Gosh0 FM Story

Всичко за вашите кариери
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com
Gosh0

Gosh0 FM Story

Мнение от Gosh0 »

Започнах с националния отбор, и успях да ги изведа до Евро 2008 ето и резултатите от квалификационния цикъл:
Холандия-България 3:1
България-Люксембург 2:0
Албания-България 0:2
България-Румъния 1:1
Словения-България 1:3
Завърших на второ място с 25т. колкото имаха и Румъния но благодарение на по-добрия ми баланс срещу тях се класирах.
Последва жребия ми за Европейското, който не беше много приятен - Германия,Испания и Хърватия.
Първия мач ми беше със Испания, Давид Виля откри в 20мин., но Бербатов в 38мин възстанови равенството 1:1.Сеск Фабрегас отбеляза в 45 мин за 2:1, и така завърши полувремето.Втората част започна много силно за България, и само за 16 минути успях да обърна резултата до 2:4 - Бербатов 47, Янев 52, Телкийски 61.До края на мача испанците се опитаха да ме обърнат но стигнаха само до попадение от дузпа на Давид Виля в 67мин, който оформи крайния резултат 3:4 за България.
Втория мач беше срещу Хърватия където загубих с 1:3.Общо взето мача беше равностоен но Едуардо беше над всички, и през целия мач правеше за смях отбраната ми.Ето и голмайсторите в този мач :
0:2 Едуардо 45,59
0:3 Никола Сафарич 74
1:3 Владимир Манчев 84
Последния двубой трябваше да го спечеля за да се класирам напред но Германия не ми остави никакви шансове и ме размаза със 5:1 :(
И така дойдоха квалификациите за Мондиал 2010, където се паднах в 4 група заедно със отборите на : Испания,Гърция,Уелс,Беларус и Армения които се бяха класирали на Евро 2008 и достигнаха 1/4 финал :O
Първия мач беше гостуване във Минск на Беларус.Мача започна много добре за нас и Стилиян Петров откри резултата в 10мин,докрая на полувремето Бербатов,Мартин Петров,Генков и Благой Георгиев се скъсаха да изпускат, и това ме прецака.В първата си по сериозна атака за мача Беларус изравни чрез Антон Путило във 67мин.Нападателят на Ботев Георги Христов направи резултата 1:2 за България в 80 минута, но в 82 с третия си удар към вратата на България, играчите на Беларус изравниха чрез Виталий Кутузов.Мача завърши 2:2.
Последва гостуване на Уелс на Милениъм Стейдиъм.Победих с 2:0 с 2 попадения на Бербатов.
След няколко дни приех на Васил Левски, приятната изненада на Евро 2008 Армения.Мача отново завърши 2:2.
Първото полувреме не им оставих никакви шансове и с 2 гола на Мартин и Стилиян Петрови поведох с 2:0, но след почивката явно нашите решиха че са спечелили мача, е звездата на Аякс Едгар Манучарян в 52 и 61 изравни резултата 2:2.До края на срещата натисках но не успях да вкарам.И така след 3ия кръг Испания ми дръпна с 4 точки.
Първия мач за 2009 година беше домакинство срещу Гърция, което спечелих с 5:2 - хеттрик на Митко Рангелов, и по един гол на Бербатов и Камбуров.
Следващия мач беше срещу Испания в София, които с доста късмет успяха да ме бият с 1:0 с гол отново на Давид Виля (явно му харесва да ми вкарва :( )
Последва домакинство на Уелс, което спечелих без проблеми с 3:0 - Божинов 37, Бербатов 64, Венков 90.
След 6тия кръг класирането изглежда така :
1.Испания 18т.
2.България 11т.
3.Беларус 8т.
4.Уелс 7т.
5.Армения 5т.
6.Гърция 1т.
До края на цикъла ми остават мачове със Беларус (домакинство), и 3 гостувания на Гърция, Армения и Испания.
Gosh0

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от Gosh0 »

Забравих да добавя че в края на сезон 2008/2009 договора на Мъри Стоилов със Левски изтече и баткоФ ми предложи да поема отбора, аз разбира се приех, НО се задържах около 2 седмици на поста и напуснах, поради това че споменатия по горе мустакат господин продаде без мое съгласие най-добрите играчи на отбора - Валери на Апоел Тел Авив за 1,8 млн. и Хичо на Нант за 550к.
Сега в началото на август 2009 получих предложение от Гана да поема националния им отбор но отказах :)
Gosh0

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от Gosh0 »

Не успях да спечеля изключително важното домакинство на Беларус, отново равенство 1:1
Витали Кутузов откри резултата още в 1мин, и оттук нататък тотално мачках белорусите, но отново гледах сериала "Пропуск след пропуск" .Все пак Митко Рангелов се разписа в 53мин :S
Въпреки това оставам на 2ро място с 12 точки, 2 повече от третия Уелс

Паднах и от Гърция в Атина 1:2.Надиграха ме и заслужено биха.За мое щастие и Уелс загуби от Армения и разликата остава 2 точки 2 кръга преди края :S
Gosh0

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от Gosh0 »

Бих Армения 5:0 в Ереван и отивам на бараж :P.Головете вкараха Стилиян Петров-2,Благой Георгиев-2 и Цецо Генков.Сега ми предстои протоколен мач във Испания, след което е жребия за баражите.По-късно ще пиша пак :) ;)
Gosh0

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от Gosh0 »

И те така
На баража се паднах с Швейцария.Първия мач в Берн го загубих с 2:1, след като Вонлантен откри в 53, Златински изравни в 82, а Транкуило Барнета отбеляза в 90+2 от дузпа и така донесе победата на страната си.
Реванша в София успях да победя с 1:0 с гол на Валери Божинов във 29.По този начин успях да се класирам за Мондиал 2010 в ЮАР.Сега ми предстои жребия, стискайте палци да ми са падне нещо по-сносно :)
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от НиКи »

Честито и успех! ;)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Gosh0

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от Gosh0 »

Жребия за Световното:
Група А
Италия
България
Кот д`Ивоар
Парагвай

Жребия за квалификациите за Евро 2012 (класират се първите 2 отбора):
Група А
Италия
Швеция
България
Австрия
Латвия
Беларус
Азербайджан
Сан Марино
CSKARA

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от CSKARA »

Браво,много добре ти се развива кариерата дано минеш групите
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от НиКи »

Жребия не е особен добър, особено този с кфалификациите...
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Gosh0

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от Gosh0 »

Състава за Мондиала.Общо взето това е най-доброто с което разполагам с изключение на контузените Чавдар Янков (Леверкузен) и Йордан Тодоров (Спартак Москва).Титулярния вратар от квалификациите Георги Петков не го повиках, защото изгуби титулярното си място в Левски от португалския страж Rui Patricio.Дано да успея да премина групите :)
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Gosh0

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от Gosh0 »

Изиграх и първите два мача от груповата фаза на световното първенство.
Първия мач срещу Кот д`Ивоар беше доста грозен, много малко положения и пред двете врати и доста нарушения.Все пак успях да поведа в 56 след удар на Благой Георгиев от границата на наказателното поле.Две минути по късно след центриране на Саломон Калу, Дидие Дрогба върна равенството в мача.В 65 мин. след центриране от корнер на Мартин Петров, Тунчев стреля с глава топката се отклони от Яя Туре и това беше зачетено като автогол на футболиста на Барселона.Успях да запазя аванса си до 82 мин, когато съдията Флориан Майер отсъди дузпа, която Кадер Кейта успя да реализира.По този начин си поделих по 1 точка със слоновете, хубавото беше че и другия мач от групата Италия-Парагвай завърши също без победител.
Втория двубой ме противопостави срещу Парагвай.Тук мача беше доста по интересен във сравнение със първия.Много положения и пред двете врати и в крайна сметка победа за България с 2:1, след две попадения на Валери Божинов във 7 и 75 мин.Гола за южноамериканците отбеляза Роке Санта Круз.
И така след втория кръг класирането в групата изглежда по този начин:
1.България 4т.
2.Кот д`Ивоар 2т.
3.Италия 2т.
4.Парагвай 1т.
Остава ми мач със Италия ще се боря за добър резултат който да ме класира макар че и при загуба също бих се класирал, но трябва в другия мач да завършат наравно :)

Едит:
Получих предложение да поема Литекс, и приех :) Отбора стана 2 пъти последователно шампион през 2009 и 2010.Сега ще се опитам да направя добра селекция и да вкарам в ШЛ.Но първо да си свърша работата с националите :)
Едит 2:
От Литекс ме уволниха :D Поисках ми повече пари за заплати, поставих ултиматум и ме резнаха :D
Gosh0

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от Gosh0 »

Отстраних от борбата настоящия световен шампион Италия след равенство 1:1
1:0 Алберто Джилардино 31,1:1 Стилиян Петров 45.Мача беше доста добър както аз можех да бия, така и те можеха но в крайна сметка успях
Крайно класиране:
1.Кот д`Ивоар 5т.
2.България 5т.
3.Италия 3т.
4.Парагвай 1т.
На 1/8 финала съм с Холандия :) Имам да им връщам за загубата от квалификациите за Евро 2008 така че ще е интересно :)
Ако успея да елиминирам "лалетата" ще играя с победителя от двойката Нигерия-Полша.Така че ако успея да надвия Холандия имам доста добри шансове за медали :)
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от НиКи »

Gosh0 написа:Едит:
Получих предложение да поема Литекс, и приех :) Отбора стана 2 пъти последователно шампион през 2009 и 2010.Сега ще се опитам да направя добра селекция и да вкарам в ШЛ.Но първо да си свърша работата с националите :)
Едит 2:
От Литекс ме уволниха :D Поисках ми повече пари за заплати, поставих ултиматум и ме резнаха :D
е на тва му се вика дълъг престой :D
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Gosh0

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от Gosh0 »

Отпаднах след загуба с 1:3
Холандците ме биха с лекота, доста слаба игра на моите играчи и напълно заслужена победа на "лалетата"
Тва може би беше и последния мач на Бербатов във националния отбор който от 1 година и повече даже няма гол за националния отбор... а и от преди това се представя доста слабо, най-вече във важните мачове
Gosh0

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от Gosh0 »

Почнах нов сейф на 8.0.2 с Левски.
Нови:
Явор Въндев (Локомотив Пд, 325к)
Светослав Дяков (Пирин Благоевград, 200к)
Напуснали:
Ричард (Ланс, 1,5 млн. + 20 %)
Мирослав Иванов (ФК Брюксел, 100к)

Контролите които изиграх:
Левски-Банско 3:1
Левски-Телеоптик 3:0
Левски-Астерас 3:1
Левски-Енерги Котбус 4:0
Левски-Дуисбург 3:4
Левски-Херта 1:1
Левски-Байерн 0:3
Левски-Аполон Каламария 4:0
След сравнително добрата подготовка, дойде време и за сериозните мачове.
Суперкупа на България
Левски-Литекс 0:1
0:1 Емил Ангелов 22
Абсолютно незаслужена победа на ловчанлии, но има и такива мачове.

ШЛ 2 пр.кръг
Заглебие Любин-Левски 1:1
1:0 Томаш Москала 42,1:1 Исмаил Иса 83
Тук изпуснах много положения.Дарко Тасевски изпорти дузпа във 87 мин.

ШЛ 2 пр. кръг реванш
Левски-Заглебие Любин 3:2 /4:3/
1:0 Зе Соарес 8,1:1 Мачей Ивански 32,2:1 Жеан Карлос 73,3:1 Жоазиньо 82,3:2 Патрик Иван 88
Много хубав мач, жалко че не взех по-изразителна победа.

\"А\" група 1 кръг
Левски-Видима Раковски 2:0
1:0 Явор Въндев 88,2:0 Мариян Огнянов 90
Ем тук не играх много добре и се измъкнах в края.

ШЛ 3 пр.кръг
Домжале-Левски 2:4
0:1 Жеан Карлос 14,0:2 Жоазиньо 16,1:2 Андрей Билич 22,1:3 Жеан Карлос 33,1:4 Зе Соарес 81,2:4 Роберт Ковач 90+6-д.
Тук останах много доволен, създадоха много положения като вкараха и доста от тях.

\"А\" група 2 кръг
Левски-ЦСКА 1:1
1:0 Дарко Тасевски 90,1:1 Зе Руи 90+4
Преди тоя мач реших че 8.0.2 ще е по добър от 8.0.1... но явно съм грешал.ЦСКА със 2 удара към моята врата успя да измъкне равенството.

\"А\" група 3 кръг
Локомотив Сф-Левски 0:3
0:1 Жеан Карлос 22,0:3 Николай Димитров 25,74
Тотално ги надиграх и заслужено ги бих с класическото 3:0

ШЛ 3 пр. кръг реванш
Левски-Домжале 2:0 /6:2/
1:0 Жеан Карлос 16,2:0 Жоазиньо 22
Тук пуснах някои резерви, тъй като след 3 дни имах мач със Литекс, а и развоя беше предрешен още във Словения.

\"А\" група 4 кръг
Левски-Литекс 2:1
1:0 Жеан Карлос 12,1:1 Станислав Генчев 28,2:1 Дарко Тасевски 45
Може би най-добрия мач на Левски до този момент.Невероятен Жоазиньо

Жребия ми за Шампионската лига
Група А
Манчестър Юнайтед
Порто
Олимпиакос
Левски
Стартирам с гостуване на Олд Трафорд.Най вероятно ще запиша 6 загуби.Единственото хубаво нещо е парите които взех за влизането в групите. :)
Gosh0

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от Gosh0 »

Продължавам..
\"А\" група 5 кръг
Славия-Левски 0:0
Много скучен мач и справедливо 0:0.

\"А\" група 6 кръг
Левски-Черно море 4:1
1:0 Георги Сърмов 18,1:1 Масена Моке 19,3:1 Жеан Карлос 40,64,4:1 Зе Соареш 90
Резултата говори само по себе си.

ШЛ
Манчестър Юнайтед-Левски 8:2
1:0 Неманя Видич 13,3:0 Кр.Роналдо 15,30,5:0 Карлос Тевес 40,45,6:0 Рио Фърдинанд 45+1,7:0 Кр.Роналдо 56-д.,7:1 Николай Димитров 65,8:1 Карлос Тевес 78,8:2 Явор Въндев 84
Тука не знам кво да кажа прегазиха ме :(

\"А\" група 7 кръг
Локомотив Пд-Левски 1:0
1:0 Стойко Сакалиев 20
Втора поредна загуба...

\"А\" група 8 кръг
Левски-Беласица 1:0
1:0 Дарко Тасевски 63
Заслужена победа, яд ме е че ги бих само с 1:0.

ШЛ
Левски-Порто 1:0
1:0 Жеан Карлос 50
Първото полувреме много слабо без голови положения и пред двете врати.Второто започна много добре за Левски, отбелязохме чрез Жеан и до края на мача с много късмет и добри изяви на Георги Петков, устисках победата

Класиране \"А\" група 8 кръг
1.Левски 17т.
2.ЦСКА 15т.
3.Спартак Варна 14т.

Класиране ШЛ Група А 2 кръг
1.Манчестър Юнайтед 6т.
2.Левски 3т.
3.Порто 3т.
4.Олимпиакос 0т.
Gosh0

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от Gosh0 »

Ам аз вече съм началото на сезон 2008/2009, миналия сезон направих дубъл, в ШЛ завърших 4ти с 6т. ама ме мързеше да пиша подробности.Трансфери не правих много, не продадох никой само взех Георги Христов от Ботев за 400к, и Домовчийски се върна от Херта.Взех Суперкупата след 2:0 срещу Литекс.В ШЛ почвам от 3 пр. кръг срещу някъв ирландски отбор мисля че Сейнт Патрик се казваше.Тая година мисля да се съсредоточа основно върху евротурнирите, а първенството да го оставя на заден план, макар че мисля че ще го спечеля, все пак миналия сезон някои мачове си ги взех като играех само с юноши...
Gosh0

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от Gosh0 »

Отпаднах от ирландски анонимници :|
Първия мач тук загуба 0:1, там загуба 3:4 с 9 души след изгонването на Рабех в 8 и Дяков 53.
Нямам думи за тия мачове просто не знам какво стана :S
За първенство записах 3 победи и 2 равенства-Етър 4:0,Литекс 1:1,цска 2:1,Славия 1:1,Локо Сф 2:0.
За УЕФА 1 кръг се паднах с Пандури.След резила срещу ирландците, реших да продам тримата ми футболисти за които през лятото валяха оферти - Юсеф Рабех към Сампдория за 2,5 млн + процент, Дарко Тасевски в Хартс 1млн + процент и Жеан Карлос в Тулуза за 1,5 млн + процент.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от kyynadd »

За тези пари можеш да купих много качествени играчи.
Gosh0

Re: Gosh0 FM Story

Мнение от Gosh0 »

[quote=\"kyynadd\"]За тези пари можеш да купих много качествени играчи.[/quote]
Не мисля да взимам някой..може би само при крайна нужда.Ще разчитам на потенциала който имам вече почвам да налагам все повече юноши във състава след отпадането
Публикувай отговор

Обратно към “Кариери”