Да продължа ли да бъда един от организаторите на турнира?

Официални турнири на BFL Team
Заключено

Да продължа ли да бъда един от организаторите на турнира?

Да
5
71%
Не
2
29%
 
Общо гласове: 7

НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Да продължа ли да бъда един от организаторите на турнира?

Мнение от НиКи »

Така. След като излязох по време на мач с monibgole, нещо, което един организатор не трябва да прави, права тази анкета, за да може вие, участниците в турнира, да изкажете мнението си - трябва или не трябва да продължа да бъда един от организаторите на турнира?

Да кажа няколко думи за мача. Той ме поведе в началото, но минута по късно аз изравних. При победа се доближавах на една точка от него, при равен запазвах само теоритичен шанс за класиране, при загуба отпадах. Йонел Даникулеску отново изведе неговия отбор напред с удар от 25-30 метра(по мои спомени Даникулеску няма 16 long shots). Все пак изравних в края на първото полувреме чрез Емил Гъргоров. Второто полувреме атакувах и при една контра, когато Брату е по назад от защитниците ми, е отправен извеждащ пас към него(моите защитници гледат как Брату минава покрай тях) и румънеца сам срещу Пифа за трети път даде преднина на отбора си. Тука вече така ме фана яд на бъговете на играта, но се сдържах. Десетина минути преди края обаче вече не можах да се сдържа когато след центриране от корнер Брату направи резултата 4:2 - е тука вече не издържах и дадох "Quit Game". Това не ми е оправдание, просто ви показвам защо излязох от играта. Хората, които ме познават добре, знаят, че по природа много лесно се изкарвам извън нерви и много често търпя последствия от това, но просто съм такъв човек.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: Да продължа ли да бъда един от организаторите на турнира?

Мнение от kyynadd »

Глупости. Оставаш си! И мен ме хваща яд така особено в мача с Мони, защото единия гол за него беше доста странен. Но си беше по добрия и ме победи. Оставаш си.
monibgole
Мнения: 61
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:59

Re: Да продължа ли да бъда един от организаторите на турнира?

Мнение от monibgole »

Ники, няма перфектни хора/мениджъри. ;) Всички правим грешки. Нормално е да се испуснеш. Никой не ти се сърди или нещо. Затова всички ние обичаме футбола - няма невъзможни неща.
Davidcho
Мнения: 312
Регистриран на: 15 Юни 2007 10:06

Re: Да продължа ли да бъда един от организаторите на турнира?

Мнение от Davidcho »

Случва се,знам че е било за теб важен мач и да те бият (или не знам) с 4:2 , но футбола е изненадващ , интересен (ако не броя бойовете по мачовете).На всеки се случва ;) ОСТАВАЙ !
Изображение

Изображение

Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Да продължа ли да бъда един от организаторите на турнира?

Мнение от НиКи »

Повече хора искат да остана, затова оставам.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Заключено

Обратно към “Football Manager 2008”