Вашата кариера [архив]

Всичко за вашите кариери
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com
Публикувай отговор
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Вашата кариера [архив]

Мнение от kyynadd »

Отварям темата за да пишете за вашата кариера. Аз сега ще я инсталирам и после ще пиша.
CSKARA

Re: Вашата кариера

Мнение от CSKARA »

Значи имам 2 въпроса със кариерата

1.Как мога си купя играч който съм набелязал а не ми ги привлича автоматично без да ме пита

2. Кога почва самото бг първенство че още не ми е започнало
Gosh0

Re: Вашата кариера

Мнение от Gosh0 »

Аз почнах сейф с националите.Паднах 2:3 в Холандия,бих 4:1 Люксембург,1:0 Албания и сега преди решителния мач с Румъния ги водя с 1 точка,румънците паднаха 1:4 като гости на Беларус и ми позволиха да им дръпна :)
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера

Мнение от to6kobg »

ЗАЩО НЕ Е ИСТИНАААААААААА???? :rofl: Иначе мойта кариера:От 4 мача(контроли) имам победа, равен и 2 загуби.Играя с ботев!!!
Изображение
Изображение
BaLkI

Re: Вашата кариера

Мнение от BaLkI »

Аз пък започнах с Левски и вече съм към края на първия полусезон.По принцип вървя доста добре,макар че ми се струва,че нашите тимове са направени доста слаби :wasntme: През летния трансферен прозорец не купих нито един играч,защото нямах пари :S Все пак обаче започнах сравнително добре,след като взех суперкупата,побеждавайки Литекс след изпълнение на дузпи :) (в редовното време-1:1).За ШЛ трябваше да играя срещу Мурата(Сан Марино),които бяха победили Хафнарфьордур в първия кръг.Нямах проблеми-2:0 и 4:0 :happy: В третия кръг обаче жребия беше доста по-тежък-Спарта(Прага).Изненадващо в първия мач в Чехия удържах 2:2,като дори можех да победя :) В София обаче беше доста по-трудно-поведоха ме с 1:0,но с гол на Валери изравних.В 83-тата минута Йовов вкара за 2:1 и си помислих,че вече съм в групите,но чехите на свой ред отново изравниха в 92-рата минута :( За щастие в продълженията Валери вкара втория си гол и това бе достатъчно за да се класирам :party: Паднах се в много силна група с Ман Юнайтед,Севиля и Лацио.На Олд Трафорд паднах с 3:0,но в София удържах 0:0 със Севиля и заех третото място,тъй като Лацио загубиха от Ман Ютд.С "Орлите" направих два "хикса" и сега ми предстоят мачовете с Манчестър в София и Севиля в Испания.Естествено ще се надявам на две загуби за Лацио,които ще ме оставят на третото място независимо от моите резултати :) В "А" група съм на първо място и с точка в повече от ЦСКА и Локо(Пд),но все още не съм играл срещу срещу тези два отбора,така че нищо не е ясно :wasntme: Еми тва е засега от моита кариерка с Левски.Като изиграя още мачове ще ги споделя тук ;)
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

Браво в ШЛ се справяш много добре.
Galen

Re: Вашата кариера

Мнение от Galen »

Аз започнах кариера с ЦСКА.Играх 6 контроли :
Горник 0:3 ЦСКА-Неи вкара невероятен прехвърлящ гол след като излезе сам срещу вратаря и някъде от 25 метра от гол линията прехвърли вратаря на Горник.Това беше най-красивото попадение в мача.
Гроклин 3-4 ЦСКА-още в 1вата минута ме поведоха но до 70 минута аз успях да им вкарам 4 гола но след това малко се отпуснахме и те намалиха резултата.
Гронинген 3-0 ЦСКА-Това беше един от най-слабите мачове които са изиграл до сега.
ЦСКА 2-2 Лацио-невероятна игра показахме и на 2пъти поведохме но италианците все ни изравняваха.Цяло второ полувреме играх с 10 човека след като на полевремето направих всичките си сме и още в началото се контузи нападателя и така успя да удържа 2-2 на Лацио.
ЦСКА 1-1 Бенфика-добър мач направихме и дори можехме да вкараме още голове но просто португалците имат здрава защита и ни ни го позволиха но ние играхме като равен с равен на Бенфика.
ЦСКА 1-0 Ливорно-Интересен мач който завърши с минималния резултат за нас 1-0
Това бяха приятелските ми срещи.


За първенството играх с Беласица като гост и тотално ги надиграх и успях да ги бия с 0-3.За купата на Уефа се паднах срещу албанския Теута и изиграх доста срамен мач в София с много положения и нито един гол и така мача щеше да се реши в албания.След това пак играх като гост на Вихрен още в началото Вихрен си вкараха автогол и много ни натискаха и ние се справяхме страхотно но в 88 минута Кабус не изчисти една топка и тръгна да лъже защитниците на Вихрен в наказателното и те му взеха топката и изравниха :( .До края на мача нямаше положения и така свърши мача.След 4 дена играя с Теута като гост.Те пак се бяха затворили като и като гости и така ми позволиха да им направя много атаки и още първото полувреме ги водех с 2-0 :party: А второто ги сасипах с още 2 гола и така продължавам напраде в УЕФА и съм на 2 мача от групите.Съперника ми е Ултрех.Първо ще играя като домакин а после като гост.А следващия мач от първенството ми е срещу Марек като домакин и не трябва да изпъскам този мач.
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера

Мнение от to6kobg »

Както знаете играя с Ботев.От 4 контроли имах 1 победа,равен и 2 загуби.В шампионата почнах с доволен Х като гост на Пирин 0:0, но в 2 кръг се издъних здраво кат паднах 0:1 от Вихрен вътре.3-тия кръг имах гостуване на Левски.За всички контроли и мачове в А група имах отбелязан едва 1 гол!!!Излизам на герена в 4-5-1!Левски ме натика здраво в мойта половина, но направих неква смешна атака и ГООООООЛ- 0:1.Второто полувреме натиск на Левски, но нищо.И в 70мин. Удар и ГОООЛ- 0:2.Съдията даде 4 мин. продължение, ама в 3 мин.изкарах лилчо и той докато напусне терена съдията свири края!!!Левски 0:2 Ботев!!!Лошото е че в евротурнирите Левски отпадна от Спарта Прага,Локо сф и литекс също отпаднаха.Само ЦСКА остана!
Изображение
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера

Мнение от НиКи »

Почнах сингъл с ЦСКА . До момента имам едно единствено ново попълнение - вратаря от Уотфорд Richard Lee - 24 годишен, продадох Петре за 1 милион на Аустрия Виена, в момента преговарям със Цървена Звезда да дадат 1,2 милиона за Котев, Верона купиха Машадо от Лейрия така че той си отива при всички положения през зимата, иначе преговарям с няколко бека но засега без успех. В предсезонните контроли се представих зле след като от 4 мача имам един Х с Париж ФК, загуби с 1:2 от Мълхаус, Сошо и Марсилия, но все пак тогава още изпробвах отбор и т.н. В мача с Мълхаус ме поведоха в 17-тата минута но в 20-тата Вили бързо изравни. В 77-мата Данчо Тодоров си вкара нелеп автогол след безадресно центриране от корнер на близката греда и нямаше време да стигна до равенството. Мача с Париж ФК вървеше с мое териториално предимство, но в 70-тата минута Машадо беше изгонен и не можах да стигна до победата. В мача с Марсилци като гост мача вървеше със съвсем леко предимство за мен и логично в 55-тата минута удар на Кабус рикушира в тялото на Jacques Faty и успях да открия резултата. Оттук нататък мача вървеше равностойно като колкото повече наближаваше края му толкова повече Марсилци взимаха надомощие, за да се стигне до 87- мата минута когато Модесте Мбами успя да изравни, а в продължението на двубоя Зенден отбеляза и победата отиде във Франция. В последния мач от предсезонната подготовка гостувах на Сошо. Успях да поведа след гол от фаул на Кевин Амунике в края на първото полувреме, но с два бързи гола на Гонсало Варгас в 49-тата и 54-тата минута ме поведоха и до края на мача играта беше равностойна и не успях да стигна поне до равен. Като цяло от предсезоннатат подготовка мога да обобщя - слаба игра със слабите - силна със силните. В първия мач от А група гостувах на Вихрен, чийто треньор Ераносян преди мача ми се отваряше че не мислел че ше зема титлата и т.н. , но в крайна сметка мача завърши 0:3 в моя полза :giggle: . Головете отбелязаха Маркиньос в 11-тата минута, Удоджи в 33-тата и отново Удоджи в 87-мата след един много красив гол с обръщане от около 6 метра от наказателното поле. Следващия ми мач е със Металургс на Армията за Купата на УЕФА(втори предварителен кръг), като другите ни евроучастници Литекс, Локо София и левски срещат съответно Вадуц(втори предварителен кръг за купата на УЕФА, първия мач в Ловеч), Фредрикстад(втори предварителен кръг за купата на УЕФА, първия мач в Норвегия) и Грасхопърс(трети предварителен кръг за ШЛ), като левски отстраниха ирландския Дери Сити във втория предварителен кръг за ШЛ с две победи по 1:0. Това е засега, после пак ше пиша :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

Поех ЦСКА. До момента не съм изиграл контрола, само играчи купувам. Купих 2 футболиста - Ивелин Попов и Небойша Йеленкович, мисля че имената говорят достатъчно. Търся и някой по-стабилен защитник за всеки случай.
Иначе поздравления за победата на Ботев над Левски. ;)
Gosh0

Re: Вашата кариера

Мнение от Gosh0 »

аз бих Румъния 4:1 на Васил Левски и по този начин се класирах за Евро 2008 където съм в група с Австрия,Италия и Чехия :)
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера

Мнение от to6kobg »

kyynadd написа:Поех ЦСКА. До момента не съм изиграл контрола, само играчи купувам. Купих 2 футболиста - Ивелин Попов и Небойша Йеленкович, мисля че имената говорят достатъчно. Търся и някой по-стабилен защитник за всеки случай.
Иначе поздравления за победата на Ботев над Левски. ;)
МЕРСИ!!! :rofl:
Gosh0 написа:аз бих Румъния 4:1 на Васил Левски и по този начин се класирах за Евро 2008 където съм в група с Австрия,Италия и Чехия :)
ЗАЩО НЕ Е РЕАЛНОСТ!!!!!!!!!!
Изображение
Изображение
BaLkI

Re: Вашата кариера

Мнение от BaLkI »

При мен нещата продължават да вървят по мед и масло.В ШЛ записах загуба от Ман Юнайтед с 1:2 в София,но това не беше лоша новина,защото Лацио загубиха от Севиля с 1:5 у дома,което ме остави на третото място с точка в повече кръг преди края.Мача със Севиля в Испания го бях отписал,но с хиперзащитна тактика и само една смислена атака устисках 1:1 :) и след равенството на Лацио с Манчестър се класирах трети.В същото време всички български отбори освен ЦСКА отпаднаха още преди групите на УЕФА.ЦСКА обаче се представиха доста добре-бяха в група с Панатинайкос,Спарта(които аз изхвърлих от ШЛ :happy: ),Твенте е още един отлор,който не помня :wasntme: Българите завършиха втори и заедно с Левски ще участват в пролетните кръгове на Купата на УЕФА.Там аз се паднах с Рен,но за ЦСКА нещата изглеждат сложни-Ливърпул :^)
В "А" Група вече изглежда,че няма да имам проблеми със спечелването на титлата-водя със 7 точки,а срещу основните съперници бях безпогрешен-победих ЦСКА с 2:0 като домакин,Локо(Сф) с 1:0 като гост,Локо(Пд) с 4:3 в Пловдив и Литекс с 3:1 у дома :party:
След края на полусезона ръководството ми отпусна 1,8 милиона за трансфери,които аз похарчих за един млад бразилец на име Rafinha(не този от Шалке 04 :) ),както и за словака Душан Швенто,който дойде от Славия(Прага).
Тва е от мен засега :)
Gosh0

Re: Вашата кариера

Мнение от Gosh0 »

Преминах и груповата фаза на европейското.Успях да победя Чехия във първия мач с 2:1,следващия мач загубих 1:2 от Италия,и в последния решителен мач срещу домакините от Австрия успях да ги победя с 3:1 след като ме поведоха с гол на Иваншиц в 16 мин.,Божинов изравни в 60 мин.,а Мартин Камбуров вкара 2 гола във 82 и 84,и по този начин завърших на второ място със 6 точки,първи станаха Италия със 7.На четвъртфинала ще играя с Хърватия,ако успея да ги победя ще играя срещу победителя от Сърбия-Турция ]:)
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

Ехеее ако беше истина...
Galen

Re: Вашата кариера

Мнение от Galen »

След като домакин с Утрехт свърших 1-1 то като гост нещата не изглеждаха така.Още в началото от далече един неочакван удар попадна в вратата на Утрехт и така поведох с гол който ми осигуряваше продължаване на пред.Домакините съсем се обръкаха и до 20 минути ги водех с 2-0.До края на полувреме вкарах още един гол и така домакини бяха в криза и незнаеха как да излязат от своето поле.Обаче второто пувреме не запозна добре и още в 60 минута ми върнаха гола и така пак се прибраха и така ми позвалиха да им вкарам ое 2 гола.И така ще играя в групите на УЕФА утре ще разбера съперниците ми. :party: :happy:
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера

Мнение от НиКи »

ооо тактиката ми свърши работа :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: Вашата кариера

Мнение от m0za4k0 »

Сподели я, ако играеш с ЦСКА, че съм в началото на първенството и ми трябва силен старт!!!
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера

Мнение от НиКи »

ами играя атакуващ стил, бързо темпо, пасове по крилата и офанзивна схема, но всеки мач е различен, а за неговия трябваше доста по специална, заради недобрия резултат в София, той ми каза тяхни силни страни и т.н. , така че зависи от мача ;)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

Аз с ЦСКА играя със следната схема

------------------------Неи---------------------------------------
--------Удожи--------Велизар--------Ивелин Попов---------
-----------------Тодор Янчев--------Кабус----------
-------Машадо---------Тунчев------Вальо-----------Данчо--
---------------------Ивайло---------------------------------

Или с други думи 4-2-3-1. Скоро чакам да дойде йеленкович, като най-верояно ще замести Янчев или Кабус
Публикувай отговор

Обратно към “Кариери”