BaLkI`s FM Story

Всичко за вашите кариери
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com
BaLkI

BaLkI`s FM Story

Мнение от BaLkI »

И така...пиша тази тема с уговорката,че няма да пиша често и по много,защото немам нет и мога да пиша само веднъж седмично,когато имам информатика. :wasntme:
Накратко ще разкажа,че преустанових,поне за кратко,старата кариера,за която бях писал в сегашната архивна тема.Там минах 2012-та година,когато спечелих Купата на УЕФА С Левски(на финала бих Лацио с дузпи :P :P :P ).След края на сезона минах в Челси,но започна да ми писва,защото лондончахи бяха много силни и още първия сезон взех ШЛ...
Така започнах нова сейфка,за кой ли път с Левски.В началото накупих всички онези млади таланти,за които многократно вече сме си говорили.Първия сезон стигнах до 1/8 финал в ШЛ.Бях в група с Интер(1:1 и 0:3),Марсилия(2:2 и 2:1) и Селтик(2:4 и 3:2).На 1/8 финала отпаднах от Барса(1:2 и 1:3).Взех титлата и купата на България.
Втория сезон пак взех всичко в България и ститнах до 1/2 финал в УЕФА,след като отпаднах като 3-ти в групата на ШЛ.Там бях с Милан(0:1 и 0:0),Валенсия(0:1 и 0:0) и Динамо Бук.(1:0 и 4:2).В УЕФА преодолях последователно Бешикташ(1:0 и 0:0),Лион(2:2 и 1:1) и Евъртън(2:2 и 0:0).Накрая паднах от Ливърпул(1:2 и 1:3).
Щеше ми се да разкажа по-подробно за отбора и всичко останало,но просто нямам възможност,поне засега.Поздрави!
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: BaLkI`s FM Story

Мнение от НиКи »

Браво, за пореден път доказваш, че си класа:). Успех занапред!
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: BaLkI`s FM Story

Мнение от kyynadd »

НиКи написа:Браво, за пореден път доказваш, че си класа:). Успех занапред!
Наистина е така. Първия сезон излизане от групите на ШЛ е голямо постижение.
BaLkI

Re: BaLkI`s FM Story

Мнение от BaLkI »

Благодаря!!!Жалко,че не мога да пусна и някое шотче,знаете защо...
Иначе направо съм изумен от отбора си.За третия сезон си купих двама футболисти - Джими Брианд от Рен и Конгре от Тулуза.Не продадох никой освен разни отпадъци от резервния отбор.Пак влезнах в ШЛ.Паднах се в група,почти същата като миналия сезон-Милан,ПСВ и Динамо(Бук.).Постигнах 5 победи и един "хикс".... :P
Срещу Милан на Сан Сиро записах доста изненадваща победа с 1:0.Гола беше на Ласе Квист.Сетне победих ПСВ в София пак с 1:0,като гола беше дело на Сашо Киров.
В двата мача с аутсайдера Динамо бях безкомпромисен-победи с 2:0 в София и 3:1 в Мамалигария.
Последва равенство с Милан в София-0:0,което означаваше,че последния мач в групата с ПСВ ще е протоколен,защото вече си бях подсигурил първото място...
Срещу ПСВ направих страхотен мач.Поведоха ме с 2:0 през първата част,но след почивката доведох нещата до 4:2 след хеттрик на Ласе Квист.

На 1/8 финал се паднах с Ювентус.На Олимпико(незнам що там,а не на Деле Алпи) направих 1:1(гол на Бранимир Костадинов),а в София бих с 2:1 след продължения(Богдан Станчу,Брани Костадинов).
1/4 финала ме противопостави срещу Арсенал...Бях отписал двубоите с Топчиите,но се обнадеждих след щастлива победа с 2:1 в София.На Емирейтс се получи невероятен мач!!!Поведоха ме до 46 мин. след два мои автогола, но към края Ники Димитров отбеляда гол от явна засада и прати мача в продължения.Артилеристите наложиха силен натиск и само брилянтните намеси на Гошо Петков ме спасиха.В последната,120-та, минута,след корнир пред моята врата Богдан Станчу отбеляза невероятен гол от 90 метра...Румънецът просто изчисти топката,но вратаря на Арсенал Очоа беше излезнъл към центъра и топката го прехвърли-2:0.
На 1/2 финала играх срещу миналогодишния и,както се оказа бъдещ,еврошампион Валенсия.Тук нямах късмет и отпаднах след 1:2 на Местая и 0:2 в София.
Направо не е за вярване,че достигнах до 1/2 финал още от третия сезон,но обещавам,че когато имам възможност ще пусна шотове от всички двубои за да се убедите...
Аре чао за сеа! :hi: :wasntme:
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: BaLkI`s FM Story

Мнение от НиКи »

Ласето рулира 8)

П.П. Смени тоя подпис :^)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
BaLkI

Ре: БаЛкИчс ФМ Сторъ

Мнение от BaLkI »

НиКи написа:Ласето рулира 8)

П.П. Смени тоя подпис
Мда...продадох го на Интер за 30 млн!
П.П.Съяляжам за подписа!Смених го и без това е с изтекла давност
Mudy
Мнения: 63
Регистриран на: 01 Юли 2007 16:12
Местоположение: Перник

Re: Ре: БаЛкИчс ФМ Сторъ

Мнение от Mudy »

BaLkI написа:
НиКи написа:Ласето рулира 8)

П.П. Смени тоя подпис
Мда...продадох го на Интер за 30 млн!
П.П.Съяляжам за подписа!Смених го и без това е с изтекла давност


Може ли името да напишете с англииски букви ?
Glory Glory Man United
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: BaLkI`s FM Story

Мнение от НиКи »

Lasse Qvist, идва много евтино в началото.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Mudy
Мнения: 63
Регистриран на: 01 Юли 2007 16:12
Местоположение: Перник

Re: BaLkI`s FM Story

Мнение от Mudy »

В момента съм началото на 3ти сезон и е 1,8 M ама като дойде зимата имам да продам доста напдатела и ще го взема . А Балки ти праиш сосип по европа евалааа
Glory Glory Man United
Изображение
BaLkI

Re: BaLkI`s FM Story

Мнение от BaLkI »

И така...най-сетне отново имам възможност да съм пълноценен потребител на форума!
:party: :party: :party:
Иначе почти нищо не се случило при моята кариерка напоследък,най-вече защото ми се прее*а ФМ-а.От последния път когато писах,минах само летния подготвителен период,както и първия мач от третия пр.кръг на ШЛ срещу Стабек(3:1).Ето шотче на отбора ми:
http://img.data.bg/i.php?show=886816&ctrl_id=xsswq4#img
Сега ме мързи,но по-късно ще пусна шотове от мачовете,ако се интересувте!
Davidcho
Мнения: 312
Регистриран на: 15 Юни 2007 10:06

Re: BaLkI`s FM Story

Мнение от Davidcho »

Пускай, няма лошо :)
Изображение

Изображение

Изображение
BaLkI

Re: BaLkI`s FM Story

Мнение от BaLkI »

Между другото,някой може ли да ми предложи добър десен бек,защото това е най-слабото звено в отбора ми.От симпатии и солидарност още си държа Живко Миланов,който в предишния сейв се разви невероятно и отиде в Спортинг,където стана несменяем титуляр.Сега обаче Менгеле не се развива толкова добре и ще ми трябва някой талантлив.Имайте впредвид,че съм в 2010г.
Благодаря предварително!
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: BaLkI`s FM Story

Мнение от НиКи »

Хммм....от ква класа ти трябва? Nathan Sturgis е добър вариянт.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
BaLkI

Re: BaLkI`s FM Story

Мнение от BaLkI »

Благодаря за предложението, НиКи! Така или иначе обаче преустанових тая кариера, защото най сетне се наканих да инсталирам 8.0.2 пача( :D ) и почнах нова, пак с Левски, най-вече да видя как изглежда отбора с бразилците и т.н. След малко ще пиша и малко повече за самата кариера.
BaLkI

Re: BaLkI`s FM Story

Мнение от BaLkI »

...Пронизителният звън на трийсетгодишния съветски будилник, донесен от дядо ми токава, когато аз съм бил само пламъче в очите на баща ми, бавно, но сигурно ме вадеше от състоянието на дълбок, посткръчмарски сън. Постепенно, въпреки гадното главоболие и липсата на доста сцени от вчерашната вечер, започнах да си спомням какво бе станало. След като си бях наумил да стана футболен треньор, и, съответно бях заплатил промоционалната цена от 3000 лв. в НСА-то за нужната тапия, реших да отпразнувам събитието във фундаменталната "Механа Тачу" в Етрополе.Останалото, както се казва, е история, края на която обаче не помня...
Вгледах се пред себе си. На холната масичка седеше новия брой на "7 дни спорт", явно озовал се тук заради предвидливата ми половинка. В този миг се опулих! Загледах се по-внимателно-да точно така, очите ми не ме лъжат! На първа страница се мъдреше огромна снимка на Мъри Стоилов и огромно заглавие
Мъри уволнен!
Тва естстевено си беше новина от всякъде и ме заинтригува не защото съм такъв оптимист, че да си помисля, че ще наемат точно мен, а просто защото съм си Левскарче. Веднага грабнах вестника. Като го прочетох, установих, че заради ужасяващия сезон Батков е решил да уволни Стоилов, като поста треньор на Левски остава вакантен. Естествено, ако се вярва на Батков, опашка от най-видните светила в тази професия вече се точи пред "Герена", но пък той и Домовчийски отиде в Англия "да подпише". Естествено беше, че медиите гръмнаха. Сашо Диков въртеше извънредни предавания. Крум Савов също отреди почти цялото си предаване на събитието...
Няколко дни по-късно...
Днес отново си взех спортната преса, прибрах се вкъщи и зачетох:
"7 дни спорт":Анонимник начело на Левски! Батков:Краят е близо!
"Меридиан мач":Пиянде от Етрополе-заместник на Мъри!
Мда, тоя анонимник, който явно ще се превърне в кошче за душевните отпадъци на всички в България след назначаването си в Левски, съм аз. Онзи ден, явно обзет от пълно отчаяние след хилядите откази на знайни и незнайни треньори да поемат отбора, един изтерзан глас ми се представи като адвокат Тодор Батков, и ме попита дали не бих искал да поема отбора му. Вчера, в задушевна обстановка на ул. "Леге"№15 ,подписах и договор.Батков ми каза, че целта на отбора "шфе бъде титлата, купата, да влезем в ШЛ, да бием Реал Мадрид, Ман Ютд, да вдигнем трофея, после и суперкупата на Европа." Каза ми, че отбора разполага с "много класни футболисти, че онзи ден Ливърпул поискали Живко Миланов за 40 млн. и т.н." Избърсах плюнките от лицето си и се усмихнах. Естествено, че му повярвах на всяка дума...
После се проведе и една невероятна пресконференция, в която бях засипан с такива бисери, че не можах и да запомня повечето. Питаха ме дали е вярно, че с Батков сме организирали заговор за свалянето на Мъри, за да мога аз, протежето, да се "възкача на трона" и Тошко да си върти игричките на мой гръб и т.н. Не, че и аз не се съмнявам в същото, но просто не мога да им отговоря...
Утре ще бъде и ми първата тренировка, но засега толкова...

Е тва беше некъв поетичен изблик на вдъхновение в стил "ФМ Стори". Дано ви е харесало. Ту Би Сонтинюд.
Последно промяна от BaLkI на 06 Апр 2008 19:24, променено общо 1 път.
Mudy
Мнения: 63
Регистриран на: 01 Юли 2007 16:12
Местоположение: Перник

Re: BaLkI`s FM Story

Мнение от Mudy »

Добре се е получила истроията .. Ти от Етрополе ли си ?
Glory Glory Man United
Изображение
BaLkI

Re: BaLkI`s FM Story

Мнение от BaLkI »

Да, от Етрополе съм. Иначе радвам се, че ти е харесало сторито ми, още повече, че за пръв път се пробвам в този "жанр"...
BaLkI

Re: BaLkI`s FM Story

Мнение от BaLkI »

И така... първата седмица от кариерата ми в Левски вече премина, при това много интересно. След като се успах за първата тренировка и пропуснах други две, медиите, а и феновете пощуряха-и едните, и другите бяха на мнение, че не ставам за тоя отбор и т.н. Помощникът ми пък ми сподели този факт още при първият ни сериозен разговор, което много ме зарадва - ето, че между нас няма противоречие и сме напълно единодушни относно бъдещето... Оказа се обаче, че тази радост не е чак толкова основателна, защото недоверието срещу мен ставаше по-голяво с всеки изминал ден. След поредното словоизлияние в пресата пък, Тодор Батков се опита да ме защити, казвайки че съм още млад и че тепърва ще видят, че най-хубавото предстои. Оказа се обаче, че май опасенията ми, че Баткото ще ме използва за параван може би ще се оправдаят-откъде накъде ще назначава някакъв като мен, който няма и идея от футбол... Е, не че ми пука!
Вдъхновен от думите на The Big Boss аз взех, че дръпнах една реч, която беше до такава степен изпипана, че останах с впечатлението, че компроматите срещу мен все повече нараснаха...

От цялата тая история, по подобие на една друга родна мъдрост, си извадих трите основни извода, които вярвам ще ме водят напред в треньорската ми кариера:
Извод №1:Не всеки, който ти сере на главата ти мисли лошото.(в случая помощника, който рано-рано ми скърши надеждите)
Извод №2:Не всеки, който те вади от лайната ти мисли доброто.(в случая Батков, който май ме ползва като пионка)
Извод №3(основен):КОГАТО СИ НАСРАН НЕ ВИРИ ГЛАВА!!!
...............................................................................................................................................................

След тази поучителна история и поуките от нея, белязали първата седмица от пребиваването ми на Герена, минахме по същество. Първо разгледах състава, който не ме обнадежди особено, но все пак бива, поне засега. На вратата нещата, поне на пръв поглед изглеждат стабилни, защото там е Георги Петков. В защитата пък е пълно с хора от всякакви етнически прослойки-араби(поправиха ме-"северноафриканци"), бразилец и хърватин. А да, имаме си и двама българи-Живко Миланов, който аз наричам Менгеле, заради няколкото му успешни опити с един зъбат екземпляр на "Васил Левски" преди време, както и Веско Минев, който не познавам особено добре. В средата мога да разчитам на нещо невероятно-отново всякакви етноси и вероизповедания, както и един 37-годишен българин. В нападение-двама бразилци,кой от кой по-бляскави, един Българин с главно Б, дошъл малко преди мен от Хасково, както и едно момче дошло по мое нареждане(заслепих се от силата на властта направо) от Дупница-Еньо Кръстовчев.
Даже изиграхме и няколко контроли, повечето от които проспах.Ето ги и тях:
Подбекидзе - Левски 0:4 (два гола на кариоката-магьосника, виртуоза от Бразилия Жеан Карлуш, и още два- на другия футболен Худини, който мяза на болен от рахит, но тва е друг въпрос)
Одра - Левски 0:1(Жани пак взе, че вкара!!!)
ЛКС Лодз - Левски 1:1
Левски - Напредак 1:0
Левски - Сигма Оломуц 1:2
Както виждате, голЕма работа сме...Тъпото е, че покрай тия мачове похарчихме бая пари да обиколим Европата, при това с некъв раздрънкан Чавдар-подарък от Бай Емил Димитров-собственика на родния Чавдар(Етрополе). Но това няма особено значение, защото поне отношението на медиите се пооправи към мен... Ще ги видим след мача с Литекс.
CSKARA

Re: BaLkI`s FM Story

Мнение от CSKARA »

Мн ме кефи как пишеш,иначе кариерата ти върви добре
Mudy
Мнения: 63
Регистриран на: 01 Юли 2007 16:12
Местоположение: Перник

Re: BaLkI`s FM Story

Мнение от Mudy »

BaLkI написа:Да, от Етрополе съм. Иначе радвам се, че ти е харесало сторито ми, още повече, че за пръв път се пробвам в този "жанр"...

Кога ще дойдете пак на Миньор :devil: :D Доста интересен мач беше :) най-важното научих нова песен за Етрополе ма няма да я казвам :giggle: но добре се справиха ,ма Миньор са №1 ще гониме А група .
Glory Glory Man United
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Кариери”