Вашата кариера [архив]

Всичко за вашите кариери
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com
Публикувай отговор
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

Временно спрях кариерата с Юве за да почна с по слаб отбор да видя какво съм научил. Това ще е истинско испитание. Започнах с Етър (Велико Търново). Ръководството бе много добро и ми отпусна 52К за трансфери. Наистина е отлична сума за отбор от Б група. Купих следните играчи:
Мирослав Загорски - без пари, от Странджа-Металург, AM/FC
Имах наблюдения от него в стари игри когато бях в ЦСКА и ми бе харесал. До момента играе много добре, зад нападателите
Тодор Радомиров - 20К, от Локо Стз, FC
Най-класния играч в Етър, може би и в Б групата. Много е добър. В първия мач вкара 2 гола, а в останалите контроли вкарваше поне по 1. Невероятен играч за Б група.
Иван Петров - 10К, Чавдар Бяла Слатина - MC
Имах само 2-ма халфа, а аз играя схема с два и положението бе лошо. Трябваше ми още един, може би за титуляр. Намерих това момче. Физиката му е уникална (За Б група), в неща на 16, едно на 18 и едно на 19. Отделно и другите неща са му добри за стандартите на отбора ми. В първия мач вкара гол.
Симеон Иванов - под наме от Левски.
Станах сателит на Левски и беше лесно да взема Симеон. Добър защитник е, стана титуляр. До края на сезона ще се развие още повече
Юсуф Бело - 2К, от Рилски Спортист, вратар
Имах 2 вратаря, но и двамата не бяха добри. Бело си пасна точно.
Борис Кондев - без пари, от Пирин Разлог, ST
В старата ФМ 07 обикалях из отбори от Б група и все ог мъкнех след мен. Много добре играеше. И сега има сравнително одбри качества. Засега не се представя добре, но има време.
Румен Стоянов - 5К, от Светкавица, DC
Много стабилен защитник стана неизменен титуляр.
Мирослав Миндев - 10К от сливед, AMC R/ST
Един от най-добрите в Б група, поне за миналия сезон. Игграе добре. Изпозлвам го за дянсно крило.

Схемата ми е 3-2-3(атакуващи халфове)-2
Това е до момента. Както казах станах сателит на Левски. Целта ми е средата на таблицата. В първия мач победих Спортист Своге с 4:0. В контроилите загубих с 4:0 от Хонвед, бих с 3:0 Нафтекс и 4:0 Аристон. Загубих от Пирин с 1:2 и направих 3:3 с резервие на Левски

ПС: Едвали някой от тези играчи ви говори нещо, така че е нормално да няма интерес към това което пиша. :)
cska14
Мнения: 96
Регистриран на: 31 Авг 2007 14:41

Re: Вашата кариера

Мнение от cska14 »

kyynadd,пожелавам ти успех! А аз продължавам кариерата си начело на Шефилд Юн.

До сега в първенството съм изиграл 7 мача,ето и резултатите:

Плимут-Шефилд Юн 1-3
Бяха по-дбори и заслужено победиха!

Шефилд Юн.-Скънторп 2-1
Бях по-слабия отбор,но с гол в 89мин на Бийти победих.

Кардиф-Шефилд Юн 0-2
Два гола на Уебър!

Бърнли 1-1 Шефилд Юн
Напълно равностоен мач!

Шефилд Юн-Чарлтън 2-1
Доста добър мач.Направих обрат!

Шефилд Юн-Уотфорд 2-2
До 65 мин резултатът бе 0-2,но с два гола на Шелтън стигнах до равенството мога да кажа дори заслужено.

Хъл С-Шефилд Юн 1-2
Заслужена победа!

Изиграх и 3 мача за English Cup в 1вия кръг отстраних Макънсфилд,след това отстраних Линкълн и 2ти кръг отпаднах незаслужено от Дарби Каунти с 2-3!

В момента съм 6ти с 14 точки!

По-късно пак ще пиша!
monibgole
Мнения: 61
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:59

Re: Вашата кариера

Мнение от monibgole »

От бая време следя радела за ФМ и реших да се включа в дискусията :D

При мене ситуацията е горе долу същата като Иван (kyynadd). Писна ми с големи отбори и реших да поема Белите Орли. След невеорятен полусезон успях да постигна първо място във временното класиране и победих Черно Море 5-2 в 3тия кръг за Купата на България. След това отпаднах от Литекс с 3-0. За жалост след всяко добро идва и зло. Машината Радомиров и Кондев спряха да вкарват, Даниел и Иван Мишев пък не се забелязват на терена! Бях приниден да купя Бижев и Дамиянов които за мое щастие замениха бившите голмайстори.

Еми това е от мен съжалявам че не ви показах шотове. Надявам се че ще класирам Белите Орли в "А" Група и тогава с сигурност ще се похваля тук с някой друг скрийншот ;)

П.П (Простете за грешките в правописа и словореда)
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

Още един човек дойде към нашето малко "фм общество". :) Ще следя с итнерес кариерата му да видим кой как ще се представи с отборите ни в Б.
При мен нещата вървят много добре. Първи съм, с 1 точка пред Локо Мз. Минали са 5 мача, в които имам 4 победи и 1 равенство срещу Велбъжд с 2:2. Най-добре играе Миро Загорски - играча с най-висок рейтинг, най-много голове, играч на Септрември месец. Средецката школа работи неотказно. :) Предстои дербито с Локо Мездра.
cska14
Мнения: 96
Регистриран на: 31 Авг 2007 14:41

Re: Вашата кариера

Мнение от cska14 »

Продължавам кариерата си с Шефилд Юн.Вече е 27 кръг.На 3място съм с 50т. а първи са Саутхяптън с 52т.

А и ето как завършиха по-нтересните мачове:

Лестър-Шефилд Юн 1-2
Добър мач!

Шефилд Юн.-КПР 2-0
Добър мач!

Шефилд Юн-Саутхяптън 2-5
Бях по-слабия отбор,но незаслужавах да загубя с такава разлика.

Норич-Шефилд Юн 2-1
В последните минути натиснах,но не стигнах до точката за жалост!

Уест Бром-Шефилд Юн 0-1
Победен гол на Шелтън!

Престън-Шефилд Юн 1-2
Труден мач!

Отстраних Уест Борм за ФА Къп и в следващия кръг в турнира ще гостувам на елитния Ман Сити.

Това е за сега.По-късно отново ще пиша
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

Свърши първия ми полусезон с Етър. Доволен съм, меко казано. Завърших на първо място с добра преднина пред Академик. Записах само една загуба. Единствено лекото разочерование бе, че отпаднах от Беласица с 3:2 за купата, във втория кръг. Но ръководството е доволно, защото целта ми бе да стигна до втория кръг.
При един играч се случва нещо много изненадващо за мен. Лятото го купих от Странджа-Металург (Средец) и защото отбора ми е слабост, и защото мислих че е добър играч. Представя се невероятно. Искан е от Левски! Ще се опитам да го задържа, но трудно ще стане. Ето шот от него:
Изображение
Изображение
Друг играч който е искан от отбор от А група е Илиян Трифонов - от Спартак Вн. Мисля,
че като се отвори трансферния прозорец ще се появат и още оферти към мои играчи.

Тактиката с която играя:
Изображение

Класирането:
Изображение

До момента съм си осигурил подписа на Бижев (ST от Велбъжд) и Даниел Мишев (халф на Литекс/от резервите/, младежки национал). Ако се появи някой хубав играч може да го взема, защото продадох 2-3 играча за към 10К.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера

Мнение от НиКи »

Ники Чипев вземи, Мартин Тошев също е мн добър, а Стоян Абрашев кърти мивки ;)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера

Мнение от НиКи »

Отпаднах от Атлетико.

Атлетико Мадрид - ЦСКА 3:2(1:0 Агуеро 1'; 2:0 Агуеро 5'; 3:0 Форлан 18'; 3:1 Костадинов 20'; 3:2 Грендел 66')
играч на мача: Серхио Агуеро

ЦСКА - Атлетико Мадрид 0:0
играч на мача: Карлос Диого

В реванша владеех положението през целия мач, но така и не успях да стигна до така важния гол.Все пак мисля, че 1/4 финал е добро постижение за първи сезон.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Galen

Re: Вашата кариера

Мнение от Galen »

Eто го при мене класирането :) Намирам се в началото на втория полусезон.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
ancho

Re: Вашата кариера

Мнение от ancho »

И аз почнах нова кариера :) Този път с Челси :P

Нови играчи:
Серхио Агуеро-64млн.
Кевин Олимпа-500 хил.

Напуснали играчи:
Няма.

Изиграх 2 контроли.Първата беше с ЛА Галакси.Победих безпроблемно с 4:0 като и четирите гола отбеляза Дрогба.Втората беше с Ипсуич.Победих ги и тях,но този път с минималното 1:0 като излязох с доста млади играчи.Гола отбеляза Стив Сидуел.


Челси 0:1 Ман.Юнайтед
Дойде времето и за първия официялен мач през годината.Той бе срещу Ман.Юнайтед за Къмюнити Шилд.Мача вървеше доста добре за мен,но ме преследваше мал шанс...Първо Дрогба уцели напречната греда,а след това Франки Лампард не успя да вкара 11 метровия наказателен удар свирен в моя полза...И така мача вървеше към нулево равенство в редовното време,но след една изритана топка от Рио Фърдинант,Рууни се възползва и отбеляза единствения и победен гол за Ман.Юнайтед.


Челси 4:0 Ман.Юнайтед
След загубата на финала за Къмюнити шилд от Ман.Юн. беше ред на старта на първенството и именно първия ми съперник бе Ман.Юн. Този път излязох с по-атакуваща тактика и резултата не закъсня.Още в 7-та минута Андрий Шевченко отбеляза с глава след центриране на Райд-Филипс."Червените Дяволи" се опитаха да натиснат,но не се получи нищо.Напротив.В 21-та минута отново Шевченко с прецизен удар от границата на големия пеналт вкара за 2:0.Така завърши и 1-вото полувреме.През 2-рото влязоха Джон Оби Микел и Малуда съответно на мястото на Микаел Есиен и Джо Кол.Полувремето започна също толкова шеметно,колко и първото за мен като в 47-та минута влезлия на почивката Малуда изпълни прецизно отсъдения фал и покачи за 3:0.Играчите на Сър Алекс,не можеха да направят нищо запомнящо се.В 80-тата минута влезе Клуалдио Пизаро на мястото на отлично представилия се в срещата Дрогба.Именно Пизаро вкара в 89-тата минута и така оформи крайния резултат.


Арсенал 6:3 Челси
Много срамна загуба...Просто не ми се говори...


Челси 3:0 Евертън

За този мач нещата с работна виза за Агуеро бяха оправени и той можеше да влезе в игра.Това и стана.За жалост по неприятен повод.Контузи се Шевченко,той ще отсъства за 1 месец.
Мача започна равностойно.С доста положения и пред 2-те врати.Най-запомнящото се положение бе пред вратата на "Карамелите".След центрирана топка от Джо Кол,Агуеро засече топката с глава,вратаря-Хауърд отби топката,тя попадна на крака на Лампард,който стреля,но върналият се в защита Артета изби от голлинията.Така завърши и 1-вото полувреме.През 2-рото за мое щастие се развихри новото попълнение-Агуеро.Само за 10 минути в периода 64-74 той вкара 3 безответни гола и сложи точка на спора.По-доволен неможех да бъда.Така завърши и мача :)

За сега това е от мен... :) Очаквайте продължение :P
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

Поздравления Волов. Отбора от Шумен се бори за оцеляване и в реалноста и в играта. Тива което правиш не е лесно. Браво.
При мен Миро Загорски е невероятен. Вече има 3 неща над 15, искан от Левски е и Видима има 15 гола, 7 асистенции и тн и тн.
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера

Мнение от kanapat »

при мене Волов влязаха с бараж :D
Изображение
Изображение
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера

Мнение от НиКи »

И при мен Волов играят мн добре :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Gosh0

Re: Вашата кариера

Мнение от Gosh0 »

При мене все падат със звучни резултати от рода на 0:9,1:7,1:6,2:7,0:8 :O
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

Нямам спиране. Втория полусезон е много добър. Остава 5 мача до края. Въпреки че записах 2 загуби домомента (повече от първия полусезон) съм много доволен. Водя с 7-8 точки и вече А група ми е 99% сигурна. Трябват ми още 2-3 победи, а тежките мачове минах. Напред съм с много добри футболисти, за мен стават и за А група. Вече в защита ще му мисля, защото съм много зле. Ето как изглежда отбора:
---------------Кондев--------Бижев-------------
--------------------Загорски--------------------
-----Христов-----Петров-----Мишев-----Миндев
--------И.Иванов-------Стоянов------Костадинов
--------------------Бело-------------------------
Или иначе казано 3-4-1-2
За Загорски няма какво да кажа вече. 15 гола, 10 асистенции, искан от Левски, Видима, Черноморец. Мотора на отбора. Играча с най-висок рейтинг в Западна Б група - 7.60 Кондев - първия полусезон бе заспал, но сега се събуди. Направи два хетрика, до момента е голмайстора на първеснтвото заедно със Загорски (12 гола)
Иван Петров - мотора на отбора заедно с Миро. Втория полусезон е много добър. Направи 10, от 11 си асистенции този полусезон. Има изключителна физика. Получи повиквателна за младежкия национален отбор (под 21г)
Мишев - взех го зимата от Литекс. Стана титуляр от първия мач, защото другия халф Илиян Трифонов се контузи. Той се възползва и се наложи. Много добър изпълнител на пряк свободни удари. Има 4 гола от този тип
Бижев/Радомиров - пиша ги и двамата заедна защото не ми е ясно все още кой е по-добър. Сменям ги по време на мачовете и се представят на приливи и отливи. Но определено имат качества.
И дотук с хубавото. Крилата не са много добри. Миндев е добър играч за Б група, но при евентуално влизане в А няма да се справи. Христов може и да остане, защото е по качествен, но е на годинки - 31. Защитата цялата ще трябва да я сменям, като мисля да заиграя и с 4 защитника. До момента не съм го направил, защото просто нямам десен и ляв защитник. Но в Б група може да се играе така. Иванов и Костадинов отлитат със сигурност. Стоянов може да остане, има качества. Вратаря също не е стабилен и мисля да го сменям.

Това е. Чакам да свършат 5-те мача за да видим дали ще съм на бараж или директно. Ако ще съм на бараж трябва да загубя 3 от 5-те си мача, което не ми се вярва предвид съперниците, но всичко е възможно.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера

Мнение от НиКи »

Свърших сезона.

Свърших го, но по ужасен начин. Заради ужасния старт завърших на незавидното трето място. Дори мислех че ще ме уволнят, защото обещах да стм шампион, но заради страхотното представяне в УЕФА, ми изписа че борда е доволен. Нещо повече - за следващия сезон ми отпуснаха пари за трансфери от 6,25 млн(бяха ми останали 2 млн) и 124К за заплати(преди имах около 52К), като чесно казано и аз не разбрах откъде дойдоха тея пари, след като не бях с особено добър баланс. По мое мнение направих един много способен отбор, с който мога да постигна много:

титуляри:

вратар:
Изображение

ляв бек:
Изображение

десен бек:
Изображение

централни защитници:
Изображение

Изображение
или
Изображение

халфове:
Изображение

Изображение

ляво крило:
Изображение

дясно крило:
Изображение

нападатели:
Изображение

Изображение
или
Изображение

Към всички изброени досега добавете Sunday Mba(много добре се развива), Erik Grendel, Eros Corradini(много класен талантлив вратар, откритие на скаутите ми), Piotr Czaplinski, Distel Zola, Dor Malul, Calin Cristea, Anes Mravac, Jose San Roman(един от най добрите десни бекове в играта, но за съжаление трайно контузен - 6-7 месеца :( ), Bibras Natkhu, Georginio Wijnaldum(пуснах го под наем да се обиграва), Genero Zeefuik(и той под наем), Teemu Turunen, Medo, който идва през Декември и т.н. и т.н. :)

========================================================================

Започнах кфалификациите за световното с Кот Д'Ивоар

Судан - Кот'Дивоар - 1:4

Кот Д'Ивоар - Ангола 3:0

Кот Д'Ивоар - Уганда 1:1

просто не ми се говори за тоя мач...второто ми равенство откакто съм треньор на "слоновете", но срещу анонимен протовююивник, при това у дома. Срамен резултат. Все пак важното че още не познавам вкуса на загубата откакто ги поех и съм първи в групата. Останалите отбори са Бенин(втори) и Тунис(трети).
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера

Мнение от kanapat »

Ванка, мн малко точки разлика :P :D
Изображение
Изображение
Изображение
monibgole
Мнения: 61
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:59

Re: Вашата кариера

Мнение от monibgole »

:whew: В момента водя много трудна битка за много области в отбора ми, също и за първенството.

За мое щастие успях да победя ЦСКА с 1 - 0 в продължението след 90 минути изиграни.

Сега съм на 3то в А група след 18 мача изиграни, също и имам огромната задача да преобразия състава, като продадох всички стари звезди на отбора. Надявам се все пак да успея да задържа трудно извуювана позиция и да може Белите Орли за пръв път в историята им да играят в евротурнир!

Ето класирането в А група
http://img210.imageshack.us/my.php?imag ... 966ym6.png][img=http://img210.imageshack.us/img210/1562 ... ym6.th.png
за Купата
Изображение

Състава
Изображение


Ето и невеорятно откритие на куунадд:

Младен Стоев

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

Ники както винаги си изчерпателен. :) Успех следващия сезон.
При мен нещата се развиха много добре. Влязох си в А група. Мирослав Загорски бе избран за играч на сезона в двете Б групи и за любимец на феновете. Вдигна си цената до 230 000. Успях да му подновя договора и в контролтие доказа, че пак ще е титуляр. Борис Кондев стана голмайстор на моята Б група, а Мишев за най-добър млад играч.
Както знаете защитата ми беше "уникално добра" и трябваше да си "напазарувам" защитници. Веднага след края на сезона разкарах сегашните, които допуснаха цели 24 гола. Ето кои взех:
Адриян Олегов - мисля че много хора го знаят. Взех го от Миньор и ми излезе евтин.
Иван Иванов - първо мислих да го взимам под наем, но като видях че е само 30К реших да се пробвам да го купя. Той се съгласи и дойде.
Теодор Бнаев - взех го от Марица доста изгодно. Изглежда добър и мисля че ще се наложи. Бе ми препоръчан от колегата с Белите Орли. :)
Maртин Димов - защитник от Левски, резервите им.
Ето и част от играчите:
Десен защ:
Изображение
Ляв защ:
Изображение
Централните:
Изображение
Изображение
Част от халфовете:
Изображение
Изображение
И Миро (ще го използвам като един от двамата нападатели този сезон):
Изображение

Другите двама от халфовата линия ще са Иван Петров (десен) и Милен Христов (ляв). В атака за партьор на Миро ще избирам между Кондев, Бижев и Радомиров.
Надявам се с този отбор да се спася от изпадане.
BaLkI

Re: Вашата кариера

Мнение от BaLkI »

Левски - Порто 1-0 :party: :party: :party:
http://img.data.bg/i.php?show=788733&ctrl_id=60zc2x#img
През първите минути гостите бяха по-добри,но всичко се обърна към 20-тата минута.Тогава,след безобидно разиграваане в своята половина,вратарят на Порто Хелтон тръгна да лъже Томи Хойланд.Той обаче му отне топката,а вратарят нямаше друг избор освен да фаулира норвежеца.Естествено съдията му показа червения картон...Оттук нататък Левски превъзхождаше Порто във всички показатели и логично в 68-мата минута Хойланд донесе победата.Сега чакам реванша... :wasntme:
Тва е от мен засега,като изиграя следващия мач пак ще пиша! :)
Публикувай отговор

Обратно към “Кариери”