1/4 Финал

Програма, класиране, голмайстори ...
Публикувай отговор
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

1/4 Финал

Мнение от wcwc »

1/4 финал

9. Локо София 4-3 ЦСКА
10. Спартак Пд 2-1 Марица Пд
11. Пирин 0:4 Берое
12. Левски - Локо Пловдив
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: 1/4 Финал

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Спартак 2:1 Марица

1-0 Площаков (фаул)
1-1 Юсеинов (фаул)
2-1 Площаков
GLORY GLORY MAN UNITED !
niki_19121

Re: 1/4 Финал

Мнение от niki_19121 »

потвърждавам :(
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: 1/4 Финал

Мнение от ochko »

Локомотив София 4 - 3 ЦСКА ( след продължения при 3 - 3 )
Голмайстори:
Неи, Велизар (2)

Рангелов (2), Антунович (2)

Срещата започна с два бързи негови гола породени от това че скоро не съм играл. Сам се омотах в наказателното и така 2:0. Той се възползва блестящо. Почна едно мъчене на топката и до края на полувремето нищо. Второто започна с червен картон на мой футболист, след като много по-бързия Велизар се измъкваше зад защитата и се ОПИТАХ да го спра с чист шпагат, но не се получи. 2:0 за него и човек по-малко... Тогава влезналият като резерва Рангелов вкара два гола. Просто доста атаки направих, но бързите му и класни защитници не ме оставиха. След изравняването не ме оставяше да изляза от моето поле. Тогава дойде 87 минута когато Велизар получи топката на 2 метра от вратата и не сгреши. Вече знаех, че мога да вкарвам голове и го натиснах и аз. В 90 минута Антунович го доказа след поредното извеждащо подаване, този път сърбинът имаше преднина пред защитниците и успя да изравни отново. Секунди преди края на мача получих мини инфаркт като отново се откъснах, сам срещу Петров, никой не ми пречеше, изтрел и ... ГРЕДА! Умрях тогава... Такива положения изпускам 1 на 30 сигурно, но в този случей беше ред на 30-тото... В продълженията вече бях толкова сигурен в победата, че не усещах никакво напрежение. Може би и на това се дължи добрата ми игра тогава. Отново Антунович вкара, 4:3. Тогава успокоих играта, внимавах в защита и не му давах да прави типичните за стила му дълги извеждащи подавания. Разигравах спокойно, дори имах шанс да вкарам още един гол, но бях несъобразителен в ситуацията. Той за малко да ме заколи в продълженията като Неи направи невероятен пропуск. В крайна сметка продължавам напред, това е важното за мен.

Браво на момчето, но все още не сме приключили сблъсъците си. В първенството ще видим в крайна сметка кой кого. 2 от 3, като засега сме 1 на 1. ;) Браво!!!
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: 1/4 Финал

Мнение от _GAGATA_ »

Аз ще си изиграя мача, когато вместо "Победителя 5" пише името на отбора ми. :X Ако ме разбирате правилно.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: 1/4 Финал

Мнение от wcwc »

До Петък трябва и останалите два 1/4 финала да бъдат изиграни, в Петък започват двата полусезона. Успех и честито на тези, които отиват на 1/2 финал.
maza

Re: 1/4 Финал

Мнение от maza »

Пирин - Берое 0:4
Изображение
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: 1/4 Финал

Мнение от m0za4k0 »

Moмчета, какво става с Купата, защото редом с нея се забавя и първенството?? :|
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
karamelcho
Мнения: 83
Регистриран на: 23 Яну 2008 19:09
Обратна връзка:

Re: 1/4 Финал

Мнение от karamelcho »

wcwc написа:До Петък трябва и останалите два 1/4 финала да бъдат изиграни, в Петък започват двата полусезона. Успех и честито на тези, които отиват на 1/2 финал.
Днеска сме събота :^)
Изображение
**********************************************************************
Изображение
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: 1/4 Финал

Мнение от wcwc »

Скоро започваме, разбрал съм се да изгираем мача с момчето. Когато това стане, започваме.
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: 1/4 Финал

Мнение от wcwc »

Локо ПЛ 4:2 Левски

Нормално загубих, очкавах го. Не съм играл от 1/8 финала и това си оказа влияние. Ръцете ми са в рани тъй като зверски се пребих онзи ден, и едното ми око не се вижда, но сам съм си виновен. Имамхме и двамата много положения, но и двамата пропуснахме много. Адски сечеше, но сега не ми е до оправдания или пък този турнир. Успех на момчето.
jumper

Re: 1/4 Финал

Мнение от jumper »

Левски 2-4 Локомотив Пловдив

Голмайстори :
Левски - Домовчийски , Боримиров
Локо Пловдив - Вандев , Вандев , Димитров , Димитров
Публикувай отговор

Обратно към “Купа на България”