ancho's FM Story

Всичко за вашите кариери
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com
Публикувай отговор
ancho

ancho's FM Story

Мнение от ancho »

Време е и аз да си направа една темичка за моята кариера :) До сега играех,но мързела ме спираше да си направа тема :blush:

И така да караме по същество.Започнах кариера с любимия тим-ЛЕВСКИ.Тъй като бюджета бе малък изпратих Ричард във Френския Оксер за 2 милиона евро.Белите орли пък искаха Георги Чакъров под наем и го пуснах до края на сезона.Аз исках да привлека нападател и реших това да е Богдан Станчу.Купих го за 1,2 милиона евро.Незнаех как се представя на новия пач,но пък реших да рискувам и го взех...Е не сбърках!По-долу ще пусна скрийн на него....

Това беше моята дейност докато бе отворен трансферния прозорец...Към 30 Октомври обаче си осигурих подпис със Слависта Мартин Керчев,който ще се присъедини към отбора на 15 Януари...(Толкоз около трансферите)

Дойде ред на контролите...

Stormvogels - ЛЕВСКИ 0:2

Общо взето скучен мач...

ФК Ден Бош - ЛЕВСКИ 2:0

Експериментален състав,който показа,че не трябва да изпробвам повече такива тактики и прочие...

ЛЕВСКИ - АЕК 4:2

Тук вече си пуснах титулярния състав и видях,че ще имам потенциял с него

ЛЕВСКИ - ЛЕВСКИ(Раковски) 1:0

Пуснах всички юноши,защото след 2 дена имах мач за Суперкупата...

ЛЕВСКИ - Литекс 3:0

Мачът за Суперкупата дойде.Всички титуляри ми бяха на разположение и не се притеснявах от нищо.Бях убеден,че ще спечеля...Това и стана побеждавайки "оранжевите" с 3:0.Блестящ Станчу,който още в 1-вия официялен мач доказа своята класа.Голмайстори бяха:Станчу,Зе Соареш и Дарко Тасевски

След мача за Суперкупата бе ред за жребия за втория кфалификационен кръг за ШЛ.Там ми се падна отбора от Малта-Marsaxlokk.Първият мач бях гост и ги победих с 0:2,а в София не им оставих никакъв шанс и ги отвях с 5:0.

Преди мача в София се изтегли и жребия за 3-ти кфалификационен кръг...Там щях да срещна отбора на Цървена Звезда.За мое нещастие 1-вия мач беше в София.

Преди мача със "Звездашите" започна родното първенство...1-вия кръг играех с Видима-Раковски в София.Победих ги с 4:0 и мислех само за мача със Звезда...

ЛЕВСКИ - Цървена Звезда 1:0

Голмайстор:Жоазиньо

За сега толкова...По-късно или утре продължавам ;)
ancho

Re: ancho's FM Story

Мнение от ancho »

Такаммм ще поразкажа накратко какво се случи през 2007/2008 сезон...Станах шампион с 9 точки пред ЦСКА и Локо СФ..

В ЕКТ се представих доста добре...поне според мен

В ШЛ се паднах в една група с Валенсия,Интер и Бешикташ.

2-та мача с Валенсия ги загубих с по 1:3 и 3:1.От Интер пък паднах с 3:1 и 1:2...На Бешикташ обаче не им простих в София и ги надвих с 2:0,а в Турция направих 0:0,което ме прати в директните елиминаций на УЕФА

В УЕФА ми се падна АЕК на 1/16 финал:
Изображение

Ето това им се случи на Гърците 1-вия мач..

А втория това:
Изображение



На 1/8 Финалите ми се падна Бенфика.Първия мач като гост загубих с 3:1,но в София ги победих с 2:0 и така се класирах за 1/4 финалите

Изображение

Там обаче срешнах тима на Олимпиакос,които преди това те бяха отстранили тима на Лацио и знаех,че ще ми е дооооста трудно...Така и стана...След 0:2 в България и 1:1 в Гърция отпаднах,но пък се радвам,че стигнах до там :)

Преди 2-рия сезон продадох Станчу на Фулъм за 4,1 милиона..Ето и една снимка след края на сезона на него:

Изображение


Утре продължавам :)
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: ancho's FM Story

Мнение от kyynadd »

Браво браво. Много добро представяне.
ancho

Re: ancho's FM Story

Мнение от ancho »

Вчера забравих да кажа,че продадох и Жоазиньо на Боависта за 1 милион.След неговата продажба имах доста пари за трансфери и трябваше да купа нападател..Спрях се на Федерико Лаурито от Удинезе.Купих го за 6 милиона..Също така привлякох и Жуниор от Литекс за 40 хиляди...Валяха оферти към Дарко Тасевски,но не го продадох защото той е един от най-стабилните ми играчи...
След продажбата на Жо реших да купя Адриан Хора.Беше във вечния враг,но това не ме спря и го купих за 1,3 милиона.И така 3 дена преди затварянето на трансферния прозорец това ми бяха всички покупки и продажби.Поне аз така смятах...Е да ама господин БаткО не смяташе и след оферта към Жеан Карлос за 3,5 милиона от Гремио той прие без мое съгласие и така се разделих с още един важен играч.Реших да купа нападател,но прозореца вече затвори..Аз не се отказах и привлякох Ливиу Ганеа от Динамо Бук.Той ще дойде на 15 Януари...

И така след трансферните драми започнаха мачовете.

Първия срещу Литекс за Суперкупата.

ЛЕВСКИ - Литекс 3:0
Не им оставих никакъв шанс.

Първия мач от първенството започна срещу новака в "А" група - тима на Родопа.

ЛЕВСКИ - Родопа 3:0

Преди този мач се изтегли жребия за 3-тия предварителен кръг за групите на ШЛ.Бях поставен и жребия ми отреди победителя от двойката Жилина-Цървена Звезда.
Звездашите биха и за 2-ра поредна година трябваше да споря с тях за влизане в групите на ШЛ.Първия път беше успешен.Дали и 2-рия щеше да бъде....????

В първата среща бях гост.

Цървена Звезда - ЛЕВСКИ 3:2
Звезда поведоха с 2 гола до 20-тата минута.Така и завърши 1-вото полувреме.Второто излязох единствено да вкарам гол или два...И така Домовчийски с два гола направи 2:2,но в даденото 4 минутно продължение след центриране Звездашите вкараха и така мача завърши 3:2 в тяхна полза..

След този мач трябваше да играя дерби в България-срещу вечни враг.

Левски - ЦСКА 1:0

Мач с много положения и пред 2-те врати.При един ъглов удар обаче Рабех се извиси над всички и заби топката във вратата на "армейците" за 1:0.Така и завърши мача.

Локо(СФ) - ЛЕВСКИ 2:2

5 дена след "Вечното дерби" гостувах в Надежда на софийското Локо.Победата ми се изплъзна след изравнително попадение на "железничарите" в 88 минута.

След тези важни мачове в родното първенство дойде ред и на реванша за влизане в групите на ШЛ

ЛЕВСКИ - Цървена Звезда 2:1

Излязох единствено за победа.Мача започна ужасно за мен като след груба грешка на Симеон Иванов,който играеше на мястото на контузилия се Томашич,Звезда вкараха за 0:1.Тук вече изпуших и сложих Mentality-то на All out atack.Това донесе резултат.След едно разбъркване в пеналта на гостите сръбски футболист заби топката в собствената си врата за 1:1.Второто полувреме продължих да атакувам и след бързо изпълнение на пряк свободен удар от страна на Ники Димитров топката се заби са 2-ри път в сръбската врата - 2:1.Така свърши и мача.По този начин за 2-ри пореден път се класирах за групите на ШЛ отстранявайки Цървена Звезда.


След класирането дойде време и за жребия.Изненадах се като видях,че съм в 3-та урна :nerd: А групата ми е следната:
Арсенал
Валенсия
ЛЕВСКИ
Андерлехт

След тези много напрегнати мачове за п-во и предварителния кръг на ШЛ имах възможност да взема глътка въздух срещу отбора на Черноморец

ЛЕВСКИ - Черноморец 2:0

Лесно спечелен мач.Мач без много положения,но тези който бяха по-изгодни ги реализирах.

Литекс - ЛЕВСКИ 1:2

Тежко гостуване.Въпреки това Домовчийски показа своята класа с 2 гола,които се оказаха победни.

ЛЕВСКИ - Локо (ПД) 0:0
Скучен мач.Момчета може би се бяха поизморили от предишните тежки мачове.

След мача с пловдивското Локо беше ред на първия мач от групите на ШЛ:

Арсенал - ЛЕВСКИ 5:0

Адебайор е просто машина.Не ми остави никаква възможност...Много тежка загуба.Въпреки това продължавам да гледам напред!

Стига толкоз за сега :P
ancho

Re: ancho's FM Story

Мнение от ancho »

Ето ме отново.За моя жалост няма да пиша по горната кариера,а по нова...Купих си ново PC и сейфа ми отиде по дяволите...Както и да е..

Започнах отново с ЛЕВСКИ.

Веднага започнах да правя сделки на трансферния пазар...

Напуснали:
Ричард в Сошо за 3 милиона евро
Шакиб Бензукан в Аустрия Виена под наем
Лусио Вагнер в Розенборг за 1,4 милиона евро
Георги Петков в Стандард за 1,5 милиона евро

Нови:
Богдан Станчу от Униреа за 1,2 милиона евро + 20%
Ян Полак от Слован Либерец за 800 хиляди евро
Стефан Мардаре от SC Vaslui за 400 хиляди евро

Освен това спазарих за Януари следните играчи:

Loic Nestor от Льо Авър за 20 хиляди евро
Birkir Bjarnason от Викинг за 450 хиляди евро
Martin Kerchev от Славия за 160 хиляди евро

И така почвам от мача с Литекс за Суперкупата

ЛЕВСКИ - Литекс 4:0

Голмайсотри:Стначу(3),Жоазиньо

За 2-ри предварителен кръг на ШЛ се паднах срещу Елфсборг.

ЛЕВСКИ - Елфсборг 1:0

Голмайстор:Жеан Карлос

Елфсборг - ЛЕВСКИ 1:3

Голмайстори:Жеан Карлос,Станчу(2)

ЛЕВСКИ - Видима 4:0

Голмайстори:Дарко Тасевски,Жеан Карлос (3)

Преди този мач се тегли жребия за 3-тия предварителен гръг за групите на ШЛ.Там срещнах отбора на Залцбург.Първия мач трябваше да съм домакин.

ЛЕВСКИ - Залцбург 3:1

Голмайстори:Томашич(pen.),Живко Миланов,Жеан Карлос

Дните минаваха неусетно.Изобщо не бях видял програмата ми..Погледнах я след домакинството ми срешу Залцбург и какво да видя.Първо домакинство на вечния враг,а после гостуване в Надежда на Локо(СФ).И след тези 2 срещи реванша срещу Залцбург.Станами лошо,но какво да се прави....фубтол...

ЛЕВСКИ - ЦСКА 2:0

Голмайстори:Зе Соарес,Богдан Станчу

Локо(СФ) - ЛЕВСКИ 0:2

Голмайстори:Сърмов,Иса

И така дойде реванша ми срещу Залцбург.Вече много по-спокоен,защото в двата предишни мача за п-во момчетата играха страхотно и бях сигурен,че ако играят пак така ще победим и в Австрия на реванша

Залцбург - ЛЕВСКИ 1:1

Голмайстор:Николай Димитров

След този мач се изтегли и жребия за грпуите.(За 4-ти път от както играя с ЛЕВСКИ влизам в групите на ШЛ и все ми се пада 1 и същ отбор в тази група).Групата бе тежичка....:
Милан
Валенсия - :@ за 4-ти път с тях в една група...
Стяуа
ЛЕВСКИ

След жребия трябваше да изиграя още едно дерби в България:

ЛЕВСКИ - Литекс 2:1

Голмайстори:Боян Табаков(2)

Славия - ЛЕВСКИ 1:1
Голмайстор:Тасевски

ЛЕВСКИ - Черно Море 0:1

Слаб мач :|

Дойде ред и за мачовете в груповата фаза на ШЛ.

Валенсия - ЛЕВСКИ 2:1

Голмайстор:Табаков

Поведох ги с ранен гол в 10-тата минута и до края на 1-вото полувреме резултата беше следния 0:1 за ЛЕВСКИ.Играех добре,докато не влезе Жигич.От 2 ъглови удара вкара 2 гола и така донесе победата на своя тим.

Локо(ПД) - ЛЕВСКИ 1:1

Голмайстор:Табаков

ЛЕВСКИ - Беласица 4:0

Голмайстори:Рабех,Мирослав Иванов,Станчу(2)

ЛЕВСКИ - Милан 1:2

Голмайстор:Балтанов

Още в 4-тата минута вкарах гол-шедьовър.От 35 метра Балтанов изстреля снаряд,който уцели напречната греда и влезе във вратата на "росонерите" за 1:0.Полувремето бе към своя край.Помощник реферът вдигна табелката с продължението за 1-вото п-в.1 минута бе то и точно в тази 1 минута Кака отбеляза за 1:1...През 2-то полувреме Милан натиснаха и в 75-тата минута се огънах.Джилардино ме разстреля - 1:2.Така свърши и мача.

Вихрен - ЛЕВСКИ 0:2

Голмайстори:Томашич,Станчу

ЛЕВСКИ - Ботев 5:2

Голмайстори:Балтанов,Станчу,Иса,Карлос(2)

ЛЕВСКИ - Стяуа 1:0

Голмайстор:Nastase(автогол)

Спазих традицията да вкарвам рано-рано.Този път го направих в 13-тата минута.Не бе от мой играч гола,но какво от това...Нали е гол 8) Така шансовете ми да остана 3-ти в групата се увеличиха значително,защото и Румънците нямаха точки...

Берое - ЛЕВСКИ 0:0

Отново един слаб мач :|

Жребия за КБ определи да съм домакин на Несебър:

ЛЕВСКИ - Несебър 4:0

Голмайстори:Станчу,Табаков,Карлос(2)

ЛЕВСКИ - Марек 4:0

Голмайстори:Станчу,Ники Димитров,Карлос,Светослав Георгиев(автогол)

Дойде и 2-рия мач срещу Стяуа.Може би решителен за това,кой ще бъде 3-ти в грпуата

Стяуа - ЛЕВСКИ 2:2

Голмайстори:Станчу(2)

Изпуснах победата в 92-та минута...Можех да повиша коефициента на България повечко но уви...И все пак съм доволен от резултата

Спартак(Варна) - ЛЕВСКИ 1:1

Голмайстор:Табаков

ЛЕВСКИ - Пирин 3:1

Голмайстори:Сърмов,Станчу(2)

ЛЕВСКИ - Валенсия 1:4

Голмайстор:Томашич(pen.)

Виля и Жигич ми разказаха играта...Неможах да им се противопоставя по никакъв начин...

Дойде и последния мач в групите за ШЛ.Стяуа неможеше да ме измести от 3-тото място и се радвах много...Но ако знаех какъв ще бъде изхода от последния мач щях да се радвам още повече...

Милан - ЛЕВСКИ 1:1

Голмайстор:Станчу

Мача тръгна равностойно,но в 45-тата минута Индзаги ме наказа...1:0...Второто полувреме казах на играчите да се забавляват по терена..така и стана...Много хубави атаки,но гол не падаше...Миланистите се бяха окопали в своята половина и само ритаха напред...Минутата бе 89 когато една изритана топка от Рабех прехвърли Малдини.Станчу преодоля елегантно Дида и вкара на опразнената врата за 1:1...52хиляди на Сан Сиро замлъкнаха...Чуваха се само хората проътували пътя до Милано от България...Те бях в екстаз...Така и завърши мача...Милан - ЛЕВСКИ 1:1

ЕДИТ:Ето и обещания скрийн

Изображение

Това е за сега от мен довечера продължавам :)
Последно промяна от ancho на 19 Мар 2008 19:58, променено общо 1 път.
CSKARA

Re: ancho's FM Story

Мнение от CSKARA »

браво много добра кариера особено равния с Милан радва нищо че ги мраза Левски ама бг отбор да направи равен на Сан Сиро си е много престижно
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: ancho's FM Story

Мнение от kanapat »

CSKARA написа:бг отбор да направи равен на Сан Сиро си е много престижно
на 2007 ги бих още 1 сезон в групите с 2:0 на Сан Сиро без никви трансфери (:
Изображение
Изображение
Изображение
ancho

Re: ancho's FM Story

Мнение от ancho »

Ето ме отново (: След кратко спиране поднових отново...отново на стария сейв с ЛЕВСКИ.

Трансферите през новия сезон са:

Нов(и):
Damien Le Tallec от Рен - Free

Напуснал(и):
Jayeoba - освободен
Matev в Марек - под наем

На 15 Януари идват:
John de Jong - Free
Soren Jensen от OB - Free
Lucas от Zeta - Free

Отхвърлих много оферти за Станчу,Живко Миланов,Ники Димитров и Божката Митрев...

И така започна сезона...

Суперкупа-ФИНАЛ
ЛЕВСКИ - Литекс 5:0

Голмайстор(и):Тасевски,Станчу(2),Карлош,Сърмов

"А" група I кръг:
ЛЕВСКИ - Родопа 1:1

Голмайстор(и):Станчу

3-ти предварителен кръг за влизане в ШЛ(1-ви мач):
ЛЕВСКИ - Жилина 2:0

Голмайстор(и):Томашич(д),Станчу

"А" група II кръг:
ЛЕВСКИ - Локо Сф 2:1

Голмайстор(и):Ле Талец,Станчу

"А" група III кръг:
ЦСКА - ЛЕВСКИ 0:4

Голмайстор(и):Тасевски,Станчу(3)

3-ти предварителен кръг за влизане в ШЛ(2-ри мач):
Жилина - ЛЕВСКИ 1:1

Голмайстор(и):Ле Талец

"А" група IV кръг:
ЛЕВСКИ - Славия 3:1

Голмайстор(и):Томашич(д),Станчу,Домовчийски

"А" група V кръг:
Черно море - ЛЕВСКИ 3:2

Голмайстор(и):Тасевски,Станчу

"А" група VI кръг:
ЛЕВСКИ - Литекс 3:0

Голмайстор(и):Сърмов,Карлош(2)

След този кръг се изтегли и жребият за груповата фаза на ШЛ.Бях в 4-та урна.Групата ми е следната:
Манчестър Юнайтед
Реал Мадрид
Панатинайкос
ЛЕВСКИ

Тежка група,но какво да се прави...

Шампионска лига група "А"
Манчестър Юнайтед - ЛЕВСКИ 5:1

Голмайстор(и):Станчу

Нищо неможах да сторя срещу дяволите...Тевез и Руни бяха отлични и забодоха по 2 гола.Крайния резултат оформи К.Роналдо.

"А" група VII кръг:
Локо ПД - ЛЕВСКИ 1:2

Голмайстор(и):Станчу(2)

"А" група VIII кръг:
ЛЕВСКИ - Пирин 2:0

Голмайстор(и):Сърмов,Станчу

"А" група IX кръг:
Видима Раковски - ЛЕВСКИ 2:2

Голмайстор(и):Станчу(2)

Шампионска лига група "А":
ЛЕВСКИ - Реал Мадрид 7:1

Това ми е коментара за мача:

Изображение

"А" група X кръг:
ЛЕВСКИ - Ботев ПД 2:0

Голмайстор(и):Сърмов,Станчу

"А" група XI кръг:
Беласица - ЛЕВСКИ 2:4


Голмайстор(и):Боримиров,Станчу,Домовчийски,Карлош

Шампионска лига група "А":
ЛЕВСКИ - Панатинайкос 4:3

Голмайстор(и):Тасевски(2),Станчу(2)
Невероятна драма...Резултата до 86-тата минута бе 4:1 за мен.В 86-тата гърците направиха 4:2,а в 90-тата 4:3.Изтръпнах като видях 4 минути продължение.Добре,че не отбелязаха 4-ти гол...

"А" група XII кръг:
ЛЕВСКИ - Марек 2:1

Голмайстор(и):Домовчийски,Станчу

Купа България 2-ри кръг:
ЛЕВСКИ - Миньор ПК ( :devil: ) 3:0

Голмайстор(и):Томашич(д),Боримиров,Зе Соареш

"А" група XIII кръг:
Спартак ВР - ЛЕВСКИ 2:2

Голмайстор(и):Томашич,Станислав Жеков(а.г.)

Шампионска лига група "А":
Панатинайкос - ЛЕВСКИ 2:0

Надиграха ме тотално в този мач.

"А" група XIV кръг:
ЛЕВСКИ - Локо Мездра 1:0

Голмайстор(и):Карлош

Шампионска лига група "А":
ЛЕВСКИ - Манчестър Юнайтед 3:5

Голмайстор(и):Сърмов(2),Станчу

В този мач направих 1 глупост...Трябваше да извадя Ян Полак,защото беше контузен и да вкарам Томашич,но вместо това вкарах Стефан Станчев и го забелязах по средата на полувремето...3 пъти повеждах,но "дяволите" изравняваха за да се стигне до 45-тата минута когато Сърмов се контузи...Пуснах Да Мота...Руни изведе гостите напред в 59-тата минута,а Тевез оформи крайния резултат в 64-тата минта...До края на мача нямаше нищо интересно,освен че се контузи и Керчев 7 минути преди края.



Това е от мен за сега. (:
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: ancho's FM Story

Мнение от kanapat »

за тва като правиш смени има Undo Last ;) :rofl:
Изображение
Изображение
Изображение
volov_fan
Мнения: 110
Регистриран на: 03 Яну 2008 19:37

Re: ancho's FM Story

Мнение от volov_fan »

Добре ли видях,Левски-Реал Мадрид 7:1 :?: , туй да не са ЦСКА бе :rofl:
Davidcho
Мнения: 312
Регистриран на: 15 Юни 2007 10:06

Re: ancho's FM Story

Мнение от Davidcho »

Много добре си видял :) (:
Изображение

Изображение

Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: ancho's FM Story

Мнение от НиКи »

Биеш Реал със 7:1, после падаш от ПАО с 2:0....тва може да стане само на тоя ФМ :|
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
ancho

Re: ancho's FM Story

Мнение от ancho »

kanapat написа:за тва като правиш смени има Undo Last ;) :rofl:
Това не е смяна...Аз го направих преди мача на събмит тийм...И изобщо не го забелязах...
Ultra Levski
Мнения: 59
Регистриран на: 14 Ное 2008 23:06

Re: ancho's FM Story

Мнение от Ultra Levski »

БРАВО ПИЧ ти си номер 1.САМО ЛЕВСКИ,с отбора на левски си направил невероятни игри и мноо ми е чудно как си бил реал мадрид 7-1 кажи тайна пиши ми на скайп да та питам нещо apolona88
Публикувай отговор

Обратно към “Кариери”