monibgole's FM Story

Всичко за вашите кариери
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com
Публикувай отговор
monibgole
Мнения: 61
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:59

monibgole's FM Story

Мнение от monibgole »

Нека и аз си имам тема за моята кариера 8)

Само дето в момента нямам точна такава заради бъгването на сейфа ми с Белите Орли ;(

Затова засега нямам какво да постна... :(

Ето малко информация за кариерите който съм почвал до сега:
Почвал много кариери, но най-значимите са ми с Левски, Норич и Белите Орли.
С Левски съм печелил съм почвал много пъти но съм стигал само до 2009/2010 преди да ми умръзне. С тях нищо специално не съм правил, само няколко купи и титли на България.
С Норич даже не успях да ги класирам в Премиершипа, тъй като с Иван решихме да почнем нови кариери когато неговата кариера с Улвс се развали.
С Белите Орли изиграх сигурно най-добрита ми кариера на ФМ08. Успях да ги класирам в А Група още първия сезон а на дебюта им в А група завърших 3ти и ги класирах в УЕФА. Каква радост бе в Плевен... докато ми се бъгна сеифа с неизвестен проблем и не мога да продължа. И затова сега нямам нито една действаща кариера.

Ми това е за жалост не мисля че ще мога да пиша често тъй като имам да наваксвам с ученето :giggle:

Яд ме най-вече защото в играта няма отбори който да съм превързън на 100% и лесно губя интерес по време на играта. Ако имаше В Група или по-долните девизий на Холандия сигурно до сега щях да имам солидна кариера.
Последно промяна от monibgole на 12 Фев 2008 18:58, променено общо 1 път.
monibgole
Мнения: 61
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:59

Re: monibgole's FM Story

Мнение от monibgole »

След като отново ми се доигра ФМ, реших да видя какво става с стария ми сеиф. Отначало всичко изглеждаше нормално докато не натиска "Continue". Играта ме изхвърля в Windows и ми казва че е създала някакъв crash dump в дадена папка в ФМ. Проверявам папката и вътре няма файл. Ако някой е имал същите проблеми моля ви помогнете ми, все пак много усилия хвърлих в тази кариера!
monibgole
Мнения: 61
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:59

Re: monibgole's FM Story

Мнение от monibgole »

След малко поразтърсване между запазените файлове намерих сейф на същата игра с Белите Орли от втория сезон където е настъпил края на полусезона и съм все още с всичките ми "звезди" Реших да я продължа и имам добро предчуствие че ще ми тръгне късметът след като първия ми мач срещу ЦСКА за купата завърши 1-0 за Орлите. 8)

Надявам се да успея да постигна добри резултати и най-важното - да не се бъгне играта!
monibgole
Мнения: 61
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:59

Re: monibgole's FM Story

Мнение от monibgole »

Белите Орли се завръщат...

И така, с пълна сила взех да се занимавам с Орлетата от Плевен. Вчера даже зарязах Испанския за тях. Знам че никой не ми гледа темата и ако всъщност четете това, сигурно сте от малкото хора които го правят.

Завърших първи в полусезона 2009/2010 с равен брой точки с Литекс. Всичко изглежда супер. Отстраних Левски за купата, взех и Суперкупата от Локо София и всичко изглеждаше розово... Разхождам си се аз горе в Бистрица, когато единственият ми вратар ми звънни че иска да напуска. За пореден път почва да ми се оплаква че нямал какво друго да печели. Аз се ядосах, тъй като го направих играч и преди това никой не го знаеше. Неблагодарник! Накрая след 36 минути разговор по телефона се съгласих с изискванията му и позвънях на офиса да го пуснат на пазара. Но драмата не спира до тука! Идва краят на трансферния прозорец, и той ми звънни разочаровен че никой не се интересува от него да го махна от листата. Тъкмо свънния на офиса да му изпълна желанието и на следващия ден какво да видя!!?? В 7 дни спорт с големи букви на първата страница: Иван Георгиев търси нови приключения! След това се обажда и казва че на всяка цена иска да си тръгне. Искал да ме пита кога бих го пуснал!? :@ Не знам как не съм му спукал тъпанчетата като му крещях по телефона. В крайна сметка му казах да остане до края на сезона, все пак нямам никой друг вратар.

След тази случка имах възможност да анализирам ситуацията в отбора ми по-подробно. Сега ме е яд че бях назначил Георгиев като капитан. Почти всичките звезди в отбора последваха неговата постъпка, като мрънкат че отказвам нереални оферти за тях. Как да им обясна че искам да ги продам скъпо и в чужбина, защото ако ги дам на ЦСКА, Левски, Литекс или Локо Пловдив щях да се прецакам лошо. Щяха да подсилят конкуренцията и аз да затъна.

Веднага тогава се сетих за бижутата които бях взел от Африка, Mayotte и Reunion. :o Шашнах се като видях колко бяха се подобрили. Един от тях, защитник, хвана моето внимание и трябваше да залагам на него. Но имах проблем. Бензукан щеше да ми мрънка. Той все пак бе с Heading 19, Marking 19, Tackling 19, Concentration 20 и Positioning 20. Жал ми е че не успява да се сработи с тима. Всеки мач играе нестабилно, и няма бъдеще в моя отбор. Единственото което можех да направя е да взема пари от него. След много пътувания и звънене го дадох за 1,5 милиона на Волфсбург.

Следва много активен период от трансфери, но за жалост фотографа на тима остана без неговите си инструменти да снима, заради Спартак Плевен които крадяха от нас.

И така стигаме до сегашното, където предстои много снимки, интервюта, и репортажи от мачовете.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: monibgole's FM Story

Мнение от kyynadd »

Браво. Не се притеснявай ако ти мрънкат - така е. Просто трябва да си изпълнят договора. При мен в един момент в Етър всички титуляри бяха сърдити, но сега вече не е така защото отбора се превръща в гранд.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: monibgole's FM Story

Мнение от НиКи »

monibgole написа:Знам че никой не ми гледа темата и ако всъщност четете това, сигурно сте от малкото хора които го правят.
Обзалагам се че всеки, който чете този подфорум ти чете темата;)
monibgole написа:Той все пак бе с Heading 19, Marking 19, Tackling 19, Concentration 20 и Positioning 20.
Бензукан ли?! :o
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
monibgole
Мнения: 61
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:59

Re: monibgole's FM Story

Мнение от monibgole »

Всичко става с тренировки ;)
Публикувай отговор

Обратно към “Кариери”