SSL Battle ft НиКи and kyynadd

Всичко за вашите кариери
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com
Публикувай отговор
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

SSL Battle ft НиКи and kyynadd

Мнение от НиКи »

превод на заглавието: Serbian SuperLeague Battle ft НиКи and kyynadd(Битката за сръбската суперлига между НиКи и kyynadd)

С Ванката почнахме една онлайн мрежа, като поехме двата сръбски гранда - аз Црвена Звезда а той - Партизан. Аз ще ви разкажа за моя отбор а той ще ви разказва за неговия:)

През трансферния прозорец привлякох Илко Пиргов, Мирослав Слепичка, Мигел Анхел Фрага, Хосе Рафаел Аламо и Бранимир Костадинов. Както виждате трима вратаря от 5 покупки и напълно основателно - това беше най-слабия пост в отбора. Бранимир го пуснах под наем в Марек да се обиграва, че при мен няма да получава шанс за изява все още. Продадох Милан Богунович в Рудар за 150К, Ненад Милихас в Сошо за 1,5 млн(за него по-късно разбрах че имал 158 ПА) и Миланко Рашкович в Тулуза за 1 млн, като дадох Зоран Банович под наем в Рудар. В ШЛ започнах от втори предварителен кръг, където изтеглих доста корав отбор - Бейтар Йерусалим. Все пак заслужено ги отстраних:

Бейтар - Звезда 0:2(Милованович пропуска дузпа 23'; 0:1 Лукас 53'; 0:2 Йестрович 90')
играч на мача: Лукас

Целия мач бе едно голямо тактическо надлъгване, в което благодарение на резервите Лукас и Йестрович успях да стигна до победата.

Звезда - Бейтар 3:3(1:0 Лечич 4', 2:0 Лечич 21'; 2:1 Туторич автогол 41'; 2:2 Тото Тамуз 55'; 3:2 Лечич 71'; Милованович пропуска дузпа 84'; 3:3 Ромуло 88')
играч на мача: Мирослав Лечич

Резултатен мач, в който Бейтар се отърваха щастливо от загубата. Милованович пак се отличи с пропусната дузпа :^) . Така последното препядствие преди групите щеше да бъде Дери Сити/Шахтьор Донецк. Логично очаквах Шахтьор да отстрани ирландците, но уви. Много лек съперник и съм длъжен да вляза в групите:)

В СуперЛигата мина първи кръг:

Звезда - Напредак 1:0(1:0 Йестрович 6')
играч на мача: Ненад Йестрович

Подходих предпазливо, както ще подхождам към повечето от мачовете в лигата, защото не познавам отборите и не знам кой е силен, кой е слаб. Заслужено взех трите точки:)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: SSL Battle ft НиКи and kyynadd

Мнение от kyynadd »

Първо да кажа че ще е много интересно. :)
За разлика от Ники, аз не бях активен на трансферния пазар. Купих само Корадини и Попвич. Но черешката на селекцията е неверояния Матиас Кахаис, който идва за жалост чак 2009, но няма значение, класа си е. Ето ми ги всичките трансфери:
Изображение

Мачовете:
Изображение

Първия мач срещу Казахстанците беше определено много слаб. Но имах много контузени, както и сега, но тогава бяха даже още повече. На реванша се върнаха 1-2 титуляра и всичко си дойде по местата. За следващия кръг ми се падна преодолим отбор - словенци, не помня точно името.
В мача за първенство срещнах един от опашкарите - Младост. Попович вкара първия си гол, след това Джокович удвои. Рутинна победа.

Отборът:
Изображение

Ето и играчът - Попович. Много се радвам че дойде.
Изображение

Вероярни всичко в първенството ще се реши в директния двубой между мен и Ники. Ще е много напрегнато и интересно.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: SSL Battle ft НиКи and kyynadd

Мнение от НиКи »

Свършихме първата част от общо три на сезона.

До момента за мен представянето ми мога да го обобщя така - безпогрешен в лигата, много зле в ШЛ. В лигата в 11 мача записах 10 победи и една загуба - в директния мач срещу Иван загубих доста злощастно. Въпреки това имам преднина от 8 точки пред втория Банат и съм с мач по-малко. В ШЛ отстраних Дери Сити с 3:1 и 3:0, но групата беше доста неприятна - Челси, ПСВ и Вердер. Почнах срещу ПСВ, в Холандия. Слаба игра през първото полувреме и 2:0 за тях. Второто отбора се преобрази, смаза смаяните холандци, които цяло полувреме не минаха центъра, но невероятния в този мач Гомеш ги спаси. И така до последната минута от продълженията, когато изчистена топка стана извеждащ пас за Куверманс и 3:0. Огромна футболна несправедливост. Следващия противник бе Вердер, този път на Мала Маракана. Мача започна зле и Класнич откри за гостите в 5', но в 8' Гай изравни. В 32' Розенберг отново изведе гостите напред, а в 44' Слепичка изравни. 2:2 на полувремето. Целта в тази група беше 3-то място, а за да го постигна ми трябваше победа или в най-лошия случай равен срещу бременските музиканти. Второто полувреме започна добре и Йестровия наказа от бялата точка Тим Вийзе в 50' и даде преднина на моя отбор. В 64' Кла снич отново изравни, а в 67' след центриране от корнер Налдо отбеляза четвърти гол за гостите. Тука ми идваше да счупа клавиатурата - отново надигравам противника, играя открито и уникален малшанс. Така и завърши мача. После имах домакинство на Челси, срещу които също излязох с моя атакуващ стил на игра. Мача завърши 3:6, за мен хеттрик вкара Лечич, който влезе през второто полувреме, а през втората част на двубоя, в която Челси вкара 4 гола, имаха по-малко атаки от колкото голове. Тука отпаднах и се отчаях. Мача в Лондон завърши 5:1 за Челси, отново пресилен резултат предвид показаното от двата отбора. Остават домакинство на ПСВ и гостуване на Вердер, в които ще си играя моя футбол, защото няма никакъв залог, след като вече отпаднах.

=====================================================================

Малко и за отбора на Ванката:)

Той започна добре шампионата с победа срещу Младост с 2:0, но последва слаб мач, в който направи равен с Кукарички - 1:1. Този провал го вкара в лоша серия - 1:2 от Банат, 1:1 с Борац, за да се стигне до мача му с мене, в който той се възроди и ме победи с 3:1 с голове в 88'(автогол на Гай) и 90'(Зоран Тошич), а в 85' изгониха негов играч. Общо взето страшно интересен двубой. Тази победа го вкара в подем и с две победи с по 5:3 последователно срещу Металист(последния противник преди групите на УЕФА) и Бежания. След това победа за купата с 3:2, отново победа срещу Металист, този път с 1:0 и отбора бе в групите на УЕФА, където му се паднаха Нюрнберг, Рен, Стяуа и Локо Москва. Приемлив жребий. Отбора побеждаваше, всичко изглеждаше розово. И така докато не се стигна до.....Хайдук Кула. Четата от Кула стигна до героично 2:0 срещу партизаните пред своя публика и отново вкара тима на Иван Кънчев в мини криза. Въпреки провала предния кръг отбора победи с 2:0 Войводина следващия кръг и отново даде заявка да не бъде отписван от сметките. Последва труден мач срещу ОФК Београд за купата, който завърши 1:1 в редовното време и след изпълнения на дузпи партизаните се класираха напред. Последва резонна победа с 1:0 над Смедерево, които бяха в топ 5 и инфарктния мач, който вкара отбора в нова миникриза. Невероятно нещастно 3:3 срещу ОФК Београд на стадиона на Партизан, като отбора водеше с 3:1, но чрез Миленович(77') и чрез съдията, който даде дузпа, а нарушението бе 100% извън наказателното, в 82' ОФК изравни и стигна до хикса. Много неприятно и злощастно загубени точки, а точно преди този мач, аз се измъчих срещу Войводина, с човек повече цяло полувреме, като стигнах до победата в последните минути и се виждаше края на хегемонията ми в лигата от началото на сезона и както Партизан се беше засилил първенството можеше да стане интересно, но ОФК Београд ми направиха "услуга", като вкараха Партизан в нова криза. След тоя мач им набрах много на ОФК и следващия ми мач бе гостуване в Белград и познайте какво стана.....ОФК Београд - Црвена Звезда 2:7 - отмъстих за Ванката! :party: Следващия мач на Партизан беше срещу Напредък, спечелен с 1:0 и първия му мач в групите на УЕФА - гостуване на Нюрнберг. Партизаните надиграха изцяло домакините, личеше си, че Ванката добре познава немците и знае силните и слабите им страни. Но футболната несправедливост отново възтържествува, когато в последните минути изчистена топка стана извеждащ пас за Харистеас, който отбеляза единствения гол в мача. Тази нещастна загуба затвърди кризата и последва мач срещу Младост, загубен с 1:2. Както виждате ситуацията в Партизан в лигата е на другия полюс от моята, но въпреки всичките перипети, аз вярвам, че този отбор ще намери себе си и ще бъде основен конкурент за тилата(в момента разликата между мене и него е 9 точки в моя полза). Все пак остават 21 кръга до края(аз съм с мач по малко и при моя победа разликата става 12 точки, но въпреки това няма да подценявам вечния съперник).

=====================================================================

Длъжен съм и да обясня, че от началото на сезона съдийте страшно много ме подпират :D От началото на сезона са ми дали 7 дузпи и нито една срещу мен, за разлика от Партизан, за които е дадена 1 дузпа и 3 срещу тях. Нямам пръст в това! :D
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: SSL Battle ft НиКи and kyynadd

Мнение от kyynadd »

Първо да поздравя Ники за поста. Според мен не се представя зле в ШЛ. Отбора играе добре, малшанс и не може да победи.
Аз го накарах той да напише и за мен, защото моя пост щеше да е изцяло в псувни и несмислени изречения. Това е кариерата която ме изкарва най-често извън нерви. Върхът беше срещу ОФК Београд. Както Ники написа водя спокойно, става 3:2 и при 100% несъществуваща дузпа загуба. После мачкам Нюрнберг и следващия мач падам от Младост. Няма такава непостояност. Нямам думи.
Но аз няма да се махна от тоя отбор. Ако искат да се разкарам да ме уволняват, оставка през крив макарон ще видят.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: SSL Battle ft НиКи and kyynadd

Мнение от kyynadd »

Ебати тъпата игра. :@ :@ :@ :@ :@ :@
В една контрола ще ми контузят двата титулярни нападателя съответно за 2-3 м,есеца и за 3-4. Бахти тъпото. Сезона замина.
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: SSL Battle ft НиКи and kyynadd

Мнение от kanapat »

пусни си ФММ и ги оправи ;)
Изображение
Изображение
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: SSL Battle ft НиКи and kyynadd

Мнение от НиКи »

Не баца онлайн;)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: SSL Battle ft НиКи and kyynadd

Мнение от kyynadd »

Църчена звезда шампион, Партизан взимат купата!

Тези заглавия плъзнаха из сръбските спортни вестници (Смърт за косовския спорт, Сръбский спорт, Справедливост и честност в спорта) след като моят отбор взе купата а отбора на Ники шампионата. Ники беше напълно категоричен като на след края на шампионата ме водеве с 20 точки, а аз взех куапата след победа над Хайдук Кула на финала. Естествено нали се досещате, че играем в балканска страна и вече почти цялата сръбска спортна общественост е убедена, че нещата са уредени. Аз го пускам за първенството, той за купата. Ето с какво заглавие излезе в-к "Смърт за косовския спорт":
Българите си лягат взаимно - шампионата уреден!
Отделно всеки смята че при наградите за футболист на годината аз съм гласувал за неговите играчи той за моите. Въобще сърбите са тъпи и положението е напечено, най-много да ни пратят в Косово на изграние.
На последно място да допълня, че медиите реват че Цървена звезда е съдийски отбор, защото в тяхна ползва има 11 дузпи. Мислят да махат шефа на съдиите им.
Иначе Цървена звезда мачкаше всичко. Най-добиря отбор с най-добрите играчи иможе би най-добиря треньор. Важното при тях беше че нямаше контузии.
При мен след като се върнаха двамата нападатели отбора тръгна надолу. Бяха излезли от форма и продължих да изпозлвам Йоветич, който изнесе обора на гърба си пролетта. Все пак спазих сезона с купата, но стола все още ми се клати.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: SSL Battle ft НиКи and kyynadd

Мнение от kyynadd »

Абе тия нормални ли са!?!?!??!?

Изображение

Как може да искат 1/2 в УЕФА? Втори сезон??? Мамичката им
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: SSL Battle ft НиКи and kyynadd

Мнение от kanapat »

явно са ненормални :rofl:
Изображение
Изображение
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: SSL Battle ft НиКи and kyynadd

Мнение от НиКи »

Ебаси ужаса....коментара просто е излишен:

Изображение

За мене тва си беше истинско футболно престъпление срещу Партизан, извършено от швейцарския съдия Масимо Бусака. Даде дузпа, като към нея изгони двама играчи Партизан. Такава простотия никъде няма. На всичкото отгоре бяха изгонени двама защитници, а Ванката нямаше право на повече схеми. Така до края на мача той игра с двама централни защитници, AML и МR, играещи съответно като WBL и WBR, две AMC-та играещи като DM, нападател, играещ като МС, единствените, които си бяха на мястото, бяха двамата защитници, нападателя и вратаря. Така той издържа един час без да допусне гол и само 3 минути го деляха от дузпите. Но това е футбола.

Аз отпаднах по мое мнение абсолютно незаслужено от Рейнджърс в ШЛ. В първия мач в Шотландия, цяло второ полувреме бях по-добрия отбор при резултат 3:2 за домакините, и в последните минути от един корнер Куелар направи 4:2....Въпреки тва пред моите верни фенове на Мала Маракана успях да поведа с 2:0 чрез Триковски и Вантаджиато до 60' и всичко изглеждаше розово. Така до 72', когато след корнер Даршевил Рейнджърс намали до 2:1. Хвърлих вс в атака и в 94' Томас Буфел направи 2:2.....изцяло незаслужено, смея да твърдя.....а най-лошото е, че няма да съм поставен в Първи кръг на УЕФА....но каквото сабя покаже.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: SSL Battle ft НиКи and kyynadd

Мнение от kyynadd »

Този път сезона за Ники тръгна зле, а за мен съвсем леко по-добре. Общо взето и двамата се издънихме, особено аз в Европа. В третия квалификационен кръг за ШЛ, на Ники се паднаха Ренджърс. Достойно представяне в Шотландия и загуби с 2:4, но втория мач Рейнджърс постигнаха своето. За влизане в групите на УЕФА му се падна много тежък жребий - Депортива Ла Коруня. Отново се представи много достойно. Първия мач ги смаза, но те му вкараха в 90' и направиха 2:2. Втория мач отново вкараха в 86' и 90' и победиха с 1:2. При първенството се представя зле. Не тръгна добре и е втори (за първи път откакто играем), но все още е много рано. Ники може много да се радва за развитието на Вантаджито (май така беше). Невероятен играч.
При мен знаете какво стана в УЕФА. В първенството съм по-постоянен и засега съм първи, но сме все още в началото на сезона.
Публикувай отговор

Обратно към “Кариери”