Група 1 - Кръг 2

Официални турнири на BFL Team
Публикувай отговор
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Група 1 - Кръг 2

Мнение от НиКи »

1. Dinamo Zagreb (MdiegoR) - 3. CSKA (НиКи)
4. Sparta Prague (kyynadd) - 2. Dinamo Buc. (monibgole)


иии..успех :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Група 1 - Кръг 2

Мнение от kyynadd »


Изображение
Пак ще отпадна и всички ще ме бият. Вратаря ми е трагичен.
monibgole
Мнения: 61
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:59

Re: Група 1 - Кръг 2

Мнение от monibgole »

Sparta Prague 3 - 5 Dinamo Bucherest

Страхотен мач, много пропуски. Едва едва победих. Отначало почнах много стабилно и поведох, но не бе за дълго защото Иван изравни и постепенно се опитваше да се върне в мача. Сигурно дуспата реши мача.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Група 1 - Кръг 2

Мнение от НиКи »

Динамо Загреб - ЦСКА 2:2

Много як мач. Логично, излязох дефанзивно, на контри и отбора стоеше добре. Отбраната се справяше с Шокота, който бе най опасния футболист на Динамо. Така до края на първото полувреме, когато Шокота бе изпуснат след центриране от корнер и не сгреши - 1:0. Малко по късно Лука Модрич удвои и направи почти невъзможна задачата ми да измъкна нещо от Хърватия. Около 55' тръгнах да права смяна в отбора ми и смених неубедителния до момента Гарсес с Неи и като дадох Confirm кво да вида - Гарсес вкарал гол :D За съжаление не можех да върна смяната и панамеца напусна терена. В последните минути се хвърлих "всичко или нищо". Отиваше 90' и дадох "CSKA Tactics" и докато правех разни неща гледам отдолу "GOAL FOR CSKA SOFIA!", точно като първия гол :D Тоя път дадох Cancel и видях гола, който бе вкаран Петре, след груба грешка на Георг Кох. До края Марин дори можеше да загуби, но защитата му удържа. Пак казвам, много хубав мач. И Марин можеше да бие, и аз можех.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Football Manager 2008”