доволен от момчетата,през 2рото полувреме направиха тотален отбрат в мача

Родопа 2-1 Локомотив - Приятелски мач

Поканиха ме за мач и реших да приема да пусна някой резерви който не са играли доста време,горе долу добре се справиха

Локомотив Мездра 3-0 Чавдар Бяла Слатина

Смазах ги,головете бяха дело на Бижев,Станчев и Стоев

Локомотив Мездра 0-2 Марек Купа на България 3ти кръг

Като цяло добре се справиха мойте момчета но Кръстовчев беше с класа над всички

Марек 6-2 Локомотив Мездра Приятелски мач

За мое учудване поведох с 2-0 до края на 1вото полувреме,но последваха много силни минути на дупничани и за 5 минути ме изравниха,през 2рото полувреме се развихриха с пълна мощ,и резултат е красноречив за показаното на терена от 2та отбора

Свърши полусезона,бях на 6то място само на 7 точки от първия,имам голям шанс да си извоювам промоция за влизане в А група

Трансфери:

Купих:

Адриан Олегов от Миниор Перник за 90 000-много ми беше нужен този трансфер,в защита нещата бяха отчайващи както ще видите и от контролите през зимната пауза

Тодор Димитров от Светкавиза за 7 000-ляв бек,там защититата много ми куцаше,и ми трябваше някое качествено попълнение,мисля че го намерих

Адриан Иванов - взех го от юношите като оценката му от 12 мача бепе 7.98 имаше и 12 гола,играе като десен халф

Ивайло Димитров от ЦСКА за 10 000-играе като ляв и атакуващ халф,много добри показатели има,през подготовката показа прекрасна игра мисля да почна го налагам в първия отбор

Каранайчев от Чавдар Бяла Слатина за 10 000 плюс Иван Павлов-голмайстор на първенството до момента

Момчил Цветанов от Литекс за 10 000-прекрасен нападател

Иван Пасков от Локомотив София,свободен трансфер-трябва ми някой опитен в защитата,но ще дойде през лятото на 2008

Руслан Иванов от Вихрен за 18 000-може би най-добрия ми трансфер ще се окаже,но ще дойде през лятото на 2008

Продадох

Атанас Николов в Несебър за 2 000

Кръстио Иванов в Сливен за 12 000

Иван Павлов в Чавдар Бяла слатина част от трансфера за Каранайчев

Петър Петров и Йордан Стоилов за 7 000 в Марица

Левашки и Харлов за 20 000 в Поморие

Много съм доволен от трансферите,през лятото незнам как ще успея си запазя отбора,получих много изгодни оферти за ключови съзтезатели от отбора ми но ги отрязах всички,даже Литекс ми даваха 180 000 за Пиргов,но му е рано да го продавам,имах оферти и за Бижев,Мишев,Радомиров,Киров,Стоев,Комитов,дано успея ги задържа

Предзеонна подготовка

контроли:
Лагер в Армения

Локомотив Мездра 2-0 Аарат
Локомотив Мездра 2-2 Сандзаар
Локомотив Мездра 3-3 Килани ( много не си спомням името на отбора )
Локомотив Мездра 3-3 Пюник

От този лагер се уверих че имам убийствено нападение и много слаба защита,след тези мачове реших да дам 90 000 за Олегов,дано стабилизира отбраната..

Направих си един приятелски турнир,като поканих Партизан,ЦСКА и Белите орли,за мое учудване ЦСКА и Партизан приеха поканата,а резултатите просто ме шокираха

Локомотив Мездра 2-0 Партизан
Локомотив Мездра 4-3 ЦСКА-Най-хубавия ми мач в кариерата ми
Локомотив Мездра 2-1 Белите орли

Спечелих турнира,за моя голяма изненада,очаквах да ме разгромят всички без Орлите,но то стана обратното 8)

Сега ми предстой мач с Велбъжд от първенството,очаквам да ги бия,скоро пак ще пиша
CSKARA

Re: Traiki

Мнение от CSKARA »

Нещо сейфа с Локото се бъгна :@ ,та почнах с ЦСКА,кариерата ми върви много добре у нас но в Европа не успях нищо да направя стигнах 1ви кръг на УЕФА и Бордо ме изхвърли,в Първенството съм на 1во място с 8 точки пред 2рия и 11 пред 3 и 4тия,победих Левски за първенството както и за купата,само Черно море ме направи за смях като ме би във Варна с 6-2 :@


Мачове

ЦСКА 2-0 Черноморец Бургас За първенство
МТК 0-1 ЦСКА За УЕФА 2ри предварителен кръг
Левски 1-2 ЦСКА За първенство
ЦСКА 1-0 Видима Раковски За първенство
ЦСКА 1-1 МТК За УЕФА 2ри предварителен кръг реванш
ЦСКА 3-0 Локомотив София За първенство
Литекс 1-1 ЦСКА За първенство
ЦСКА 2-1 Славия За първенство
Бордо 4-2 ЦСКА За УЕФА 1ви кръг
Черно море 6-2 ЦСКА За първенство
ЦСКА 4-0 Локомотив Пд За първенство
ЦСКА 1-0 Бордо За УЕФА 1ви кръг
Беласица 1-1 ЦСКА За първенство
ЦСКА 2-0 Вихрен За първенство
Ботев 0-2 ЦСКА За първенство
ЦСКА 2-0 Монтана За Купа на България 2ри кръг
ЦСКА 4-0 Берое За първенство
Марек 0-1 ЦСКА За първенство
ЦСКА 1-1 Спартак Варна За първенство
Левски 1-2 ЦСКА За Купа на България 3ти кръг
Пирин 0-2 ЦСКА За първенство



Трансфери


Изображение


Трансфери -след края на 1ви полусезон

Изображение


Състав


Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Кариери”