Вашата кариера [архив]

Всичко за вашите кариери
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com
Публикувай отговор
BaLkI

Re: Вашата кариера

Мнение от BaLkI »

1/2 финааал!!! :party:
След победата с 1:0 над Блекбърн в София вече съм на 1/2 финал!Ето шотче:
http://img.data.bg/i.php?show=761327&ctrl_id=75zhcc#img
На полуфинала ме очаква Ливърпул... :S Ясно,че това ще е края на участието ми в УЕФА,но пък удовлетворението,че съм след 4-те най-силни в турнира е голямо.
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Вашата кариера

Мнение от MrDeqn »

Ганг 1:2 Арсенал
Арсенал 2 : 1 Ганг Champions Cup Qual.3

Тео Уалкот вкара по 1 гол в 2та мача а другите 2 на Адебайор и Ван Перси.
Купих си Ники Димитров - Хичо ,който показва отлични качества и взима много добро участие в мачовете за Лигата :)

15.09.2007 12:00
Манчестър Ютд 0 : 2 Арсенал. Преди това загубих от Астън Вила с 3:1 ...
Сега съм със 7 точки и на 10то място.Нюкасъл е на 1во а под тях - Челси.


Друго интерестно няма...
MrDeqn написа:Най-силни но паднах от Блегбърн :rofl:
Да паднах ама зе та спре тока.......не бях правил сейв и после като го играх стана Х ;)
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Вашата кариера

Мнение от MrDeqn »

Group H
Арсенал , Вердер , Порто и Олимпиакос. Засега съм на 1во място със 6т. на 2ро е Вердер с 4т.
Олимпиакос 0:2 Арсенал
Арсенал 4:0 Порто - Страхотен мач 2 гола на Адебайор и по 1 на Уалкон и Перси :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Сега съм на 11то... място със 12т. със сигорност в ШЛ засега се справям много по добре ...
Направих с Евертън 2:2 и последния мач (за сега) с Челси...
Челси 2 : 0 Арсенал :) и те тава е засега :)
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера

Мнение от НиКи »

Почнах нова кариера.

Ми старата ми затъпя и реших да почна нов. Тоя път бях по активен от всякога на трансферния пазар, вижте сами:

Нови попълнения:

Seyfo Soley - Free Transfer, качествен играч
Lauri Dalla Valle - от JIPPО за без пари, коментара е излишен
Matt Pickens - 40K от Chicago Fire, един добър ГК на 25 год :)
Piotr Czaplinski - от Jagiellonia без пари
Branimir Kostadinov - 35К от Хартс, всички знаем какъв играч е той
Sunday Mba - 85К от нигерийския Enyimba. Не познавам отблизо качествата му, но изглежда талантлив, на 18 год е
Facundo Quiroga - 4K от Argentinos, изглежда обещаващ ляв бек
Teemu Turunen - 70K от FC Inter, финландец, мисля че това стига :D
Miguel Angel Fraga - 60K от Morelia, един много класен вратар
Calin Cristea - 60K от Unirea
Yegor Filipenko - 130K oт BATE, един сезон трябва да се обиграе и следващия става машина :)
Mika Aaritalo - 250K от Turun Palloseura, коментара е излишен
Erik Grendel - 100K от Dubnica, качествено крило
Kalle Makinen - 3K от Turun Palloseura
Keylor Navas - 35K от Saprissa, талантлив GK
Bibras Natkhu - 35K от Hapoel Tel-Aviv, талантлив AMC, добър плеймейкър, вице-капитан на отбора
Jukka Lehtovaara - 9K от Turun Palloseura, коментара е излишен, ще се обиграва в Спартак Плевен този сезон
Distel Zola - 220K от AS Monaco, много съм горд с привличането му, става уникален DM вбъдеще
Laszlo Sepsi - 55K от Gloria, качествен ляв бек още в началото на играта, и разбира се - талантлив
Todor Petrov - без пари от Литекс, скаутите го препоръчаха
Leo Schwechlen - 375К от AS Monaco, другата покупка с която съм горд, друг от талантите на Монако, на стария ми сейф беше в Челси и се беше развил невероятно
Nathan Sturgis - 400K от Salt Lake, универсален и много, много качествен и талантлив защитник
Charles-Andre Doudin - 55K от La Chaux-de-Fonds, на сейфа със Сити се бе развил страхотно и бе собственост на Манчестър Юнайтед
Fabio Faria - 7K от Rio Ave, взех го понеже видях че Балки го хвалеше и беше ефтин
Andrei Cristea - под наем от Poli 1921, при това не му плащам заплата
Gabriel Caramarin - пак под наем от Poli 1921, същата история като Кристеа
Ovidiu Petre - под наем от Steaua, също без пари
Florin Lovin - и той под наем от Steaua без пари
Anes Mravac - 26К от Malmo FF, става перфектния DC след време, този сезон ще се обиграва в Пирин Гоце-Делчев
Patrik Lomski - без пари от Turun Palloseura, идва на 1-ви Януари, защото тогава му изтича договора
Jose San Roman - 5К от River, много се учудих че успях да го привлека, много съм доволен от себе си. В стария сейф с ЦСКА беше в Ливърпул, национал на Аржентина, перфектния ляв бек. Пристига в отбора на 1-ви Юли, защото тогава му свършва наема
Omar Andrade - 40K от Allianza Lima, за съжаление ще мога да използвам чак от 1-ви Юли догодина
Oded Gavish - без пари от M. Petach-Tikva, идва на 10.08, когато навършва 18 год
Maximiliano Lopez - 4K от Banfield, не го познавам, осигурих си го малко на риск, защото не познавам качествата му, но се надявам да се окаже класен играч, ще пристигне в клуба на 15.01
Miguel Julio - без пари от Medellin, 16-годишен суперталант за мен, пристига на 21.02, когато навършва 17 год

Към тези прибавете и Gabriel Torje, за чийто подпис ще се боря със зъби и нокти и се надявам да успея да "излъжа" Брюж, Уест Хем и Реджина, които също имат апетити към него. Отбора напуснаха:

Jose Luis Garces - под наем в Rapid Wien
Abderrahman Kabous - 675K към Stade Malherbe de Caen
Yordan Todorov - 700K към Partizan
Velizar Dimitrov - 1,100,000 към Seongnam
Florentin Petre - 775K към щвейцарския Sion
Aleksandar Tunchev - 1,700,000 към AZ
Marquinhos - под наем в Corinthians
Nei - под наем в Corinthians
Georgi Iliev - под наем в FC Sochaux

В купата на УЕФА във втори предварителен кръг се паднах с.....Хайдук Кула( :giggle: )
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
BaLkI

Re: Вашата кариера

Мнение от BaLkI »

НиКи написа:Fabio Faria - 7K от Rio Ave, взех го понеже видях че Балки го хвалеше и беше ефтин
Най-сетне една качествена реклама и от моя страна... :D Няма да съжаляваш!Иначе поздравления!!!Гледам,че си събрал най-големите таланти в играта...Евала!
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера

Мнение от НиКи »

BaLkI написа:
НиКи написа:Fabio Faria - 7K от Rio Ave, взех го понеже видях че Балки го хвалеше и беше ефтин
Най-сетне една качествена реклама и от моя страна... :D Няма да съжаляваш!Иначе поздравления!!!Гледам,че си събрал най-големите таланти в играта...Евала!
ми общо взето...лошото е че сега целия ми титулярен състав, че даже и резервите са нов отбор(без Удоджи, който е титуляр) и трябва да мине време докато се адаптират и се сработят, но като това стане се надявам отбора да започне да мачка :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера

Мнение от НиКи »

Невероятна драма срещу Хайдук Кула.

Странно, но факт :D . Между другото на Huge DB има доста по голяма реалност в играта, защото от всеки отбор е зареден минимум един играч, като в повечето случаи са доста повече. Хайдук Кула пък са направени доста силни, влезли са в УЕФА като са отстранили Трабзонспор в последния кръг от Интертото :O . Но да се върнем на мачовете:

Хайдук Кула - ЦСКА 1:1(0:1 Костадинов 30'; 1:1 Вуячич 49'; Джурич изгонен 73')
играч на мача: Мика Ааритало

ЦСКА - Хайдук Кула 1:1(Павичевич изгонен 1'; 1:0 Ааритало 36'; Зола изгонен 87'; 1:1 Миланович 89'; Вуячич изгонен 105')
дузпите:
Първа дузпа ще изпълнява ЦСКА. Зад топката е Йегор Филипенко, той се засилва....и
гол! 1:0 за ЦСКА при дузпите!
Първата дузпа за Хайдук Кула бе поверена на Мирослав Ранитович, който хладнокръвно я реализира. 1:1.
Втората дузпа на ЦСКА бе изпълнена от американеца Натан Стъргис, който я прати в аут!
Втората дузпа за Хайдук Кула бе отново хладноръвно реализирана, този път от голмайстора им в двубоя Ненад Миланович. Хайдук поведе с 2:1.
Много важната трета дузпа за ЦСКА днес бе поверена на финландеца Мика Ааритало, който бе автора на единствения гол за ЦСКА в редовното време. Финландеца реализира без проблеми.
Третата дузпа за Хайдук Кула бе изпълнена от Джордже Ивич, който не трепна и върна преднината от един гол на сърбите - 3:2.
Лео Швехлен трябваше да изпълни много, много важната четвърта дузпа за ЦСКА. Швехлен се засилва.....греда!!! При гол за Хайдук в следващата дузпа сърбите отстраняват ЦСКА!
Ключовия момент в мача може би бе четвъртата дузпа за Хайдук Кула. Деян Бозенко застана зад топката. Той се засилва бавно.....нанася удар....който е спасен от Фрага!!!! ЦСКА остава в двубоя!! Въпреки това сърбите все още водят с 3:2 преди последната пета дузпа за двата отбора.
Митко Удоджи трябваше да изпълни петата дузпа за Армейците. Митко се засилва...и реализира без проблеми!! ЦСКА изравни!! 3:3!
Ако Деян Йолович реализира тази последна пета дузпа, Хайдук Кула се класира. Удар на Йолович...аут!!!! Резултата остава 3:3!
Левия бек на ЦСКА Ласло Сепси застана зад топката, за да изпълни шестата дузпа. Сепси реализира без проблеми!!
Психиката на Ненад Момчилович издържа и той успя да изравни резултата преди седмата дузпа - 4:4.
18 - годишния нигериец Сънди Мба трябваше да се справи с този много, много важен момент. Но и неговата психика издържа и той прати топката неспасяемо в горния десен ъгъл на вратаря. ЦСКА поведе с 5:4!!
17 - годишния Милош Медич застана зад топката. Той бе твърде млад и не издържа на напрежението, и прати топката далеече от вратата в аут!! ЦСКА се класира!!

играч на мача: Ненад Миланович


Ква драма само а? :rofl: В тези два мача имаше всичко нужно на футболния запалянко - голяма драма, голове в последните минути, червени картони и какво ли още не. В последната преграда преди групите на УЕФА срещам австрийския Матерсбург, като първия мач съм гост. Като разгледах отбора на австрийците, видях, че имат много добри играчи и пак няма да е лесно, но се надявам да е по лесно отколкото със сърбите :D
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
BaLkI

Re: Вашата кариера

Мнение от BaLkI »

НиКи написа:Невероятна драма срещу Хайдук Кула.
Верен на традициите,а!? :rofl: Поздравления за класирането иначе!
При мен сезона завърши по странен и въпреки това страхотен начин.Както знаете стигнах до 1/2 финал в Купата на УЕФА.Успях да направя един доста силен отбор,който в евротурнирите успя да преодолее последователно отборите на Макаби Хайфа,Фейенорд,Валенсия,Залцбург,Галатасарай и Блекбърн.На полуфинала обаче трябваше да се изправя срещу много по-силен отбор-английския Ливърпул.Това естествено означаваше,че по всяка вероятност европохода ми приключваше...Е,така и стана,но няма как да не съм доволен от отбора.Ето какво стана:
Ливърпул - Левски 2:1
На "Анфийлд",естествено,очаквах да ме разбият и да направят реванша протоколен.Нормално,заложих на дефанзивна тактика,като особено пред първото полувреме изобщо не поглеждах към вратата на домакините.Това даде резултат,но само до 44-тата минута,когато Крауч с глава откри резултата.На полувремето реших,че няма каво да губя и изкарах момчетата напред...Успяхме да направим няколко добри атаки,но Пепе Рейна бе на мястото си.И докато моите пропускаха,червените успяха да организират страхотна контра,с която матираха защитата ми и Лукас удвои.Оттук нататък Пуул отново взеха инициативата,като опасностите пред Петков се редуваха една след друга...И именно тогава,сякаш за да ми върнат жеста,домакините направиха детинска грешка в защита.Лъчо Балтанов отне,напредна и стреля-Рейна нямаше какво да направи и така резултата бе намален-2:1.Така завърши и срещата.
Левски - Ливърпул 1:1
Въпреки добрия резултат като гост,ми беше ясно,че все пак англичаните са фаворити и победата би била много,ама много трудна.Те също явно гледаха да внимават и общо взето мача протече в дебнене без много интересни положения.Едва в 88-мата минута,при една от малкото смислени атаки Лукас откри,с което на практика подпечата визите на своя отбор за финала.Моите реагираха като ужилени и още в ответната атака изравниха чрез Маринкович,но за повече нямаше време и мача завърши с позитивен за гостите резултат-1:1.Така те се отправиха към финала,а за мен остана удовлетворението,че съм се представил достойно на полуфинала,при това срещу тим като Ливърпул...
Междувременно станах шампион.Взех и купата,с което затвърдих пълното си превъзходсто по родните терени.
Засега съм купил само един играч-21-годишния френски национал Луи Нестор,който изглежда много добро попълнение.Играе като ляв бек и всички скаути го оцениха с по 8 звездички.
И така...стигаме до най-интерестното.При мен България се бе класирала за Световното първенство в ЮАР( :o ),но там се представи недобре и след края на Мондиала Пената бе уволнен.По едно време гледам "Bulgaria wants Tsvetanov" и приех.Така вече освен треньор на Левски съм и национален селекционер и ще водя отбора в Евроквалификациите за Евро 2012... :)
MdiegoR
Мнения: 114
Регистриран на: 23 Окт 2007 12:43
Местоположение: Козлодуй

Re: Вашата кариера

Мнение от MdiegoR »

Ето какво става с мен.
Почнах с Нюкасъл. Целта ми беше за два сезона да направя отбора конкурент за титлата в Премиершип. Тежка задача. Първият сезон обаче беше перфектен. Моята лична цел беше печелене на дадена купа. Е! Ето я! Лийг къп. Стигнах до финал във FA Cup и 2 кръга преди края бях 4-ти, когато конкурента ми за 4-тото място Ливърпул ме срази вкъщи с 1:5. Така завърших 5-ти и УЕФА къп следващия сезон.
Втория сезон накупувах и продадох какви ли не играчи. В първенството нещата не вървяха добре. Същото беше и в Лийг къп. Там отпаднах. Когато нещата се оправяха и вече бях готов да атакувам 4-тото място, дойде месец Януари в който имах 8 загуби и надеждите ми се изчерпаха. Дойдоха обаче и 8 победа + 1/4 финал в УЕФА. Трябваше да играя срещу Ман. Юн. Първият мач там завърши 3:0 за тях. Вторият...:
Нюкасъл (0) - (3) Манчестър Юнайтед (1/4 финал за УЕФА - Реванш)
1:0 Оуен '26
2:0 Оуен '45
3:0 Оуен '65
4:0 Дуду '113
и така играх мача на мачовете ми. Отстраних Юнайтед, които ми бяха сложили резултат от класическо измерение в първият мач. На 1/2 финал бих Хамбургер с по 1:0 и на финалът победих Тотнъм с класическото 3:0. Така станах шампион в УЕФА, но в първенството завърших 8-ми. След това дълго се говореше дали ще ми предложат нов договор, но УВИ, Не! Така останах без отбор. Дойде 3-ти август, когато треньорът на Уулвърхемптън Мик МакКарти бе уволнен и те ми предложиха. Приех веднага. Бившия собственик, обаче, беше купил какви ли не "отпадаци", които не са по мой вкус. Е, тоя сезон ще изкарам с тях. Вълците вече втори сезон бяха в Премиершип. За сега, след 14 кръга съм 13-ти. Целта е да не изпадна. Едва ли ще го направя. Вече изградих име в Англия. В момента новият треньор на бившият ми отбор Нюкасъл е под напрежение и се чуда дали да не се завърна на Сейнт-Джеймсис.
С Уулвс отстрахних Ливърпул на Анфийлд от дузпи. Патрик Ломски, който ми е нападател е уникален и вече е "Wonderkind". Има 16 мача и 11 гола. Имах 5 мача срещу отбори от Топ 4.

Уулвс 2:2 Арсенал
Ливърпуул 2:2 Уулвс (1:3 от дузпи, Лийг къп)
Уулвс 1:1 Ливърпуул
Ман. Юн 5:2 Уулвс
Челси 1:1 Уулвс

Ще продължавам да играя и да пиша. Успех на всички играещи и пишещи тук в темата. ;)
Football Manager 2008 player
...At the age of just 17, Berbatov moved to the most successful Bulgarian club CSKA Sofia following in the footsteps of his father, Ivan, who also played for the club as a left winger and later as a defender...
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

Вчера след като се прибрах не можех да пусна компютъра. Трябваше да се преинсталира уиндоуса. Друг начин нямаше. Но понеже имам само С загубих всичко. Сега имам един скайп, флекс тайп, бит комет и антивирусна. Сега ще сваля ФМ и мисля да почвам с любимия ми Юве.
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

След преинстала почнах с любимия ми чуждестранен отбор - Ювентус. Не купувах много, а само толкова колкото ми трябва. Бях решил да играя с един атакуващ халф и ми трябваше добър. Взех Ван Дер Ваарт за 17 милиона. До момента играе невероятно (в мача с Палермо направи 5 асистенции). Трябваше ми и десен бек, че Дзебина е несигурен и взех от Палермо Дзакардо за 13 милиона. И той се вписа отлично. Трябваше ми резерва на Недвед, че вече е старичък и взех Ааритало. Играе на добро ниво, когато го пускам. Взех и Вайналдум и го пратих при юношите да се обиграва.
Минаха няколко мача.
Ювентус - Палермо 6:2
Уникален мач. 6 различни голмайстора - Каморанези, Недвед, Дел Пиеро, Трезеге, Киелини, Кришито. Ван Дер Ваарт направи 5 асистенции!
Болоня - Юве 1:3 (за купата)
Пуснах резервните халфове и нападатели (без Ван дер Ваарт). Паладино вкара два гола, а един добави Ван дер Ваарт.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера

Мнение от НиКи »

Супер жребий!

Последната преграда преди групите както знаете беше Матерсбург:

Матерсбург - ЦСКА 1:2(1:0 Унгер 14'; 1:1 Костадинов 66'; 1:2 Турунен 77')
играч на мача: Тийму Турунен

ЦСКА - Матерсбург 2:2(0:1 Унгер 6'; 1:1 Кристеа 10'; 1:2 Фрювирт 70'; 2:2 Тошев 90')
играч на мача: Един Унгер

Спасих кожата във втория мач благодарение на младия талант Мартин Тошев, който влезе в 86' и вкара в 90+3' :) . В групите се паднах в много добра група(отборите са подредени по урни):

AZ Alkmaar
Anderlecht
Dnipro
ЦСКА
Ried


ето ми ги мачовете в групата:

ЦСКА - Рийд 2:1(0:1 Салихи 13'; 1:1 Костадинов 17'; 2:1 Дала Вале 88')
играч на мача: Томаж Ржаса

Този път отново срещу австрийски отбор, отново се измъкнах в последните минути, но този път героя бе финландското чудо Лаури Дала Вале, който влезе 83' и вкара в 88' :) .

Днипро - ЦСКА 1:1(1:0 Начу-автогол 32'; 1:1 Костадинов 77')
играч на мача: Мика Ааритало

Мача започна зле с автогол на израелеца Бибрас Начу(Bibras Natkhu), който в този двубой бе с капитанската лента, но слава богу успях да изравня и да задържа резултата, който напълно ме устройваше.

ЦСКА - Андерлехт 2:1(0:1 Терео 30'; 1:1 Начу 77'; 2:1 Дала Вале 84')
играч на мача: Ласло Сепси

Тук целта ми беше да не загубя, но мача започна зле, белгийците поведоха с гол на французина Сирил Терео(Cyril Thereau), мача вървеше равностойно, когато с един далечен удар Начу, който отново бе с капитанската лента заради отсъствието на Вальо Илиев, стреля отдалеч, топката рикушира в играч на Андерлехт и се оплете в мрежата на Житка. Бибрас определено успя да се реваншира за автогола, който си вкара срещу Днипро. За да радостта е пълна, отново Лаури Дала Вале ми донесе победата в последните минути и по този начин се класирах кръг преди края, при това ако избегна загуба в гостуването на АЗ щях да завърша на първо място в групата, като по този начин почти сигурно щях да имам лек жребий за 1/16 финала. Ето го и мача:

АЗ -ЦСКА 0:0(Зола изгонен 69')
играч на мача: Йегор Филипенко

За съжаление Дистел Зола за пореден път получи червен картон, който е негов 4-ти в 19 мача, но все пак не загубих, което е по важно. По този начин завърших 1-ви в групата, при това от началото на сезона нямам загуба в УЕФА - 3 победи и 5 равенства, като 3 от равенствата са в предварителните кръгове. Ето го и крайното класиране:

1. ЦСКА 8 т.
2. Андерлехт 7 т.
3. АЗ 7 т.

4. Днипро 5 т.
5. Рийд 0 т.

На 1/16 финалите щеше да ми се падне отбор измежду Бордо, Рапид Букурещ, ФК Утрехт, Генк, Емполи, Копенхаген или Динамо Загреб. Е, избегнах неприятните отбори - Бордо и Емполи, и ми се падна Генк!!! :party: . Първия мач е в Белгия, ще пиша като ги изиграя :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
BaLkI

Re: Вашата кариера

Мнение от BaLkI »

И така,след солидна лятна подготовка сезон 2010/11 започна.Както знаете,освен треньор на Левски,вече съм и национален селекционер,след като Пената бе уволнен заради лошо представяне на СП 2010.Ще започна с това,което става в Левски...
Подготовката я проведох на няколко етапа,изиграх 23 контроли,от които 17 победи,4 равенства и 2 загуби.Както бях казал и преди,взех само френския ляв защитник Луи Нестор,който до момента се справя страхоно.
В началото победих Локо(Пд) с 3:0 при дузпите(в редовното време 1:1),с което заформих трети пореден требъл.Това обаче не бе по-важно от жребия,който изтеглих в З-тия пр. кръг на ШЛ-Андерлехт.Честно казано се поуплаших,защото съперникът съвсем не изглеждаше безобиден и трябваше да внимавам много...
Андерлехт - Левски 2:3
Изненадващо добра игра на момчетата и заслужена победа.Головете бяха отбелязани от Цветан Генков,Омар Андраде и Небойша Маринкович.
Левски - Андерлехт 1:2
Момчетата определено бяха подценили срещата,но слава богу,това не се оказа фатално.Гола бе отбелязан от Армон Бен-Наим.
И така,след тази епична битка с белгийците успях да влезна в ШЛ,където изтеглих следната група:
1.Ливърпул
2.Атлетико(М)
3.Левски
4.Грьонинген
Вече изиграх и първия мач срещу Ливърпул:
Ливърпул - Левски 2:1
Очаквана загуба на Анфийлд,но няма как да не съм доволен от отбора,който с човек по-малко(Сашо Киров бе изгонен още в 30-тата минута) успя да играе равностойно срещу червените.Да не говорим,че единия гол на Пуул беше от явна засада(и на повторенията се видя).Гола за Левски го вкара Небойша Маринкович.
============================================
============================================
С България положението също е интересно.Квалификационната група за ЕВРО 2012,в която се паднах е следната:
1.Англия
2.Дания
3.България
4.Албания
5.Армения
6.Черна гора
7.Люксембург
Както виждате,групата е повече от сложна,но мисля,че мога да се справя.Вече изиграх първите си два мача:
България - Армения 2:0
Съвсем очаквана и резонна,дебютна за мен победа.Двата гола бяха дело на Димитър Бербатов.
Дания - България 2:2
Тук нещата бяха по-сложни.Датчаните определено са много стойностен отбор,но все пак успях да им измъкна точка.Първо Генков откри в 17-тата минута,но "Червеният динамит" реагира моментално и с два бързи гола обърна нещата в своя полза.Въпреки това до края бях разбит от бой-опасностите се редуваха през минута и само героичните намеси на Жорето Вратаря ме спасиха.В 90-тата минута обаче,при една от малкото контраатаки Даниел Божков опита да центрира,но топката направи странна парабола и взе,че влезе-гоооол,2:2!!!
Така успях да постигна целта минимум-4 точки в първите 2 мача.Дано да успея да класирам отбора за Еврорейското,макар че като го гледам този отбор...Както се казва,те изобретиха спортното ходене с топка. :rofl:
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

Успех с България и Левски. А Бербатов трябва да е към 30-31 години нали? Явно още вкарва. И също къде играе? :)
BaLkI

Re: Вашата кариера

Мнение от BaLkI »

kyynadd написа:Успех с България и Левски. А Бербатов трябва да е към 30-31 години нали? Явно още вкарва. И също къде играе? :)
Благодаря!Ами действително се справя добре-остава му само един гол и ще стане абсолютен голмайстор за всички времена...Само че си е още в Тотнъм,не знам защо...В предишната ми кариера беше в Байерн,но сега не са го купили никъде...
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера

Мнение от НиКи »

Бербо при мен този сезон е от фаворитите за златната топка....иначе на оня сейф дет бех 2016 остана в Тотнъм до края на кариерата си(беше на 34 някъде)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Вашата кариера

Мнение от MrDeqn »

Неее просто не може да продължи така... спирам с Арсенал и почвам с Левски... то не може да паднеш от Съндърланд и от последния .... те мойте само падат и после целя отбор се оказа контузен
Davidcho
Мнения: 312
Регистриран на: 15 Юни 2007 10:06

Re: Вашата кариера

Мнение от Davidcho »

MrDeqn написа:Неее просто не може да продължи така... спирам с Арсенал и почвам с Левски... то не може да паднеш от Съндърланд и от последния .... те мойте само падат и после целя отбор се оказа контузен
Извинявай,че ти се смея ( :rofl: ) ама обаче много ми е смешно като го видях :D
Изображение

Изображение

Изображение
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Вашата кариера

Мнение от MrDeqn »

Та това не е смешно.... просто със съндър... вкарам гол тия напраат атака и оп.. 1;1 дуспа за мене в 85 мин .... гооол радвам се обращам се 87 2;2 хаха...
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Вашата кариера

Мнение от MrDeqn »

Супер Купа на България

Левски 1 : 1 Литекс
2:0 от дуспи


Втори предварителен кръг на ШЛ

Левски 3 : 0 Тампере

Домовчийски 6'
Бардон (дуспа) 31'
Ж. Миланов 74'

Тампере 1 : 2 Левски

Йовов 23' 45'


Във 3ти Предварителен кръг ми изтеглиха Славия Прага. Малко тежичък съперник, но...

ЕДИТ: Славия Прага0 : 1 Левски
Левски 3 : 0 Славия Прага
Невероятно лесен мач. Още в 1вата минута Йовов вкара. В 30 и 35 Домовчийски направи резултата класически ;).


Група Ф
Левски
Реал Мадрид
Порто
Лацио

В "А" Група съм на 1во място със 7т. Имам 2 победи с/у Берое и Марек и равенство със Беласица ( 3 : 3 ) ;) Айде това е засега :)
Публикувай отговор

Обратно към “Кариери”