kyynadd's FM Story

Всичко за вашите кариери
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

Невероятна драма!!! Шампион съм!!!

Най-драматични ми сезон от както играя ФМ приключи. В крайма сметка успях да стана шампион с Юве по един уникален начин. Ето го класирането:
Изображение

Невероятен край. Преди последния кръг бяхме с равни точки в преките мачове напълно равни (първия мач аз победих с 2-1, втория те ме победиха с 2-1), но Интер бяха с по-добра голова разлика. Аз играех с отпадналия Сиена, те с Фиорентина. Чудото се случи. Алекс вкара 2 гола и победих Сиена, а Фиорентина победиха Интер с 1-0. По този начин аз станах шампион.

Героите на сезона:
Трезеге - машина. Нямаше спиране.
Изображение

Карвальо. Почти всеки гол минаваше през него:
Изображение

Каморанези (италиянец на сезона играещ в Серия А)
Изображение

Яки. При него полжоението е малко по-различно. В началото играеше много зле и реших да го продам. Лацио го взеха за 14 милиона. Но точно след като го продадох почна да играе невероятно и все мач вкарваше. С глава е много добър. Прекалено много изпуска сам срещу вратаря и затова го махнах. На негово място взех Куаглиарела. Дано го замести добре.
Изображение

Фелипе и Джордо - целия сезон стабилни.
Изображение
Изображение

Целия отбор:
Изображение

Засега за кятото съм си осигурил Луис Хименез, Куаглиарела и Олф Мелберг (не го исках ама дойде щото Ман Сити даваха 4 милиона за Легроталие + него). Отива си само Якуинта.
Може би единственото място на което ще търся играч е десния защитник и централен халф. Трябва ми някакъв добър играч, който да може да задържа топката и да мисли атаките. Аз съм си поставил за цел постепнно да подмладявам отбора, ако може с италианци. Първия идва - Куагриарела, ако заместя и Зебина ще стане чудесно. Каморанези е другия възрастен, но има още какво да даде и ще е титуляр.

Това е засега. Много интересен сезон беше.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

Големите отбори не са за мен. :shake:
Аз започнах с отбор от последната английска дивизия Lewes. Ей това е удоволствието от играта. Наистина ми е много приятно да играя с малък отбор. Избрах си Lewes, защото имаха екипи. Финансите им бяха като на другите отбори, играчите не гледах. Дадоха ми 10 000 за трансфери, което хич не е малко. До момента аз обаче не съм ипозлвал и стотинка. Взимах на свободни. Мисля че направих много добра селекция.
Изображение

Всичките тези играчи бяха оценени с макс. звезди от скаутите. Добре че е Странджа. За Загорски няма какво да обяснявам. Мачка. Вече вкара и гол в дебюта си. Ето снимки от всичките нови.

Изображение

Невероятно добър старт. Мачкам всичко наред в последната дивизия на Англия, само понякога играчите се разколебават и губят точки. Ето го класирането, с мач по-малко съм:
Изображение

За ФА къп преодолях втори, трети и четръврти предварителен кръг и изпълних целите на шефовете. В първия истински кръг ми се падна тежък съперник - отбора от лига 1 Crewe. При положение, че можех да изтегля доста по-слаби отбори, жребия ме прецака, но все пак изпълбих целите.
Загорски, Чипев и Буут правят невероятни неща. Ето шотове от тримата:

Буут - 19 мача, 17 гола. Това е достатъчно.
Изображение

Загорски. Очаквах да мачка, но това надмина очакванията ми. С Буут са невероятен дует.
Изображение

Чипев. Всяка атака минава през него. Головете от фалове са много важни.
Изображение

Целия отбор:
Изображение

Влаго Георгиев. Внесе много стабилност от дясно.
Изображение

Борислав Царев. Стана истински стълб в защитата.
Изображение

Цветомир Чипев. Търсих си играч който да бие фаловете и попаднах на него. Има неверояни качества за тази лига.
Изображение

Ето един невероятен играч който заварих в отбора. С този финишинг е неудържим.
Изображение
BaLkI

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от BaLkI »

Поздравления!!!Колкото до това,че истината е в малките отбори - спор няма!Няма по-голямо удоволствие от това да измъкнеш от калта някъв забутан отбор.И аз в момента играя с Бостън Юнайтед-отбор от последната конференция на Англия и доста трудно да оцеляваш,имайки впредвид,че всяка стотинка е от значение...
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

Най-после се сетиха за мен и в българските медии. Ето какво направиха 7 дни спорт.

В-к 7 дни спорт, "рубриката представя ме ви:"
Българин мачка наред в последната английска дивизия!
Навярно малко от вас са чували за Иван Кънчев. Това е млад български треньор, който в началото на този сезон пое отборът на Люлъс от последна английска дивизия. На всичкото отгоре отборът мачка наред и е с комфортна преднина пред останалите. В стартовия състав на Люлъс личат имената на Мирослав Загорски, Цветомир Чипев, Борислав Царев и Владимир Георгиев. Това прави Люлъс отборът с най-много българи в Англия. Ето как изглежда класирането към края на Януари:
Изображение

Тук се вижда най-честото нещо което се случва на мачовете на Люлъс.
Изображение

А ето какво мисля и самите играчи за треньора.
Борислав Царев (на снимката още с екипа на Странджа):
Изображение
Единствената причина да дойде в Люлъс беше г-н Кънчев. Все пак не се съгласих лесно, но сега мисля че не сбърках. Представяме се отлично и сме на път да вкараме отбора в по-горна дивизия като по този начин да зарадваме нашите верни фенове. Щастлив съм тук!
Мирослав Загорски (на снимката още с екипа на Странджа):
Изображение
Иван Кънчев е отличен човек. Когато дойде офертата от Люлъс веднага приех. С него се познаваме отдавна и за мен бе огромна радост да работя с него. Радвам се че играта на отбора се получава. Надявам се да влезем в по-горната дивизия и да се класираме колко се може по-напред в турнирите които участваме (отборът все още участва в 2 купи).
Пол Буут:
Изображение
Чесно да ви кажа, когато разбрах, че ще идва треньор от България без никакъв опит не бях особено щастлив. Не разбирах защо въобще е приет от шефовете. Но сега мнението ми е коренно различно. Представяме се отлично и това дължим на г-н Кънчев. Отделно всички играчи които дойдоха са на много високо ниво за нашата дивизия.
Надяваме се възхода на отбора и на нашия сънародник да продължи. Ние ще ви информираме как се развиват нещата в това много интригуващо първенство.

:D :D :D
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

Човек може да получи удар в тези дивизии!

Надявам се да ви е интересна кариерата ми с Люлъс все още. Ето какво стана след като влязох в Blue Square Premier. Дадоха ми 0к за трансфери, но аз продадох Цветомир Чипев за 150 000. Тоест шефа прие, защото са много пари. От тези пари аз взех 36 000, но не съм ги използвах. Взех 2 млади българчета за без пари, които играя невероятно до момента. Ето ги всичите трансфери
Изображение

Сашо Георгиев - играе невероятно до момента.
Изображение

Вълчев - внесе много стабилност в халфовата.
Изображение

Еламе - сравнително добре играе.
Изображение

Сега да си дойдем на думата. Защо човек може да получи удар в тази дивизия? Последните минути са ужасни. Задължително от 89 до края е "Пич" и все пред моята врата. Направо може човек да получи удар.
Първия мач загубих с 2-1, следващия с 1-0. Въпреки това играх добре и победата наближаваше. Тя дойде срещу Дорчестър, които сразих с 2:0. Дойде мача с Кидерминсър. Водих до 86' с 1:3, но в 88' стана 2:3, а в 90+3 3:3. Напраов полудях. Следващия мач играх срещу третия в класирането. Истиснко испитание. Тест да видя до къде съм стигнал. За моя огромна изненада победих с 4:3, като те вкараха третия гол в 87' и до края само "пич" и едвам се отървах от гол. След тези смея да твърдя много добри игри съм на 13-то място. Ето го класирането:
Изображение

Аз съм много доволен от тези резултати. В никакъв случай не се изхвърлям да гоня прейофи. Няма да стане от първия сезон. Целта на шефовете е да не изпадна, даже не точно така а може и да изпадна, но да не съм последен. Така че засега вървя по план и ми е много забавно, защото няма абсолютно никакво напрежение.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

Аз преди около седмица започнах с ЦСКА (с lewes се бъгна нещо). Отдавна не бях играл с ЦСКА. Първия сезон беше доста успешен. Влязох в групите не УЕФА, където се паднах с ОБ, АЕК, Севиля и Тотнъм. Бих АЕК и ОБ, паднах от Севиля и Тотнъм и се класирах напред. В жребия извадих голям късмет - паднаха ми се закъсалите Нюрнберг, които само по голова разлика бяха първи. Първия мач в София ги победих с 1:0, но в Германия загубих с 2:0. Спечелих титлата с 10 точки преднина, а за купата победих Славия на финала. Ето трансферите които направих първия сезон.
Изображение
Мисля за бъдещето с тези трансфери. Както и е Етър обаче искам да има българи. Затова първия сезон взех Георги Христов, за мен един от най-обещаващите нападатели в А група. Вкара 15 гола, като се има предвид, че най-често влизаше като резерва. Доволен съм от него. Другите добри трансфери бяха Ескудеро, който измести Удожи от ляво и Хосе Рафаел Аламо. Аламо има свободни удари 16, въпреки че е вратар и вече има 1 гол за клуба. :D Марвин Ангуло дойде зимата и напълно измести остаряващия Петре и стана основна фигура в отбора.

Втория сезон започна. Към май месец имах 4 милиона от големите продажби миналия сезон о побързах да си осигуря Емил Гъргоров като го откупих от Страсбург. Шефовете дадоха около 3.5 милиона (имах 2.3 в излишък и това помогна) и доста голям бюджет за заплати, който спомогна да докарам парите за трансфери фо 4.3-4.5. Продадох Неи, защото щеше да дойде Омар Андраде (засега се справя с липсата му). Имах вече доволно голяма сума пари и закупих Луис Хименез (уникален е този за България, а се навива да идва). Продължих традицията да взимам талантите на А група и взех от Ботев Николай Димитров.
Изображение

Ето как изглежда отбора.
Изображение
Налагам Иван Иванов, който от началото на сезона е най-добрия. Вкара 3 гола на Локо София. Може би трябва да му намеря добър партньор в защитата. Там ми е големия проблем, трябва ми защитник, който да играе добре с десен крак, защото и Вуя и Лео са с левия. В халфовата линия съм доста добре смея да твърдя, а напред Омар и Гошо Христов се борят за титулярното място.

За ШЛ почнах директно от 3-ти предварителн кръг и ми се падна Шахтьор Донецк. Първия мач загубих с 1-0 в Украйна. а сега предстои реванша. Лошото е, че Омар го пропуска, но все пак се надявам да успея да ги отстраня. В първенството съм 5-ти след победа с 5-1 над Пирин (ГД), загуба от Левски с 2:1 и победа над Локо Сф с 3:4.

Ето и най-добрия до момента.
Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

Ех измъкнаха се.
Изображение

Първото полувреме беше равностойно, но второто си ги смачках. За жалост конрузиха Гошо Христов при положение, че Омар Андраде беше контузен, а Евгени Йорданов наказан пуснах Удожи на върха. Второто полувреме ги надиграх и заслужено Удожи вкара в 81'. В 89' нацелих греда. Точно след това контузиха Ескудеро и нямаше кой да пусна, защото Удожи беше нападател. Върнах Удожи като крило и сложих Земан (не е играл от не помня колко време) на върха на атаката. В 111' контузиха и Хименез, който успя да доиграе мача, но беше с много нисък фитнес. Все пак отново испуснах няколко златни положение. При дузпите се издъниха Ангуло и Хименез (моя грешка че го сложих да бия, като беше контузен). За жалост на продължих, а борда искаше групите, аз също, че не съм добре с парите.

Тактиката с която играх втората част:
Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

След отпадането от Шахтьор, цел номер едно беше купата на УЕФА. Бях поставен и ми се падна Тирана. Два лики мача и общ резултат 7:3. За жребия за групите отново бях в 4-та урна. Паднах се в група с:
Реал Мадрид
Бордо
Спарта Прага
ЦСКА
Твенте

Започвам от зад напред. Твенте беше възможно най-лошия отбор от последната утра. При наличието на отбори като Люлестром...След това Спарта Прага пък беше възможно най-добрия отбор. Тук съм много доволен. Бордо е приемлив, средна класа за тази урна, но Реал Мадрид ме шокира. Кво правят в УЕФА? :roll: Миналия сезон Севиля, сега Реал...Догодина очаквам Манччестър или Арсенал. Все пак третото място си е напълно реална цел, особено след първия мач.

Изображение
Невероятен мач. Най-добрия ми мач на тази кариера. Голям Хименез. Бордо очаквах, че имат по-слаб отбор от колкото е в действителност. Като ги разгледах наистина се удучих как не са ме били с много. Супер мач, ако бия Спарта или Твенте съм вътре.
В другия мач от групата Твенте и Реал завършиха 0:0, с което се потвърдиха опасенията ми, че Твенте са доста стойностен тим.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

За първи път достигам 1/8 за купата на УЕФА!

Наистина досега не го бях правел. С Етър все стигах до 1/16.
Мога да кажа, че достигането до тази фаза е напълно заслужено. Ето и по няколко думи за всички мачове от груповата фаза и след това.

ЦСКА - Спарта Прага 1:0 (Георги Христов - 85)
Играч на мача: Кирил Котев
Много важна победа. След добрия старт с победата над Бордо, трябваше да взема 3 точки и от Спарта за да съм почти сигурен за класирането. Така и стана. Въпреки късния гол победата беше напълно заслужена. Отлична игра на Котев, просто не ги пусна.

Реал Мадрид - ЦСКА 2:0 (Роберто Солдадо 18'; Раул 61)
Играч на мача: Роберто Солдадо
Много добър мач за мен. Ясно беше че ще загубя, но се получи що годе добър резултат. Казах на играчите да правят капана с изкуствени засади, защото сработеноста беше добра и това помгона. Три гола на Реал бяха отменени заради засади. Все пак са с поне 3 класи над мен и заслужено победиха. Въпреки това запазих второто място.

ЦСКА - Твенте 3:3 (Ало Баренгруб 34; Омар Андраде 36; Омар Андраде 39; Марко Арнаутович 42; Ало Баренгруб 52; Емил Гъргоров 63
Играч на мача: Ало Баренгруб
В този мач ме устройваше и Х за да запазя второто място. Така и стана. Получи се един прекрасен двубой с много обрати и драма. Отбора не беше нареден добре при два корнера и Ало Баренгруб ме наказа на два пъти. Въпреки това съумях да взема ценната точка.

Крайното класиране в групата:
Изображение

На 1/16 ми се падна Спартак Москва. Победителя щеше да играе срещу Севиля или Брага.
Мачовете срещу московчани бяха най-добрите за отбора. Първия мач ги премазах просто, но Плетикоса правеше невероятни неща. Просто погледнете:
Изображение
31:3 шута, 14:2 във вратата. Просто бях бесен. Трябваше да отнесат най-малко тройка.
За реванша просто не допусках че мога да загубя. Знам че има справедливост, Спартак просто не заслужаваше да продължи. Нещата след първия мач трябваше да са решени, но Плетикоса не мислеше така.
Ето какво стана на реванша:
Изображение
Отново както виждате ги превъзхождах напълно. След гола на Павлюченко ми пречерня. Щеше да е адски несправедливо. Залтната резерва Георги Христов вкара заслужения гол, а в 90' след 2 греди топката попадна в Ескудеро който беше съборен в наказателното поле и Бадема не сбърка. ЦСКА на 1/8!
Незнам какво става със Севиля, ама отпаднаха от Брага. Това е златния ми шанс. Мисля че имам сили да ги отстраня.

В първенството съм на 3 точки зад Левски който имат само 2 дупуснати гола...Все пак съм в супер форма а след 2 седмици ми е мача с тях и не вярвам да се измъкнат.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

ЦСКА отпадна на 1/4!

Както знаете след Спартак ми се паднаха Брага. Ето какво стана на първия мач
Брага - ЦСКА 0:3 (Хименез 43; Кирил Котев 71; Емил Гърговорв 78)
Играч на мача: Луис Хименез
Невероятен мач. Брага не са слаб отбор и тази победа ме зарадва много. Бях излязъл с малко по-защитна тактика и с контри ги довърших.

ЦСКА - Брага 0:1 (Уилсъм Ферейра 71)
Играч на мача: Хосе Рафаел Аламо
Слаб мач. Най-слабия ми за този сезон в УЕФА. За радост Аламо ме спаси и не се стигна до инфарткни последни минути

В следващата фаза ми се паднаха Депортиво. В редиците им белстяха имената на Савиола, Бептища и тн.
1/4 за купата на Уефа
Депортиво - ЦСКА 2:0 (Кристиян 40; Кристиян 80)
Играч на мача: Кристиян
Сравнително добър мач. Всичко щеше да е много добре, ако не беше втория гол на Кристиян след една грешка в защитата. При 1-0 запазвах големи шансове. Щеше да е много трудно на реванша.

1/4 за купата на Уефа, 2-ри мач
ЦСКА - Депортиво 1:0 (Омар Андраде 59)
Играч на мача: Дуду Аоуате
Добър мач. Както се вижда играч на мача стана вратаря на гостите. Можех да победя, но така и не можах да вкарам важния втория гол. Депортиво отправиха само 1 шут в очертанията на вратата ми, аз осем.

Изображение

За този сезон толкова. Сега трябва да се съсредоточа върху първенството, защото Левски води с 3 точки. Левски правят нещо уникално. Имат 4 допуснати гола и не бъркат. Ама в буквалния смисъл не бъркат! Май ще испусна титлата, ама с тоя Левски дето не е загубил от 37 мача...
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от НиКи »

Ванката шампион але алееееее :party: :party: :party: :party:
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

Нереално силен Левски. Вижте колко гола съм отбелязъл и къде съм. :@ :@ :@
Изображение
BaLkI

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от BaLkI »

В интерес на истината, колокто и голям Левскар да съм, трябва да призная, че са незаслужено надценени... Иначе браво, доста добре се справяш засега!!! :)
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от НиКи »

Радвам се, ти си първия левскар, който го признава. Евала :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
BaLkI

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от BaLkI »

Еми кво друго да кажа! То се вижда-тия араби, дето ги взехме лятото показаха колко могат, а то със сигурност не е чак толкова, колкото във ФМ-а. За бразилците - същата работа! Дори и да са страхотни футболисти-кога успяха да ги проучат толкова добре, че са ги направили ебати изродите(най-вече за Жеан Карлуш говоря)!? И на мен ми се иска Левски да са суперсилни, но ако са толкова силни и в РЛ. А те, за мое съжаление, не са! И, честно казано, би ми било много по-интересно, ако бяха малко по-реално направени!
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kanapat »

при мене вече 2 сезона не са шампиони :D
Изображение
Изображение
Изображение
Gosh0

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от Gosh0 »

Абе що кат се пусна с друг отбор от А група или с националите Левски рядко става шампион.Сигурно е щото са "надути".Ся на сейфа ми с националите останаха 8ми... А бразилците са си правени от бразилските им ресове ;)
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от НиКи »

Оффф....ми щото тоя ФМ е рядко бъгав, ако не си го забелязъл. Както и да е, гледай си света през синичките очилца, ти се заблуждаваш.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Кариери”