Gosh0 FM Story

Всичко за вашите кариери
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com
Gosh0

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от Gosh0 »

Изображение
Изтрих си сейфа с Левски без да искам :@ :envy:
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от kyynadd »

Gosh0 написа:Изображение
Изтрих си сейфа с Левски без да искам :@ :envy:
Еее много гадно.
Gosh0

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от Gosh0 »

Дайте предложение с кой отбор да започна че с Левски ми е интересно само в ЕКТ, в България си взимам титлата без проблеми.
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от kanapat »

някой в Хонг Конг :rofl: :rofl: :rofl:
Изображение
Изображение
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от НиКи »

Далиен :D
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от kanapat »

между другото играл съм в Хонг Конг на 2005 мн яко (:
Изображение
Изображение
Изображение
ancho

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от ancho »

Гога почни с Норич или К.П.Р :wasntme:
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от НиКи »

Куинс Парк са добър вариянт, все пак в началото имаш Бен Сахар под наем :) Друг вариянт са Престън, които пък почват с Анди Керъл под наем, който също е от световна класа
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Gosh0

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от Gosh0 »

Почнах със Динамо Загреб.Заредих и българското първенство, за да имам по голям избор от българи :D
Привлякох Даксон от Локо Пд, който го взех с идеята да замести Лука Модрич, който най-вероятно през зимната пауза или най-късно след края на сезона ще напусне.Има огромен интерес към него от Севиля,Арсенал,Фиорентина и още много отбори.Другото попълнение е Игор Томашич, който и преди това е играл за Динамо.Взех и Даниел Божков от Ботев, първоначално исках да взема Станислав Ангелов ама пущиняка не искаше да дойде :envy: и прибегнах до Божков.
И те така сезона започна.За мое съжаление, отбора започна квалификациите за ШЛ още в 1 пр. кръг.Там срещнах шампиона на Сан Марино Мурата.Елиминирах ги без проблеми с 3:0 и 6:3, като основна заслуга за головете на Мурата имаха Георг Кох и Дино Дърпич.В следствие на това първия не помириса повече терен, а втория беше засилен към Локомотив Москва за 500 000.Между двата мача за ШЛ започна и първенството в 1 кръг играех с Хайдук.Доста хубав мач, и отново благодарение на гореспоменатия Дърпич успяха да ме бият с 2:1.В последните минути на двубоя Балабан и Тадич имаха няколко положения за изравняване но не отбелязаха.Ето и другите резултати до мача със Селтик за 3 кръг на ШЛ:
Динамо-Шибеник 3:1 (Бишчан 9,Модрич 19,Вугринец 81)
Динамо-Вентспилс 3:2 (Вугринец 6,23,Гуела 61)
Риека-Динамо 0:3 (Томашич 18,Балабан 32,50)
Вентспилс-Динамо 0:0
Динамо-Славен Белупо 2:0 (Шокота 41,64)
Дойде и първия мач със Селтик, който се игра на Максимир.
Малшанс за отбора през първото полувреме и Селтик поведе с 1:0 в 45+1 мин. тъй като гледам мачовете на Key единствената атака на Селтик която се показа през цялото полувреме беше гола им... :( Тук определено мога да кажа че при малко повече късмет можех да реша развитието на двубоя още до 30 мин, имах поне 6-7 чисти положения.
Второто полувреме започна отново със мой натиск, но без резулат.В средата на полувремето Макдоналад се разписа за 0:2.Това ме пречупи и до края мача беше слаб.При една контраатака на Селтик в 87 мин. Томислав Микулич фаулира Накамура в наказателното поле, и потърпевшия оформи крайния резултат от дузпа 0:3.
Между първия мач и реванша изиграх 2 мача за първенство:
Вартекс-Динамо 0:1 (Бишчан 46)
Динамо-Задар 5:1 (Чаго 2,Модрич 13,75,78,Балабан 90)
На реванша в Глазгоу успях да победя но само с 1:0, и отпаднах от ШЛ.За УЕФА ми се падна АЗ Алкмаар, първия мач беше в Холандия.
Резултати от първенството:
Осиек-Динамо 0:3 (Балабан 10,32,Шокота 90)
Динамо-Меджимурие 4:0 (Бишчан 22,Вугринец 45,Гуела 46,Карлос Сантос 86)
Дойде и първия мач в Алкмаар.Домакините ме победиха заслужено с 2:0, след като през повечето време от двубоя държаха инициативата.Реванша е след 2 седмици и ще направя всичко възможно за да ги елиминирам.
В първенството след 8 кръг водя убедително с 8 точки пред преследвачите ми Меджимурие,Хайдук,Славен Белупо и Риека които имат по 13т.
По-късно ще пиша какво е станало със холандците :)
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от kanapat »

не е задължително да зареждаш нащо първенство, за да взимаш бг играчи ;) (:
Изображение
Изображение
Изображение
Gosh0

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от Gosh0 »

kanapat написа:не е задължително да зареждаш нащо първенство, за да взимаш бг играчи ;) (:
чети кво съм писал - за да имам по голям избор от българи, щото ако не е заредено първенството няма да има всички играчи от А група че даже от Локо Пд са 3ма ако не е заредена А група
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от kanapat »

има опция като си правиш играта да ти зареди всички играчи от определена държава ;)
Изображение
Изображение
Изображение
Gosh0

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от Gosh0 »

Успях
Бих 3:0 на "Максимир" с 2 гола на Бошко Балабан и един на Игор Бишчан.Първото полувреме изцяло за мене, второто до средата се игра в центъра на терена.Към 65-70 мин моите натиснаха холандците и това доведе до 3ти гол.До края Алкмаар имаха 4-5 положения за гол но не успяха да вкарат и така съм в групите на УЕФА :)
Публикувай отговор

Обратно към “Кариери”