1/8 финали

Програма, класиране, голмайстори ...
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: 1/8 финали

Мнение от m0za4k0 »

_GAGATA_ написа:Имаме желание с момчето да си играем мача, но ми изникна проблемче. Ще ви питам тук. Имам реално ИП доста мрежи съм правил и винаги си ставаше. Обаче сложих рутер и от тогава не става. Какво да направя? Влизам в един сайт, който ти казва кое ти е реалното ИП и си е същото като преди. Дайте някакви идеи. Сериозно е искам да си играя мачовете.
Aко си с рутер, трябва задължително другия да хоства ;) Иначе ако играете през хамачи, няма значение кой ще е хост-а тогава.

Днес с кламерчо ще си изиграем мача :)
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
klamer4o
Мнения: 852
Регистриран на: 16 Авг 2007 11:33
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: 1/8 финали

Мнение от klamer4o »

ЦСКА 3:2 Дунав
от 1:0 -> 1:2 -> 3:2
Поздравления за Методи. Баща ми реши че е много важно да извади ножичка от бюрото ми доакто играя и за 30 сек не виждах нищо икато погледнах... 3:2. Ма тва е живота :D
Изображение
Изображение
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: 1/8 финали

Мнение от m0za4k0 »

Кой е Методи? :wasntme: Браво на Сашо... на есен в "А" :P
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
klamer4o
Мнения: 852
Регистриран на: 16 Авг 2007 11:33
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: 1/8 финали

Мнение от klamer4o »

m0za4k0 написа:Кой е Методи? :wasntme: Браво на Сашо... на есен в "А" :P
малиии, извинавай :D Бях ядосан на баща ми и мозъчко - методи... :D
Изображение
Изображение
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: 1/8 финали

Мнение от wcwc »

Има два мача в НЕДЕЛЯ ВЕЧЕР, искам да всичко да е готово за 1/4 финалите.
Така че, срок 3 дни, след това, след 12:00, който първи каже "Моя съперник три дни не отговаря и не се разбрахме" ще получи служебна. Много се протака работата, айде намерете 10 минути за 3 дни да изграете двата мача.
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: 1/8 финали

Мнение от _GAGATA_ »

Специално понеже дадохте доста зор
Спартак Пн - Пирин 1-4
За мен лично хубав мач. Още с центъра направи атака и поведе с 1-0. Не чатнах кво направиха защитниците ми, но карай. Точно след 3.43 минути резултата беше 1-1. За него гола с странична греда за мен с горна. Последва натиск и много красиви отигравания и в крайна сметка мача завърши 4-1. Аз имах 6 удара във вратата, от които 4 гола, той имаше 8 удара предимно от пряк свободни.
Пожелавам му успех.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
Bg_Fen
Мнения: 155
Регистриран на: 19 Юни 2007 18:05

Re: 1/8 финали

Мнение от Bg_Fen »

Да така е успех нататъка !
Изображение
the_red_fan
Мнения: 29
Регистриран на: 14 Яну 2008 12:52

Re: 1/8 финали

Мнение от the_red_fan »

Vanio`G написа:Що ме мразите толко бе...със злоба до никаде не се стига
:D :D :D Дееба мухльото ти......Щот си един путьо и се прайш да велик!!Аз подкрепям macho_united и смятам , че нямаш място тук!!!
Vanio`G

Ре: 1/8 финали

Мнение от Vanio`G »

От къде си бе големия шеф...а путка е да не казвам кой...Има си ЛС като си толко настроен враждебно :hi: :hi:
the_red_fan
Мнения: 29
Регистриран на: 14 Яну 2008 12:52

Re: Ре: 1/8 финали

Мнение от the_red_fan »

Vanio`G написа:От къде си бе големия шеф...а путка е да не казвам кой...Има си ЛС като си толко настроен враждебно :hi: :hi:
Баце какво да ти пращам ЛС казвам го сега.Дразниш ме както дразниш още доста хора от форума,но все пак ще си замълча...Просто няма смъсъл да се водя по акъла на някакви лапенца които ако ги видя ще има да се смея 10 мин. преди на направя нещо...Мълчи си там прави си каквото искаш не ме интересува ама не прави такива изказвания...
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: 1/8 финали

Мнение от wcwc »

Благодаря за спазения срок, 1/8 финалите са история. До Петък трябва да се изиграят 1/4 финалите и тогава успердно започват вторите полусезони.
Заключено

Обратно към “Купа на България”