MyLevski story

Всичко за вашите кариери
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com
Публикувай отговор
Alfons1

MyLevski story

Мнение от Alfons1 »

Започнах първия си сезон с Левски. :whew: Експериментирах отначало/пък и после/и завърших полусезона на 1 място с 7 точки пред големия конкурент Локо Пловдив.Който тогава нижеха по няколко гола на мач.На мен ми нанизаха 6. :D Което ми беше единствената загуба за тези първи 15 мача.Класирах се в груповата фаза на Шампионската лига след победа в Сърбия над Цървена звезда с 2 на 0.И 2:2 в вкъщи.Положенето в групите беше трагично 6 загуби.Реал Мадрид,Вердер и Айндховен.7-22 голова разлика.Сещам се,че водих на ПСВ с 2:0 на почивката и се стигна до обрата 3:2. :D
Продадох някой основни играчи и взех по-добри.Ангел Йошев,Кевин Амунике,Йордан Милиев,Ду Бала/пълна трагедия за съжаление/,Нгуни/нигерииски национал/,Владимир Иванович/трагедия/и т.н
Втория полусезон започна малко по трудно.Вместо победи тръгна на равенства.И то все от средняци.Стигна се до нов Мач с Пловдвския Локо и отново ме смачкаха.Този път с 4 на 1. :whew: Дербито с Цесека завърши с 6:0 за тях.По необясними причини.Накрая останах и с 8 души.
Полуфинал-Локо Пловдив-Левски-2 на 6.За трети път ме смилат.Няма оправия.И така стигна се до последния кръг в първенството.
1.Локо Пловдив-63 точки.63-20 г.р
2.Левски-61 точки.45-22 г-р
Гостувам на Видима-Раковски.Локото гост на добрия отбор на Марек.Моля се да бия,а Марек да бие тях. :D
Първото полувреме водя с 5:0.
Марек-Локо-1:1.Даксон открива рано,после Марек изравнява.Но се контузва Кръстовчев,който по късно стана голмайстор на Сезона.И така до момента с по 64 точки на върха и двата отбора. :S Моля се Марек да вкара,но не искат.И 1:1 в крайна сметка.И Локо Пловдив шампион с по добра голова разлика.А да им е честито.Поне не ме изгодиха и сега започвам 2ри сезон за Левски.
Надявам се да пуснете по някоя препоръка.
Да се кажа и впечатленията от играчите.
Джейоба ми завърши с най-много голове-11.Следван от Емо Ангелов-9.Така и не намерих отвърден голмайстор.Може би защото ги въртя постоянно заедно с Димитър Илиев,Иван Мицански,Тошев и още няколко.
Много съм доволен от юношите-Ралчев/или пък се пишеше Рюлчев/,Тодор Георгиев и Стоянов.
Взех вратаря Тодор Тодоров,който си са представи на ниво.
ПП.Новия сезон започнах с продажбата на Милиев и Ники Димитров за общо 2.5 милиона.И покупката на Бранимир Костадинов/Хартс/ и Гонзо,за общата сума от милион.
Тактика-3-1-4-1-1 и 4-3-3 за 1вия сезон.Не винаги вършат работа.
Публикувай отговор

Обратно към “Кариери”