Вашата кариера [архив]

Всичко за вашите кариери
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com
Публикувай отговор
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

Нещо параненормално.
ancho

Re: Вашата кариера

Мнение от ancho »

И аз кат го видех го гледах кат бик скоростна кутия ама ... :nerd:
BaLkI

Re: Вашата кариера

Мнение от BaLkI »

Да, и аз го бях видял тва във форумите на ФМБГ...Изглежда странно,но знае ли човек... :nerd:
ancho

Re: Вашата кариера

Мнение от ancho »

И все пак не забравяйте,че това е ФМ,но не кой и да е а 2008...Ама хайде,че оспамихме темата :wasntme:
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера

Мнение от kanapat »

то тва и аз мога да го направя просто се пускам с другия отбор :rofl: ама е тъпо
Изображение
Изображение
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера

Мнение от НиКи »

kanapat написа:то тва и аз мога да го направя просто се пускам с другия отбор :rofl: ама е тъпо
точно, и за капак слагаш сички играчи на другия отбор по фланга. няма друг начин да се постигне такъв резултат, просто е невъзможно.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: Вашата кариера

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Може :D Пускаш си схема 3-4-3 с твоя отбор ,а с неговия 0-0-10 :D Всички седят пред твоето наказателно поле ,и ти си вкарваш (rofl) Ама чак пък 48 .. Иначе тва го пробвах 1 ден като нямаше какво да правя на FM07 . Интересното е ,че следващия мач последните 20 минути играх със схема 1-3-6 ,защото ми трябваше 1 гол .. и го постигнах де - вкарах даже 2 :giggle:
GLORY GLORY MAN UNITED !
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера

Мнение от IvanMladenov »

грешите ;)
аз как с ЦСКА си бих Миньор за купата без проблеми с 23-0? И честно, не съм пуснал другия отбор...
Изображение
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера

Мнение от kanapat »

IvanMladenov написа:грешите ;)
аз как с ЦСКА си бих Миньор за купата без проблеми с 23-0? И честно, не съм пуснал другия отбор...
сигурно си направил "дрийм тим"
Изображение
Изображение
Изображение
torres_9

Re: Вашата кариера

Мнение от torres_9 »

Отдавна гледам вашите мнения и реших и аз да пусна 1.Имам кариера с ЦСКА.Тази ми е най-добрата.Сигурно е нищо в сравнение с вашите.Та така.Ето и за кариерата.От графа най важни бяха мачовете в УЕФА.Във II предварителен кръг отстраних Фредрикстад.
ЦСКА-Фредрикстад 1:1 Имаха повече шансове,но Удоджи се разписа през малкото ми атаки.В 65мин.изравних след като ми вкараха през първата част.
Фредрикстад-ЦСКА 3:4 Голям трилър и шоу за 11000 души.3 гола на Бранимир Костадинов и 1 на Биркир Бярнасон(Birkir Bjarnason).

След това бях поставен и ми се падна Тампере Юнайтед :D :D :D :D :D :D :D :D .Те отстраниха някакъв си отбор в Шампионската лига,но после изгубиха от Спарта Прага или Палермо.Нещо такова беше.Така и дойде мача.
Тампере-ЦСКА 0:2 1 Гол на Патрик Ломски и 1 на Богдан Станчу.
ЦСКА-Тампере 4:1 2 гола на Биркир Бярнасон,като единия му бе в 23 сек.,и 2 гола на Бранимир Костадинов.

Жребият бе тежък.
Group
1.Севиля
2.Фиорентина
3.ЦСКА
4.Омония
5. Анортозис


Наистина сметнах Омония и Анортозис за аутсайдери.Само Фиорентина и Севиля щяха да ме затруднят.Да,ама не.Стана точно обратното.Да не говоря празни приказки ето и мачовете.
ЦСКА-Севиля 3:3 Все повеждах и те изравняваха.В 8мин.Мартин Тошев откри.В 21мин. Биркир Бярнасон покачи на 2:1 и в 69мин. стана 3:2 чрез Патрик Ломски.
Омония-ЦСКА 2:0 Каквоо подценяване.Пуснах някои резерви и докато се усетя,опп 2 гола.А съдията отмени 1 мой гол и даде червен картон на Туя.След това дузпа след картона и естествено гол.
Фиорентина-ЦСКА 1:1 По случайност вкарах.След грешка на вратаря.Пусна направо на Бранимир и той естествено вкара.
ЦСКА-Анортозис 3:2 3 гола на Бранимир Костадинов.И победа на Фиорентина срещу Омония.
Ето и крайното класиране
1.Севиля-10 точки
2.Фиорентина-7 точки
3.ЦСКА-5 точки
4.Омония-4 точки
5.Анортозис-1 точка
На 1/16 финалите срещнах Валенсия
Знаете какво ще стане нали
Валенсия-ЦСКА 3:1
1 почитен гол в края на мача на Удоджи
ЦСКА-Валенсия 1:2
Открих резултата и имах малки надежди,но второто полувреме свършиха.А и съдията ми отмени гол.Иначе щях да поведа с 2:0.Голът го вкара Мартин Тошев в 20мин.

В първенството станах 2-ри.2 точки зад Локо Пд и 1 пред Литекс.Левски са на 5-то място и ще играят в Интертото.А през изминалата година бяха в групите на Шампионската лига.Това вдига и коефициентът на България.Най вероятно сезон 2009/2010 ще имаме 2 отбора в ШЛ.е Това е от мен.Пак ще пиша.Само да ви питам от къде мога да видя коефициента на България в евротурнирите.Благодаря ви предварително.Айде bb!!!
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

При мен всичко е супер до момента.
В първенството водя с цели 6 точки пред Рилецо. Имам една загуба и един равен. Загорски играе по-силно от миналата игра даже! Този път обаче Радомиров и Кондев също играят много добре. С тях тримата нападанието е убийствно. При халфовете Танчовски играе много добре заедно с Мишев и Трифонов. В защита започнах да налагам Симеон Иванов и след година-две няма да мога да го задържа.
Изненадата обаче е за купата. Първия кръг победих с 1-0 Велбъжд /единствения отбор който ме победи сега в западна Б група/. След това се паднаха пак Беласица /в миналата игра ми се паднаха на същата фаза. Мача беше уникален. Поведох с 1-0, те направиха 1-1, после 2-1 за мен и 2-2. И това само за първото полувреме. Второта играта продължи да е много интересна, но аз се възпозлвах от положенията. Иван Танчовски вкара безценния гол. И Беласица - Етър 2-3!!! Другите голове вкараха обичайните заподозрени - Загорски и Радомиров. Много съм доволен. Даже прекалено много. А черешката бе че ми се падна Родопа в следващия кръг. Те са един от 4-те отбора от Б група /плюс мен/ продълбили напред. Уникален късмет. В контролите ги бих с 3:1. Дано и тук така стане. Ако се получи ще мина много напред и натам кой знае.
Осигурих си и две момчета от националите на България под 19 години. Имам големи надежди към тях.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера

Мнение от НиКи »

Браво и на двамата. Коефициента се вижда след като отвориш ШЛ или УЕФА и вляво даваш Coefficients
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера

Мнение от kanapat »

Ванка, ти обикновено играйш мн силно за купата (:
Изображение
Изображение
Изображение
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера

Мнение от kanapat »

Изображение

Изображение

дубълче :P
Изображение
Изображение
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера

Мнение от НиКи »

Фейенорд на колене

Фейенорд - ЦСКА 2:2(1:0 Лулиня 23'; 1:1 Павлов 45'; 1:2 Хофс - автогол 62'; 2:2 Лулиня 79')
играч на мача: Богдан Лобонц

Мач, който не очаквах да спечелям но определено пропуснах да го направя, след като бях по добрия отбор. Единствено гениалния Лулиня ги спаси от поражение, както и добрите намеси на Лобонц. За реванша излязох с 5ма защитника и един дефанзивен халф, като не мислех че отново ще ги надиграя, другояче казано излязох за 0:0. Но уви:

ЦСКА - Фейенорд 3:0(1:0 Таарабт 16'; 2:0 Андраде 56'; 3:0 Едсон - автогол 69')
играч на мача: Омар Андраде

Както казах, излязох с дефанзивна схема, на контраатаки. В 16' Андраде и Таарабт рзмениха няколко паса в полето на холандците, които имаха числено превъзходство, но това не попречи на Таарабт от 30 метра да направи безпомощен Лобонц - 1:0. Мача продължи по същия начин - играта на Фейенорд не се промени към по добра( :O ). Нещо повече - с два халфа(един дефанзивен и един централен) печелих битката в центъра на терена и владеех повече топката. Така логичното се случи, когато Овед центрира отдясно и Андраде отблизо я мушна в мрежата на Лобонц и удвои. В 69' Едсон окончателно сложи точка на спора, след като след центриране на Грендел отляво бразилеца засече топката и тя за трети път се оплете в мрежата на неговия тим. До края мача се доиграваше. Вижте сами какво превъзходство имах:

Изображение

Така до момента в УЕФА от 10 мача в УЕФА съм непобеден - 6 победи и 4 равни мача. На 1/8 финал ще срещна Палермо, които с общ резултат 5:3 отстраниха Вердер. Първия мач е в Италия. Очаквам два много интересни мача, и макар класата на Палермо, не губя надежда че ще продължа :)

=======================================================================

Още една престижна победа, макари в контрола

Кот Д'Ивоар - Камерун 3:1

Заслужена победа, през целия мач бях по добрия отбор. Резултата дори щеше да е класически, но Ето'о изравни в 90+5' от 4 минутното продължение. Сезона е много успешен, като и с ЦСКА, и с Кот Д'Ивоар все още съм непобеден в нито един турнир. Това е обнадеждаващо, като със "слоновете" очаквам едно лудо лято през 2010 на световното :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Вашата кариера [архив]

Мнение от elit_sofia »

Някой още играе ли я? :thinking:
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Кариери”