Вашата кариера [архив]

Всичко за вашите кариери
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FMBulgaria.com
Публикувай отговор
Mudy
Мнения: 63
Регистриран на: 01 Юли 2007 16:12
Местоположение: Перник

Re: Вашата кариера

Мнение от Mudy »

Адриян Олегов - мисля че много хора го знаят. Взех го от Миньор и ми излезе евтин.
Добър е И САМО МИНЪОРОО !!!
Glory Glory Man United
Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

Сезона започна отлично.
Локо Пд - Етър 2:3
Много интересен мач. Локо повеждаха с 1:0 и 2:1, но аз все изравнявах. Голоивета вкараха Кондев и Стоев и един автогол. Играх със защитна тактика, импровизацията бе на much, близко пазене, директни пасове и контри.
Етър - Славия 1:0
Същата тактика, отново успех. Защитата и Бело се справиха отлично. При една контра Миро Загорски вкара
Черно море - Етър 3:2
Изключително нещастна загуба. До 75 минута водех с 1:2 след 2 гола на Кондев. Изравниха в 76 и в 90+3 направиха 3:2. Може би и моя е грешката, защото в 75' смених Зеленков за Христов, а последния е с подчертано по офанзвини функции. Пуснах го, защото е по бърз и при евентуална контра това щеше да си окаже влиянието, но сбърках. Е това е футболът, затова е интересна игра.
Етър - Берое 1:1
Абсолютно залужено равенство. Общо взето безинтерен мач. Всяка точка е ценна.
Литекс - Етър 1:0
Тактически добре зиигран мач. Играх да не загубя, но Бето ме наказа в 26'. Литекс заслужаваха до победят с повече.
Етър - Беласица 3:0
Най-добрия ми мач. Преди него Бела бяха първи с 4 побди и 1 равенство. Мача започна отлично и Кондев откри. Защитниците се справяха добре и не позволиха Ду Бала да се развихри. Стоев добави още един гол, а в края пуснах Мартин Тошев и той направи резултата класически.

Така след тези резултати съм на 5-то място, но с мач по-малко. Ако победя в този мач (срещу Ч-Ц) ставам втори.
Аз се боря да не изпадна. Нямам никакви по-високи цели. Вече се откъснах на 7т от зоната на изпадащите. По-големи цели, евентуално догодина, ако оцелея. Нека първо се отвърдя.
BaLkI

Re: Вашата кариера

Мнение от BaLkI »

kyynadd написа:Сезона започна отлично.
Локо Пд - Етър 2:3
Много интересен мач. Локо повеждаха с 1:0 и 2:1, но аз все изравнявах. Голоивета вкараха Кондев и Стоев и един автогол. Играх със защитна тактика, импровизацията бе на much, близко пазене, директни пасове и контри.
Етър - Славия 1:0
Същата тактика, отново успех. Защитата и Бело се справиха отлично. При една контра Миро Загорски вкара
Черно море - Етър 3:2
Изключително нещастна загуба. До 75 минута водех с 1:2 след 2 гола на Кондев. Изравниха в 76 и в 90+3 направиха 3:2. Може би и моя е грешката, защото в 75' смених Зеленков за Христов, а последния е с подчертано по офанзвини функции. Пуснах го, защото е по бърз и при евентуална контра това щеше да си окаже влиянието, но сбърках. Е това е футболът, затова е интересна игра.
Етър - Берое 1:1
Абсолютно залужено равенство. Общо взето безинтерен мач. Всяка точка е ценна.
Литекс - Етър 1:0
Тактически добре зиигран мач. Играх да не загубя, но Бето ме наказа в 26'. Литекс заслужаваха до победят с повече.
Етър - Беласица 3:0
Най-добрия ми мач. Преди него Бела бяха първи с 4 побди и 1 равенство. Мача започна отлично и Кондев откри. Защитниците се справяха добре и не позволиха Ду Бала да се развихри. Стоев добави още един гол, а в края пуснах Мартин Тошев и той направи резултата класически.

Така след тези резултати съм на 5-то място, но с мач по-малко. Ако победя в този мач (срещу Ч-Ц) ставам втори.
Аз се боря да не изпадна. Нямам никакви по-високи цели. Вече се откъснах на 7т от зоната на изпадащите. По-големи цели, евентуално догодина, ако оцелея. Нека първо се отвърдя.
Браво,Kyynadd!Личи си,че си направи добър отбор.Успехи!
На 1/4 финал съм!!! :party: :party: :party:
Моята евроепопея продължава по невероятен начин!След като в първи 1/8 финал от ШЛ успях да победя Порто на Герена,сега надделях в още по-впечатляващ мач на "До Драгао".Ето какво стана:
Порто - Левски 1:3
Да,на пръв поглед изглежда невероятно или поне изненадващо,но с оглед показаното победата беше повече от заслужено.
Мача започна с леко домакинско превъзходство,но моите също успяваха да организират бързи и много опасни атаки.Някъде към края на първата част,при едно центриране,топката бе засечена от Лъчо Балтанов със задна ножица(ако може да се вярва на коментара на ФМ,де :wasntme: ) и откри-1:0 за Левски.Оттук нататък домакините трябваше да отбележат три гола за да продълат...
През втората част мача стана още по-интересен!Домакините търсеха три гола,но пък по този начин оголиха защитата още повече.Все пак,в 48-мата минута с хубав удар от границата на наказателното поле,футболист на Порто успя да изравни.До 80-тата минута нямаше нищо съществено,но при един корнер пред вратата на домакините Рафаеле Шиави вкара първият гол в кариерата си за Левски и направи резултата 2:1,изпепелявайки всички надежди на синьо-белите за обрат!Порто бяха до такава степен объркани,че в 88-мата минута и Омар Андраде успя да вкара и да оформи незабравимата победа...
На 1/4 финала ще играя срещу Арсенал( :S )...Първият мач е на "Емирейтс Стейдиъм" и ,въпреки че шансовете ми изглеждат малки съм убеден,че с малко шанс мога да ги елиминирам...Стискайте палци! :D
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

Ооо Балки браво. Дано продължаваш в същия дух. Нека приказката продължи. :)
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера

Мнение от НиКи »

На 1/4 финал съм!!! :party: :party: :party:
:clap: :clap: Ай дано биеш топчийте!

=======================================================================

Влязох в групите.

Втори предварителен кръг:

ЦСКА - Зета 3:0(1:0 Туя 3'; 2:0 Ломски 23'; 3:0 Таарабт 28')
играч на мача: Алесандро Туя

Заслужена логична победа.

Зета - ЦСКА 0:0
играч на мача: Антунеш

Скучен мач.

Първи редовен кръг:

Хелзингборг - ЦСКА 1:2(0:1 Костадинов 45'; 0:2 Костадинов 78'; 1:2 Тамбура 90')
играч на мача: Бранимир Костадинов

Отново заслужена победа, благодарение на Бранимир. Адама Тамбура все пак върна надеждите на шведите в продължението с гол от пряк-свободен удар.

ЦСКА - Хелзингборг 1:0(1:0 Андраде 76')
играч на мача: Даниел Андерсон

Също безинтересен мач, през цялото време имах териториално превъзходство. Най красивия момент в него бе брилянтния пас на Евер Гузман към партньора му в атака Омар Андраде и падащия лист, с който перуанеца прехвърли вратаря на шведите Даниел Андерсон.
Преди жребия бях в трета урна. Групата която ми се падна не е лоша - Парма, Зенит, Партизан и старите познайници от Викинг. Ето ми ги мачовете в групата хронологично:

ЦСКА - Викинг

Парма - ЦСКА

ЦСКА - Зенит

Партизан - ЦСКА


Имам реален шанс за класиране. Любопитен е факта, че един от сателитите ми - литовския Залгирис, където се обиграват моите юноши и резерви, бе на крачка от отстраняване на Левски във първия редовен кръг на УЕФА :wasntme: Третия български отбор в групите е Локо Сф.

======================================================================

Още една престижна победа със "слоновете"

Тунис - Кот Д'Ивоар 1:4

Резултата сам по себе си показва превъзходството, което имах. Съвсем заслужена победа, надявам се да не се повтори провала срещу Уганда и да имам само победи до края на кфалификациите. Ето го и класирането, след изиграни 4 мача:

1. Кот Д'Ивоар 10 т.
--------------------
2. Бенин 8 т.
3. Уганда 5 т.
4. Тунис 4 т.
5. Ангола 3 т.
6. Судан 2 т.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

Да не кажете че Миро Загорски е изкуствено надут в играта. :)
МИРО ЗАГОРСКИ ПАК ГЕРОЙ ЗА "СТРАНДЖА-МЕТАЛУРГ"
Той флиртува с нея всеки ден безпроблемно. Тя винаги се лепи за краката му, а той винаги я рита и то много силно. Кои са те? Това са Мирослав Загорски от "Странджа-Металург" и футболната топка. Нападателят напоследък сериозно се обвърза с коженото кълбо, след като за два мача успя да вкара четири гола. И всичко това само в рамките на три дни. Доказателство за голмайсторския нюх на юношата на "Черноморец" /Бургас/ са днешните два гола във вратата на "Нафтекс" /юн.старша/. Загорски вече загатва, че навлиза в топ форма и от това трябва да се страхуват най-вече противниковите вратари. Треперете стражари! Миро Загорски идва! Освен него, днес за "странджата" се разписа и Павел Царев. "Странджа-Металург" записа победа с 3:2. Контролата се игра на едно от помощните игрища на стадион "Черноморец".
Източник: http://bourgasfootball.com/
ПС: Извинете за оффтопика.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера

Мнение от НиКи »

Добър старт в групите.

ЦСКА - Викинг 1:0(Пимпонг изгонен 71'; 1:0 Стъргис 78')
играч на мача: Натан Стъргис

През целия двубой ги превъзхождах, но все нещо не стигаше за да се стигне до гол. В крайна сметка американеца Стъргис донесе победата с гол след центриране от корнер.

Парма - ЦСКА 1:1(1:0 Будан 52'; 1:1 Костадинов 67')
играч на мача: Ерос Корадини

Преди този мач се случи нещо много интересно. Понеже в предишния мач бях пуснал резервния вратар да се обиграва, за мача с Парма забравих да сложа Фрага на негово място. А резервата ми бе много рисков вратар - Eccentricity - 16, а и бе на 19 години. По този начин на терена имах два много рискови играчи - вратаря, на който рзчитах в този двубой да не загубя, и дефанзивния халф Дистел Зола, който най редовно си изкарва червени картони. Но уви, именно вратаря се превърна в герой. Цяло първо полувреме пармалатите бяха по добрия отбор, като само добрите намеси на Корадини ме спасиха от гол. В крайна сметка логичното се случи в 52', когато хърватина Игор Будан отбеляза от малкото наказателно поле, след като удар на Лука Сигарини срещна горната греда. Тук някъде аз изравних играта, като дори стигнах до изравнителен гол благодарение на "новия Петър Жеков" - Бранимир Костадинов. До края на мача двубоя бе много интересен с атаки към двете врати. Корадини правеше чудеса и не допуснах повече голове. Нещо повече, Реувен Овед направи два фрапантни пропуска в продължението на двубоя - веднъж сам срещу вратаря и веднъж на полупразна врата, но и двата пъти унгарския вратар на пармалатите се намеси подобаващо. Така до момента съм първи, а имам още мачове със Зенит Петербург(домакин) и Партизан(гост), като при две победи ще завърша на първо място.

П.П. Ето ви шот от Ерос Корадини:

Изображение

=============================================================================

Разгромих втория.

Кот Д'Ивоар - Бенин 4:0

Вече имам 5 т. преднина на върха и съм на 10то място в ранглистата на ФИФА за държави :P
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера

Мнение от kanapat »

мн зле почнах :giggle: 2 загуби от Литекс и Славия с по 4:2 и съм последен :D
Изображение
Изображение
Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Ре: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

Пак от начало...Трябваше да преинсталвам уиндоуса...Пак ще почна с Етър.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Ре: Вашата кариера

Мнение от НиКи »

kyynadd написа:Пак от начало...Трябваше да преинсталвам уиндоуса...Пак ще почна с Етър.
Бате никъв късмет нямаш :| :@ :S :(
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Ре: Вашата кариера

Мнение от kanapat »

НиКи написа:
kyynadd написа:Пак от начало...Трябваше да преинсталвам уиндоуса...Пак ще почна с Етър.
Бате никъв късмет нямаш :| :@ :S :(
че и само С.. поне да можеше backup да направи
Изображение
Изображение
Изображение
BaLkI

Re: Вашата кариера

Мнение от BaLkI »

THE FAIRLY TALE IS GOING ON... Левски на 1/2 Финал! :party: :party: :party:
Успях!!!След епични два четвъртфинални мача от ШЛ Левски отстрани Арсенал и се класира на 1/2 финал!Ето какво се случи:
Арсенал - Левски 2:1
25 мин. Балтанов-0:1
34 мин. Адебайор-1:1
74 мин. Галас-2:1
86 мин. Балтанов-червен картон
------------------------------------------------
Левски - Арсенал 1:0
30 мин. Маринкович-1:0
80 мин. Робин ван Перси-червен картон
======================================================================
Ами какво да ви кажа...В двата мача имам общо 9 удара към вратата от които 5 бяха точни.И в двата мача Сеск Фабрегас се подигра с моята защита,но Гошо Петков правеше какво ли не-просто летеше между гредите.Определено това бяха най-добрите мачове в тази моя кариера!!!
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Вашата кариера

Мнение от НиКи »

Еваля, страотно :) После искам снимка как дигаш купата :D

=======================================================================

На 1/16 финал ме чака Фейенорд, ако ги отстраня срещам Палермо или Вердер.

Не мога да кажа че съм доволен от жребия, можеше и по добре да е. Останалите ми мачове в групата:

ЦСКА - Зенит 2:0(1:0 Костадинов 30'; 2:0 Костадинов 39')
играч на мача: Бранимир Костадинов

Мача бе равностоен, избухването на Бранимир за 9 мин ми донесе важната победа.

Партизан - ЦСКА 0:0

Тук вече се бях класирал, но при победа или равен завършвах на първо място в групата. Предвид това и факта, че сръбските ресове много ама много са надули способностите на своите отбори, излязох за равен, като отново пуснах младия Ерос Корадини, който между другото има 177ПА. Мача бе скучен, равностоен. До момента не съм победен от началото на сезона във всички турнири. Крайното класиране в групата:

1. ЦСКА 8 т.
2. Парма 6 т.
3. Партизан 5 т.

4. Викинг 4 т.
5. Зенит 2 т.

На полуфинал щеше да ми се падне отбор измежду Црвена Звезда, Розенборг, Реджина, Бешикташ, Шалке, ПСЖ и Фейенорд. Е падна ми се "среден" по трудност вариянт - холандския Фейенорд. За 1/8 финалите обаче жребия бе един от най неприятните - Палермо или Вердер. Е, ще направя всичко по силите си да стигна 1/4 финал :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
monibgole
Мнения: 61
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:59

Re: Ре: Вашата кариера

Мнение от monibgole »

kanapat написа:
НиКи написа:
kyynadd написа:Пак от начало...Трябваше да преинсталвам уиндоуса...Пак ще почна с Етър.
Бате никъв късмет нямаш :| :@ :S :(
че и само С.. поне да можеше backup да направи
E, поне сега няма нужда да я тегли всеки път защото вчера му дадох диск с играта :happy:

Да стискаме палци неговите да му вземат нов компютер скоро :party:
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

Явно ще трябва да спра ФМ за неопределено време. След преинстала не може да тръгне. Минат рекламите и черен екран. Какво ли не правих - 3 пъти я преинсталирах, сложих си драйверите за видео картата или за квото е там и тн. Тъпо, много тъпо ама тва е. Баш когато ми беше най-интересно. Айде успех с вашите кариери, ще ги следя с интерес. :)
Радвайте се че можете да играете колкото и смешно за звучи. :)
MdiegoR
Мнения: 114
Регистриран на: 23 Окт 2007 12:43
Местоположение: Козлодуй

Re: Вашата кариера

Мнение от MdiegoR »

ВАНКА! Това е ужастно! ;( ;( ;(

Аз се завърнах в България! Почвам с ЦСКА. Ще разкажа по-нататък.
Football Manager 2008 player
...At the age of just 17, Berbatov moved to the most successful Bulgarian club CSKA Sofia following in the footsteps of his father, Ivan, who also played for the club as a left winger and later as a defender...
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Вашата кариера

Мнение от kyynadd »

Момчета играта тръгна. :party: :party: :party:
Ето го решението:
[11:51:10 AM] Ivan (kyynadd) says: Натискате Start -> Run
Пишете "cmd" -> OK
Когато се появи черният екран, на него трябва да пише C:\Documents and Settings\User или нещо такова
Пишете "cd.."
Пак пишете "cd.."
Сега трябва да пише само C:\>
Сега трябва да въведете пътя до файла на Football Manager. Ако се инсталирали по default, той се намира в Program files.
Пишете "cd program files"
"cd sports interactive"
"cd football manager 2008"
"fm.exe --cache_skin=[0/1]"
monibgole
Мнения: 61
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:59

Re: Вашата кариера

Мнение от monibgole »

kyynadd написа:Момчета играта тръгна. :party: :party: :party:
Ето го решението:
[11:51:10 AM] Ivan (kyynadd) says: Натискате Start -> Run
Пишете "cmd" -> OK
Когато се появи черният екран, на него трябва да пише C:\Documents and Settings\User или нещо такова
Пишете "cd.."
Пак пишете "cd.."
Сега трябва да пише само C:\>
Сега трябва да въведете пътя до файла на Football Manager. Ако се инсталирали по default, той се намира в Program files.
Пишете "cd program files"
"cd sports interactive"
"cd football manager 2008"
"fm.exe --cache_skin=[0/1]"
Браво!! Това е чудесно!!
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера

Мнение от kanapat »

Честито :D :)
Изображение
Изображение
Изображение
kanapat
Мнения: 183
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:08
Местоположение: Славейков
Обратна връзка:

Re: Вашата кариера

Мнение от kanapat »

Изображение

нов рекорд :rofl: :rofl: :rofl: ;(
Изображение
Изображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Кариери”