Вашата кариера [архив]

Всичко за вашите кариери
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com
Публикувай отговор
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Вашата кариера

Мнение от MrDeqn »

За сега съм на 2ро място в "А" Група и със мач по малко ( на 1во са Пирин ) Имам само 1 загуба от Локо Плд. Тук добре ,но в ШЛ....
Реал Мадрид 3 : 1 Левски
Порто 3 : 0 Левски
Лацио 1 : 0 Левски

Автор на единствения ми гол засега е ... Димитър ТЕЛКИЙСКИИ :levski:
От ШЛ се е видело... нема продалжа, ще гледам поне в "А" Група да взема поне 1 купа :)

Левски 1 : 0 Порто

Валери Домовчийски още в 1вата минута откри резултата.

Дойде и ред на Дербито на България
Левски 4 : 0 Цска
Хеттрик направи Валери Домовчийски ( 24'27'49) ,а Джайоба във 37'

Отново съм на 2ро място но вече и с втора загуба от другия пловдивски отбор ( Ботев Плд)
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

Аз свърших първия полусезон с Ювентус.
Лятото купих Ван дер Ваарт (Хамбургер) и Дзакардо (Палермо), Ааритало и Вайналдум.
Приключих полусезона на първо място, с 2 точки пред Милан, но те са и с два мача по-малко, така че приемам че ще ме изпреварят. Третия Интер е с 4 точки по-малко, но и мач по-малко от мен. Вероятно ще завърша втори , но това няма значение, разликите са малки. Ето ги по-интересните ми мачове:
Милан - Юве 2:1
Юве - Интер 3:1
Юве - Палермо 6:2
Юве - Фиорентина 2:1
Рома - Юве 4:3
Юве - Лацио 3:2
Определено всичките мачове бяха интересни. В тях записах и двете си загуби, направих още 2 хикса срещу Парма и Наполи.
Продадох някои играчи и бях заделил пари от лятото и сега съм с 16 милиона. Моля кажете някой добър ляво или дясно крило, че Недвед е на 35, а Каморанези на 32. За мястото на Недвед съм взел Ааритало, но незнам дали ще се справи. Най-належащо е да взема някакво добро дясно крило.
В защита положението е бетон - Киелини, Кришито, Андраде, Дзакардо, а като се добави и Буфон всичко става на 6. Киелини Кришито и Дзакардо имат огромно бъдеще. И тримата са под 24 години.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера

Мнение от НиКи »

Поех Кот Дивоар

Предложих им се, поискаха ме и ест приех :) Още на следващия ден имах мач с Египет от Купата на Африка от груповата фаза. Какъв дебют само направих:

Египет - Кот Дивоар 0:6

Като вкарах третия гол започнаха да валят един след друг головете и ест съм мн доволен от играчите :) Следващия мач беше срешу ДР Конго:

Кот Дивоар - ДР Конго 4:0

Малко по скромно :D

ЮАР - Кот Дивоар 2:2

Доста нещастно се стигна до равенството - в 74' от дузпа ми вкараха за 1:2 и в 84' за 2:2. На 1/4 финал играх срещу Мароко, един от най драматичните ми мачове на тая игра:

Кот Дивоар - Мароко 4:3(след продължения)

Мача започна мн зле - Рабех откри с далечен фаул(да се чуди човек кой му е дал 18 Free Kicks :D ) в 7', в 9' Шамах покачи на 0:2, а в 13' Аханфуф направи 0:3. Реших, че отива на разгром. Коло Туре обаче върна един гол в 23'. На полувремето пуснах Аруна Диндане, именно тази смяна обърна мача. В 82' една комбинация в стил "Калу" направи резултата 2:3. Саломон напредна по левия фланг, центрира параболично в наказателното поле, откъдето Бонавенчър не остави никакъв шанс на Фухами и по този начин ми върна надеждите. Съдията даде 3 минутно продължения. В последната минута от него Артур Бока хвърли тъч към Саломон Калу, той с много хубав извеждащ пас намери Аруна Диндане, който с 1 докосване нанесе удар(удара бе нанесен в 93:00) и топката неспасяемо се оплете в мрежата на Фухами!!! 3:3!!!!ЧУДО!!!!!! Но това не е всичко! В 109' отново Диндане напредна, нанесе удар извън нак. поле, който вратаря изби, но в мрежата си!! Това довърши мароканците, които не знаеха къде се намират и какво става с тях. На полуфинал срещнах Мали:

Мали - Кот Дивоар 0:2

През целия мач контролирах събитията на терена и заслужено победих. Ето го и финала, в който срещнах отбора на Нигерия. Мача започна зле за мен, след като Мартинс откри в 10'. Оттук нататък обаче аз бях пълен господар на терена. С два гола в 18' и 20' Диндане и Дрогба направиха резултата 2:1 за мен, а в края на полувремето Яя Туре направи резултата 3:1. Можех дори да ги разгромя, но Саломон Калу пропусна дузпа в 53'.

Кот Дивоар - Нигерия 3:1

Кот Дивоар спечели Купата на Африка след 5 победи и 1 равенство в 6 мача!! Стига толкова за "слоновете", ето малко и за ЦСКА:

=====================================================================

Отстраних Генк

Генк - ЦСКА 2:1(1:0 Босняк 40'; 2:0 Босняк 54' 2:1 Дудин 90')
играч на мача: Иван Босняк

Добре че беше гола на Дудин :whew: При 2:0 щеше да бъде значително по трудно на реванша. Ето го и него:

ЦСКА - Генк 3:1(1:0 Костадинов 4'; 1:1 Босняк 13' 2:1 Турунен 68'; 3:1 Костадинов 88'; Соатаерс пропуска дузпа 90')

От първия мач забелязах, че белгийците имат много добра атака и не чак толкова силна защита, затова предприех по дефанзивна тактика. Мача започна добре, но Босняк много бързо изравни. В крайна сметка успях да стигна до така важния втори гол, а в 88' с една контра Костадинов вкара скъпоценния трети гол. До края белгийците атакуваха, но защитата в състав Sepsi - Schwechlen - Tuia - Sturgis беше перфектна. Така до последната минута на двубоя, когато най рискувия играч на терена Дистел Зола направи нарушение в мойто наказателно поле. За моя радост, Фрага бе брилянтен и първоначално изби, а после лови топката. На 1/8 финал ще срещна отбора на Емполи, които отстраниха Виляреал( :O ), като първия мач е в София. Според мен, имам сили да ги отстраня :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
BaLkI

Re: Вашата кариера

Мнение от BaLkI »

Поздравления за спечелването на Купата на Африка,НиКи!
При мен нещата също са интересни...И ако твоите "слонове" играят добре,то моите български "лъвове" играят в типичния си стил-слабо и неохотно.И все пак до този момент се справят добре в Квалификациите за ЕП 2012,поне що се отнася до класирането.Както знаете успях да бия Армения и да измъкна хикс от Дания на "Паркен".Ето какво стана в другите два мача:
Албания - България 3:4
Очевидно е,че това беше един меко казано интересен мач.Албанците затвърдиха впечатлението,че са твърде неудобен за нас противник(преди мен сме имали 4 мача,от които 3 загуби и един хикс :o ).Все пак успях,макар и много трудно да ги прекърша и да прекъсна негативната серия...
Началото обаче беше кошмарно.Още в първите 10-20 минути домакините упражниха сериозен домакински натиск и набързо ме поведоха с 2:0.След това Валери Божинов успя да върне гол,но веднага след това чрез Бериша албанците отново вкараха и като че ли изпепелиха надеждите ми за победа...Така полувремето завърши при резултат 3:1 за домакините.
На почивката се скарах на отбора и пуснах още един нападател в лицето на Генков.Това явно имаше резултат.Още в началото на втората част моите овладяха центъра и заредиха атака след атака.Най-сетне Бербатов успя да отбележи и в 58-мата минута да ми върне надеждите.Пълното превъзходство на моите продължаваше.В 69-тата минута Генков получи една топка на трийсетина метра от вратата,стреля и...отбеляза феноменален гол-3:3.Оттук нататък и психологическото предимство беше на моя страна,като натиска дори се засили,въпреки че домакините заиграха 4-2-4.В 76-тата минута Бербатов отново загатна за класата си и вкара страхотен гол,оформяйки страхотния обрат-4:3 за България.Оттук нататък албанците просто не бяха в състояние да направят каквото и да е.Така мача завърши с прекрасен резултат и ме остави на второто място в групата.

България - Англия 3:5
Честно казано,дори и не съм се надявал да спечеля,още повече,че Марто Петров се беше контузил,а основните ми централни защитници Топузаков и Тунчев бяха наказани заради натрупани жълти картони.Същото важи и за Чавдар Янков,както и за Благой Георгиев.
Въпреки всичко мача започна с леко предимство за нашите,което обаче бързо беше овладяно и чрез Бари домакините откриха някъде към 20-тата минута.Въпреки всичко моите не се предадоха и чрез Лъчо Балтанов изравниха.Последваха два гола на Дефоу и Оуен,а по-късно Бербо намали.Тъкмо когато си мислех,че мога да измъкна поне хикс,англичаните ме наказаха с нови два гола на Джерард и Лампард.До края Божинов успя да вкара един почетен гол в 90-тата минута и да маркира крайния резултат-3:5.
Сега съм на 3-то място,но разликата между мен и Черна гора,които са на второто място са само с 1 точка преднина...
========================================================================================
Сега малко и за Левски...До този момент съм изиграл първите си три мача в групите на ШЛ.Както знаете,в първия кръг паднах на "Анфийлд" с 1:2 от Ливърпул.Ето какво стана по-нататък:
Левски - Грьонинген 3:1
Ами, не съм и очаквал друг развой.В крайна сметка мачовете с холандците са в графата "задължителни".Резултата бе открит от Омар Андраде(9-та минута),а малко по-късно гостите изравниха.До края на първата част Томи Хойланд удвои(44-та минута).В самият край на мача отново Хойланд бе точен и така успях да взема и този мач.
Левски - Атлетико(М) 1:0
Общо взето равностоен мач с много положения,които можеше да бъде спечелен както от Левски,така и от Атлетико.Резултата бе открит от Хойланд още в 5-тата минута,а до края мача беше двуостър.Все пак не получих гол и успях да спечеля много важни три точки.
Сега съм на второто място с 3 точки преднина пред Атлетико и с три зад Ливърпул.Да се надяваме,че ще можем да вземем барем третото място,а защо не и някое от първите две...
MdiegoR
Мнения: 114
Регистриран на: 23 Окт 2007 12:43
Местоположение: Козлодуй

Re: Вашата кариера

Мнение от MdiegoR »

Moята кариера:
- Сезон 2007/08 - Нюкасъл - 5-то място - финал за ФА къп - победител в Лийг къп
- Сезон 2008/09 - Нюкасъл - 8-мо място - 4-ти кръг във ФА Къп - 3-ти в Лийг къп - победител в Купата на УЕФА
- Сезон 2009/10 - Уулвс - 15-то място - 4-ти кръг във ФА Къп - 4-ти в Лийг къп
- Сезон 2010/11 - Рединг и Английскя национален отбор - в процес на обработка

Ако искате повече информация - кажете. ;)
Football Manager 2008 player
...At the age of just 17, Berbatov moved to the most successful Bulgarian club CSKA Sofia following in the footsteps of his father, Ivan, who also played for the club as a left winger and later as a defender...
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

Аз се отказах от дясно крило, защото момчето от Бенфика не го даваха, заедно с още 1-2 момчета. На негово място купих Запата за 16 милиона. Просто не можах да устоя като видях как за него се борят Барса, Реал, Милан, Рома и Интер. Направих веднага оферта и им казах веднага да отговорят, съгласиха се после му предложих договор с малко по-висока заплата от тази която иска и дойде. Сега в защита съм бетон:
Киелини, Кришито, Запата, Дзакардо, а на врата Буфон. Средната възраст на защитата е 23-24г. Smile
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Вашата кариера

Мнение от MrDeqn »

Сезон 2007/2008 - Шампион Левски
Купа на България - Литекс
Ето и класирането

1. Левски
2.Локо Сф
3.Локо Плд
4.Славия
-
-
-
14. Берое
15.Спартак Варна
16. Видима


Продадох Гошо Петков за много добра сума от 1,5млн на Хеардс. Не съм Топузаков мисля че ще напусне отбора ( не съм подновявъл договора с него и го искат някви от Англия)
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

От както играя ФМ никога не съм обръщал толкова голямо внимание на защитата колкото в тази игра с Юве. Може би е било грешка, ще се види. Сега с Ювентус взех двама защитника - Дзакардо (14м) и Запата (16м). Двамата ми излязоха колкото целия трансферен бюджет, плюс продажбата на Оливейра. Ето шотове от четирите защитника. Мисля до сезон 2010/2011 да не копувам защитници, тогава ще купя някой за резерва, защото резервите ще са се пенсионирали.
Киелини--Кришито--Запата--Дзакардо
Нарочно налагам Кришито, въпреки че Андраде все още е малко по-силен. Като се обиграе тази 4-ка, догодина ще е железна.

Дзакардо:
Изображение

Запата:
Изображение

Кришито:
Изображение

Киелини:
Изображение

Може да се пропуквам до края на сезона, ама целта ми е зона ШЛ, а засега няма изгледи да се свлека чак под нея.
Лятото ще трябва да взимам халфове. Недвед е на 35, тогава ще е на 36, Каморанези и той не е първа младост, но всичко с времето си. Сега съм фалирал. :)
BaLkI

Re: Вашата кариера

Мнение от BaLkI »

На 1/8 Финал съм!!! :party:
Успях!След страхотен мач срещу Атлетико в Мадрид Левски вече е на 1/2 Финал в ШЛ.Вижте какво стана:
Атлетико - Левски 0:2
На пръв поглед изглежда изненадващо,но момчетата играха страхотно и съвсем заслужено победиха насред "Висенте Калдерон".
Съвсем нормално очаквах да ме победят или поне да ми е трудно да измъкна каквото и да е от червено-белите.Съобразих се с Дани Боримиров(той ми е скаут... :giggle: ),който ми каза,че терена на "Калдерон" е къс и че трябва да играя бавно с къси пасове...
Още в първите минути разбрах,че съм ударил кьоравото.Домакините не успяваха да наложат какъвто и да е домакински натиск и още в 10-тата минута след перфектна атака на Костадин Аджов(бях принуден да го използвам от дясно,поради наказанието на Лъчо Балтанов) Томи Хойланд излезе сам срещу Лео Франко и не сгреши-1:0!!!Домакините,съвсем нормално,веднага опитаха да променят статуквото,но вместо това в 15-тата минута отново Хойланд успя да порази мрежата на Атлетико-2:0!!!Не бях и очаквал по-добро развитие на нещата.
През второто полувреме не направих промени в тактиката-когато отбоа бие промени не се правят!Мадредчани изглеждаха неспособни да направят каквото и да е пред моята врата и,освен един далечен шут на Сендерос,спасен с вещина от Гошо Петков,през второто повторение интересни положения почти нямаше...Така мача завърши колкото изненадващо,толкова и заслужено с победа за Левски.Тези три точки пък ми донесоха сигурно класиране на осминафинал в ШЛ!Много ми се ще да завърша първи в групата,но това ще стане много,ама много трудно,защото трябва да се боря с Ливърпул за водачеството.Стискайте палци! :giggle:
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Вашата кариера

Мнение от MrDeqn »

Успех на полуфинала :) и на финала

При мен е трагедия... 5ма са контузени... абе...
Привлекох Том от литекс :)
BaLkI

Re: Вашата кариера

Мнение от BaLkI »

MrDeqn написа:Успех на полуфинала :) и на финала

При мен е трагедия... 5ма са контузени... абе...
Привлекох Том от литекс :)
E,преди тва има 1/8 и 1/4 Финал,така че е рано още...Все пак благодаря,дано стигна дотам!
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Вашата кариера

Мнение от MrDeqn »

Ооо ма ти си на 1/8 финал.... аз помислих че е 1/2 :D
BaLkI

Re: Вашата кариера

Мнение от BaLkI »

MrDeqn написа:Ооо ма ти си на 1/8 финал.... аз помислих че е 1/2 :D
Е,дано грешката да стане вярна и наистина да стигна до 1/2 финала! :)
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

При мен сезона придоби много добър развой. След зимната пауза отбора започна да играе много добре, естествено имаше и изключения. Започвам с мачовете за купата.

1/4 финал: Ювентус - Интер 1:0
Добър резултат, но осъзнавах че е недостатъчен. Исках да спечеля тази купа, защото не вярвах че ще взема първенството.

Палерно - Юве 0:2
Труден мач. Палермо бяха направили трансфери за 80 милиона. Все пак с малко шанс победих.

1/4 финал: Интер - Ювентус 2:0
Е надиграха ме и заслужено продължиха. Остава първеснтвото.

Лацио - Юве 2:1
Лоша загуба, но за щастие Интер и Милан също загубиха и статукството се запаси. След този кръг положението бе следното:
Милан - 45т
Юве - 45т
Интер - 44т
Лацио - 43т
Сампдория - Юве 0:2
Мъка, мъка...До 60' нищо не правих. Реших да пусна Якуинта на мястото на Алекс. Той се разигра и направи всички опастности. След един пряк свободен удар, изпълнен от него, топката нацели гредата и ВДВ довкара. После Винченцо добави още един. Важни са точките. Милан и Интер се издъниха и вече водих с 2т.

Юве - Милан 4:0 :shock:
Е това наистина не го очаквах. Както виждате от предишните мачове не играх добре. Определено си излизах за Х, защото водих с 2 точки. Въпреки това не излязох с дефанзивна тактика. Гласувах доверие не Якуинта и той ми се отблагодари. Гол и две асистенции. Другите голове бяха на Трезеге и ВДВ и Ааритало, за който най се притеснявах дали ще се справи. Вече водех с 5 точки пред Милан и 4 пред Интер.

Удинезе - Юве 1:2
Тук поведох с 2:0 с голове на Трезеге и Запата и накрая Удинезе върнаха напрежението. Лошото в този мач бе че загубих Трезеге за 1-2 месеца и ВДВ за следващия мач (защастие не се оказа фатално).

Катаня - Юве 1:2
Е тук си издавих голям късмет. В началото започнах с Дел Пиеро зад Яки и Паладино. Видя се че без ВДВ и Трезеге е трудно. Все пак поведох с 0:1 с гол на Якуинта, но Каляри изравниха. На всичкото отгоре ме надиграваха. Реших да сменя Паладина за Алмирон, за да заздравя халфовата линия. В 90+2 Недвед подаде на Дел Пиеро и той вкара. Късмет. Интер пак някъде се издъниха и Милан излезе на второ място и вече водя с 7 точки. Много добър развой. Дано не се издъня до края на сезона.

ПП: Във всички мачове Буфон ме спасяваше. Уникален е. Формата му е 7-8-8-8-7, което за вратар е много добре.
ПП2: Запата стана стълб в защитата.
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Вашата кариера

Мнение от MrDeqn »

Купа На България

Локо Плд 0 : 1 Левски
През цялото време до 90та минута мача се разви равностойно. Много пропуски към двете врати. 3 мин. продължени. 91' Бранимир Костадинов излезна сам с/у вратара и нямаше как да не вкара.

В първенството сега имам още 2 мача с Беласица и Черно Море, а в класирането съм на 2ро място с еднакъв брой точки, но с по лоша голова разлика :). На 1во е Локо Сф. Ще опитам да се боря за 1вото, но 100% Локо няма да згрешат

Едит: Левски 3 : 2 Черно море
Беласица 0 : 0 Левски

И така излизам на трето място
Локо Сф - 59
Локо Плд- 58
Левски - 57

Имам 2 отбора в ШЛ :nerd:
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера

Мнение от kanapat »

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
BaLkI

Re: Вашата кариера

Мнение от BaLkI »

kanapat написа:Изображение
Дай линк към скина ти,че ми писна от сегашния ми... :wasntme:
cska14
Мнения: 96
Регистриран на: 31 Авг 2007 14:41

Re: Вашата кариера

Мнение от cska14 »

Така ето,че и аз започнах кариера и то с отбора от чемпиъншип Шефилд Юн.
Изиграх 5 контроли срещу:

Шефилд Юн.-Лийдс 3-0
Определено бях по-добрия отбор

Ст.Мирън-Шефилд Юн 2-2
Равностоен мач на два пъти повеждах и на два пъти ме изравняваха

Лутън-Шефилд Юн 1-4
Хеттрик на Лутън Шелтън един мн. обещаващ млад нападател.Определено бях по-добрия отбор въпреки,че Лутън откри резултатът.

Шефилд Юн.-Суонзи 1-2
Безобразно слаб мач.

Гримзби-Шефилд Юн 3-4
На полувремето водех с 3-0 в 88 мин. стана 3-3 и в 92 Д.Бийти донесе победата.

Сега започвам първенството,като гостувам на Плимут да се надявам,че ще победя.И също така дано да се класирам за Висшата Лига.Не съм вземал нови попълнения.Това е за сега от мен,като стигна по-напред ще пиша пак.И успех на всички!!!
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера

Мнение от kanapat »

BaLkI написа:
kanapat написа:Изображение
Дай линк към скина ти,че ми писна от сегашния ми... :wasntme:
Скина е Steklo. Виж в някой от сайтовете щото ми го пратиха.
Изображение
Изображение
Изображение
BaLkI

Re: Вашата кариера

Мнение от BaLkI »

Мерси,kanapat!Ще го потърся!Сега малко за кариерата ми,която ,както знаете,протича едновременно с Левски и националния отбор на България.Ще изреждам в хронологичен ред:
Черна гора - България 1:5
Много добър мач на момчетата.Точни за България бяха Бербатов(хеттрик!),Божинов и Балтанов.За домакините се разписа Пурович при резултат 5:0 в моя полза...
Италия - България 2:3(контролна среща)
Страхотна победа,макар че не съм склонен да отдавам голямо значение на мача."Адзурите" поведоха рано,сетне Божинов изравни,а Бербо изведе нашите напред.Последва ново изравняване,а Божинов със страхотен изстрел донесе паметната победа за моите в 78-мата минута.
Левски - Ливърпул 0:1
Много съм разочарован,защото отбора наистина игра страхотно.Но,в стила на новия ФМ от 30 положения не влезе нито едно...Пуул успяха да вкарат при една от малкото си добри атаки в началото на второто полувреме чрез Джерард.Кофти,но пък нали вече се бях класирал...
Грьонинген - Левски 0:5
Просто перфектна игра на момчетата!!!Въпреки рано пропуснатата дузпа от Киров,моите все пак успяха да превърнат превъзходството си в голове.Омар Андраде откри в 9-тата минута,Брани Костадинов удвои в 17-тата,Кевин МакКан отбеляза първия си гол за Левски за всички времена след прекрасен изстрел в 24-тата,а до 37-мата минута от мача отново Костадинов,както и Бокунджи Ка съвсем лишиха двубоя от смисъл...
На 1/8 финал ще играя срещу Порто,като първия мач е на Герена. :wasntme:
Публикувай отговор

Обратно към “Кариери”