BaLkI`s FM Story

Всичко за вашите кариери
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com
BaLkI

Re: BaLkI`s FM Story

Мнение от BaLkI »

Абе да ти кажа много не се кефя на Чавдар(Етрополе),защото много купуват мачове.Все пак ходя на мачовете,макар че пропуснах гостуването в Перник.Бях обаче на Чавдар-Миньор от есента завършил 1:0 за мойте хора... ;)
Ето и малко продължение на историиката ми...
Най-сетне прелюдията свърши и официалният старт на сезона дойде. Той, разбира се, дойде по-рано за Левски, който в качеството си на шампион и носител на Купата на България(златен дубльор, както казва един приятел!) трябваше да изиграе и бая интересния двубой срещу Литекс за Суперкупата...
Преди този двубой обаче се случиха някои доста интересни неща. Миодраг Йешич-фатмакът от панчаревския гарнизон, този път в качеството си на треньор на Литекс, реши да се възползва от напрежението около мен, както и от малкия ми опит, като налее допълнително масло в огъня. Смешич опита да вземе психологическо предимство, казвайки, че отбора му е готов за Левски и едва ли не ще ни разбие...Веднага бях потърсен от медиите за отговор, а аз си направих устата и му отговорих горе-долу същото. Освен това ме питаха дали съм притеснен от факта, че това ми е "първият истински тест", а напрежението около мен направо се усещаше във въздуха. Запецнах, но все пах отвърнах, че съм уверен в качествата на момчетата и вярвам, че ще успеем да победим...
Първият мач...
Ето, че и този ден дойде. След словестната престрелка през седмицата се чувтвах бая сговнен, защото бях едва ли не морално задължен да бия. Хубаво беше, че на "Васил Левски" не дойдоха много хора, та поне освиркванията нямаше да са чак толкова бурни... В съблекалнята казах на момчетата, че могат да спечелят този мач, а те, изглежда ми повярваха. И така...
Левски - Литекс, Суперкупа на България, Финал, ст."Васил Левски"
След допитване до Цанко Цветанов определих този състав да защити честта ми и да отложи линча за малко по-късно:
----------------------Г.Петков--------------------------
Ж.Миланов---Иг.Томашич---Юс.Рабех---Л.Вагнер
----------------------------------------------------------
Л.Балтанов---Ричард---Д.Тасевски---Н.Димитров
----------------------------------------------------------
---------Жеан Карлуш---Ен.Кръстовчев------------
Седнах на скамейката със свито сърце, но неочаквано мачът започна страхотно. Моите биха център, но ловчанлии отнеха. Футболистите на фирменият отбор обаче не разиграха добре и топката излезна в тъч. Миланов го би към Ричард, който си затвори очите и стреля от 20-25 м. Ударът излезе убийствен и обра паяжините на вратата, пазена от Тодоров-1:0 за Левски в 43-тата секунда!!! От радост така подскочих, че си изцепих главата в скамейката, но това естествено остана скрито от камерите на БНТ, които през това снимаха околните сгради, небето и въобще всичко друго освен действието на терена.
Очаквах гостите да тръгнат на щурм и друпнах моите малко назад, но те явно бяха смутени от това гадно за тях начало, защото до края на полувремето имаха само едно положение-Ив.Попов стреля от далече, но Жоро Вратаря спаси. От наша страна пък, Еньо на два път имаше шанс да се разпише, но не успя...
На почивката казах на момчетата, че съм доволен и да продължават в същия дух, докато Фатмакът така викаше в съседната съблекалня, че се оплаших да не му падне гласа и да не може да говори пред медиите след мача...
През втората част темпото спадна. Оранжевите пак опитаха да затруднят Жорето, но той си беше на мястото. В 69-тата минута пък моите направиха една образцова контраатака, извела Виртуоза сам срещу Тодоров. В този момент някъв от трибуните му извика "Ей, мангал!". Жани опита да го прати в комоцио, но, естествено, не уцели. Вместо това взе че улучи вратата и така резултата стана 2:0. Жани демонстративно дойде и ме поздрави. Страхотен жест, който, надявам се, ще бъде възприет като знак, че атмосферата в отбора е страхотна и т.н. До края гостите бяха така объркани, че не направиха нищо запомнящо се, а моите наистина почнаха да се забавляват. Виртуоза най-сетне успя да центрова оня дето му викаше при едно положение на празна врата и това бе май единственото интересно събитие до края.
След последния съдииски сигнал се направих на интересен, като отидох и надменно поздравих Бате Мио-Генералисимуса. Той ми отвърна, но по погледа му видях, че му идва да ме преколи и затова бързо се оттеглих. Опитах се да се измъкна от Тони Близнакова, но забравих, че все пак треа да присъствам на награждаването, така че и това зло не ме отмина. Тонито ме попита дали съм доволен от Кръстовчев, който направи дебют и дали втория гол е бил от засада, след което на една бутафорна церемония Дедо вдигна купата, другите си прибраха медалите и ги дадоха на бай Георги-един просяк, който скита около стадиона- да иде да ги даде на вторични...Аз обаче си задържах моя-да си го гледам все пак скоро друг надали ще видя...
BaLkI

Re: BaLkI`s FM Story

Мнение от BaLkI »

И така... Вече 15 мача откакто съм треньор на Левски (с 8.0.2 пача), а вече съм изумен от момчетата. Въпреки, че не очаквах кой знае какво този първи сезон, ето че всичко върви повече от добре. Този път няма да се унасям в "стори" словоизлияния, а ще прибегна към фактите...
"А" Група
В родния ни "висш" футболен ешалон засега нямам загуба, което е изненадващо, имайки впредвид, че още в началото половината отбор се изпоконтузи и във всеки мач трябваше да експериментирам, защото все някой от титулярите ми беше в лазарета. Освен това програмата беше ужасяваща още в първите кръгове последователни мачове с ЦСКА, Литекс, Локо(Сф), Славия, Локо(Пд) и Ботев. В тези срещи обаче отбора показа доста добра игра и записа само едно равенство и другото само победи:
Левски - ЦСКА 2:1(Кръстовчев-1:0, Евг. Йорданов-1:1, Иса-2:1)
Левски - Литекс 2:0(Кръстовчев-1:0, Жеан Карлуш-2:0)
Локо(Сф) - Левски 1:1(Огнянов-1:0, Дафчев-1:1)
Славия - Левски 0:2(Кръстовчев-1:0, Кръстовчев-2:0)
Левски - Локо(Пд) 4:0(четири гола на Еньо!!!)
Ботев - Левски 1:2(Христов-1:0,Жеан Карлуш-1:1,Жоазиньо-1:2)
Като прибавим и победи срещу Видима, Берое и други от тази класа, заслужено съм на първото място с 4 точки преднина пред ЦСКА.
...............................................................................................................................................................
Шампионска лига
В "турнира на богатите" отбора се представя добре, макар че в групите съм изиграл едва два мача. Ето какво се случи:
2-ри кръг: Левски - Линфийлд 1:0(Вагнер-1:0,дузпа)
2-ри кръг,мач-реванш: Линфийлд - Левски 1:3(Бейли-1:0,Кръстовчев-1:1,1:2,1:3)
======================================================================
3-ти кръг: Левски - Генк 2:0(Иса-1:0,2:0)
3-ти кръг,мач-реванш: Генк - Левски 1:0(Некъв Си-1:0)
============================================================================================================================================
Група F: ЦСКА(М) - Левски 3:3(Кръстовчев-1:0, Карвальо-1:1,2:1, Жеан Карлуш-2:2, Иса-2:3, Джо-3:3
Група F: Левски - Вердер 1:0(Тасевски)
И така класирането е следното:
1.Челси 6 т.
2.Левски 4 т.
3.ЦСКА(М) 1 т.
4.Вердер 0 т.
Определено апотеоз на европредставянето ми досега е мача с Вердер. Момчетата бяха наистина невероятни. Естествено преди мача реших да заложа на дефанзивна тактика, контраатакуващ стил с директни пасове и бързо темпо. Самият мач беше двуостър, като и двата отбора имаха шансове за гол. Гошо Петков обаче беше страхотен и не допусна попадение във вратата си. В 88-мата минута пък, Жеан Карлуш направи страхотен пас към Тасевски и македонецът, останал сам срещу Вийзе, донесе победата със сигурен удар във вратата...
...............................................................................................................................................................
Трансфери
Както знаете, единственото ми ново попълнение през летният трансферен прозорец бе Еньо Кръстовчев, който купих за максимален реализъм... Еньо обаче е невероятен, сами виждате защо. Вкара доста голове и бързо се превърна в несеменяем титулар...
Лошата новина е, че Гошо Петков си отива. :sweating: От Хартс ми предложиха 900 хил. евро плюс Бранимир Костадинов и аз приех, макар че не знам дали Бранимирчо е толкова добър с пача... Тъпото е, че от зимата оставам само с Митрев, чиято очевидна несъстоятелност ме кара да търся трескаво заместник на Петков. Така че...ПРЕДЛОЖЕТЕ МИ ВРАТАР,СПЕШНО!!!
Освен всичко това договорих Омар Андраде, който също крие рискове, защото не съм запознат с качествата му на 8.0.2 версията.
ancho

Re: BaLkI`s FM Story

Мнение от ancho »

Точно в момент като твоя започнах да налагам Митрев и вече е титуляр в Национала...Иначе Костил,Олимпа...
CSKARA

Re: BaLkI`s FM Story

Мнение от CSKARA »

ми Sommer швейцарец е и Чаплински не знам как се пише ама е в under19 на Полша
Публикувай отговор

Обратно към “Кариери”