kyynadd's FM Story

Всичко за вашите кариери
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от НиКи »

Кога се появява това?
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

декември
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от НиКи »

Go on holiday до Януари, ако не се оправи така нз вече :S
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

Не става, пробвах го. Ще запазя сейфа, може да открия решение.

Поех Нюрнберг. Първенството ми харесва, пуснах се да ми предлагат и те ми предложиха. Приех с удоволствие, защото са ми симпатичен отбор. Имах 5 милиона за трансфери и силно застаряващ отбор. С 5 милиона съм за никъде като знам какви отбори имам в Бундеслигата а ми казаха да завърша над 10-то място.
Ето трансферите:
Изображение
Имам още 3 милиона. :)

Отборът (имам малки проблеми с контузените. :lol: )
Изображение
По принцип Минтал е титуляр като АМС, ама беше контузен за миналия мач и пуснах Иван който вкара 3 гола. Иван ще го набутам някъде, не трябва да е резерва.

Резултатите - ясно си личи че съм непостоянен. Бия Шалке и Леверкузен, падам от Дуисбург - но ще се оправи, всичко с времето си.
Изображение


За първи път поемам отбор който играе директно в УЕФА, не е в мой стил, но ми предложиха. Няма лошо, ще видя какво ще направя тук.
monibgole
Мнения: 61
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:59

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от monibgole »

Иване! Намерих решение за бъга!!! Като доидеш ще ти го обясня, че е малко трудно да ти го опиша..
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

Дано си намерил.

Сезона с Нюрнберг е много интересен. Започнах го отлично след първите два кръга бях 4-ти. Но сле това видяхте колко контузени имах, после Христеас получи наказание за 3 мача. Останаха само Фалкао и Иван, но пък и Иван се контузи. В следствие на това паднах до пред последното място! Чесно да ви кажа обичам а става така. Изпадам на самото дъно и почвам да изпулвам. Така и стана. След 4 мача без гол, дойде мачът с Славия Прага за УЕФА. Победих ги и влязох в УЕФА. Последваха две победи в Бундеслигата, едната над четвъртия. Надявам се изкачването нагоре да продължи. Така е много интересно - да паднеш до дъното и впоследствие ако можеш да го извадиш.
Не давам снимки, защото пиша от друг компютър.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

Добрата ми серия продължава - Нюрнберг - Рапид 2:0. Вече съм с 4 поредни победи.
Групата на УЕФА:
Изображение

Резултатите (след червената линия е добрата ми серия)
Изображение

Класирането:
Изображение

Отборът:
Изображение
Според вас имам ли сили за УЕФА с този състав?

Сега ще покажа някои от най-важните ми играчи.
Фалкао - взех го за 4 милиона, вече е 6 и е най-стабилния нападател.
Изображение

Кабрал - най-стабилния ми защитник. Лятото ми излезе малко скъп, но си струва.
Изображение

Адаша - Иван Саенко. В началото го гласях за резерва, но вкарва много и е грехота да търка пейката:
Изображение

Как мислите - как е отборът? Със сигурност е интересно, дано победната серия продължи.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от НиКи »

С тоя отбор без проблем зимаш УЕФА ;)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

Сезона се развива невероятно. Излязох от групите на УЕФА, след това бих Грасхопът и сега съм срещу АЗ. В първенството ще се боря за зона ШЛ:
Изображение
За купата съм на 1/4 срещу Вердер.
Зимата купих Бранимир Костадинов и Рене Михелич. Взех Бранимир за резерва но той се представя доста добре, когато го пусна:
Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

В първенството съм много добре. Твърдо на второто място засега. Това дава право на директно участие в ШЛ - чудесно. Предстои ми мач с Байерн (Мюнхен), но е с една загуба ще остана на второто място.
Изображение

За купата на УЕФА след групите отстраних Грасхопър, АЗ и Панатинайкос. Катох гост губех или правех равен, но вкъщи никой не търпеше пощада. На полуфинала ми се падна най-гадният отбор - Байерн (Мюнхен). Дано направя нещо.
Изображение

Михелич - ненормален просто. Скоро сложих 8.0.2 и затова може така да му са се вдигнали показателите. Просто отлично.
Изображение

Направих някои трансфери. Продадох Клеберсон за около милион, но го взех без пари, така че е добре. Продадох звездата Иван Саенко. Има към 27 гола, но взех много добри пари за него - 10 милиона. Пък и си стигна тавана на развитие и почнаха даже да му падат показателите. Много добри за него взех. С тези пари си взех не кой да е, а Били Шарп. Легенди се носят за него. Искам веднъж да играе при мен. Гледам пак има около 25 гола, към април месец. Дано се аклиматизира, мисля че няма да има проблеми да замести Саенко. Зимат си осигурих и подписа на Лулиня.
Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

Уникален сезон, униклани трансфери!

Сезона който приключих с Нюрнберг може би може да се сравнява с този с Етър. Преди началото на сезона отборът беше доста слабичък - имаше 3 класни играча. Постепенно подмених доста от тях. Ето какво постигнах:
2-ро място в Бундеслигата!
Финал за купата на УЕФА!
Четвърт финал за купата на Германия!

Първо за първенството. След ужасния старт в следствие на който 3 кръга бях в зоната на изпадащите всичко се оправи и завърших на много добро място. Ръководството бе възхитено. Дирекно влизане в ШЛ.
Изображение

Купата на УЕФА:
Тук отново надскочих очакванията. В полуфинала срещу Байерн имах голям късмет. Първия мач загубих с 3-1 и бях отписал следващия мач. В отбора на Байерн обаче се получиха много контузии - Клозе, Тони, Рибери, а Зе Роберто бе наказан. Те ме бяха и подценили и освен тези контузени на пейката оставиха и Ван Бомел. Резултата беше невероятен - 4:0 в Нюрнберг. На финала срещнах Фенербахче. Това беше първия ми финал за европейски турнир в играта. Вижте само резултата и ще разберете какво шоу е ставало. Жалко само че загубих.
Изображение
В следствие на тези резултати бях отбора издигнал се с най-много места за една година в ранглистата на УЕФА.

Покрай тези успехи натрупах доста пари. Започнах сезона с 3,5 милиона за трансфери. За новия сезон ръководстовото ми отпусна 22 милиона! Невероятна сума. Като се има предивд че се разделих със Саенко за 10, Пинола за 5 и още 2 момчета за по 3 милиона тази сума стана наистина голяма.
А мисля че се възползвах по възможно най-добрия начин от тези пари. Никога не съм взимал такива играчи.
Едуардо
След продажбата на Пинола се нуждаех от ляв бек. Мисля че намерих подходящ, който навярно още ще се развива.
Изображение

Лулиня
Подписах с него още зимата, но дойде чак сега. Чувал съм че става много добър.
Изображение

Били Шарп
Машина за голове. Гледал съм шотове от него вкарва много. Надявам се да се адаптира бързо.
Изображение

Луис Хименез
Тук направо ми падна шапката като го взех. Беше в Интер под наем от Тернана. Излезе многоооо евтино, а качестватата са му невероятни. Уникален трансфер.
Изображение

Зуйверлоон
Като си поогледах отбора забелязах че Глаубер вече е леко слабичък. В началото бе звездата на отбора, но ми създаваше много ядове през сезона. Мисля че му намерих невероятен заместник. Този играч има уникални качества.
Изображение

Ето ги всички трансфери:
Изображение
Имам даже още 2 милиона, но не ми трябват играчи вече. Мисля да продам още 1-2 които ще са сигурни резерви и да имам пари за зимата.


От най-слабо място мисля че халфовата ми линия стана най-силна. Ето как изглежда тя, а и целият състав.
Изображение
Предпоставките за един много добър сезон са налице. Дано стане
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от НиКи »

Най е шибано в ппродълженията, от опит го знам. Иначе си взел огромни таланти. Честно да ти кажа, Едуардо и Хименез са ми едни от любимците в играта, винаги съм ги желал в ЦСКА, но Едуардо, не знам защо не искаше, а Хименез искаше, но нямах пари за заплатата му, а той ми е може би най любимия играч в играта, вероятно защото много го искам и все малко не ми достига, защото тъкмо увелича заплатите и я го земе някой голям отбор...иначе много пари си дал за него, Тернана го пускат за по малко от цената му.

П.П. С 8.0.2, като събера пари в началото, веднага подписвам с Хименез за лятото :party:
П.П.2 Пускай го като AMC, бил съм треньор на Чили и знам какво може там ;)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

Сезона запчона много добре.
Байерн - Нюрнберг 0:2
Нюрнберг - Шалке 2:1
Херта - Нюрнберг 0:2
Нюрнберг - Леверкузен 1:1

За ШЛ ми се падна следната група:
Арсенал
Порто
Фенербахче
Нюрнберг

Имам да връщам на фенерите.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

Отдавна не съм писал, но сейфът с Етър се оправи.
Станах шампион, отапднах на 1/2 за купата и продадох за 3.6 милиона Далла Валле. Това беше накратко за пролетта на 2010.
Ето вече подробно за лятото:
Супер купата отново е моя, добри трансфери.
След невероятния сезон ръководството отпусна 4.9 милиона за траснфери. :shock: Наистина този път им благодаря, не като предишните години, когато нищо не даваха. За запшлати дадоха 70 000. Мисля че направих много добри трансфери. Ето ги всичките:
Изображение

Най-добрия може би е голмайстора за миналия сезон - Мартин Стефанов.
Изображение

Филипов - много обещаващ млад халф - бъдещето на българския футбол. Приготвям го за заместник на Далла Валле.
Изображение

Граги Коцев - още един добър футболист. Ще видим кой ще се наложи измежду него и Филипов.
Изображение

Станоев - все още е много млад, сега ще е резерва, но е много обещаваш.
Изображение

Купите които спечелихме с Етър вече станаха 7!
Изображение

Финалът срещу Левски:
Изображение

В ШЛ ще играя срещу Шактьор или Марибор за влизане в групите. Стискам палци на Марибор.
Мисля че се справих добре лятото. Имам още 2.5 милиона, но не мисля да купувам някой. С този отбор мисля че имам сили да съм фактор.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

Нямам думи за първият мач:
Изображение

Който иска да го свали да го гледа:
http://www.bgshare.com/331684/Etar
ancho

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от ancho »

Ванка едно голямо БРАВО!!!Това което правиш ти с този отбор е невероятно!!!Продължавай все така и дано ни зарадваш и с някоя купа от ЕКТ :P
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от НиКи »

Ванка, девятката ти е познат резултат, нали?! :giggle: :D
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
CSKARA

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от CSKARA »

Станоев го налагай по често става много добър дефанзивен халф при мен често вкарваше решаващи голове ;)
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

Отпанднах от ШЛ, излязох от групите на УЕФА, водя с 5т в пъвенството.

За жалост не можах да отида при големите пари тази година. Отпаднах от Шахтьор. Първият мач в България победих с 3-2, но после те ме биха с 2-0.
За купата на УЕФА ми се паднаха Арис и ги отрсаних без големи проблеми. Паднах се в доста добра група - Бенфика, Зенит, Брюж, Етър и Валеренга. Третото място беше постижимо. Ето го класирането:
Изображение
Първо победих Валеренга с 2-0, после загубих от Зенит с 2-0. Дойдоха решителните мачове. Направих равен с Брюж и по този начин кръг преди края бяхме с равни точки, а аз с 3 гола по-добра голова разлика. Те почиваха последния кръг, а аз посрещах Бенфика. Направих 2-2 и продължих.
Изображение

Но всичко се връща. В следващата фаза ми се падна възможно най-лошият противник - Челси.
Изображение
Поне ще взема пари от мача в Англия. Отпадам в тази фаза, но самото достигане до тук за мен е добър успех. Ще се средоточа в купата и първенството.

На домашна сцена правя най-добрия първи полусезон. Водя с 5 точки начело. Можеха да са 8, но последния мач загубих от предпосления Локо Мз с 2-3. Шокираща загуба, но засега не фатална.
Изображение

Мартин Стефанов - играчът който купих за 2 милиона лятото прави уникален сезон. Вижте сами.
Изображение
Още сега счупи рекорда за най-много голове в един сезон за Етър.

Миро Загорски - капитанът, кара 4-ти сезон. Просто неизменен титуляр. Емблемата на Етър в моята игра.
Изображение

Най-после се сбъдна едно от нещата които най-много желах. Мопи футболисти бяха повикани в националите. Това бяха Загорски, Георги Георгиев, Мартин Стефанов, Мартин Тошев и Симеон Иванов. Само Стефанов записа минути с национилите, но самото присъствие за мен не е малко.

Зимата засега се разделян с Симеон Иванов. Той беше другия от първия сезон. Време е да се развива в чужбина. Продадох го на Генк за 1 милион. Ето го заместникът му:
Изображение
Санкей е в отбора от 1 година, но сега вече ще бъде титуляр. Мисля че още ще се развива.

Имам още 3 милиона, но незнам дали ще го използвам.
Като стана дума за финансите, аз станах втория най-богат клуб в страната.
Изображение

И накрая да добавя че моята репутация вече е continental.
Това е, надявам се някой да е прочел постът до края. :lol:
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: kyynadd's FM Story

Мнение от kyynadd »

Здравейте. От последния ми пост с Етър минаха два сезона. В тези два сезона направих 2 требъла - спечелих всичко - шампионат, купа и супер купата. В Европа нямаше нещо запомнящо се, едно влизане в ШЛ където останах последен и следващия сезон ми беше най-слабия отбпаднах от ШЛ преди групите после и в групите на УЕФА не можах да вляза.
Ето ги класиранията:
2010/2011:
Изображение

2011/2012:
Изображение

Този сезон който сега играя ми изглежда да е най-успешния. Направих уникални трансфери, особено продажбите. Вижте сами:
Изображение
10 милиона взех, като се прибавят 4-те от ръковдството финансовото положение е много добро. Имам още 6.5 милиона, ама няма за какво да ги използвам засега. Съсредоточил съм се да ъпгрейдвам уношеските терени и стадиона. На децата вече дигнах с 4 нива базата, за тренировките с 1 и лятото май ще се разширява стадиона.
Мисля че имам много добър състав. В България няма какво да печеля, ще се боря в Европа да направя нещо. Отпандах от ШЛ от Бенфика, но влязох в групите на УЕФА след победа над Генчлер Бирлиги. Ето я групата ми:
Изображение

Може би е преодолима. Първият ми мач беше уникален:
Изображение
Дудин се развихри. Никога не съм вярвал че такъв доказан играч ще дойде при мен. Бях си го сложил в шортлиста за да следя как се развива и видях че не иска да преподпише с Леверкузен, защото е бил резерва. Предложих му и дойде. Ето и други играчи от отборът:
Ако помните ви казах преди 2-3 сезона че всез едни африканци. Ето как са се развили и въобще целият отбор:
Защитници:
Изображение

Изображение

Изображение

Не искам в отбора да изчезват българите. Ето това обещаващо момче взех лятото и е титуляр в защитата:
Изображение

Халфовете:
Шутев - заедно със Загорски историята на отбора откакто аз съм го поел. Шести сезон кара и още е титуляр.
Изображение

Изображение

Един от новите този сезон. Отлично попадение. Врарва, асистира, какво повече може да иска човек.
Изображение

Още един от онези които взех преди 2-3 години и вече става за титуляр. Може би все пак трябва да намеря по-качествен от него.
Изображение

Нападатели:
Изображение

Една от надеждите на българският футбол:
Изображение

Слагам и Миро защото един мач е титуляр, един резерва най-често при халфовете.
Изображение

Някои от по-добрите резерви:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Как мислите имам ли сили да направя нещо в Европа с този състав? Ще прочета всяко мнение с интерес. :)

ПС: Само да ви покажа чудесно финансово състияние в което се намирам:
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Кариери”