tokobg story

Всичко за вашите кариери
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com
Публикувай отговор
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

tokobg story

Мнение от to6kobg »

Ето и мойта кариера с БОТЕВ 1912 ПЛОВДИВ!!!
Преди началото на сезона купих:
-Велимир Иванович/Спартак ВН/;
-Маркос да Силва/Черно Море/;
-Младен Стоев/Спартак ВН/.
Т.к. имах някъв опит от предни кариери с Ботев и този път си мислех, че ще се боря за оцеляване, за тва и не праих кой знае кви трансфери.В подготовката напраих няколко контролки с отбори от "Б" група.Във тях общата ми голова разлика беше 18:0.Това не ме впечатли с оглед на отборите, с които играх-Хасково, Белите Орли, Марица, Рилски Спортист, Етър.Всичко беше готово за началото на шампионата.
1-ви кръг: Берое - Ботев.Мач, в който не очаквах много от футболистите ми.Мача започна с мой натиск, но най-изненадващо Берое ме поведе.1:0.След това тотален натиск, през целия мач само някви греди, чистения от гол-линията, но за съжеление не можах да изравна и така Берое 1:0 Ботев.След тоя мач вече бях сигурен, че ще се боря за оцеляване, но...
2-ри кръг: Ботев - Марек.Мач, който трябваше да спечеля.Няма какво толкова да се каже за тоя мач- 4:0 за мене.Много бързо ги поведох и оттам до края на мача не им дадох никакъв шанс.
3-ти кръг: Локо СФ - Ботев.Този мач беше много важен, защото една победа щеше много да успокои нещата в отбора.Попринцип Локо СФ са един много удобен за мене съперник.Мача го почнах в типичното 4-4-2.И докато се огледам падна и 1-вия гол.След ъглов удар в наказателното поле на Железничарите стана меле и там Илиан Гаров откри резултата.Домакините се шокираха и се стреснаха.При корнер за Локо СФ едно изключително нескопосано центриране топката бе подадена на Аврамов и той с един изключителен пробив премина целия терен, подаде много точен пас на Краси Кръстев, който от 2 метра не сгреши-0:2.Тука вече се поуспокоих и до края на мача не стана нищо интересно.
Така след 3 кръга Ботев беше на 4 място с 6 точки и голова разлика 6:1.
Изображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Кариери”